Koniec. Legia wygrała 3:2 z FK Cukaricki!
    Serbowie atakują, mieli korner, ale "Wojskowi" dobrze się bronią
  • 87'
    Josue dośrodkował z wolnego na 4. metr, rywal podbił piłkę głową. Będzie korner
  • 87'
    Slisz sfaulowany w bocznym sektorze boiska. Rzut wolny dla Legii, przy piłce Josue
  • 84'
    Legia buduje atak pozycyjny
  • 82'
    3:2 Owusu wykorzystał rzut karny
  • 81'
    Drugi rzut karny dla FK Cukaricki... Tym razem Augustyniak sfaulował Ivanovicia
  • 80'
    Josue sfaulowany na połowie Legii
  • 79'
    Lucić płasko dograł na dalszy słupek, doszło do zamieszania, ostatecznie zabrakło finalizacji
  • 78'
    Tobiasz wybronił strzał Ivanovicia z rzutu karnego! Brawo!
  • 78'
    Lucić sfaulowany przez Nawrockiego. Żółta kartka dla obrońcy Legii, "jedenastka" dla Serbów
  • 76'
    Josue dośrodkował z wolnego w kierunku Nawrockiego, rywale wyszli z opresji
  • 76'
    Rzut wolny dla Legii, po lewej stronie boiska
  • 75'
    Kisiel za Muciego
  • 73'
    Spasojević za Aganspahicia
  • 72'
    Serafimović za głęboko dośrodkował z lewej flanki, choć Serbowie utrzymali się przy piłce, po chwili ją jednak stracili
  • 72'
    Ribeiro znowu dobrze się zachował, ponownie przeciął dogranie na prawą flankę
  • 70'
    Owusu nie dopadł do piłki posłanej na lewe skrzydło. Aut dla "Wojskowych"
  • 69'
    Ribeiro dobrze przeciął podanie z głębi pola na prawe skrzydło
  • 68'
    Josue miękko dograł w pole karne w kierunku Muciego, rywale wyszli z opresji
  • 68'
    Nawrocki sfaulowany na 25. metrze od bramki Serbów, żółta kartka dla Ivanovicia
  • 66'
    Muci sfaulował Sissoko na połowie Serbów, żółta kartka dla piłkarza Legii
  • 65'
    Owusu pojawił się na 16. metrze, utrzymał przy piłce, ale niecelnie uderzył na dalszy słupek
  • 64'
    Nawrocki dobrze zagrał na wyprzedzenie i odzyskał piłkę na 25. metrze od bramki Legii
  • 64'
    Josue dośrodkował z rogu na bliższy słupek, piłkę złapał Micović
  • 63'
    Kapustka za Carlitosa
  • 63'
    Mladenović dośrodkował z lewego skrzydła, centra zablokowana. Korner
  • 62'
    Korner dla Legii. Josue dośrodkował na bliższy słupek, w kierunku Slisza, zrobiło się zamieszanie, po chwili Nawrocki chciał oddać strzał, lecz Serbowie wyszli z opresji
  • 60'
    Legia buduje akcję od tyłu, spokojna wymiana podań
  • 59'
    Żółta kartka dla Sissoko za faul na rozpędzonym Ribeiro
  • 58'
    Aganspahić sfaulował Josue na połowie Legii. Żółta kartka dla napastnika FK Cukaricki
  • 56'
    Muci wygrał pojedynek z rywalem, ale zatrzymał się na drugim. Legia jednak szybko odzyskała piłkę
  • 55'
    Lukić uderzył z lewej strony "szesnastki", piłka trafiła w Agusutyniaka. Serbowie mieli korner, ale Tobiasz dobrze piąstkował
  • 55'
    Serbowie mogli strzelić gola kontaktowego. Miladinović dośrodkował z prawej flanki na środek "szesnastki", a Aganspahić główkował nieco niecelnie
  • 54'
    Augustyniak skorzystał z błędu rywala (w przyjęciu) i odebrał piłkę na 30. metrze
  • 53'
    Serafimovic dograł z lewej flanki na 16. metr, Nawrocki przeciął podanie
  • 53'
    Legia wymienia się podaniami na własnej połowie
  • 52'
    Sissoko sfaulował Josue w środku pola
  • 51'
    Josue miękko dograł w pole karne do Slisza, ten został zatrzymany
  • 50'
    Josue sfaulowany na własnej połowie, rywal przeprosił Portugalczyka
  • 48'
    Po dograniu rywala z prawej flanki, piłka odbiła się od Muciego i trafiła w poprzeczkę. Serbowie mieli korner, Legia wyszła z opresji
  • 47'
    Lucić przełożył Wszołka, dograł na dalszy słupek, Mladenović wybił piłkę głową
  • 46'
    Cukaricki przy piłce, gra w ataku pozycyjnym
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi 3:1 z FK Cukaricki po dwóch golach Muciego i bramce Carlitosa
  • 45+2'
    Jeden z rywali dośrodkował z lewej flanki na 7. metr, a Kovacević udanie główkował
  • 45+1'
    3:1. Gol dla Cukaricki (Kovacević)
  • 44'
    Tobiasz dobrze interweniował po strzale z 17. metra. Rywale mieli korner, bez większego zagrożenia
  • 43'
    Dośrodkowanie rywala z rzutu rożnego na bliższy słupek, piłka wybita, ucierpiał Nawrocki, ale dość szybko podniósł się z murawy
  • 43'
    Nawrocki dobrze zatrzymał Tomovicia w polu karnym. Serbowie mają jeszcze korner
  • 41'
    Bardzo ładna akcja Legii. Josue podał do Mladenovicia, ten wślizgiem odegrał do Ribeiro, który wbiegł w pole karne z lewej strony i miękko dograł na dalszy słupek, a Carlitos udanie główkował
  • 41'
    3:0 dla Legii! Carlitos!
  • 40'
    Warszawiacy wymieniają się podaniami w środku pola
  • 39'
    Legioniści spokojnie budują kolejny atak
  • 39'
    Legia zastosowała wysoki pressing, ale Serbowie spod niego wyszli, choć stracili piłkę w bocznym sektorze boiska, na połowie "Wojskowych"
  • 38'
    Niezłe, mocne dośrodkowanie Nawrockiego na środek "szesnastki", do Carlitosa. Hiszpan jednak nie sięgnął piłki, grę wznowi Micović
  • 37'
    Josue sfaulowany na połowie Serbów. Portugalczyk podał do Muciego, potem Mladenović dośrodkował w "szesnastkę", ale bez konkretów
  • 37'
    Dobry doskok Nawrockiego, który zatrzymał rywala na 25. metrze od bramki Legii
  • 37'
    Kontra Legii. Muci podał do Wszołka, ten dośrodkował w pole karne, ale piłkę złapał golkiper
  • 36'
    Josue bez przyjęcia, ale niecelnie podał do Carlitosa
  • 35'
    Josue mocno uderzył z prawej strony boiska, Micović pewnie wyłapał piłkę
  • 35'
    Slisz chciał krótko pograć ze Wszołkiem w bocznym sektorze. Środkowy pomocnik zagrał jednak trochę za lekko, przeciwnik wybił piłkę na aut
  • 34'
    Augustyniak zagrał na wyprzedzenie i zatrzymał rywala na 20. metrze od bramki Legii
  • 34'
    Strzałek podał do Muciego, ten znalazł się sam na sam, ale akcja została przerwana, gdyż sędzia dostrzegł spalonego
  • 33'
    Wszołek nie miał większych szans, by dopaść do piłki po miękkim zagraniu z głębi pola w "szesnastkę", uprzedził go bramkarz
  • 33'
    Josue dośrodkował z rogu na dalszy słupek, Carlitos przyjął piłkę i mocno uderzył, lecz bramkarz był na posterunku
  • 32'
    Wszołek dopadł do górnego, miękkiego podania na prawą stronę pola karnego, chciał sprytnie wycofać do Muciego, ale zagranie zostało przecięte. Rzut rożny dla "Wojskowych"
  • 31'
    Ribeiro dobrze popracował w pressingu, udanie doskoczył i wywalczył aut na wysokości koła środkowego
  • 31'
    Wszołek zatrzymał Adzicia w bocznym sektorze boiska
  • 30'
    Za lekkie podanie Slisza, rywale chcieli wyjść z kontrą, lecz Augustyniak wybił piłkę na aut
  • 29'
    Legia krótko rozegrała rzut rożny, doszło do małej gry w pobliżu chorągiewki, ale ostatecznie Muci wycofał do Tobiasza
  • 28'
    Josue przerzucił na lewą flankę do Mladenovicia, ten ładnie przełożył Stevanovicia w bocznym sektorze "szesnastki", ale jego strzał został zablokowany. Korner
  • 27'
    Ribeiro wybił piłkę poza "szesnastkę" po płaskiej centrze na bliższy słupek
  • 27'
    Mladenović przeciął podanie, dzięki czemu zatrzymał kontrę na 25. metrze
  • 26'
    Muci minął rywala na 20. metrze, wbiegł w pole karne i skutecznie, płasko uderzył z 12. metra
  • 24'
    2:0 dla Legii! Drugi gol Muciego!
  • 24'
    Przechwyt Josue na wysokości koła środkowego
  • 23'
    Josue miękko dośrodkował z rzutu rożnego na 14. metr, doszło do zamieszania, ostatecznie od bramki wznowi Micović
  • 23'
    Carlitos uderzył z prawej nogi, z 18. metra, na bliższy słupek. Bramkarz dobrze interweniował, Legia ma korner
  • 22'
    Josue płasko podał do Wszołka, ten chciał wycofać, ale zagranie zablokował Vujadinović. Zdaniem "Wszołiego", rywal zagrał piłkę ręką, ale gra była kontynuowana
  • 21'
    Stevanović podał do Miladinovicia, ten zacentrował z prawej flanki na dalszy słupek. Czujny okazał się Wszołek, który zatrzymał Adzicia i spokojnie zagrał głową do Tobiasza
  • 20'
    Stevanović dośrodkował na dalszy słupek, piłka wybita. Po chwili Serbowie mieli jeszcze dwa dośrodkowania z lewej flanki, ale "Wojskowi" wyszli z opresji
  • 18'
    Josue dośrodkował z rogu na bliższy słupek, Ribeiro niecelnie główkował
  • 18'
    Ajj! Josue wypatrzył Wszołka, ten podał płasko w pole karne do Strzałka, który uderzył w słupek! Piłka trafiła jeszcze pod nogi rywala, który wybił ją na korner
  • 18'
    Kovać zbiegł z prawej strony do środka, ale Slisz ładnie wrócił i odzyskał piłkę
  • 17'
    Kontra Legii. Muci znalazł się na 18. metrze, podał do Carlitosa, doszło do odbijanki. Rywale oddalili zagrożenie
  • 16'
    Josue popracował w pressingu, ale ostatecznie aut mają Serbowie
  • 15'
    Badamosi nie miał szans na dojście do górnego podania na prawe skrzydło
  • 14'
    Faul Slisza w środku pola
  • 13'
    Mladenović do Ribeiro, ten podłączył się do ofensywy, ale stracił piłkę na rzecz rywala na wysokości 16. metra
  • 13'
    Adzić na spalonym po zagraniu z głębi pola na lewe skrzydło
  • 12'
    Cukaricki buduje atak pozycyjny
  • 11'
    Było groźnie. Stevanović dokładnie dośrodkował z prawej strony boiska na środek pola karnego, Badamosi główkował, a Tobiasz przeniósł piłkę nad poprzeczkę. Był jednak spalony
  • 10'
    Augustyniak czujny w obronie, skorzystał z błędu rywala i bezpiecznie wybił piłkę z własnego pola karnego
  • 9'
    Josue kapitalnie podał do Carlitosa, ten został osaczony przez rywali i stracił piłkę na 20. metrze
  • 9'
    Wszołek przełożył rywala w bocznym sektorze "szesnastki", chciał dośrodkować na głowę Muciego, ale centrę przeciął obrońca
  • 8'
    Legia krótko rozegrała rzut rożny, ale ostatecznie skończyło się podaniem do Tobiasza
  • 8'
    Wszołek otrzymał podanie z głębi pola, ruszył na bramkę, płasko uderzył z 18. metra, bramkarz Cukaricki interweniował. Będzie korner
  • 7'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 7'
    Wysoki pressing Legii
  • 6'
    Mladenović do Muciego, ten wypatrzył "Mladena". Serb dośrodkował z lewej flanki w pole karne, rywale wyszli z opresji
  • 5'
    Świetny początek Legii! Josue, będący w polu karnym, wycofał na 17. metr do Strzałka, który uderzył z prawej nogi. Bramkarz odbił piłkę do boku, dopadł do niej Carlitos, oddał strzał, a Micović interweniował tak, że Muci skierował piłkę do siatki z bliska
  • 2'
    1:0 dla Legii! Muci!
  • 2'
    Przerzut Josue na Carlitosa, zagranie przecięte
  • 1'
    Warszawiacy spokojnie budują atak
  • 1'
  • 1'
  • Skład Legii na sparing z FK Cukaricki: Tobiasz – Nawrocki, Augustyniak, Ribeiro – Wszołek, Slisz, Josue, Strzałek, Mladenović – Muci, Carlitos
  • Lotnik, aukcja, Svitlica. Sylwetka FK Cukaricki (TUTAJ)
  • Witamy! O godz. 15:30 czasu polskiego rozpocznie się sparing pomiędzy Legią a serbskim FK Cukaricki!
Legia WarszawaFK Cukaricki
24'
40'
44'

44' Bojan Kovacević

46'

46' Marko Gajić za Bojan Kovacević

46' Vojin Serafimovic za Aleksandar Kadijević

46' Vladimir Lucić za Uros Miladinović

46' Uros Drezgic za Nikola Vujadinović

46' Almir Aganspahić za Mohamed Badamosi

46' Viktor Rogan za Miladin Stevanović

46' Sambou Sissoko za Nikola Petković

46' Nemanja Belic za Novak Micović

46' Igor Miladinovic za Luka Adzić

46' Samuel Owusu za Stefan Kovać

46' Djordje Ivanović za Stefan Tomović

57'

57' Almir Aganspahić

59'

59' Sambou Sissoko

66'
67'

67' Djordje Ivanović

72'

72' Mihajlo Spasojevic za Almir Aganspahić

81'

81' Samuel Owusu (k.)