Doping kibiców Legii we Wrocławiu

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

11-12-2019 / 10:30

(akt. 11-12-2019 / 10:30)

To był wyjazd, który kibice Legii będą wspominać latami. Wieczór, do którego będzie się wielokrotnie wracało. Na sektorze kibiców gości we Wrocławiu znalazło się 3421 osób, a mogło więcej, ale "tylko" taką pulę biletów otrzymali legioniści. Najlepszy wynik w historii jeśli chodzi o mecze ligowe.

Legioniści zaprezentowali trzy oprawy. Najpierw na wyjście piłkarzy przy chóralnym "Mistrzem Polski jest Legia..." była kartoniada - na czerwono zielonym tle utworzony został biały napis CWKS. Kilka minut później została zaprezentowana druga oprawa - odpalone race utworzyły "eLkę" w kółeczku. Wyglądało to bardzo efektownie. Jeszcze przed przerwą ultrasi Legii zaprezentowali trzecią oprawę. Najpierw pojawiła się idealnie skrojona pod kształt sektora dla gości sektorówka stylizowana na planszę znaną z telewizji w latach 80-tych i 90-tych z napisem "Przerwa techniczna". Następnie odpalone zostały świece dymne oraz race. Zadymienie jednak nie spowodowało przerwania meczu.

W drugiej połowie meczu kibice Legii skupili się już na dopingu, a ten momentami wgniatał w ziemię. Był tak głośny, że zagłuszający miejscowych fanów, których było przecież o wiele więcej. Szczególne wrażenie robiło "Nie poddawaj się, ukochana ma...". Piłkarze odwdzięczyli się kolejnymi bramkami, dzięki czemu można było usłyszeć "Trójka do zera, trafiła Legia frajera". Po meczu kibice podziękowali piłkarzom za walkę i efektowne zwycięstwo, a zawodnicy podziękowali kibicom za wsparcie i tak liczny przyjazd do Wrocławia.

Poniżej materiał wideo z dopingiem.

Komentarze (7)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Ale ogień. Jesteśmy najlepsi
Pułkownik
  • 0 / 0
Doping dla ulubionej drużyny to wielkie emocje.
Musi to gdzieś znaleźć ujście.
Dopóki jest to w granicach przyzwoitości to wszystko jest ok.
Okrzyki i machanie szalikami tylko upiększa widowisko.
Doping jak zwykle na najwyższym poziomie!
Major
  • 1 / 2
Szkoda ze doping został przycmiony przez te swieczki i świecidelka
Droga redakcjo, naprawdę musicie robić reklamę ultrasom?
Droga redakcjo! jak tak można "promować" kibiców którzy jeżdżą za swoją drużyną i zdzierają swoje gardła wspierając Legię po całej Polsce czy Europie??? Czy nie może być to strona dla legijnych pikników i wirualnych narzekaczy ? My chcemy Legii grającej na wyjazdach bez naszych kibiców, chcemy również żeby na żylecie powstała trybuna seniora ! Dość tych ultrasów! Boże drogi oni taką krzywdę robią Legii śpiewając na całe gardło, nie możemy dłużej na to patrzeć.
Podporucznik
  • 2 / 0
Dokładnie. Najlepiej jeszcze by mecze transmitowano z opóźnieniem, tak jak za komuny. Wtedy można by było niewygodne sceny z meczu wycinać, wklejać za to np kibiców z siatkówki albo ze skoków narciarskich.