Patryk Pierzak

CLJ: Sparingowy remis z KS-em

20.06.2020 13:45

(akt. 20.06.2020 14:52)

Juniorzy starsi Legii Warszawa zremisowali w sparingu 2:2 z KS-em Warka. Bramki dla stołecznego klubu zdobyli Kajetan Staniszewski oraz Patryk Pierzak.

Ostatnio legioniści kontrolnie zwyciężyli 4:0 z rezerwami Znicza Pruszków i przegrali 1:2 z Ożarowianką Ożarów. W sobotę 20 czerwca ekipa prowadzona przez Grzegorza Szokę mierzyła się na Targówku z kolejnym IV-ligowcem, czyli KS-em Warka.

W pierwszej połowie padł jeden gol, autorstwa rywali. Jeden z przeciwników skierował piłkę do siatki już w 5. minucie spotkania. Po przerwie działo się znacznie więcej. Po godzinie gry zrobiło się 1:1. Golkipera KS-u pokonał Kajetan Staniszewski. Kilkadziesiąt sekund później warszawiacy wyszli na prowadzenie za sprawą Patryka Pierzaka, który skutecznie główkował po dośrodkowaniu Wiktora Kamińskiego z lewej strony. W końcówce spotkania przeciwnicy zdołali doprowadzić do wyrównania.

Ostatecznie „Wojskowi” zremisowali 2:2 z KS-em Warka. Teraz legioniści rozjeżdżają się na urlopy, a w lipcu rozpoczną przygotowania do kolejnego sezonu, już w Legia Trening Center.

Legia Warszawa CLJ – KS Warka 2:2 (0:1)

Staniszewski (64. min.), Pierzak (66. min.) - (5. min.), 88. min.)

Legia (skład wyjściowy): Kołodziej – Derlatka, Myszka, Urban, Kwiatkowski – Munik, Gościniarek – Pierzak, Kochanowski, Barnowski – Staniszewski