85'
  • 90'
    Koniec. Legia wygrała 3:1 z Lechią Gdańsk!
  • 88'
    Przechwyt Rejczyka, podanie do Guala, ten uderzył z linii pola karnego, ale bramkarz poradził sobie ze strzałem, odbijając piłkę
  • 86'
    Sokołowski zagrał na wolne pole do Wszołka, ale był spalony
  • 83'
    Błąd Legii, podanie do Kobylaka, Sezonienko naciskał go i strzelił gola. 1:3
  • 82'
    Lechia lepiej gra w obronie, mądrzej niż w pierwszej, nie panikuje
  • 81'
    W porównaniu z pierwszą połową, widoczny jest spadek jakości w ofensywie. Sokołowski dogrywa fajne piłki, ale reszta pomocy jest raczej niewidoczna
  • 80'
    Mustafajew popędził lewą stroną, dograł przed pole karne, ale nie było tam żadnego z legionistów
  • 79'
    Znakomita szansa. Jędrzejczyk zagrał w pole karne do Wszołka, który mógł z 3. metra skierować piłkę do siatki, ale zabrakło mu kilku centymetrów, by ją sięgnąć
  • 78'
    Jędrasik jest teraz w trójce z przodu, Mustafajew jest na lewym wahadle
  • 77'
    Pich za Mustafajewa
  • 77'
    Wszołek do Pekharta, ten uprzedzony, aut
  • 75'
    Sokołowski w pole karne do Guala, ale zagrał za plecy do Pekharta. Szkoda, bo byłoby 4:0, wcześniej "Sokół" miał ładny przechwyt w środku pola
  • 74'
    Był korner dla Legii, ale rywale wyszli z opresji, był też faul w ataku
  • 74'
    Wszołek do Pankova, ten mocno dograł w pole karne, na piłkę czekał Pich, ale rywal wybił piłkę kolanem na rzut rożny
  • 73'
    Jędrasik za Mustafajewa
  • 73'
    Legia miała rzut rożny, wywalczony przez Wszołka, ale nic z tego nie wyszło
  • 71'
    Piłkarze Legii mają dużo przestrzeni do 25. metra, potem spotykają wielu zawodników Lechii, trudno znaleźć miejsce, ale dało się przechytrzyć obronę podaniem do Picha i golem
  • 70'
    Gual przedziera się, dograł do Picha, ten minął rywala, ale zatrzymał się na drugim
  • 68'
    3:0 dla Legii! Miękkie podanie do Picha, ten bez przyjęcia zgrał do boku, do Mustafajewa, który bez problemu strzelił gola
  • 66'
    Dużo walki w środku pola
  • 65'
    Spore zamieszanie w polu karnym Lechii, rywale głęboko się bronią
  • 64'
    Sokołowski w pole karne do Guala, ten ładnie przedłużył do Pekharta, ale Nalepa w ostatniej chwili strącił piłkę z buta Czecha
  • 64'
    Legioniści rozgrywa, szuka piłki, miejsca
  • 64'
    Legia buduje akcję, jest na wysokości pola karnego
  • 62'
    Kubicki zaskakująco uderzył z dystansu, ale wprost w Kobylaka, który chwycił piłkę
  • 61'
    Lechia z trudem konstruuje akcje
  • 60'
    Pankov dogrywał w pole karne, ale goście byli czujni
  • 60'
    Wiele się nie dzieje, Lechia spokojnie wymienia się podaniami
  • 58'
    Kubicki sfaulowany, dośrodkowanie w pole karne, główkowanie, ale Kobylak bez problemu złapał piłkę
  • 56'
    Jędrzejczyk na spalonym
  • 55'
    Pankov wyskoczył do piłki, ale Nalepa skutecznie interweniował, uprzedzając Serba w polu karnym
  • 55'
    Akcje Legii powoli się zazębiają
  • 55'
    Gual do Wszołka, ten znalazł się w "szesnastce", dogrywał do Picha, którego wyprzedził rywal
  • 54'
    Próba zagrania Sokołowskiego do Pekharta, ale nieudana, za mocno
  • 52'
    Korner, wykonywany przez Picha, ale bez efektów. Po chwili Pankov niedokładnie podał do Sokołowskiego
  • 51'
    Pankov w pole karne do Wszołka, ten próbował dogrywać do Guala, będzie korner
  • 50'
    Legia teraz aż tak wysoko nie zakłada pressingu
  • 50'
    Pankov próbował zagrać do Pekharta, ale niecelnie
  • 48'
    Skład Legii wygląda tak: Kobylak – Pankov, Augustyniak, Jędrzejczyk – Wszołek, Sokołowski, Rejczyk, Mustafajew – Gual, Pekhart, Pich
  • 47'
    Korner, Gual główkował tuż nad poprzeczką, dośrodkowywał Pich
  • 46'
    Sokołowski w pole karne, rzut rożny
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi 2:0 z Lechią Gdańsk po golach Carlitosa i Josue
  • 45+2'
    Carlitos uderzył zza pola karnego, bardzo mocno, tuż przy słupku, ale nie ma gola
  • 45+1'
    Nieźle prezentuje się Baku, na prawym wahadle radzi sobie zdecydowanie lepiej niż na lewym
  • 44'
    Baku ładnie dograł wprost na głowę Kramera, który dobrze uderzył, technicznie, ale minimalnie niecelnie, piłka przeleciałaby tuż obok słupka
  • 44'
    Lechia przy piłce, powoli rozgrywa, w środku pola
  • 43'
    Kramer tyłem do bramki, odegrał do Baku, który uderzył niecelnie, za wysoko
  • 43'
    Ribeiro ściął do środka, próbował płasko podać w "szesnastkę" do Kramera, ale połapali się w tym obrońcy
  • 42'
    Legia przy piłce
  • 42'
    Lechia rozgrywa na własnej połowie, próbuje wyprowadzić piłkę
  • 41'
    Lechia broni się rozpaczliwie, jest ustawiona bardzo głęboko
  • 41'
    Baku zacentrował w "szesnastkę", ale niecelnie
  • 41'
    Kun dośrodkował w pole karne, ale za mocno, piłka dotarła do Baku, Legia w ataku pozycyjnym
  • 39'
    Korner dla Lechii, dośrodkowanie, niecelny strzał Diabate, ale była jeszcze odbitka i będzie kolejny rzut rożny dla gości
  • 38'
    Baku sfaulował Zjawińskiego w środku pola, Legia bardzo wysoko gra pressingiem, Lechia nie może sobie z tym poradzić
  • 37'
    Josue dograł z kornera do Kramera, ten zgrywał do Charatina, ale już zza linii końcowej
  • 37'
    Baku zagrał ładnie w pole karne do Rosołka, rzut rożny dla Legii
  • 36'
    Josue rozgrywa piłkę, dobrze wygląda, w swoim stylu
  • 35'
    Pressing Legii, Rosołek naciskał na rywala, który chciał wyprowadzić piłkę
  • 34'
    Josue dośrodkował do Charatina, ale minął się z piłką, poza tym gra została przerwana
  • 31'
    Kisiel za Rejczyka
  • 30'
    Patryk Pierzak jest na trybunach, z opatrunkiem tuż nad kolanem
  • 29'
    Akcja Lechii, Zjawiński przerzucił piłkę nad Hładunem, ale też nad bramką. Była szansa na kontaktowego gola
  • 28'
    Obok Kapustki, na trybunach pojawił się Kacper Tobiasz
  • 28'
    2:0. Podcinka Josue z rzutu karnego, na dużym luzie
  • 27'
    Josue przy piłce
  • 27'
    Baku sfaulowany, rzut karny dla Legii
  • 26'
    Legia buduje atak, Josue rozgrywa piłkę z kolegami
  • 25'
    Legia naciska, regularnie atakuje
  • 25'
    Josue zagrał przed pole karne do Kuna, ten do Josue, który podał do Rejczyka, młodzieżowiec huknął, trafił w Nawrockiego
  • 23'
    1:0 dla Legii. Wznowienie rzutem sędziowskim, Josue zagrał do Kramera, piłka się od niego odbiła, wybili obrońcy, futbolówka trafiła przed pole karne do Carlitosa, który uderzył płasko, mocno, przy słupku.
  • 22'
    Josue bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego, trafił w mur, był rykoszet, piłka trafił do Kuna, ten miękko zagrał do Kramera, który wyskoczył, zderzył się z bramkarzem. Napastnik Legii leży na boisku, ucierpiał, ale wrócił do gry
  • 20'
    Josue sfaulowany na 25. metrze od bramki Lechii. Rzut wolny
  • 20'
    Nawet jak Lechia wychodzi z kontrą, to Legia przejmuje piłkę w środku pola
  • 20'
    Gdy Lechia ma piłkę, to Legia stosuje wysoki pressing, utrudnia rozegranie rywalom
  • 18'
    Piła wbiegł w "szesnastkę", podał do Zjawińskiego, którego zatrzymał wślizgiem Charatin
  • 18'
    Kun dograł w pole karne, ale nieudanie, wprost na głowę rywala, zagrał nie w tempo
  • 16'
    Josue wypatrzył na lewej stronie Ribeiro, ten do Kuna, który zbiegł do środka
  • 15'
    Baku w pole karne, do Rosołka, ten odgrywał do niego piętą, ale Lechia wyszła z opresji
  • 15'
    Rejczyk za Celhakę
  • 13'
    Na trybunach pojawił się też Bartosz Kapustka
  • 12'
    Niezłe dośrodkowanie Kuna, w tempo, ale Rosołek nie sięgnął piłki
  • 10'
    Groźna akcja Lechii. Zamieszanie w polu karnym, płaski strzał Zjawińskiego, piłka minęła Hładuna, Josue skutecznie interweniował na linii
  • 8'
    Przy ławce Lechii jest Dusan Kuciak, który przyjechał do LTC, przywitał się m.in. z trenerami Dowhaniem i Malarzem
  • 7'
    Josue dośrodkował z rzutu wolnego, do Carlitosa, ten zgrał głową na 5-6. metr, do Ribeiro, który był blisko gola. Lechia wyszła z opresji
  • 6'
    Carlitos podawał do Josue, ten został sfaulowany. Rzut wolny w bocznym sektorze boiska
  • 5'
    Rosołek wbiegł w pole karne, dośrodkował, Kałahur wybił piłkę na rzut rożny
  • 5'
    Legia gra taką taktyką, jaka przewijała się w zapowiedziach , czyli na trzech napastników. Z przodu są Rosołek, Kramer i Carlitos
  • 4'
    Dalekie podanie do Kramera, ale obrońcy Lechii się połapali
  • 3'
    Dośrodkowanie Josue, przed pole karne, do Kuna, ten główkował, piłkę bez problemu złapał Mikułko
  • 3'
    Korner dla Legii. Dośrodkowanie Josue do Charatina, ale Piła wygrał pojedynek główkowy, kolejny róg
  • 2'
    Josue na wolne pole do Baku, ten wywalczył rzut rożny
  • 1'
  • Oba zespoły już na murawie, zaraz zaczynamy
  • Na trybunach są m.in. Cezary Miszta, Joel Abu Hanna, Jacek Zieliński, Dariusz Mioduski, Radosław Mozyrko
  • Skład Legii na mecz z Lechią Gdańsk: Hładun – Nawrocki, Charatin, Ribeiro – Baku, Josue, Celhaka, Kun – Rosołek, Kramer, Carlitos
  • Spadkowicz, nowy trener. Sylwetka Lechii Gdańsk, sparingpartnera Legii (TUTAJ)
  • Witamy! O godz. 13:00 rozpocznie się pierwszy sparing Legii w trakcie letnich przygotowań do sezonu 2023/2024! Warszawiacy zmierzą się w LTC z I-ligową Lechią Gdańsk
Legia WarszawaLechia Gdańsk
22'

28' Josue (k.)

28'
46'

46' Kacper Sezonienko za Łukasz Zjawiński

46' Ilkay Durmus za Dominik Piła

68' Ramil Mustafajew

68'

69' Jakub Jędrasik za Ramil Mustafajew

69'
72'

72' Adam Kardaś za Joeri de Kamps

76'

76' Mateusz Rzeźnik za Tomasz Neugebauer

80'

80' Bartosz Brzęk za Bartosz Brylowski

84'

84' Kacper Sezonienko

85'

85' Oliwer Jakuć za Miłosz Kałahur

85' Bartosz Borkowski za Bassekou Diabate