Bartosz Kapustka Legia Warszawa - Puszcza Niepołomice 1:1
fot. Kasia Dżuchil

Bartosz Kapustka: Zawiedliśmy

Redaktor Maciej Ziółkowski

Maciej Ziółkowski

Źródło: Canal+ Sport

19.02.2024 13:35

(akt. 19.02.2024 13:45)

– Cieszę się, że w końcu – po moich kłopotach zdrowotnych – mogłem zagrać w troszeczkę większym wymiarze czasowym, ale to dla mnie jedyny pozytyw. Zremisowaliśmy i nie możemy być szczęśliwi. Do końca walczyliśmy o zwycięstwo, nie udało się, nie ma na to usprawiedliwienia – mówił po meczu z Puszczą (1:1) w 21. kolejce Ekstraklasy pomocnik Legii Warszawa, Bartosz Kapustka.

– Śląsk i Jagiellonia z TOP 2 ligi przegrały mecze w 21. kolejce, my zremisowaliśmy z Puszczą i nie wykorzystaliśmy szansy. Trudno powiedzieć coś więcej. Zawiedliśmy w niedzielę.

– Kto będzie faworytem rewanżu Legia – Molde? Nie będę tego określał procentowo, trudno powiedzieć. Myślę, że karta jest cały czas czysta, a drugą połową w Norwegii zapracowaliśmy na to, by były emocje w Warszawie.

– W niedzielę graliśmy na naturalnym boisku. Lubię, jak murawa jest równa, więc sztuczna nawierzchnia mi nie przeszkadza.

Polecamy

Komentarze (25)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.