65'
72'
75'
88'
  • W piątek, 15 stycznia, o godz. 14:00 czasu polskiego odbędzie się kolejny sparing Legii. Warszawiacy zagrają z Emirates Club, zespołem z drugiej klasy rozgrywkowej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Serwis Legia.Net przeprowadzi relację tekstową na żywo z tej gry kontrolnej
  • Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych!
  • 90+3'
    Koniec! Legia rozgromiła klub z Liwy 8:0!
  • 90+1'
    Znakomita akcja Legii! Juranović dograł w pole karne do Slisza, który miał przed sobą pustą bramkę, ale przeniósł piłkę ponad poprzeczką
  • 89'
    Ponowna akcja Wszołka po prawej stronie boiska. Skrzydłowy Legii jest nie do powstrzymania przez rywali. Był faulowany. Z rzutu wolnego dośrodkował Mladenović, a piłkę do bramki - z powietrza, z prawej nogi - skierował Pekhart! 8:0, czwarty gol Pekharta!
  • 87'
    Znów szarżował Wszołek. Przełożył sobie piłkę na lewą nogę i płasko dograł do Gwilli. Gruzin uderzył bez przyjęcia. Golkiper popisał się ładną paradą i zdołał odbić piłkę do boku
  • 86'
    W ciągu trzech minut bramkarz klubu z Liwy dwukrotnie wdał się w drybling z Pekhartem. Za pierwszym razem go faulował, ale sędzia się nieco zlitował nad rywalami. Za drugim razem - w ostatniej chwili bramkarz zdołał wybić futbolówkę, kiedy wydawało się, że Pekhart ją przechwyci
  • 82'
    Chwila przerwy w grze. Jeden z rywali ucierpiał. Potrzebna pomoc lekarska, której udzielają lekarze i fizjoterapeuci Legii
  • 81'
    Ładna akcja Legii. Wszołek wycofał w pole karne. Tam, między nogami piłkę przepuścił Luquinhas. Bez przyjęcia uderzył Martins - minimalnie nad poprzeczką
  • 76'
    Szybkie rozegranie piłki. Pekhart podał na prawą stronę pola karnego do Gwilii, który umieścił piłkę w bramce, po uderzeniu bez przyjęcia. 7:0!
  • 74'
    Wszołek pobiegł prawą stroną, płasko zagrał do Pekharta, który strzałem z prawej nogi pokonał bramkarza. Hat-trick klasyczny czeskiego napastnika!
  • 73'
    6:0! Pekhart!
  • 71'
    Chwila przerwy w grze. Kontuzja jednego z zawodników Liwy, któremu pomocy medycznej udzielają fizjoterapeuci i lekarze Legii
  • 70'
    Po chwili Pekkhart pojawił się w polu karnym, upadł na murawę, lecz arbiter nie zareagował i nie odgwizdał "jedenastki"
  • 69'
    Szalejący Pekhart kapitalnie wyskoczył w powietrze po dośrodkowaniu Mladenovicia z lewej strony. minimalnie chybił, złapał się za głowę, ale sędzia i tak odgwizdał spalonego.
  • 66'
    Dobre dośrodkowanie Juranovicia na głowę Pekharta, który, oczywiście, przeskoczył obrońców i prawdziwą bombą posłaną z głowy umieścił piłkę w siatce. 5:0 dla Legii!
  • 65'
    Próba rozegrania rzutu rożnego z wycofaniem do tyłu, podaniami bez przyjęcia, ale ostatecznie połapali się w tym rywale, którzy przechwycili piłkę
  • 64'
    Kolejna centra - tym razem wywalczona przez Wszołka. Juranović będzie dośrodkowywał z lewej strony boiska
  • 63'
    Po dośrodkowaniu Juranovicia z rogu nie było większego zagrożenia dla rywali, ale Legia nadal utrzymuje się przy piłce
  • 61'
    Rzut rożny dla Legii. Mladenović posłał ostre dośrodkowanie z prawej strony , a piłkę - na rzut rożny - końcami palców strącił bramkarz
  • 59'
    Pewny strzał Pekharta z rzutu karnego. 4:0 dla Legii!
  • 58'
    Jeden z rywali został powstrzymany przez Wieteskę. Po chwili akcja Legii prawą stroną. Juranović chciał dośrodkować do Pekharta, ale piłkę - od jednego z obrońców - zbił Gwilia. Uderzył raz, poprawił drugi, trafił bodajże w rękę rywala. Rzut karny dla Legii!
  • 56'
    Okres gry w środku pola, trochę niedokładności z obu stron
  • 55'
    Legia przeważa. Większa kultura gry. W drugiej połowie widać, że zawodnicy szanują piłkę. Umiejętności są zdecydowanie po stronie "Wojskowych"
  • 54'
    Zamieszanie w polu karnym. Tym razem Gwilia został zablokowany przez jednego z obrońców
  • 53'
    Legia miała rzut wolny po faulu na Pekharcie. Juranović uderzył nad poprzeczką. Po chwili, z prawej strony boiska został sfaulowany Wszołek. Uderzył Mladenović, a bramkarz obronił piłkę kolanem. W poprzeczkę trafił jeszcze Wszołek, ale miało to miejsce po gwizdku sędziego
  • 50'
    Luquinhas sprytnie chciał zagrać na skrzydło do rozpędzonego Mladenovicia, ale podanie okazało się nieco niedokładne
  • 48'
    Przypominamy, że skład Legii wygląda teraz następująco: Tobiasz - Juranović, Wieteska, Jędrzejczyk, Mladenović - Slisz, Martins, Gwilia - Wszołek, Pekhart, Luquinhas
  • 46'
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi 3:0 z Liwa FC! Po zmianie stron dojdzie do 11 zmian w drużynie "Wojskowych". Skład na drugą część gry będzie wyglądał następująco: Tobiasz - Juranović, Wieteska, Jędrzejczyk, Mladenović - Slisz, Martins, Gwilia - Wszołek, Pekhart, Luquinhas
  • 45+1'
    Akcja Legii lewą stroną. Hołownia zagrał w tempo do Valencii. W ostatniej chwili jeden z rywali wybił piłkę poza linię końcową. Rzut rożny dla przeciwników
  • 45'
    Ping pong przed polem karnym. Piłka trafiła do Skibickiego, który wyszedł na czystą pozycję, wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. Posłał piłkę tuż obok niego, trafił do siatki! 3:0 dla Legii
  • 44'
    3:0! Skibicki!
  • 42'
    Naprawdę groźna sytuacja rywali, po błędzie całej defensywy Legii. Szczęśliwie, ofiarnie, w ostatniej chwili interweniował Lewczuk. Zbił strzał - który być może trafiłby do bramki - na rzut rożny
  • 41'
    Świetna akcja Legii. Cholewiak minął obrońcę, stanął sam na sam z bramkarzem. Uderzył płasko, po ziemi - tak, że piłka minęła golkipera, ale na linii bramkowej wybił ją jeden z obrońców, ofiarnie atakując futbolówkę wślizgiem
  • 39'
    Piłkę, po dośrodkowaniu z rogu, pewnie wyłapał Miszta
  • 39'
    Rzut wolny dla gości. Piłka trafiła w mur i odbiła się w taki sposób, że wyszła na rzut rożny
  • 39'
    Akcja Legii. Ciepiela pojawił się po prawej stronie i wycofał do Kisiela. Ten próbował zagrać na wolne pole, w "szesnastkę" do Cholewiaka. Podanie niecelne, wprost pod nogi obrońców
  • 37'
    Ciepiela wycofał piłkę do Kisiela, na 22-23. metr. Pomocnik oddał strzał, który przeleciał obok bramki
  • 37'
    Legia krótko rozegrała rzut rożny. Hołownia popisał się nieudanym centrostrzałem
  • 36'
    Skibicki wywalczył rzut rożny po tym, jak wygrał pojedynek z Masadią
  • 36'
    Sakram oddał strzał po akcji Liwy, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką
  • 35'
    Dogranie Skibickiego z rzutu rożnego. Bramkarz wypiąstkował piłkę, która ponownie trafiła do Skibickiego. Kiks, błąd techniczny - zamiast przyjęcia, piłka wyszła poza linię końcową
  • 34'
    Ładna akcja Niskiego, który wypuścił Skibickiego, ale ten został powstrzymany przez Masadię
  • 32'
    Zmiana w zespole z Liwy. Sakram zmienił Chinedu
  • 31'
    Z prawej strony pomknął Skibicki, ładnie wyszedł na pozycję - otrzymał dokładne podanie ze środka boiska, od Kisiela. "Skibi" uderzył, ale ponad poprzeczką
  • 30'
    Uderzenie jednego z zawodników Liwy, z 16. metra, ale piłkę bez problemu złapał Miszta
  • 28'
    Dobre podanie aktywnego w tym meczu Valencii. Zagrał do Cholewiaka, który wyprzedził obrońcę, lecz jego uderzenie zostało zatrzymane
  • 27'
    Niezła akcja kapitana Liwy FC. Oddał strzał po rykoszecie. Piłka leciała w kierunku dalszego słupka. Miszta wyciągnął się jak struna i wybił piłkę poza linię końcową
  • 25'
    Chwila zamieszania na murawie, przerwa w grze. Zawodnicy jednej, jak i drugiej drużyny mogli uzupełnić płyny
  • 25'
    Trwa rozgrzewka rezerwowych. Legioniści coraz mocnej się rozgrzewają, aby wejść na boisko w drugiej połowie
  • 22'
    Przeciwnicy mieli kontrę, lecz na posterunku był Lewczuk. Stoper wybił piłkę poza linię końcową. Jeden z rywali dośrodkował w pole karne, ale futbolówka została pewnie złapana przez Misztę
  • 20'
    Kolejna ładna akcja Niskiego na prawej stronie. Młodzieżowiec świetnie minął jednego z zawodników Liwy FC, ale jego dośrodkowanie okazało się niecelne - było zbyt płaskie
  • 19'
    Valencia został zablokowany w kluczowym momencie akcji. Piłka dla rywali, którzy wznowią grę od bramki
  • 17'
    Macenko oddał strzał z 25. metrów - ponad bramką
  • 17'
    Hołownia dośrodkował z rzutu rożnego. Lewczuk strącił piłkę do Mosóra, który z bliskiej odległości trafił do siatki. Legioniści podwyższyli prowadzenie
  • 16'
    2:0! Mosór!
  • 15'
    Valencia zabrał się do kontry i został sfaulowany na połowie rywali
  • 13'
    Legia miała rzut rożny. Dośrodkowywał Valencia, lecz bramkarz, Abraham, zdołał wypiąstkować piłkę na przedpolu
  • 12'
    W ataku gra Valencia, a Cholewiak - na skrzydle, ale zbiega do środka. Da się zauważyć wymienność pozycji
  • 11'
    Valencia niedokładnie zagrał do Kisiela - akcja spaliła na panewce
  • 8'
    Valencia dośrodkował do Cholewiaka, który uderzył z woleja, bez przyjęcia. Ładna akcja legionistów
  • 7'
    Gol! Cholewiak!
  • 6'
    Liwa FC przeprowadziła akcję, ale kapitan zespołu został powstrzymany przez Lewczuka
  • 5'
    Legioniści przeprowadzili atak lewą stroną. Ciepiela zagrał do Hołowni, który był na spalonym. Rywale wznowią grę od rzutu wolnego
  • 4'
    Akcja Legii. Niski pobiegł prawą stroną, minął dwóch zawodników - zatrzymał się na trzecim, w polu karnym
  • 2'
    Spotkanie ogląda członek zarządu Legii, Tomasz Zahorski, który przyleciał do Dubaju
  • 1'
  • Trwa rozgrzewka piłkarzy Legii
  • Zapraszamy na zapoznanie się z sylwetką Liwy FC. TUTAJ
  • Skład II: Tobiasz - Juranović, Wieteska, Jędrzejczyk, Mladenović - Slisz, Martins, Gwilia - Wszołek, Pekhart, Luquinhas
  • Skład Legii na sparing z Liwa FC: Miszta - Niski, Mosór, Lewczuk, Hołownia - Kisiel, Macenko, Ciepiela - Skibicki, Valencia, Cholewiak
  • Witamy! Czas na pierwszy sparing Legii podczas zgrupowania w Dubaju! Legioniści zmierzą się z klubem z trzeciej klasy rozgrywkowej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich - Liwa FC. Spotkanie towarzyskie rozpocznie się o godz. 14:00 czasu polskiego