News: Wyniki reprezentacji młodzieżowych

Adepci APLW z mistrzostwem Polski

Źródło: akademia.legia.com

07.07.2015 13:19

(akt. 22.12.2018 11:15)

Reprezentacja Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej wywalczyła złoty medal turnieju finałowego o Puchar im. Włodzimierza Smolarka organizowanego przez PZPN. W składzie kadry Mazowsza U-14 znalazło się aż sześciu legionistów - Wiktor Preuss, Damian Sędzikowski, Maciej Anusik, Patryk Konik, Łukasz Łakomy oraz Konrad Matuszewski.
Turniej rozgrywany był w Bielsku Białej w dniach od 30 czerwca do 5 lipca. Młodzi zawodnicy rywalizowali o Puchar im. Włodzimierza Smolarka w kategorii U-14. Podopieczni trenera Ariela Jakubowskiego pokonali w drodze do finału kolejno reprezentację Małopolski 2:1, drużynę Pomorskiego Związku Piłki Nożnej 2:0, a także ekipę Śląskiego ZPN 2:1. W minioną niedzielę rozegrano wielki finał, w której od kadry Dolnego Śląska okazała się lepsza właśnie reprezentacja Mazowsza. Bramki dla reprezentacji naszego regionu zdobyli Patryk Konik i Jacek Lewandowski, po których zespół trenera Jakubowskiego mógł się cieszyć ze złotych medali.