Koniec. Legia wygrała 2:0 z RB Salzburg!
    Piątkowski wbiegł w pole karne z prawej strony, ale przeciągnął dośrodkowanie na dalszy słupek
  • 89'
    Baku przegrał pojedynek z Ulmerem na połowie RB Salzburg
  • 88'
    Świetny powrót Muciego, który popisał się odbiorem na 18. metrze od bramki Legii
  • 86'
    Rose niedokładnie zagrał w kierunku Baku, aut dla rywali
  • 85'
    Forson dośrodkował z rzutu wolnego na dalszy słupek, Hładun świetnie obronił główkowanie, ale rywal był na spalonym
  • 83'
    Konate próbował główkować po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Mistrz Austrii ma jeszcze korner
  • 81'
    Rose za Augustyniaka
  • 78'
    Mustafajew za Kuna, Sokołowski za Elitima, Rejczyk za Slisza
  • 76'
    Rejczyk, Sokołowski i Mustafajew wejdą zaraz na boisko
  • 74'
    Legia krótko rozegrała rzut rożny. Muci podał na prawą stronę pola karnego, do Kuna, ten pobiegł z piłką i miękko wycofał sprzed linii końcowej na 7. metr, do Nawrockiego, który skutecznie główkował przy bliższym słupku. 2:0 dla "Wojskowych"!
  • 73'
    2:0 dla Legii! Gol Nawrockiego, asysta Kuna!
  • 72'
    Baku popędził prawą flanką, miał przed sobą dwóch rywali, wywalczył korner
  • 71'
    RB Salzburg w ataku pozycyjnym
  • 70'
    Muci świetnie ograł Baidoo, wbiegł w pole karne z lewej strony, dograł do Baku, ten podał do Pekharta, który chciał uderzyć piętą, ale był na spalonym
  • 67'
    Kun dośrodkował na dalszy słupek, Augustyniak próbował uderzyć, ale nie trafił w piłkę, walczył jeszcze w kontakcie, minął dwóch rywali w polu karnym i płasko, skutecznie uderzył z ostrego kąta! 1:0 dla Legii!
  • 63'
    Baku, Rosołek i Muci wchodzą, schodzą Gual, Josue, Wszołek
  • 62'
    Augustyniak znalazł się z piłką po prawej stronie pola karnego, uderzył, ale bramkarz RB Salzburg udanie odbił piłkę
  • 61'
    Legia krótko rozegrała korner, Josue dośrodkował z lewej flanki na bliższy słupek, Baidoo wybił piłkę
  • 61'
    Josue mocno dograł na środek pola karnego, była odbitka, będzie korner
  • 60'
    Rzut wolny dla Legii, po lewej stronie boiska, do bramki ok. 22 metrów
  • 59'
    Do wejścia szykują się Muci, Rosołek i Baku
  • 59'
    Konate pobiegł lewą stroną boiska, wbiegł w pole karne, Forson uderzył po koźle, ale Hładun spokojnie interweniował
  • 56'
    Faul Augustyniaka w środku pola
  • 55'
    Spokojniejszy fragment spotkania
  • 53'
    Kun chciał zbiec do środka pola, ale został sfaulowany przez Tijaniego
  • 51'
    Pankov próbował prostopadle podać do środka boiska, ale niedokładnie zagrał
  • 51'
    Tym razem sfaulowany został Josue
  • 50'
    Slisz sfaulowany w pobliżu pola karnego Legii przez Forsona
  • 50'
    Augustyniak przeciął dalsze zagranie, poza tym był spalony
  • 48'
    Korner dla Legii, krótko rozegrany. Josue podał do Elitima, ten został zablokowany przy strzale z 18. metra
  • 47'
    Hładun, Pankov i Pekhart zastępują Tobiasza, Jędrzejczyka oraz Kramera
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia remisuje 0:0 z RB Salzburg
  • 45+1'
    Ależ zamieszanie w polu karnym RB Salzburg. Josue prostopadle podał do Wszołka, ten dośrodkował na dalszy słupek, Solet mógł strzelić gola samobójczego, Schlager wybił piłkę, również po strzale Kramera. Słoweniec był przekonany, że piłka przekroczyła linię bramkową, ale sędzia miał inne zdanie
  • 44'
    Josue posłał dalsze podanie do Kramera, ale ten był na spalonym
  • 43'
    Gra toczy się w środkowej strefie boiska
  • 41'
    Ludewig zbiegł do środka, mocno uderzył, piłka odbiła się od nogi Jędrzejczyka, Tobiasz wyłapał ją na raty
  • 40'
    Kun podał do Guala, ale Solet wywalczył piłkę w bocznym sektorze
  • 39'
    Josue dośrodkował z wolnego na bliższy słupek, doszło do odbitki, ale rywale wyszli z opresji
  • 38'
    Wszołek sfaulowany po prawej stronie boiska, rzut wolny dla Legii, przy piłce Josue
  • 38'
    Kramer zastawiał się, miał wokół siebie trzech rywali, doszło do odbitki, po chwili Ludewig zatrzymał Wszołka
  • 37'
    Nawrocki zablokowany przez Yeo, Legia ma aut na wysokości koła środkowego
  • 37'
    Josue sfaulowany w środku pola
  • 36'
    Legia ładnie wyszła spod pressingu rywali, dobrze powymieniała się podaniami
  • 35'
    Elitim pojawił się po lewej stronie pola karnego, podał wzdłuż "szesnastki", Okoh wybił pikę, po chwili Gual jeszcze mocno dograł, ale doszło do przecięcia podania
  • 33'
    Slisz prostopadle podał do Kramera, wydawało się, że Słoweniec znajdzie się w sytuacji sam na sam, ale Solet go zatrzymał na 18. metrze
  • 32'
    Ludewig sfaulowany przez Kramera na wysokości koła środkowego
  • 32'
    Augustyniak wybił piłkę głową po dośrodkowaniu z prawej strony boiska
  • 30'
    Ludewig przeciął prostopadłe podanie Nawrockiego do Wszołka
  • 29'
    Legia założyła wysoki pressing, doskakiwała i wywalczyła aut na połowie rywali
  • 29'
    Nawrocki był naciskany, próbował miękko zagrać w pole karne, ale zrobił to niedokładnie
  • 29'
    Josue sfaulowany na połowie RB Salzburg przez Okoha, Legia szybko wznowiła grę z rzutu wolnego
  • 27'
    Mistrz Austrii przy piłce, wymienia się podaniami w środku pola
  • 27'
    Yeo bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego, trafił w mur, Kramer ucierpiał, ale może grać dalej
  • 25'
    Nawrocki sfaulował Ratkowa na 18. metrze od bramki Legii. Rzut wolny dla RB Salzburg
  • 25'
    Kun prostopadle podał do Guala, ale przegrał pojedynek z Soletem w bocznym sektorze boiska
  • 23'
    Gourna-Douath sfaulowany przez Kramera na połowie mistrza Austrii
  • 21'
    Wszołek zablokowany przy próbie dośrodkowania z prawej flanki
  • 21'
    Kun dopadł do przerzutu Augustyniaka, wycofał do Guala, ten chciał dograć do Wszołka, ale podanie zostało przecięte
  • 20'
    Ratkow sfaulował Augustyniaka blisko pola karnego Legii. Tobiasz wznowił grę
  • 19'
    Kun walczył z rywalem, zdołał dośrodkować z lewego skrzydła, ale ostatecznie piłkę złapał Schlager
  • 18'
    Josue dośrodkował z rożnego na dalszy słupek, piłka została wybita
  • 18'
    Josue bezpośrednio uderzył z wolnego, trafił w mur, była odbitka, Legia ma kolejny korner
  • 17'
    Reischl sfaulował Elitima na ok. 22. metrze od bramki RB Salzburg. Rzut wolny dla Legii
  • 16'
    Schlager uprzedził Wszołka, który chciał dopaść do miękkiego podania z głębi pola
  • 16'
    Kramer doskoczył do Schlagera, który daleko wybił piłkę, Legia ją przechwyciła
  • 14'
    Wszołek popędził prawą flanką, podał do Josue, który upadł po kontakcie z Yeo, ale sędzia nie dopatrzył się faulu
  • 13'
    Kun walczył o piłkę z Gevorgyanem, ostatecznie rywal wywalczył aut na własnej połowie
  • 12'
    Yeo sfaulował Josue po prawej stronie boiska. Portugalczyk szybko wznowił grę, Legia w posiadaniu
  • 11'
    Reischl próbował dopaść do prostopadłego podania z głębi pola w "szesnastkę", wykonał wślizg, by zgarnąć piłkę, ale popełnił faul w ataku, gdyż wpadł na Tobiasza
  • 10'
    Josue dośrodkował z rzutu wolnego na 5. metr, zrobiło się zamieszanie, ostatecznie Augustyniak popełnił faul w ataku. Piłka dla RB Salzburg
  • 9'
    Josue znowu krótko rozegrał korner z Elitimem, który po chwili został sfaulowany po prawej stronie boiska. "Wojskowi" wywalczyli rzut wolny, na wysokości 16. metra
  • 9'
    Josue przerzucił na lewą stronę, do Kuna, po chwili Portugalczyk mocno uderzył z dystansu, piłka wpadła w kozioł, odbiła się od Schlagera. Legia ma korner
  • 7'
    Kun poradził sobie z dwoma rywalami w bocznym sektorze, lecz przeciwnicy uporali się z jego dośrodkowaniem z lewej flanki
  • 6'
    Josue krótko zagrał rzut rożny z Elitimem, Kolumbijczyk dośrodkował z lewej flanki na dalszy słupek, ale za głęboko
  • 5'
    Rzut wolny dla Legii, Josue chciał prostopadle podać do Kuna, lecz podanie zostało przecięte. Będzie korner
  • 5'
    Ajjjj! Josue miękko dośrodkował z kornera na 17. metr, do Slisza, ten uderzył tak, że piłka skozłowała i spadła na głowę Kramera (6. metr), ten uderzył nieco niedokładnie
  • 4'
    Legia krótko rozegrała rzut rożny, Josue dośrodkował z lewej flanki, była odbitka i kolejny róg
  • 3'
    Jędrzejczyk podłączył się do ofensywy, podał do Kuna, ten chciał dośrodkować, ale został zablokowany. Będzie rzut rożny
  • 2'
    Bardzo groźna akcja RB Salzburg. Yeo podał prostopadle do Nene, ten wbiegł w pole karne, ale jego strzał z 15. metra okazał się nieczysty, niecelny
  • 1'
  • Skład Legii na mecz z RB Salzburg: Tobiasz – Nawrocki, Augustyniak, Jędrzejczyk – Wszołek, Slisz, Elitim, Kun – Josue, Kramer, Gual
  • Liga Mistrzów, Piątkowski, Jaissle. Sylwetka RB Salzburg TUTAJ
  • Witamy! O godz. 18:00 rozpocznie się ostatni sparing Legii w okresie przygotowawczym i zarazem trzeci na obozie w Austrii. Warszawiacy zmierzą się z RB Salzburg, mistrzem kraju,
Legia WarszawaRed Bull Salzburg
46'

46' Kamil Piątkowski za Mark Gevorgyan

46' Samson Baidoo za Oumar Solet

46' Lukas Wallner za Bryan Okoh

46' Andreas Ulmer za Kilian Ludewig

46' Samson Tijani za Lucas Gourna-Douath

46' Mohammad Sadeqi za Nicolas Capaldo

46' Tim Paumgartner za Moussa Yeo

46' Amankwah Forson za Luka Reischl

46' Dominik Lechner za Dorgeles Nene

46' Karim Konate za Petar Ratkow

78'
84'

84' Alparslan Baran za Tim Paumgartner

84' Marcell Berki za Mohammad Sadeqi

84' Phillip Verhounig za Dominik Lechner