Artur Jędrzejczyk o treningu dla obrońców i meczu z Podbeskidziem

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk, Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

20-01-2021 / 08:22

(akt. 20-01-2021 / 21:20)

- Rano był trening dla obrońców - czym różnią się te zajęcia od zwykłych? Różnią się tym, że są sami obrońcy. Ćwiczymy zachowania w defensywie. Jest nowy trener, który chce nam „sprzedać” trochę wiedzy i podpowiedzieć w różnych kwestiach, jak się zachowywać w danym momencie.  Uczymy się tego. Popołudniu będą ćwiczyć zawodnicy grający z przodu – mówił Artur Jędrzejczyk, obrońca Legii Warszawa.

- Czy czujemy, że zmiany w obronie są zauważalne? Wydaje mi się, że tak. Trenujemy jako obrońcy, razem ćwiczymy – to też pomaga. Ciągle jesteśmy ze sobą i podpowiadamy sobie. Sądzę, że przyniesie to efekty, i już to widać.

- Piętnaście dni zgrupowania – tęsknisz, czas wracać do Polski? Ogólnie lubię zimę, jazdę na sankach. Przyjemnie będzie wrócić, ale z drugiej strony – szkoda. Ciepło, idealne warunki do trenowania – fajna sprawa. Niektóre kluby trenują w Polsce, na mrozie, i na pewno mamy trochę lepiej. Sanki mogą się przydać na pierwszy mecz z Podbeskidziem, bo może być chłodnawo? Może nie sanki, haha. Zawsze się mówiło, że się komuś robi sanki na boisku, ale potem wiadomo, że są za to kartki. Przygotowujemy się. Wiadomo, że trochę jeszcze zostało, ale jesteśmy już powolutku myślami przy spotkaniu z Podbeskidziem.

QUIZ Quiz. Rekordowe transfery z Legii

Komentarze (30)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
O treningu, o Podbeskidziu, a może by tak jeszcze o Stali Mielec... Jeszcze mnie trzęsie jak myślę o tym meczu.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
À propos sprzedawania (wiedzy):
każdy prawie [...] pracuje z gorączkową namiętnością nad zrobieniem fortuny, która to stanowi główną wartość człowieka, co nawet wyraziło się i w języku, nie mówią tu bowiem: człowiek ma tyle a tyle, ale: wart jest tyle a tyle.
Pułkownik
 • 0 / 0
Aby te treningi skuteczne były.
Młodszy chorąży
 • 1 / 0
Artur, ogarnij się! Tak doświadczony zawodnik nie ma prawa odwalać takiej maniany jak ze Stalą Mielec. A i w poprzednich meczach twoja gra była słaba.
~Fan Kazimierza D.
 • 0 / 0
Jędza, dzwonili z Mielca.
Masz do odebrania kasę.
Marszałek Polski
 • 2 / 0
No Jędza - Tobie kartka z PBB nie grozi :D
Młodszy chorąży
 • 1 / 0
Oby to w praktyce wypaliło. Jędzy życzę dobrej gry i dobrego następcy w najbliższych okienkach transferowych.
Generał brygady
 • 2 / 1
W normalnych czasach to tylko byśmy się zastanawiali ile uda się strzelić Podbeskidziu.No ale jest jak jest.W związku z tym już na dwa tygodnie przed meczem myślą jak będzie.
Generał dywizji
 • 1 / 1
Bilans Legii z Podbeskidziem na dziś to 8-1-3.
Będzie dobrze.
Generał brygady
 • 2 / 9
Odliczam dni kiedy tego pana juz w Legii nie bedzie. On juz powinien odejść razem z Kuchym.Ale jak wiadomo jego pensja,zmusza Miodka do podpisywania kolejnego kontraktu. Aby pensje rozłożyć w czasie.
Generał brygady
 • 3 / 1
Z Podbeskidziem szansa na wysoki wynik.
Marszałek Polski
 • 3 / 1
Jędza nie gra, więc trzech karnych nie obstawi.
Generał dywizji
 • 2 / 0
Sprzedać?
A ja myślałem, że trener przekazuje wiedzę.
Człowiek uczy się całe życie:)
To pewnie kwestia nastawienia samego zawodnika. Trener się otwiera, przekazuje to co wie najlepszego, a taki zawodnik nieufnie myśli że trener coś mu chce wcisnąć, więc "kupuje" tylko trochę...
Generał brygady
 • 1 / 0
Dla Podbeskidzia?:))))
Mjs
Przetrzyj oczy z rana... ;)
Generał dywizji
 • 2 / 0
Poezja
Jak kupuję trochę, to efekt też będzie trochę?
Generał brygady
 • 2 / 0
Poezja.Jak sobie przypomnę wszystkie wypowiedzi przed ostatnim naszym meczem.Jak wysoko wygramy,ile to bramek strzelimy ile punktów przewagi będziemy mieli to ten mój żarcik nabiera innej wymowy.Zawsze mówię, że punkty najlepiej po meczu liczyć.Pozdrawiam.
Mjs, ale chodzi mi o to że odpisujesz pod nie tym postem co chciałeś :-)
DareirL,
Dokładnie, efekt będzie tylko trochę, bo brak wiary w trenera, i w to co mówi, spowoduje że zawodnik na treningu nie włoży w to serca i przyswoi sobie tylko trochę...
Generał brygady
 • 0 / 0
Tak wskoczyło:))
Major
 • 5 / 0
Zawodnik z najwyższym kontraktem w historii extraklasa opowiada z taką śmiesznością, jak jego gra w ostatnich miesiącach
Omonia
Qarabag
Piast
Stal Mielec
Tyle karnych zrobil i zawalil mecze
A teraz ta potega Podbeskidzie.

Jak ktoś tu trafnie zauważył drugi Piotrek Żyła; co ?
Ha ha hhi
Plutonowy
 • 2 / 0
Dokladnie .Zawodowcy wychodzac na mecz sa skupieni i skoncentrowani .Szczegolnie Ci ktorzy maja dawac przyklad calej druzynie .Kapitanowie..pytanie brzmi o czym dzis mysli Artur Jedrzejczyk .Ze Stala Mielec myslal nowych dachowkach a w pucharach ?Moze on sam odpowie na to pytanie -ten nasz wesoly kapitan ...
Plutonowy
 • 4 / 3
Nie chce sie przypierxxxx ale stare porzekadlo piłkarskie mowi"jestes tak dobry jak twoj ostatni mecz ..."2 sprowokowane rzuty karne .ograwany przez 90 minut jak byle ogorek z Poznania i do tego jeszcze "myslami szykujemy sie na Podbeskidzie "Jakie Bielsko Biala obywatelu Jedrzejczyk .po 4 zoltej kartce w sezonie w Polsce sie pauzuje .Eh kapitanie Deweloperze nie tak mialo byc .Nie tak .Patrze na zestawienie najlepszych sr obroncow w Extraklasie ..lata leca .peleton odjechal .Zadziw mnie panie Arturze i na wiosne wjedz do kadry narodowej i zestawienia 11 sezonu jak Ljuboja do Enklawy
Jakbym czytał wywiad z Piotrem Żyłą...
Starszy sierżant
 • 0 / 0
Nie przesadzaj, aż tak źle nie jest. Żyła nie potrafi jednego zdania sklecić.
BOGUS
Tu masz wywiad PISANY, ale posłuchaj Jędzy, choćby blogowych ze zgrupowania wypowiedzi - ciut lepiej składa zdania od Żyły, ale też pierdzieli bez sensu :)
Generał
 • 6 / 0
Ehh człowieku co się znowu z tobą stało??? Jak to możliwe, że taki obrońca, z takim doświadczeniem na każdej płaszczyźnie zamiast być przykładem jak grać na SO jak Żewłakow po swoim powrocie, to stałeś się od ponad roku kulą u nogi dla drużyny na boisku. Non stop te same faule, które nie raz powinny się kończyć czerwami i ZERO reakcji.
Generał dywizji
 • 4 / 0
Żewłakow to był na boisku profesjonalista, a Jędrzejczyk musi trochę popracować nad sobą. Mam nadzieję, że zmienić zechce co nieco i pokaże odpowiednie nastawienie.
Generał brygady
 • 2 / 0
Ostatnio to jego najskuteczniejsza obrona to skakanie na plecy przeciwnikowi.