Grano dzisiaj, czyli mecze Legii z 24 lutego – Wygrana w Pucharze Ekstraklasy

24.02.2021 01:00

(akt. 23.02.2021 20:02)

Dwudziestego czwartego lutego legioniści grali dwukrotnie. Tego dnia wygrali z ŁKS-em w 3. kolejce Pucharu Ekstraklasy.

Równo 14 lat temu Legia udanie zainaugurowała piłkarską wiosnę meczem Pucharu Ekstraklasy przeciwko Łódzkiemu Klubowi Sportowemu. Zespół trenera Dariusza Wdowczyka w pełni zasłużenie pokonał rywali 2:0. Oba gole dla "Wojskowych" strzelił Dawid Janczyk. Już w czwartej minucie młody napastnik udanie wykończył akcję Rogera Guerreiro i stołeczna drużyna objęła prowadzenie. Drugie trafienie padł w 59. minucie gry, po asyście Miroslava Radovicia. - Rozegraliśmy naprawdę niezłe spotkanie jak na początek i wygraliśmy 2:0. Sama wygrana jak i fakt, że obie bramki zdobyłem ja bardzo mnie cieszą. Nie sądzę jednak by te gole zadecydowały o tym, że będę wybiegał w pierwszej jedenastce. Mamy silną konkurencję w ataku i rywalizacja trwa. Teraz jestem bardzo szczęśliwy - mówił strzelec dwóch goli. Zdjęcia można obejrzeć TUTAJ.