76'
80'
90'
  • 90+8'
    Błędy indywidualne legionistów zaważyły o porażce z gliwickim zespołem. Teraz czeka nas dwutygodniowa przerwa na mecze reprezentacyjne. Następnie Legia podejmie przy ul. Łazienkowskiej Lechię Gdańsk. Na dziś to wszystko z naszej strony - dziękujemy za uwagę!
  • 90+6'
    Koniec meczu! Piast Gliwice sensacyjnie pokonuje Legię Warszawa 3:1 po hattricku Kamila Wilczka. Bramkę honorową dla gości zdobył w ostatnich minutach spotkania Ondrej Duda
  • 90+5'
    Ostatnie sekundy meczu, długie podania w wykonaniu Legii
  • 90+4'
    Duda miał szansę na doprowadzenie do wyniku 3:2, lecz jego strzał z dystansu minimalnie minął bramkę rywala
  • 90+3'
    Jeszcze jedno dośrodkowanie w pole karne Piasta i kolejna, dobra interwencja bramkarza gospodarzy
  • 90+2'
    Młody pomocnik Legii huknął jak z armaty w zamieszaniu powstałym w polu karnym Piasta i pokonał dobrze spisującego się dziś Szmatułę
  • 90+2'
    Duda podał prosto pod nogi Martineza, ten ratuje się rozpaczliwym wybiciem piłki
  • 90'
    3:1! Duda z honorowym trafieniem
  • 89'
    Hanzel strzela z dystansu, wysoko nad bramką Kuciaka
  • 88'
    Martinez ze skurczami leży na boisku, kolejna przerwa w grze
  • 87'
    Strzał rozpaczy w wykonaniu Żyry...
  • 86'
    Faul Vrdoljaka na Wilczku
  • 85'
    Kolejna wrzutka w pole karne przeciwnika, kolejne wybicie. Legia ma wyraźne problemy z konstruowaniem akcji
  • 84'
    Bardzo dobre, przytomne podanie Pinto do Koseckiego, jednak interwencja defensywy gliwiczan zażegnuje powstałe niebezpieczeństwo
  • 82'
    Teraz strzelał z dystansu Orlando Sa, lecz niecelnie
  • 81'
    Kompletnie nieudane dośrodkowanie jednego z legionistów... nie idzie dzisiaj wyraźnie naszym piłkarzom
  • 79'
    Żółta kartka dla Rzeźniczaka. Obrońca Legii nie zagra w związku z tym z Lechią Gdańsk
  • 77'
    Kuciak paruje strzał z dystansu Szeligi przed siebie, do piłki dopadł Wilczek i dopełnił formalności strzelając dziś swoją trzecią bramkę
  • 76'
    3:0... niewiarygodne...
  • 75'
    Znów Rzeźniczak zatrzymuje Wilczka, kolejny, ósmy rzut rożny dla gliwiczan
  • 75'
    Długa piłka od Kuciaka do Żyry, ale sprytnie piłkę zgrywa do własnego bramkarza Brożek
  • 73'
    Piast groźnie kontratakuje po przejęciu piłki. Teraz Rzeźniczak staje na drodze ostatniego podania. Mamy rzut rożny dla gospodarzy
  • 73'
    Wilczek tym razem nie daje rady strzałem głową zaskoczyć Kuciaka
  • 72'
    Ondrej Duda za Marka Saganowskiego - ostatnia zmiana w szeregach Legii
  • 70'
    Zamieszanie w polu karnym gospodarzy po dośrodkowaniu Rzeźniczaka. Szmatuła lekko się pogubił, lecz nie wykorzystał tego Kosecki, tylko rzut rożny
  • 69'
    Murawski ucierpiał w starciu z Pinto, mamy chwilę przerwy
  • 68'
    Zmiana w zespole gospodarzy. Hanzel zastępuje Jurado
  • 65'
    Piast broni się w jedenastu zawodników na własnej połowie. Legia nie potrafi poważnie zagrozić gliwickiej defensywie
  • 65'
    Rzeźniczak ratuje zespół przed stratą trzeciej bramki wślizgiem wygarniając piłkę Brożkowi
  • 63'
    Astiz ucierpiał w pojedynku z Izvoltem, rzut wolny dla Legii
  • 63'
    Saganowski próbował strzelać z pozycji podobnej do przewrotki, ale próba legionisty kompletnie nieudana
  • 60'
    Rzeźniczak przerywa akcje Piasta, piłka w rękach Kuciaka
  • 60'
    Kosecki z faulem w ofensywie
  • 58'
    Miękka wrzutka Pinto niedokładna, do nikogo
  • 57'
    Kosecki dośrodkowuje, do piłki doskakuje Żyro, zgrywa piłkę, lecz Broź nie jest w stanie utrzymać się przy piłce
  • 55'
    Kolejna długa piłka w kierunku Koseckiego - niedokładna
  • 54'
    Wygląda na to, że Legia gra w drugiej połowie w ustawieniu 3-5-2
  • 54'
    Kosecki teraz przed szansą na zdobycie asysty, ale kiks spowodował, że jego podanie nie dotarło do żadnego z kolegów
  • 52'
    Dośrodkowanie Żyry kompletnie nieudane i od bramki wznowi grę Szmatuła
  • 51'
    Bombowe uderzenie Sa! Piłka po rękach Szmatuły i słupku wychodzi jednak w pole gry
  • 50'
    Sa do Koseckiego, ten do Brozia, ale dośrodkowanie, a raczej centrostrzał prawego obrońcy mija bramkę Szmatuły
  • 48'
    Długa piłka do Koseckiego, ale zawodnik Legii źle przyjmuje piłkę i ta wychodzi poza boisko
  • 47'
    Zmieniło się ustawienie Legii. Wygląda na to, że do linii obronnej cofnął się Vrdoljak
  • 46'
    Tomasz Jodłowiec zastępuje Igora Lewczuka, Michał Żyro wchodzi na boisko w miejsce Krystiana Bielika
  • 45+16'
    Druga połowa rozpoczęta! W ekipie Legii dwie zmiany
  • 45+2'
    Legia potrzebuje nowego życia od początku drugiej połowy. Czeka nas 15 minut przerwy. Póki co 2:0 dla Piasta Gliwice
  • 45+1'
    Wrzutka Pinto, zgranie piłki głową Saganowskiego ląduje w rękach Szmatuły. Koniec pierwszej połowy!
  • 44'
    Broź zatrzymuje kontratak Piasta w wykonaniu Podgórskiego
  • 43'
    Rajd Brozia, który w dobrym momencie dostrzegł dobrze ustawionego Koseckiego, wycofał mu piłkę, lecz strzał skrzydłowego Legii przelatuje ponad bramką warszawian
  • 43'
    Niecelne uderzenie z dystansu Wilczka
  • 42'
    Na pozycji spalonej Wilczek
  • 41'
    Niedokładność i nieporozumienia w defensywie Legii. Rzut z autu dla gospodarzy na wysokości pola karnego Kuciaka
  • 41'
    Strzał Martineza, Kuciak znów broni "na raty"
  • 40'
    Odważne, dobre wyjście Szmatuły, który piąstkuje piłkę poza pole karne Piasta
  • 39'
    Faul na Orlando Sa i Pinto będzie dośrodkowywał z rzutu wolnego
  • 37'
    Kuciak dostał podanie od Astiza. Piłka skoczyła naszemu bramkarzowi na kępce trawy, powodując praktycznie podanie do Wilczka. Napastnik Piasta tylko dopełnił formalności i legioniści mają do odrobienia już dwie bramki
  • 36'
    Błąd Kuciaka... 2:0 dla Piasta
  • 35'
    Brak pomysłu na rozegranie piłki powoduje dalekie zagranie w kierunku Koseckiego - niedokładne.
  • 33'
    Dośrodkowanie Brozia wybija Horvath. Przy piłce wciąż Legia
  • 32'
    Kontratak Piasta zakończony niedokładnym dośrodkowaniem Izvolta
  • 31'
    Wilczek ostro fauluje Bielika
  • 29'
    Dogranie Vrdoljaka do Koseckiego, ten drugi w indywidualnej akcji mija prawego obrońcę Piasta, ale dośrodkowanie wyłapuje bramkarz gospodarzy
  • 28'
    Broź starał się dośrodkowywać z lewej strony, lecz Orlando Sa uprzedzony przez Csabę Horvatha
  • 27'
    Ależ szansa przed Legią, kiedy Kosecki dwukrotnie, z ostrego kąta, dobijał zgranie piłki przez jednego z zawodników Legii, ale póki co postawa Szmatuły bez zarzutu
  • 25'
    Kosecki w indywidualnej akcji. Skrzydłowy Legii faulowany, okazja dla Legii
  • 23'
    Dobry wślizg Brozia, który przerywa dobrze zapowiadającą się akcję Piasta
  • 21'
    Lewczuk bliski odkupienia win, kiedy dostał piłkę od Orlando Sa w polu karnym przeciwnika. Obrońca Legii dośrodkował, lecz po rykoszecie piłka zmieniła swój kierunek lotu i mogła zaskoczyć Szmatułę
  • 21'
    Rzeźniczak ryzykownie wycofał do Kuciaka, blisko przejęcia piłki był Jurado, na szczęście pierwszy przy piłce zameldował się bramkarz Legii
  • 19'
    Żółtą kartkę ogląda Bielik, który spóźniony chciał ratować sytuację w środku pola
  • 17'
    Błąd Lewczuka, który niedokładnie wycofał piłkę do Rzeźniczaka. Futbolówkę przejął Wilczek, ratować sytuację próbowali jeszcze goniący Astiz i Rzeźniczak, ale "na raty" Wilczek pokonuje Kuciaka. Legio walcz!
  • 16'
    1:0 dla Piasta! Tracimy bramkę, strzela Wilczek
  • 14'
    Vrdoljak dojrzał dobrze wbiegającego w pole karne przeciwnika Pinto, posłał do niego piłkę, ale strzał głową Portugalczyka ląduje w rękach Szmatuły
  • 12'
    Sa za mocno podawał do Lewczuka, od bramki grę wznowi golkiper gospodarzy
  • 12'
    Podgórski wywraca Rzeźniczaka, piłka dla Legii
  • 11'
    Orlando Sa chciał indywidualnie przedrzeć się przez defensywę rywala, lecz ta próba okazała się nieudana
  • 10'
    Faul Wilczka na Vrdoljaku
  • 9'
    Piłka przeleciała nad wszystkimi zawodnikami, którzy zgromadzili się w polu karnym Piasta, dopadł do niej w końcu Saganowski, dośrodkował na głowę Astiza, jednak dobrze ustawiony był w tej sytuacji Szmatuła
  • 8'
    Pinto wywalczył rzut rożny dla Legii
  • 6'
    Długa piłka do Koseckiego, mimo asysty trzech obrońców przeciwnika udało mu się oddać uderzenie lobem, ale skrzydłowy Legii włożył w tę próbę delikatnie za dużo siły
  • 6'
    Znów Jurado uderza z dystansu, z małymi problemami interweniuje Kuciak
  • 4'
    Tym razem zawodnicy gospodarzy rozegrali ten stały fragment gry na krótko, Izvolt uderzał z dystansu, ale prosto w plecy Vrdoljaka
  • 4'
    Jurado fauluje Brozia, chwila odetchnienia dla warszawskiej defensywy. Mocny początek Piasta
  • 3'
    Drugi rzut rożny dla Piasta po interwencji Rzeźniczaka
  • 3'
    Kolejne dwa rzuty rożne dla Piasta po interwencjach obrońców Legii
  • 2'
    Piłka dośrodkowana z rożnego spada w polu karnym na głowę Osyry, lecz strzał młodego obrońcy Piasta niecelny
  • 1'
    Mocno zaczyna Piast. Strzał z dystansu w wykonaniu Rubena Jurado udaje się powstrzymać Dusanowi Kuciakowi. Rzut rożny dla gospodarzy
  • 0
    Zaczynamy!
  • 0
    Oba zespoły są już na boisku, lada moment zaczynamy spotkanie
  • 0
    Przeciwko Piastowi od pierwszej minuty zagrają: Kuciak - Lewczuk, Rzeźniczak, Astiz, Broź - Pinto, Vrdoljak, Bielik, Kosecki - Saganowski, Sa.
  • 0
    Na ławce rezerwowych pozostają: Jałocha, Jodłowiec, Duda, Szwoch, Kucharczyk, Żyro, Piech.
  • 0
    Witamy w naszej relacji "na żywo"! Dziś zmierzą się ze sobą zespoły Piasta Gliwice i Legii Warszawa. Początek spotkania o godzinie 15:30.