Artur Jędrzejczyk 10 lutego 10.02

Grano dzisiaj, czyli mecze Legii z 10 lutego – Wyjazdowa wygrana

10.02.2021 07:00

(akt. 10.02.2021 01:22)

Dziesiątego lutego piłkarze Legii rozegrali jeden mecz. Dokładnie dwa lata temu pokonali na wyjeździe Wisłę Płock po bramce Artura Jędrzejczyka.

Minęły dwa lata od wyjazdowej rywalizacji Legii z Wisłą Płock. "Wojskowi" rozpoczęli 2019 rok od zwycięstwa. Pokonali rywali 1:0. Jedyną bramkę w spotkaniu zdobył Artur Jędrzejczyk. Stoper wzorcowo wykończył dośrodkowanie Sebastiana Szymańskiego z rzutu rożnego.W tamtym meczu zadebiutowało dwóch zawodników: Salvador Agra i Iuri Medeiros. - W pierwszej połowie byliśmy silnym zespołem. Wiedzieliśmy, czego chcemy i realizowaliśmy swój plan mocno walcząc o pierwsze i drugie piłki. Mieliśmy sporo szans do strzelenia gola i szczerze mówiąc, powinniśmy prowadzić jeszcze przed przerwą. W drugiej odsłonie nie straciliśmy koncentracji, pokazaliśmy dobrą mentalność i dążyliśmy w kierunku zdobycia trzech punktów - stwierdził ówczesny trener Legii, Ricardo Sa Pinto.