Grano dzisiaj, czyli mecze Legii z 7 marca – Porażka po dogrywce

07.03.2021 06:30

(akt. 07.03.2021 01:44)

Siódmego marca legioniści rozegrali osiem meczów. Tego dnia m.in. przegrali po dogrywce z Koroną Kielce.

Równo 15 lat temu Legia rywalizowała na wyjeździe z Koroną Kielce, w ćwierćfinale Pucharu Polski. Mimo dwubramkowej zaliczki z pierwszego meczu w Warszawie, stołeczny klub odpadł z krajowego pucharu, przegrywając po dogrywce 0:3. Pierwszego gola, w 24 minucie, strzelił Arkadiusz Bilski. Drugą bramkę zdobył Krzysztof Gajtkowski (po błędzie Dicksona Choto wynikającym ze złego stanu boiska), a trzecią - już w piątej minucie dogrywki – supersnajper, Grzegorz Piechna.