Emreli rozwiązał kontrakt z Legią

Maciej Ziółkowski

Źródło: legia.com

02-02-2022 / 22:01

(akt. 02-02-2022 / 22:15)

Mahir Emreli odchodzi z Legii. Azer rozwiązał kontrakt z warszawskim klubem za porozumieniem stron.

Na początku stycznia Mahir Emreli pisemnie poinformował Legię, że rozpoczął procedurę rozwiązania umowy z winy klubu (incydent z kibicami po meczu z Wisłą w Płocku). Nie stawił się po urlopie na testach i badaniach w LTC, zabrakło go też na zgrupowaniu w Dubaju. Napastnik był w ostatnich tygodniach łączony z kilkoma klubami, m.in. z Dinamem Zagrzeb, do którego najprawdopodobniej trafi. Transfer ma zostać niebawem zrealizowany. Chorwatom zależy na czasie, bo muszą zgłosić skład do europejskich pucharów.

Emreli rozegrał 33 oficjalne mecze w Legii, strzelił 11 goli i miał 2 asysty. 

Komentarze (192)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Porucznik
 • 0 / 0
Luqi jak to widzi pewnie zrobi to samo
Porucznik
 • 4 / 0
Nie mamy kasy za emrelego i mamy bezużytecznego kastratiego i całość jeszcze doplacilismy ok200 tys euro. Z takimi biznesami spuszczą nas do 3 ligi
Podpułkownik
 • 1 / 0
A gdzie jest komunikat klubu?
Marszałek Polski
 • 0 / 0
https://legia.com/pilka-nozna/mahir-emreli-rozwiazal-kontrakt-z-legia-za-porozumieniem-stron/15199
Cała sprawa z Emrelim po raz kolejny dobitnie pokazuje stan budżetu Klubu. Jest bardzo źle. Nie wiem jakie sumy weszły w grę, czy tym porozumieniem nie załatwiono problemu z zapłatą za "najszybszego piłkarza w Europie". Jedno jest pewne, Emreli już by u nas nie zagrał. Troglodyci, którzy go pobili mogą być "dumni". A tak na marginesie, czy ktoś nie pokusił się o policzenie wszystkich "frajerskich" kar (np. za blokowanie przejść, czy "niezwykle mądrych" haseł, stosowanie pirotechniki w czasie ostatniej rundy gry w europejskich pucharach ? Zebrałaby się na pewno spora suma.
Wkoncu życzę słupków poprzeczek i przebicia się do rezerw
Żegnaj przyjacielu! Wielu strzałów w słupki życzę.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Najlepiej głową.
Generał broni
 • 6 / 2
Piękny przykład dla innych.No i co,bandyci zadowoleni.
Generał broni
 • 2 / 0
Jak zwykle byle szybciej za parę groszy.MD.ma łeb do interesów.
Generał brygady
 • 2 / 4
Nasz klub nie szacunku w europie od dawna

Mioduski sprzedaj siebie gdzies
Generał dywizji
 • 8 / 6
Nasz klub nie ma szacunku w Europie w głównej mierze przez bandytów na trybunach. Dopiero na drugim miejscu jest aspekt sportowy.
I dla tego kojarzą tylko Legię i Wisłę za granicą
skoro rozwiązali kontrakt " za porozumieniem stron"--to jedna i druga strona jest zadowolona bo dostała co chciała (porozumieli się)
inna sprawa czy klub otrzymał tyle na ile liczyli kibice:)
inna sprawa czy Emreli został upokorzony w takim stopniu w jakim chcieli kibice

no ale on juz dostał po twarzy to chyba wystarczy ... a może nie?
Generał dywizji
 • 4 / 4
Kibolstwo wystarczająco upokorzyło piłkarza w autokarze.
Radziu, gdyby było wiadomo że jest to taka k***a, to za mało, powinni mu podstawić barana żeby sobie ulżył (oczywiście baran) przed wszystkimi w tym autokarze.
Uj mu na imię
Starszy sierżant
 • 0 / 0
Radek ty swoją wiedzę czerpiesz z obserwacji zdarzeń w autobusie?.
No to go pokarali. Mioduski kolejny raz zrobił z siebie pośmiewisko.
Chorąży
 • 2 / 8
Skoro za kadtratiego przelał zaliczkę czy reszta pieniędzy z LE poszła na konto Miodka ?czy miodek planuje sprzedać kogo się uda i zrobic desant z Legii wszystko na to wskazuje
Generał dywizji
 • 4 / 2
Idź się przejdź, wyjdź z domu, a nie tylko siedzisz i myślisz ... myślicielu, twórco teorii.
Ziemia jest płaska!
Chorąży
 • 0 / 4
Skoro za kadtratiego przelał zaliczkę czy reszta pieniędzy z LE poszła na konto Miodka ?czy miodek planuje sprzedać kogo się uda i zrobic desant z Legii wszystko na to wskazuje
Chorąży
 • 1 / 1
Niestety klubu który miał być znany w Europie i być mocnym średniakiem to dzięki rzada Mioduskiego robimy się pośmiewiskiem i to niestety nie tylko w Europie ale i na naszym podwórku ciekawi mnie tylko jedno gdzie się podziały te pieniądze co niby miodek wydał na kastrata i Charatina
Obaj co dostali po gebie odejda z Legii. Efekt kibicow ten sam.
Ale kicha :(
Nie stać Legii na to aby przeczolgać ujka dla przykladu.
Marszałek Polski
 • 1 / 1
Miodu$skiego nie stać. A Legia to nie on na szczęście.
Starszy sierżant
 • 0 / 0
Mac niestety ale mylisz się miodkA nie stać czyli Legia nie zapłaci
Brawo ty.
Wizerunkowo wynik jak na koszulce - Mahir - Legia 1:0.
Pułkownik
 • 4 / 0
Czy już mamy status klubu, z którym zawodnik może rozwiązać sobie kontrakt kiedy tylko ma na to ochotę, czy jeszcze nam trochę do tego brakuje?
Nie przekonuje mnie kwestia: bo nie mamy pieniędzy, bo pozbyliśmy się problemu, bo autokar, bo (…).
Brak nam kręgosłupa moralnego, brak na cojones, brak twarzy i dlatego nie będziemy nigdy poważnie traktowani przez innych.
Porażka na całej linii.
Porażka na całego!!!!
I miodek nazywa siebie biznesmenem,śmiechu warte
Generał broni
 • 1 / 1
Kilka biznesów już uwalił i uwali ten w Legii...!
Młodszy chorąży
 • 5 / 0
Powtarzam do znudzenia, że Legii nie stać było na usadzanie Emreliego i proces oraz że go puści jak najszybciej, byle pozbyć się problemu. Pytanie, kim uzupełnimy dwie poważne luki w przodzie po Lukim i Emrelim. Mam złe przeczucia w tej sprawie.
Nikogo Legia potrzebuje ponad 1mln euro na wykup w Czerwcu Maika za Luqiego nikt nie przyjdzie bo będą promować Muciego który pewno będzie grał regularnie potem wróci Kapustka i jakos to będzie. Chyba że ten Rumuński Ronaldo zgodzi się przyjść bo jest jako wolny a tak to nie ma szans by Legia kogoś kupiła teraz
Znak naszych czasów, pełno hejtu i agresji. Komunikat, że kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron i rozlega się powszechny skowyt. Żaden z ujadających i obrażających nie ma mglistego pojęcia, co zawierała to porozumienie. Nie przyjdzie do rozżarzonej nienawiścią głowy, że może było korzystne dla Legii.
Podporucznik
 • 2 / 4
Powiedz, co ostatnio dobrego w Legii się wydarzyło i z czego kibice mogą być dumni oraz zadowoleni? Jakieś przykłady, chętnie poczytam. Czym pozytywnym zarząd Legii, nas kibiców zaskoczył?
Porucznik
 • 0 / 0
czyli sprzedaż do Dinama się nie opłacała, lepszy deal kryje się pod rozwiązaniem umowy.... na sens, jeśli na się 4 lata i wierszy w bajki
Kapitan
 • 2 / 1
Jak porozumienie stron może być korzystne dla Legii?
Nawet gdyby oddał cały hajs jaki zarobil w Legii (w co wątpię), czyli pewnie ze 150-200k euro to jak to może być korzystne dla Legii przy stracie na wizerunku. To kolejna porażka Miodka i tyle.
Cch
Porozumienie stron ma to do siebie, że jest mniej lub bardziej korzystne dla każdej ze stron. Tego porozumienia nie mam zamiaru oceniać, bo nie znam żadnych faktów. Zachodzę w głowę, jak takiej oceny dokonali wszyscy krytykanci bez znajomości choćby zarysu tego porozumienia,
Ruuud
7 MP w 9 lat !
Awans do grupy LE !
Podporucznik
 • 1 / 3
Ostatnio, mam na myśli obecny sezon. Tylko nie pisz mi o wygranej ze Spartakiem i Leicester.
Skąd się biorą takie imbecyle? Bieszczady to taki blef rozumiem? Tam aż takich debilów nie ma!!!!! Te Bieszczady ,chyba zaczynają się w okolicach Tarnowa!!!!!!
Skąd się biorą takie jak ty Arubenaueseees kibicu chorągiewko? Ze Śrema?
Porucznik
 • 6 / 0
Napisałem na początku afery jak tylko włączyli się agenci, że to idealne pole do popisu dla działu prawnego i Miodka. To się popisał!
Marszałek Polski
 • 1 / 2
Też myślałem że chociaż na tym polu da radę
Nie ma takiego pola na którym dałby radę Dariusz Porazka-Mioduski
Napływają niepokojące wieści z Niemiec jeśli chodzi o Maika Nawrockiego. Werder Brema ani myśli po wypożyczeniu sprzedać zawodnika. Legia która go wypożyczyła ma pierwszeństwo pierwokupu za kwotę odstępnego około 1mln euro. Jednakże klub z Niemiec będzie robił wszystko by go zatrzymać nawet ma na to plan. Większa pensja 4 letni kontrakt i zapewne dostanie coś za sam podpis . A w przypadku powrotu Werderu do Bundesligi Maik dostanie kolejne bonusy.


Werder wie że, jest dość duże zainteresowanie Maikiem i z miejsca poszedłby za około 2-3mln euro. I nie puszczą go tak łatwo.
Młodszy chorąży
 • 0 / 1
Czyli wypromowaliśmy im zawodnika, bez zapewnienia sobie pierwszeństwa decyzji co do transferu. Werder nie musi go nam sprzedawać, przechwyci z powrotem i sprzeda sam.
mamy pierwszeństwo wykupu go, ale jest on tylko wypożyczony do Legii jego klubem w czerwcu będzie Werder i on zadecyduje czy chce zostać w Legii czy wrócić do Niemiec. Jeśli chodzi o sam transfer jeśli Maik się zgodzi zostać w Legii to Legia wystarczy że opłaci klauzulę za niego i Werder musi go puścić
Z tego co kojarzę to kiedy podpisuje się wypożyczenie zawodnika z prawem pierwokupu to z zawodnikiem tez podpisuje się umowę warunkową. Inaczej ten pierwokup byłby palcem na wodzie pisany.
Marszałek Polski
 • 2 / 3
Amatorzy, zawodnika wartego kilka mln euro nie chcą oddać za 1mln?
Miodek musi ich przeszkolić
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Prezes powinien im pokazać, jak to się robi, :-DDD
Bez tego Niemcy zrobią tak, jak piszesz, wysoki kontrakt dla Maika i chłopak nie będzie chciał u nas zostać. I mu się nie będę dziwił.
Nie wiemy co zawarte jest w umowie.
Być może Werder stwierdził, że zamiast sprzedać Maika za te 1,5 mln., lepiej zapłacić Legii odszkodowanie (0,5 mln?) i sprzedać go za 3-4 mln
Generał broni
 • 2 / 1
A idź w p***u!!!
Generał broni
 • 5 / 1
Zabierz Miodka.
Podporucznik
 • 0 / 0
I długi
Podpułkownik
 • 4 / 1
- Mioduski!
- Co?
- Ty wiesz co!
Popatrzcie na komentarze pod filmikiem prezentującym Emreli kibice Dinama są wniebowzięci xd
My też byliśmy...
Porucznik
 • 1 / 0
Aha to sobie zarobilismy XD
https://www.youtube.com/watch?v=aZcheliYKL4
oficjalnie Emreli piłkarzem Dinamo Zagrzeb
Podporucznik
 • 2 / 2
Szybko, nawet filmik gotowy. No, no. Tak to się robi w zimowym okienku. Zieliński out, Mioduski out i zabieraj ze sobą długi których narobiłeś.
Podpułkownik
 • 3 / 3
To chyba dopiero początek, nie spodziewałbym się by w kadrze Legii na przyszły sezon zostało wielu zawodników pozyskanych latem 2021.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Po Luqim kto, Josue?
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że teraz każdy kto tu przyjdzie będzie wiedział, że cała ta parszywa grupa zarządzająca tym klubem to banda miękkich chłopasiów. ...
Już nie będę się nad nimi pastwic bo kolejny raz kompromitują nasz klub....
Stary z krytej
No rzeczywiście, tylko chłopaki w kominiarkach to prawdziwi twardziele :):):)
Już zapomniałeś kto narobił tego bydła???
Bydło nasra, a potem pretensje do wszystkich, że nie potrafią tego gówna zamienić w złoto. Czemu w żadnych publikacjach nikt nie napisze ile szkody Legii przynosi ta hołota???
W ani jednym komentarzu, który tu zamieszczam nie pochwaliłem tej akcji.
Zwróć uwagę na jedno. Czy jesteś w stanie wymienić jedną rzecz (poza LTC), która tym frajerów z zarządu się udała?
Na każdym polu kompromitacja.... Zaraz oddadzą Brazylijczyka na jeden dzień przed startem ligi i walką o utrzymanie. Kto poważny jeszcze wierzy, że ten pseudo Prezes coś osiągnie? Ile razy nas jeszcze skompromituje?
Stary z krytej
Wiesz na jakich zasadach został rozwiązany kontrakt Emrelego z Legią? Przypuszczam, że nie wiesz, ale za to wiesz, że był to niekorzystne dla Legii ( ciekawe na jakiej podstawie tak sądzisz?), co więcej wiesz , że to kompromitacja, baaaaaardzo ciekawe.
Po drugie, uważasz że w zaistniałej sytuacji rozsądne byłoby blokowanie transferu Luqiego? Może na różne sytuacje lepiej spojrzeć z różnej perspektywy, a nie tylko żądać i hejtować.
Drogi Kibicu.
Tak - jest dla mnie kompromitacją fakt, że dwóch bądź co bądź istotnych piłkarzy kolejny raz w przypadku Legii odchodzi na dzień przed wznowieniem sezonu.
Modne obecnie słowo - hejt - z mojej strony jest wyłącznie krytyką obecnie zarządzających naszym klubem. Pewnie tak jak Ty - tak ja od wielu lat wpłacam swoje pieniądze na ten klub poprzez karnety, bilety na puchary, czy inne gadżety - więc mogę wyrazić swoje zdanie w momencie, w którym w klubie dzieją się kolejny raz cyrki.

Masz rację - nie wiem co jest w tym porozumieniu - ale wiem jedno - jeżeli nawet porozumienie ma jakiekolwiek korzyści dla Legii to na pewno nie są to bonusy porównywalne do tego ile Legia mogłaby zarobić na normalnej sprzedaży tego azerskiego cwaniaka.
Co do Liquiego - jest mi po prostu żal, że taki piłkarz odchodzi w przeddzień rozpoczęcia rundy.
Pozdrawiam
Podpułkownik
 • 0 / 0
@stary z krytej

A niby LTC się udało? Mamy młodych w takiej jakości i ilości jak akademia Lecha na przykład? Budynek i boiska nie szkolą ani nie grają.
Liczę się udało - powstało w formie fizycznej i jest to sukces - to, że szkolenie nie idzie tak jak miało iść to inna sprawa - Pan Prezes wszystko najlepiej wie...
Kapitan
 • 0 / 0
Nie. No po prostu k***a no nie.
Za porozumieniem stron?!!!!!!!!! Noż kurva, przecież on nie stawił się w pracy, miodek myślałem że bardziej nas nie ośmieszysz, ale dla ciebie niemożliwe nie istnieje
Sierżant
 • 1 / 0
Spokojnie. Kasa poszła pod stołem. Żeby podatku nie było ;)
Plutonowy
 • 5 / 4
Mozesz sobie j****a p***o zatrudniać swoich troli bieszczzdowych mexowych i innych borasow a i tak kazdy wie co tu sie odj***lo kim ty k***a niby jestes ze tak niszczysz ten klub. Ludzie widzicie to? Czas z tym zrobic porzadek i to natychmiast bo ta pala spusci klub z ligi
Kapitan
 • 0 / 0
Niech spływa...
Czyli kolejni zawodnicy mogą na przykład zorganizować atak sami na siebie (niczym aktor Jussie Smollet), a potem rozwiązać z nami kontrakt? Aha, fajny mamy klub... Taki nie za poważny.
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Trzeba będzie poruszać się chyba samochodami pancernymi, a nie autobusem, do którego byle kto może sobie wejść, jak do siebie.
Szeregowy
 • 1 / 0
he he...
No to teraz Dinamo na legalu podpisuje z Emrelim...
I dalej żąda spłaty za Kastratiego...
Marszałek Polski
 • 0 / 1
W sumie taki absurd u Miodka całkiem realny
A skąd ty wiesz co w tym porozumieniu stron jest ???
Podpułkownik
 • 2 / 5
No właśnie. Równie dobrze w porozumieniu stron mógł się zobowiązać do wypłacenia Legii odszkodowania, które sumą będzie równe temu, co Dinamo oczekiwało od nas za Kastratiego. Pokryją to pensją i będą mieli czysty budżet transferowy na inne ruchy.
Pjetras
Rzeczowe argumenty do nikogo nie trafiają, lud chce krwi. Mam wrażenie, że mało kto wie, co to jest porozumienie stron.
Pajacu miodelski brak na ciebie slow cienki bolku mega wstyd ze takie cos w ogole jest na jakimkolwiek stanowisku w moim ukochanym klubie gwozdz do trumny tego mega pajaca i mam nadzieje ze nie zostanie to bez echa wyj***c ta puszkę pandory w trybie natychmiastowym bez wzgledu na konsekwencje. Wonnnnn k***oooo
Kapitan
 • 2 / 0
Czy redakcja mogłaby sprecyzować co oznacza za porozumieniem stron?Czy wykupił swoją kartę,czy chorwaci nam anulują płatność za kastrata,czy za darmo
Kapitan
 • 0 / 3
Porozumienie stron Legia - brudas, tzn ze nikt nikomu nic nie płaci. Nie może być w niej zapisu o anulowaniu zapłaty za Kastratiego, bo Chorwaci nie są żadna ze stron.
Mam nadzieję, że to błąd, przecież to niemożliwe. Miodek nie może być aż tak słaby w każdym aspekcie.
Prawdopodobnie wykupił kartę
Ale bzdury tu są wypisywane... W porozumieniu spokojnie może być zapis o wykupieniu karty przez zawodnika za dowolną kwotę (w szczególności równą spłacie Kastratiego), a Chorwaci zwrócą to Emreliemu w ramach bonusa za podpisanie kontraktu.
Czyli Fred wydymał nas.. Jeden plus koniec tego serialu z Azerem...
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Wolałbym oglądać dalej ten serial - z meczami w rezerwach (Wikielec, Szczuczyn, Biała Piska i inne metropolie).
Sierżant
 • 4 / 0
Wstrzymajcie się z tymi wyzwisksmi, bo nie macie pojęcia co jest w treść i porozumienia!
Może wykupił swoją kartę, może zwrócił kasę przytuloną za podpis, a może zwrócił całość zarobionych pieniędzy.

Nie wiecie tego i prawdopodobnie nie zostanie to ujawnione, więc jedynie można snuć tylko przypuszczenia.
Sierżant
 • 0 / 0
Mioduski chyba nie jest aż tak głupi, że pozwolić mu odejść ze wszystkim co dostał od Legii.
Miejmy taka nadzieje ze przynajmniej oddał to co zarobił
Tak dla przypomnienia Mioduskiemu:
"W Rakowie mógł wylądować też Mahir Emreli, ale tutaj historia była jednak trochę inna niż Sobiechem i Nawrockim, którzy po prostu wybrali inne oferty. - Jeśli chodzi o niego, to był taki moment, w którym wszystko zależało od nas. Nie byliśmy natomiast w stu procentach przekonani, czy jest to piłkarz, który będzie do nas pasował. Gdybyśmy mieli pewność, że Emreli powinien być w Rakowie, to pewnie teraz byłby naszym zawodnikiem - zdradził Tomczyk."

https://futbol.pl/news/566017_Gwiazdy_Legii_Warszawa_mogly_grac_w_innym_klubie_PKO_Ekstraklasy_Bylo_blisko
Ty bezjajeczna palo w*******laj stad co ty sobie k***a myslisz cieciu z pośredniaka ze to k***a jest twoj folwark j****y biedaku bez kasy?
Marszałek Polski
 • 0 / 0
No niestety, wygląda na to, że sobie taki korpo folwark urządził.
Plutonowy
 • 4 / 1
Kompromitacja Loczka nr pierdyliard drugi... czyli nawet długu za Kastrata nam nie umorzą. Brawo Panie Darku
Skąd wiesz?
A już w piątek pierwszy mecz o wszystko! Oj chyba zlecimy z tej ligi z hukiem... Wystarczy kilka potknięć na początku rundy i nie podniesiemy się... Czarno to widzę
ze niby jak? p***o z lokami co ty odpierdalasz w tym klubie biedaku
Kapitan
 • 3 / 1
Tyle zarobiliśmy na panie M., że powinno starczyć na zakup Bruno Petkovicia
Skandal. Nic tu się nie zmieni, dopóki będzie tu Mioduski.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Nie, cały cas się zmienia,... na gorsze, ale jednak jest to zmiana.
Generał dywizji
 • 10 / 4
Teraz powinien wyjść słup Zieliński i wyjaśnić kibicom co tu się odpierdala.
Dlaczego k***a zawodnik który powinien być zawieszony dogaduje się i odchodzi za porozumieniem stron.
Kogo zamierza sprowadzić w miejsce Lukiego i tego śmiecia.
Słuchamy panie słupie....
Sierżant
 • 0 / 1
Dokładnie. Ale słup nagle zniknął. Może wichura go przewaliła...
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Trochę szacunku, wam już tak o.d.p.i.e.r.d.o.l.i.ł.o, że każdego zbluzgacie.
Po to właśnie wzięliśmy Rosołka! Będzie Dobrze!
Sierżant
 • 2 / 0
Jest napisane, że kontrakt rozwiązano za porozumieniem, a więc azjata jest wolnym zawodnikiem.
Żadnej informacji o transferze, a tym bardziej o porozumieniu z Dynamem nie ma.
Rozumiem, że równocześnie Dinamo umarza pozostałą należność za szybkobiegacza. Taki deal.
Dobrze, że napastników u nas pod dostatkiem...a nie, czekaj
Kapitan
 • 2 / 0
Ilościowo jest ich sporo, jakościowo - marnie
Generał dywizji
 • 0 / 2
Ciekawe jakie to porozumienie stron. Ja byłem za tym aby go próbować zawiesić, a takie porozumienie stron brzmi jakby to Legia/Prezes miał miękką faje i pozwolił mu odejść.
Ci pseudokibice którzy zaatakowali autobus jakby nie było są winne około 1mln euro Legii bo zapewne te 2mln euro by poszedł na luzie.
To ile w takim razie jest winny prezes, za doprowadzenie do tego wszystkiego?
Mioduski ? winny że doprowadził klub do ruiny
dziękuję
Dobranoc

Co ci mogę napisać? jak wszyscy wiedzą co Mioduski odpierd .
Wypi3rdalaj... Wypi3rdalaj... Wypi3rdalaj...!
Pietrek, trzymaj poziom...
Poniosło mnie ;) ale to wynika z tego że po transferze byłem nim zachwycony, definicja Kocura. A teraz odchodzi w takich okolicznościach...
No niestety nie był to dobry zbytnio interes bo raz że Emreli na tym zyskał dwa Dinamo pewno też. W lidze Chorwackiej może jego cena powindować 3x krotnie jeszcze Dinamo gra w Pucharach. Ale cóż było zrobić . Była tylko 1 opcja bo gdyby Legia nie zgodziła się na tą transakcje Emreli by wrócił i grałby w tej 2 drużynie Legii i pewno po pierwszym meczu złapał by kontuzje. Jego wartość spadłaby automatycznie a pewno na lato nie byłby warty więcej niż te 1mln euro. DM nie miał wyjścia i doskonale o tym wiecie. Trudno ale jeśli DM znów będzie popełniał takie błędy to lepiej niech faktycznie sprzeda klub.
Generał brygady
 • 0 / 0
Nie chce was w******c ale jak poczytacie gdzie indziej to ,,czesc zaleglej kwoty Kastratiego.
Luki-tu klub nie pomosi winy.Po autobusie dali mu zielone swiatlo jak bedzie mial okazje no i skorzystal.
Generał dywizji
 • 3 / 4
Zieliński k***a to jesteś k***a tym dyrektorem czy tylko słupem.
Tylko spadek uwolni nas od tego szkodnika
Od początku było wiadomo że jest tylko słupem! Co się spodziewałeś?
Starszy szeregowy
 • 1 / 1
No to od dziś będzie modelowy precedens : przyjść, zrobić dwie kiwki, strzelić bramkę i po kilku miesiącach fruuu gdzie indziej. Szkoda mi bardzo, że tak to się zakończyło bo taki Klub powinien być bardziej szanowany
Podporucznik
 • 1 / 1
Poczekam na szczegóły. Nie mogę uwierzyć w ten komunikat...za porozumieniem stron.
Marszałek Polski
 • 1 / 0
to przez tureckiego prawnika
Podporucznik
 • 0 / 0
Chyba tak :)
Marszałek Polski
 • 1 / 0
" Wydaje mi się, że Mahir Emreli zaufał nieodpowiednim ludziom. Mógł to załatwić inaczej. Jego amerykański prawnik jest zbyt optymistycznie nastawiony do tego, jaka jest rzeczywistość. Emreli złamał zasady kontraktu i musi się liczyć z konsekwencjami - mówi Adam Dawidziuk, dziennikarz legia.net."
To o nim mówi Adam?
Podporucznik
 • 0 / 0
"Niestety moje słowa w tym wywiadzie zostały źle przedstawione, zniekształcone przez media, co powoduje nieporozumienia i negatywne skojarzenia. Mając polskich przyjaciół i a także klientów, czuję się w obowiązku podać społeczeństwu prawidłowe informacje i wyjaśnić nieporozumienie" – zakończył Turek.......TUREK.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
No ujjj tam może i turecki Amerykanin, jedni piszą tak inni tak.
Podporucznik
 • 0 / 0
Pewnie, że ujj. :)
Teraz wszyscy będą mogli rozwiązywać kontrakty. Porażka.
Chorąży
 • 0 / 0
Nie wszyscy, tylko pobici przez patologie!
Marszałek Polski
 • 6 / 0
Mariusz Chłopik poinformował na Twitterze, że rezygnuje z pełnienia funkcji pełnomocnika zarządu Legii Warszawa.

buahahhaah
No i dobrze!
Marszałek Polski
 • 4 / 0
jak to, a taki był fajny

https://twitter.com/SzJadczak/status/1488527162353373193/photo/1
Same straty dzisiaj...
Chorąży
 • 4 / 0
Z tej straty to się cieszyć trzeba.
Nawet teść Radziwiłł nie pomoże. ;))
Marszałek Polski
 • 2 / 0
Oj tam Mioduski zatrudni zaraz ze 3 nowych dyrektorów
Sierżant
 • 0 / 0
Ale ta umowa z Dinamem, ze nie placimy za Kastratiego aktualna, tak?
I w ten oto czarodziejski sposób DM pokazał drogę piłkarzom jak nie przejmować się swoimi obowiązkami. Ręce opadają.
Podpułkownik
 • 3 / 1
Szkoda, że nie został "przeczołgany" (klub Kokosa), ale niestety - Legia nie ma kasy (przy tym właścicielu).
Kolejny przykład rządów piłkarzy w tym klubie, robią golasa Mioduskiego w ciula jak chcą w tym klubie.
a nie Rozumiem do teraz jak to było bo Legia kupując Kastratiego Dinamo było winne część kasy za Kulenovicia i zostało to włączone w Transfer Kastratiego. Wychodzi na to że Kastrati Legię kosztował te 1.3mln euro plus częściowa spłata Kulenovicia . A więc cała transakcja Kastratiego nie opiewała na 1.3mln euro tylko około 1.8mln euro.
Ja pierd .. to jest porażka.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Za rok go Mioduski odda za darmo albo sprzeda za 0,6 mln euro
Marszałek Polski
 • 0 / 0
uuu nieźle, aż sprawdziłem kiedy się zamyka okno w Chorwacji( Dinamo Zagrzeb), no ale nie mają jeszcze 13 dni hmmmm
Kapitan
 • 0 / 0
Oni muszą też zgłosić piłkarzy do rozgrywek europejskich
Przyjdzie do Dinamo na ławę, bo pierwszym napastnikiem jest Petkovic, wart zresztą 9 mln euro.
Generał brygady
 • 0 / 1
Poczytaj troche dzisiaj okienko zamykane do pucharów.
Porozumienie stron to nie oznacza że za darmo.
Prawdopodobnie wykupił swoją kartę.
Marszałek Polski
 • 8 / 1
Jeszcze jutro Luqi i pojutrze można zaczynać ligę. Mioduski taktyk
Chorąży
 • 0 / 0
Czyli odejdą obaj zmotywowani przez bandytów.
Czy z zyskiem dla Legii?
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Ta i prezes nie miał żadnej opcji ich zatrzymać
Kapitan
 • 0 / 0
Dobra, niech jeszcze zapłaci za niestawienie się na obozie i niech s*******a
Rozwiązał kontrakt a Dinamo Zagrzeb anulowało spłatę tego co zostało do spłaty za Kastratiego.

Koniec tematu nie ma co pisać o szczegółach.
Zakładając, że tak się faktycznie stało. Pisano o tym, ale my takie interesy potrafimy robić, że...
Marszałek Polski
 • 1 / 0
nie my tylko Darek, nie obrażaj nas;)
Jammm,
mnie to też, w pewnym sensie, dotyka, bo kocham Legię.
Naśladowcy muszą tylko dogadać się, żeby ktoś im sprzedał tabletkę na ból zęba - piąchopirynę i kontrakt będzie rozwiązany za porozumieniem stron. Najlepiej po super sezonie, gdy wartość gracza ostro wzrośnie. Kolejny klub więcej dorzuci zawodnikowi za podpisanie kontraktu.
Starszy sierżant
 • 4 / 1
Czyli poszedł za darmo? Hahha
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Nie trzeba będzie płacić za Kastratiego czyli ok 1 mln euro.
I tak mało. Parodia
A gdzie to napisano?
Kapitan
 • 0 / 0
W poprzednim artykule o Emrelim
Tak. Nie chciał u nas już grać, więc nie było sensu go trzymać! Proste
VW
A teraz napisano że odszedł za porozumieniem stron a nie że za darmo
Masakra. Emreli tylko na tym zyskal, profeska w Legii ciag dalszy.
Marszałek Polski
 • 1 / 0
To prawda ta parówa wyszła na tym dobrze
Sierżant
 • 0 / 0
Ta, zyskal, bedzie na ławie siedzial bo przeciez nie ma okresu przygotowawczego przepracowanego. A jak juz przepracuje i zobacza jego presing i tempo w jakim gra to szybko do 1 skladu nie wskoczy. A to nie polska liga, Dinamo troche szybciej gra niz Legia Michniewicza.
Dajcie jakieś szczegóły, bo mnie zaraz krew zaleje... Ten rozwiązał, Luki zaraz odejdzie i... No kur...!
Marszałek Polski
 • 5 / 1
Spokojnie,Hołownia zostaje
Ledarg
Nie denerwuj się, zdrowia szkoda...
Pieniądze to nie wszystko.
Zarobimy na kim innym.
Kto inny będzie ładnie kiwał.
Kto inny nastrzela.
Poezja,
masz na myśli to, że nasi zawodnicy pójdą do baru, strzelą kilka kolejek, a później będą się kiwać?
Tylko kto takich kupi...? Przydałby się jakiś taki zagraniczny Darek z Radkiem, co by wzięli to za dobre pieniądze... A tak? No chyba nie znajdziemy frajera...
:) Mam nadzieję, że czasy takich strzelaczo-kiwaczy miną bezpowrotnie po całej tej akcji z Emrelim...
Niemniej zdrowia szkoda na takich.
Pewnie szkoda, ale nie tak łatwo sobie powiedzieć, gdy emocje robią swoje...
Śmiech na sali!
Brawo panie prezesie
Nie wiem, jakie są zapisy, ale moim zdaniem Legia przegrała... Za Chiny Ludowe bym nie odpuścił w tym przypadku!
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Ja też. Ale widocznie preze$ miał kolejną ze swoich wizji...
W tym wypadku naprawdę byłbym wyjątkowo zawzięty, choć wiadomo, nie moje pieniądze, łatwo mi mówić :-)
ciągnij druta alkoholiku
Rozwiązał??? Ja się pytam, ROZWIĄZAŁ???
Tak, rozwiązał. I od razu podpisał z Dinamem! Tak się robi interesy w Legii! Patrzcie i uczcie się!
To my naprawdę umiemy w te interesy piłkarskie... Ja pier...
Ledarg, wyluzuj
Za porozumieniem stron - prawdopodobnie wykupił swoją kartę
Prawdopodobnie, ale nie na pewno... Obyś miał rację.
Wybacz, że tak się grzeję, ale mam kiepski dzień.
Nie rozumiem tego. Czyli można olać zgrupowanie, treningi, nie stawić się w pracy i konsekwencją jest rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron?
Dziwne...
Można, potwierdzam
Sierżant
 • 0 / 0
Za porozumieniem stron bo dogadali sie z Dinamem, ze anuluja nam platnosc za Kastratiego. Jak inaczej mieli to zrobic?
U Mioduskiego jak najbardziej można, miękka faja.
Generał brygady
 • 0 / 0
Ciekawe, jak to rozwiązano finansowo. Mam nadzieję, że Legia wyszła przynajmniej na zero.
I po 1 mln złoty które mieliśmy za niego dostać