Erling Moe Molde FK - Legia Warszawa 3:2
fot. Marcin Szymczyk

Erling Moe: Legia to bardzo dobra drużyna

Redaktor Maciej Ziółkowski

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net, sport.tvp.pl, nrk.no

21.02.2024 18:50

(akt. 22.02.2024 14:15)

– Zagramy z bardzo dobrą drużyną. Nie mogę doczekać się atmosfery na stadionie. To będzie interesujące doświadczenie. Już w Norwegii słyszałem polskich kibiców, więc liczę, że teraz też będzie ciekawie – mówił przed wyjazdowym rewanżem z Legią w 1/16 finału Ligi Konferencji Europy (22.02, godz. 21:00) trener Molde FK, Erling Moe.

– Legia posiada dobrych zawodników. Wiemy, że będzie trudno. Nie chcemy tracić bramek jak ostatnim razem, więc mamy nadzieję, że w czwartek będziemy lepiej przygotowani pod tym kątem.

– Mój zespół jest silny i pewny siebie. Walczymy o awans, mamy szacunek, a także plan na mecz. Wierzę, że pokażemy odpowiedni poziom i dobrze się zaprezentujemy.

– Bardzo podoba mi się gra Josue. Kapitan Legii ma świetną technikę i boiskową wizję.

Eirik Hestad, zawodnik Molde FK: – To wiele znaczy dla nas, zawodników, trenerów, kibiców i całego klubu. Samo zaangażowanie już nie wystarczy, chcemy zajść jak najdalej.

Sprawdź wiedzę o trenerach Legii

Galeria: Puchar Polski: Wręczenie medali
1/20 Na początku istnienia Legii, nie było stanowiska trenera, za skład i taktykę odpowiadał kapitan drużyny. Kto był pierwszym kapitanem Legii?

Polecamy

Komentarze (30)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.