Reklama HEG

Jacek Magiera: Wyszarpiemy ten awans w Mołdawii

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

17-08-2017 / 23:32

(akt. 02-12-2018 / 12:09)

- Remis - to wszyscy wiemy. Niepotrzebnie straciliśmy gola na 1:1. Ale jedziemy do Mołdawii po awans, stać nas na to. Naszym obowiązkiem jest gra w fazie grupowej Ligi Europy. Marzyciel widzi dziś mistrza Polski w fazie grupowej Ligi Europy. Legia nie gra tak jak w grudnie ze Sportingiem Lizbona, bo nie ma dziś już sześciu graczy z tamtej drużyny. Radovicia czy Odjidji nie da się łatwo zastąpić. Szymański czy Nagy to byli profesorowie, ale przy takich gościach jak Rado czy Vadis. Teraz sami mają to pociągnąć drużynę, a to nie jest łatwa sprawa i na to potrzeba czasu. Powiem w szatni zespołowi, dlaczego nie wygrali tego meczu. W Mołdawii wydrzemy ten awans, jestem o tym przekonany - mówił po meczu Legii z Sheriffem trener Legii, Jacek Magiera.

- Musimy coś zrobić z tym obrazem polskiej piłki. Poprzedni sezon był ogromnym obciążeniem fizycznym i psychicznym dla piłkarzy, a dwa tygodnie później zaczynamy się zbierać i grać mecze kontrolne. Inne drużyny mają w lipcu i sierpniu czas na adaptację do wysiłku. Dla nas lipiec i sierpień to czas najtrudniejszy, ale i najważniejszy, gdzie spina się budżet, gdzie można zyskać splendor.


- Robert Lewandowski gdy odpoczywał, jeździł na skuterach, my wtedy już pracowaliśmy. Za chwilę Adam Nawałka powoła piłkarzy do kadry, mam nadzieję, że powoła Michała Pazdana, Artura Jędrzejczyka czy Krzysztofa Mączyńskiego. Dundalk w zeszłym roku przełożył mecz by się przygotować do meczu z Legią, to samo zrobiła Astana. U nas po wniosku o przełożenie meczu podniosłoby się larum, jak to że zawodnik nie jest przygotowany do gry co trzy dni… jest przygotowany, ale to czas adaptacji do wysiłku.


- W rewanżu wystarczy strzelić jednego gola i żadnego nie stracić. To nie jest dużo, większe straty odrabialiśmy. Zrobię wszystko by właściwie przygotować drużynę, by walczyła i wyszarpała awans. 

Roberto Bordin (trener Sheriffa) - Cieszymy się z remisu. Próbowaliśmy pilnować zawodników Legii, przy golu się nie udało. Wczoraj mówiłem, że czeka nas trudny mecz. Wiedzieliśmy, że będziemy grać przy bardzo żywiołowej publiczności. Tym większe podziękowania dla zespołu. 

Komentarze (190)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Magiera prawdopodobnie odejdzie za tydzień.Myślę że trenerem zostanie Vukovic ( ze "względów ekonomicznych") Ostatnio go coś nie widać sądzę że nie zgadza się z "PanemTrenerem" w wielu kwestiach to został "odstawiony"
~ss
 • 0 / 0
Posada w Zagłębiu Sosnowiec wczoraj się zwolniła czyżby szykowali cichą podmiankę :)
Trzeba się zwrócić do trenera Okuki , może zechce poprowadzić Legie i wyciągnąć ją z dołka.
Niektórzy tu ciągle piszą o to, żeby dać czas Magierze. Ale on już ten czas ma od roku. On płacze, że transfery późno. To co miał powiedzieć Hasi? Nie dość, że sporo zawodników było na Euro to z Mistrzowskiej drużyny odszedł Duda i Jędrzejczyk, a pamiętacie kogo Hasi dostał na pierwszy rzut z transferów?
Sulley, Matic, Sulejmani i Kulenovic. Pomimo tego, że gra była słaba (ale nie słabsza niż obecnie) to jakoś tą Legie wturlał do LM. Legia też miała przebłyski w tym czasie. Tutaj od wiosny jest to samo. Brak pomysłu, brak dynamiki, a już wprowadzanie nowych zawodników do drużyny to największa porażka Magiery.
Najpierw przyklepał transfer Pasquato, a już kręci nosem bez dania szansy. Chukwu tak przeczołgał, że już z niego nic nie będzie. Nagy na starcie tez wylądował w rezerwach. Kazaishiwli był jaki był ale po przygotowaniach speca Krzepoty zatracił wszystkie atuty fizyczne plus nieumiejętność dostosowywania taktyki pod graczy przez Magiere sprawiła, że nie radził sobie nawet w lidze.
Nikt mi nie wmówi, że to przez transfery Legia jest w miejscu jakim jest.
Ludzie my mamy 3 podstawowych reprezentantów Polski (Mączyński, Pazdan, Jędrzejczyk), Dąbrowski czy Jodlowiec też blisko kadry, reprezentantów Czech, Finlandii, Albanii, w środku Francuza, który w formie jest piłkarzem o klasę ponad naszą ligę, a my nie potrafimy zdominować w żadnym meczu ligowym nikogo. Magiera nie ma żadnej wizji, u niego wszystko jest zaplanowane w kajecikach, nawet czasami zmiany w meczu są ustalone wcześniej i nie ma na to wpływu sytuacji na boisku czy forma prezentowana.
Pułkownik
 • 0 / 0
nic dodać nic ująć...
Pułkownik
 • 3 / 0
Powiem w szatni zespołowi, dlaczego nie wygrali tego meczu. W Mołdawii wydrzemy ten awans, jestem o tym przekonany - mówił po meczu Legii z Sheriffem trener Legii, Jacek Magiera.
A co Pan zrobi Panie Jacku, jeżeli nie wyszarpiecie? Co Pan po meczu powie swoim piłkarzom? Prawdę mówiąc g... mnie obchodzi co Pan im powie. A oni Panu.
Bardziej obchodzi mnie co powie Pan nam - kibicom płacącym za bilety, koszulki, pamiątki! Czy nadal będzie Pan bredził o poszukiwaniu legijnego DNA u zawodników? Czy zdaj Pan sobie wreszcie sprawę, że gra drużyny właśnie sięgnęła legijnego DNA?
I cow konsekwencji oświadczy Pan zarządowi Legii i właścicielowi?
Zobaczymy, czy w Panu pozostało legijne DNA?
Pułkownik
 • 2 / 0
Sorry. Poniosło mnie po przeczytaniu artykułu. Nigdy dotąd nie występowałem przeciw Magierze. Ale jak długo można?
~Lex
 • 1 / 0
Jednej rzeczy nie mogę pojąć, dlaczego żaden z dziennikarzy nie zada pytania Magierze .....Panie Trenerze co pan za farmazony opowiada każdy widzi co Pańska drużyna gra.......piach,czy nie myśli Pan o dymisji takiej honorowej, tłumaczenie że polskie drużyny latem grają słabiej a co inni mogą a nasze lachę kładą....
Panie Trenerze- wszyscy moi znajomi na Kaszubach oglądali ten mecz, cała Polska kibicowała Legii. Może byłoby dobrze jednak przełożyć mecz ligowy... Za komuny nasze kluby przed meczami w pucharach mecze ligowe przekładały... I efekty były. Polska była na 7 miejscu w Rankingu Krajowym UEFA.
Generał broni
 • 1 / 0
Panowie, co się dzieje w klubie to widać po transferach, wszyscy chcą odejść: Jodłowiec, Gui, Pazdan, Moulen, Hlousek ....... . Tylko jeden koutas trzyma się rekami i nogami i trwa, trwa w swojej niekompetencji. Panie DM, ja pogadałbym ze skautami np panem Olędzkim i sprowadził ze 3 mlodych obiecujących grajków i rozgonił te hałastrę na cztery wiatry. Koleś który zarabia 700 tys euro powinien zaaapiierdalać tak po boisku, że trwa powinna dymić. Reszta paniczyków to zlepek panienek do towarzystwa, zero agresji, zero ambicji a jedyny Nogy który chciał walczyć, został zaraz zdjęty z boiska. Panie DM ja nie proszę ja żądam wyypierdoolenia Magiery NATYCHMIAST! Każda minuta jego degrengolady w klubie zaowocuje walką o czołowa pozycje ale chyba w grupie spadkowej! Brać nowego trenera, niech wyciągnie ze 2-3 piłkarzy, niech pan zainwestuje w przyszłość, nawet kosztem budowy zaplecza czy boisk treningowych! Jest też problem dyrektora sportowego, jak to jest, że pan Żewłakow jeszcze pracuje w klubie, jak to jest, że sprowadza piłkarzy kompletnie nie pasujących do zespołu i trwa dalej? Kto odpowiada za sprowadzenie DCC, przecież to jest wałek śmierdzący na kilometr. Odpadamy z gry o puchary, warto poświecić sporo czasu aby wyczyścić sprawy o których piszę. PS, moja wiara w pana Dariusza Mioduskiego jest niezachwiana. Myślę, że jak uczciwy, rzetelny i poradzi sobie z tymi problemami i Legia niebawem wyjdzie na prostą, nie na odcinek trwający pół sezonu!!!
Domyślny awatar Pułkownik
 • 1 / 0
Niestety ale s.p Janusz Olendzki zmarl w tym roku jest pochowany w Starej Milosnej
Domyślny awatar Pułkownik
 • 0 / 0
Oledzki
Major
 • 0 / 0
Nie wsyd panu mowic WYSZARPIEMY?????????

Sheriff to bardzo slaba druzyna.
Tan Badibanga nie znalazlby sie w skladzie nawet Wisly Plock.
To zbieranina pilkarzy IV sortu europy.
nic nie umieja i nie maja pojecia o grze w pilke.Ich trener to pozorant o Wloskim nazwisku i tyle

a my remisujemy 1:1 wstyd

Lepiej odpadnijmy juz teraz i skupmy sie na lidze.przynajmniej nikt nie zagra meczu zycia w LE i odrazu bedzie chcial odejsc

Dla mnie to koniec pucharow i koniec Magiery

Potrzebny trener ktory bedzie dla zawodnikow idealem.
A Magiera byl gorszym pilkarzem od Maslowskiego i wydaje polecenia takim ludziom ja Rado czy Gui.
Nie ma szacunku u pilkarzy i oni widza ze on nie ma pojecia.
Generał broni
 • 2 / 0
Ja myślę, ze los pana Jacka jest już przesądzony, teraz trwają rozmowy z kandydatem lub kandydatami na trenera. Nawet osoba która nie rozumie piłki, oglądając grę Legi i jej piłkarski wizerunek, nie wierzy w to co widzi a jedyna reakcją mogą być tylko wymioty. Wczorajszy mecz kibice zakończyli skandując: co wy robicie, wy naszą Legię hańbicie. To jest najlepszy komentarz pracy wykonywanej przez pana Jacka.
Domyślny awatar Szeregowy
 • 0 / 4
I STAŁA SIĘ ŚWIATŁOŚĆ !!!!! Chciałbym podziękować szanownemu koledze za to, że niesamowitym argumentem otworzył mi oczy na świat futbolu.Chodzi o to jakim zawodnikiem był J.M. że śmie wydawać polecenia Rado itd. Nareszcie uświadomiłem sobie kto był jednym z najlepszych piłkarzy .JOSE MURINHO !!!. To on wydawał polecenia piłkarzom REALU CHELSEA PORTO obecnie UNITED (ZLATAN TERRY RONALDO itd)więć jakim zawodnikiem był on sam!!Niestety nie pamiętam jego heroicznych wyczynów na zielonej murawie (mam 45 lat).Internet też jakoś milczy w tym temacie.Możę szanowny kolega zamiast udzielać się tu uzupełni Wikipedię o tego ważnego zawodnika aby wszyscy mogli podziwiać jego sukcesy.
P.S> Nie bronię J.M .Od gry ąż dostaję rozstroju nerwowego ale pomyślmy nad tym co piszemy
~dla Jacka
 • 2 / 0
Niedoświadczony szkoleniowiec, który przeżywa właśnie surową szkołę trenerskiego życia. Magiera koncertowo rozwala Legię!
Domyślny awatar Generał broni
 • 2 / 0
Magiera przed Astaną w Warszawie stwierdził, że nie wyobraża sobie odpadnięcia w II rundzie z tym rywalem, po czym Legia odpadła. Teraz nie wyobraża sobie odpadnięcia z Tyraspolem, a Legia jedzie do Naddniestrza... Po nerwowych minach widać, że treneiro zaczyna sobie zdawać sprawę, że wisi na włosku i w zasadzie jeżeli nie ogramy tam przeciwników, to może się pakować. Tak jak szybko zaczęła się wielka kariera trenerska Jacka Magiery, tak szybko i spektakularnie się kończy. Wypada mu tylko serdecznie podziękować za MP i życzyć powodzenia w dalszej karierze poza Legią.
~old
 • 2 / 0
Jeszcze 2 mecze i Magiery nie ma w Legii.
Generał broni
 • 5 / 0
Budzę się rano a wstyd i hańba po remisie Legii z pastuchami bez zmian. Oczywiście siwy ignorant niewinny, bo u niego czas adaptacji do wysiłku trwa pół roku, zajechał piłkarzy ana obozie a teraz płacze, że za wcześnie zaczęli treningi. Z tym chłopkiem roztropkiem będziemy jeździć tylko po kolejne baty do Taszkientu, Kłajpedy, Melbourne ale cóż widocznie pewnym ludziom w klubie to pasuje. Dlatego, że siwy prawdziwek nigdy się nie poskarży na słabe transfery, na brak napastnika, na brak współpracy dyrektora sportowego, na wtrącanie się prezesa, opuści uszka i ochrzani płaczliwym głosem za za wysoką trawę. W zamian za beztaleńcie, oportunizm, dupowatość, nieprzygotowanie, ignorancję i głupotę prezes Miodulski przygotowuje blondasowi podwojenie zarobków i dwukrotnie dłuższy kontrakt. Panie Mioduch zapłać mu Pan 20 milionów a co tam stać Pana na wywalanie do śmietnika pieniędzy klubu.
Domyślny awatar Porucznik
 • 5 / 0
Magiery to już jest koniec w Legii, zawsze tak było jak prezesi potwierdzali pełne poparcie to ten zaraz tracił pracę. Wiedzą o tym już wszyscy, nawet do Magiery to już dotarło. Klub otrzymuje cały czas oferty od chętnych prowadzenia Legii, myślę, a nawet jestem przekonany że już są prowadzone rozmowy z następcą Pana Jacka.
Mioduski mimo, że jest korpo ludkiem to wie, że czasem nawet w trakcie trwania projektu trzeba wymienić Project Menadżera jak ten nie daje sobie rady.
Domyślny awatar Kapitan
 • 8 / 0
Panie Dariuszu Mioduski, proszę o pilne zwolnienie Magiery z funkcji trenera Legii. Przedłużając jego agonię w klubie, wyrządza mu się tylko krzywdę. Przecież Magiera jest dopiero na dorobku, lepiej żeby odszedł w chwili gdy może powiedzieć, tak na puchary europejskie miałem za słaby skład. Za chwilę, okaże się, że skład Legii jest za słaby na e-klapę i co wtedy z trenerem Magierą?
Konferencja prasowa przed meczem z płockiej pokazuje że jacus totalnie niewie co ma robić
Trener mówi że Nagy był profesorem przy Rado i Vadisie a że ich nie ma to już nie to samo. Dlaczego trener nie może mieć wpływu na tego utalentowanego zawodnika by wziął na siebie ciężar gry? Dobry trener tak robi, wpływa na zawodnika i są EFEKTY.

Druga sprawa że trener opowiada że piłkarze sami sobie pogadają i coś wywnioskują... Ja pi.erdolę!

Kolejna to wypowiedź Dąbrowskiego i słowa do dziennikarza żeby sam wyszedł na boisko. Podobnie jak było z Kucharczykiem. Ci piłkarze nie mają wpojonych pewnych wartości. Kozakami są przed kamerą a na boisku są jak panienka przed pierwszym razem.
Domyślny awatar Porucznik
 • 7 / 0
Mnie od jakiegoś czasu zastanawia, czemu za Magiery jest taki trend w ucieczkach piłkarzy? Odeszli Niko i Prijo, nie chcieli rozmawiać o pozostaniu w Legii nawet za większą kasę, tak samo było z Ofoe, ponadto nadal nie przedłużono umowy z Guilherme, a Moulin również chciałby odejść. Chyba jasnym sie staje jakie nazwisko pasuje do wypowiedzi Vadisa z lipca br.: Znam co najmniej jednego gorszego szkoleniowca od trenera Hasiego, lecz nie chce, żebyście go poznali
MRwuwua,
masz link do tej wypowiedzi Vadisa?
I po tej wypowiedzi Hasi go zatrudnił.
Podpułkownik
 • 2 / 0
Piro proszę
przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa,vadis-odjidja-ofoe-na-spotkaniu-z-kibicami,artykul,788494,1,721.html
~Piraeus
 • 0 / 1
Pozdrawiam Trenera i wszystkich kibiców, Vadis
~GO
 • 1 / 0
Nikt mi nie wmowi, ze mamy gorszy sklad niz Gornik, Korona czy Termalica... Nawet niz Tiraspol. Takze chyba jednak to z trenerem jest cos nie tak.
Dajcie mi 2 lata to i ja będę Super trenerem Jacyś powinien jak najszybciej być zwolniony o nie ma pojęcia o prowadzeniu drużyny brak schematów taktyki gra w ciemno mając 30 piłkarzy próbuje trafić z składem tak to i ja Magdę prowadzić drużynę Koniec z takim trenerem
~as
 • 1 / 0
Mamy najgorszą kadre w tej dekadzie. Jędrzejczyk na prawej obronie to nieporozumienie. Podbiega do linii koncowej, zatrzymuje się i cofa do najblizeszego. Z Hlouskiem dzieje sie podobnie. Potrzebny nam prawy obrońca, który będzie szybki, dynamiczny, ze zmysłem do gry kombinacyjnej, z dobrym dośrodkowaniem. Jeżeli większość meczow gramy z drużynami, które głównie sie bronią, musimy stwarzać przewagę bokami obrony. Na lewą stronę przydałby sie ktoś podobny to moze Hlosuek by sie obudził jakby mial konkurencje. Jędze przesunąć na środek, niech rywalizuje. Kopczyński out, Moulin w obecnej formie - ława. Potrzebny nam do środka przecinak, typowy zakapior, który będzie biegal od lini do linii wzdłuż i wszerz, który będzie wręcz łamał kości a do tego będzie mial pojecie o rozegraniu do przodu, do klepki. Mączyński jest ok. Jodłowiec juz się chyba skończył i przy całej sympatii dla Niego, out. Kucharczyk to człowiek, który dostaje piłkę, spuszcza głowę i dzida do przodu z klapkami na oczach, zero techniki - out. Guilherme ma przebłyski i jakby ustabilizował formę to ok, ale jeżeli zacznie płakać o nowy kontrakt z taka gra, niech idzie. Hamalainen...jedno z największych nieporozumień transferowych ostatnich lat. Ani nie potrafi podac, ani przyśpieszyć, ani uderzyc. Odbija sie od obrońców. Czasem cos mu wpadnie jak mu zejdzie tak jak wczoraj. Do oddania za darmo. Potrzebni nam dwaj skrzydłowi. Szybcy, dynamiczni, z dryblingiem, potrafiący zejść do środka. Wiem, ze nie łatwo o takich ale kluby z mniejszymi budżetami niż nasz jakoś potrafią ściągnąć sobie kilku murzynów, którzy nas niszczą. Oczywiście o potrzebie typowej 10 chyba nie musze pisać. Vadisa pewnie nie znajdziemy, ale chociaż namiastkę. Sadiku to dobry napadzior ale z takimi plecami to i Niko by nie postrzelał. Przydałby sie jeszcze ktoś na zmianę za Niego, taki o innej charakterystyce, szybki, silny. Czyli tak: Jędza ława, Hlousek ława, Kopa out, Moulin ława, Hama OUT, Jodła out, Kuchy out, Chukwu out.
Druga sprawa to taktyka. Wiem, ze łatwo pisać, ale na litość Boską - czy nikt im nie potrafi wytłumaczyć jak wazna jest gra bez piłki? Zamiast pokazywać sie di gry, to oni się chowają za obrońców. W poważnej pilce pierwszymi rozgrywającymi są srodkowi obrońcy i jak taki stoper ma piłkę na linii środkowej to ma 3-4 opcje do rozegrania, plus ruch napastników z przodu. Jeden dostaje piłkę, to drugi juz wie, ze ma sie pokazać do klepki i tak w kółko. 3-4 podania i sa przed polem karnym przeciwnika. Wiem, ze nasi kopacze sa ograniczeni technicznie i wyżej pewnej części ciała nie podskocza, ale czy naprawdę sa tak słabo żeby wymienić 3 podania z pierwszej piłki? Zero elementu zaskoczenia, wszystko grane tak samo. Przyjęcie na 3 razy, podanie do boku, boczny obrońca idzie na obieg, zatrzymuje sie i oddaje. I tak w każdym meczu. Panie Jacku, czy pan tego nie widzi?
~as
 • 0 / 0
Mógłbyś moze jakoś uargumentować swoją wylewna odpowiedz na mój post? A nie wyzywas mnie od frustratów. Napisz co powiedziałem źle.
~PAW
 • 6 / 0
"Zrobię wszystko by właściwie przygotować drużynę, by walczyła i wyszarpała awans."

skoro u siebie nie "szarpała" to na wyjeździe ma być łatwiej???? Panie Jacku daj Pan spokój z bajkami. Zastanów się co można zrobić by za pół roku Legia grała na wyższym poziomie, bo w dwa tygodnie g... się zmieni.
Uważam, że my kibice powinniśmy dać drużynie spokój, ale jak słyszymy takie pierdoły jak Pan i Pan Dąbrowski wygadujecie po meczu to nie da rady wytrzymać!!!!
To nie jest już jedna wpadka, zadyszka etc. - ani jednego dobrego meczu ani jednego meczu bez klopsa.... nawet w tych wygranych (o treningu z amatorami fińskimi nie mówmy)
~aLeks
 • 0 / 8
Panowie, narzekacie jak stare baby. Owszem, gra jest bardzo slaba ale nalezy na to spojrzec duzo szerzej niz przez prtzmat emocji i wybujanego ego.
1. Skład jest duzo slabszy niz w zeszlym roku. Atak wlasciwie nie istnieje, bo nie ma tam odpowiednich osob.
2. Kiepska wspolpraca miedzy formacjami obciaza trenera ale jest rowniez wynikiem zbyt krotkiego odpoczynku oraz brakiem wszystkich osob w trakcie przygotowan.
Formy nie ma bo i świeżości nie ma. A bez odpoczynku organizm nie bedzie wstanie wejsc na odpowoedni poziom wysilku.
3. Zmiany w klubie tez na pewno nie wplywaja pozytywnie na dyspozycje zawodników
4. Zmiana trenera w tym momencie moze dac tylko krotkochwilowy efekt, a za.pol roku bedziemy przezywac to samo. A zaden porzadny trener nie przyjdzie bo mu nie zaplacicimy odpowiedniej gazy i nie damy odpowiednich srodkow na wzmocnienia. Dodatkowo jestesmy nastswieni na promowanie i sprzedaz zawodnikow co rowmiez sprawia, ze zaden porzadny trener nie zgodzi sie na przebudowe druzyny co pol roku...

Zejdzmy wiec na ziemie i zdajmy sobie sprawe, ze na ten moment jestesmy przecietnym zespolem, ktory w rok stracil 6 podstawowych i kluczowych zawodnikow. Wymaga czasu i zmian, ktore pozwola nam wskoczyc na wyzszy poziom.
Domyślny awatar Pułkownik
 • 7 / 0
A ten mecz to graliśmy z Barcelona ? Lodu na glowe
~FC maLopoLska
 • 8 / 0
Stasiu wróć!
Domyślny awatar Porucznik
 • 0 / 0
ten Stasiu za którego na wyjazdach wszystko alb w du.pe albo remisy? Ostatnie miejsce w słabej grupie LE? Najlepiej Legia grała za Berga
Generał broni
 • 8 / 0
Panie Jacku, masz jeszcze odrobinę szacunku u kibiców ale po porażkach w meczach w Płocku i meczu rewanżowym w Mołdawii, będziemy jechali jak po starej pissdzie! Czekam na dymisje natychmiast! Nie ma co się oszukiwać, z tego kryzysu Magiera nie wyprowadzi zespołu. Jego pomysł na Kopczyńskiego czy Szymańskiego to cała prawda o bujaniu w obłokach. Każdy dzień trenowania Legii przez Magierę pogarsza sytuację. Trzeba było go zwolnić po porażce z Astaną. Nie ma złudzeń co do jego umiejętności, cza s na odejście nadszedł! Co to za trener, każdy mecz inny skład, panie Jacku, takie manewry robi się na obozach przygotowawczych a nie w walce o puchary!
Pułkownik
 • 4 / 0
Wyszarpiemy??? Tylko po co...zeby dostac 6 razy grupo/wpier...?
Po męczarniach z Dundalk rok temu też tak pisałeś amikowcu
Dobrze ze każdy dostaje szanse, ale równie dobrze jak potrafi się przyznać ze to jeszcze za wysokie progi na jego umiejętności.
~Kucharz15
 • 2 / 0
Dno dna panie trenerze wierzylem w pana ale to koniec boli ogladanie Legii nudy i nerwy tylko az sie rzygac chce wstyd wstyd cala polska sie z nas smieje
~Turuk
 • 2 / 0
Czy tyko mi się wydawało że Magiera płakał na konferencji?
Pierwszy mecz Vuko i Vadis siada na ławie, nie wstając z niej przez cały mecz.

Pierwszy mecz Magiery i Vadis siada na ławce.

Mecz z Wisłą za Vuko był mega słaby w ofensywie a do momentu wejścia Vadisa słabo było w Lizbonie gdy 1 raz prowadził Magiera.

Teraz nie ma Vadisa i gra wyglada fatalnie, bez pomysłu na cokolwiek a duet trenerów Magiera-Vuko zachodzi w głowę dlaczego. Nic nie ruszyło od tamtego momentu.Nic do przodu oczywiście bo zjazd sportowy jest nieprawdopodobny patrząc już na grę drużyny z jesieni przejętą od Hasiego.

Czy ktoś się z nich łudził, że na tamtym przygotowaniu może przewieźć się długofalowo? To się k.urwa przeliczył!

CHCIELI WYDYMAĆ FREDA...TO FRED WYDYMAŁ ICH
Generał
 • 6 / 0
Vadis to, Vadis tamto. Nie ma Vadisa i nie będzie. W tej drużynie jest wystarczająco dużo dobrych piłkarzy, żeby jakość jej gry podnieść co najmniej jeden poziom do góry.
Są ludzie i warunki. Ale mimo to gra wygląda jak by kilku dorosłych, dobrze piłkarsko ułożonych facetów grało na łące w ringo.
To jest bardzo nieprzyjemne zaskoczenie.
Oczywiście że jest dużo dobrych piłkarzy. Są gracze, którzy bardzo dobrze spisywali się nawet na tle Realu Madryt. Nikt w lidze nie ma takiej kadry.

Najciekawsze jest jednak to że niby nieprzygotowany, grubawy Berto wygląda na jedynego gościa, który jest w stanie pociągnąć zespół co tylko świadczy jak nasz trener przygotował tych piłkarzy do sezonu.

Vadis to tylko przykład ile w poprzednim sezonie znaczyła ręka trenera Magiery a ile znaczy teraz bez niego.

A stwierdzenie Magiery że piłkarze muszą sobie to sami ogarnąć wywołuje we mnie pusty śmiech i politowanie.
Generał
 • 1 / 0
Berto nie jest grubawy, bez przesady. Wczoraj widziałem.A tak przy okazji - kto w twojej przypowieści jest Fredem, kto dymanym i co jest przedmiotem dymania?
Domyślny awatar Młodszy chorąży
 • 2 / 0
SC nie miał Vadisa a mimo to MP zrobił. Vadisa już nie będzie więc taktykę trzeba podporządkować pod stan faktyczny. Nie to jest jednak najgorsze. Odnoszę wrażenie , że piłkarzom nie zależy. Nie widać zacięcia, chęci, ambicji. Bieganie w jednym tempie, od 70 minuty oddychanie rękawami. Myślałem, by przywrócić sposób gry SC ale z takim przygotowaniem się nie da.Tam była wrzuta do przodu zgranie i atak, a jak strata to błyskawiczny pressing, odbiór i do przodu. By jednak tak grać to trzeba mieć przygotowany zespół a nie "Markery Krzepoty", aż się chce krzyknąć Szklarz wróć bo by wrócił SC z zespołem to szans nie ma.
Fredem jest na pewno Hasi, który sprowadził piłkarza z innej galaktyki. Ktoś wpadł na pomysł że z takim piłkarzem to nawet ktoś taki jak Magiera da radę zbudować sobie dobry image i zrobić dobre CV.

Mimo braku awansu do LM drużynie nie szło w lidze jak powinno, decydowały jakieś błędy indywidualne i ogólnie zaczynało robić się źle. Mimo wszystko główny cel na początek sezonu został zrealizowany. Cel o którym marzyliśmy.
Hasiemu nie dano szansy dalej prowadzenia zespołu mimo że udowodnił, że w trudnym jak to mówi Magiera okresie da się osiągać najważniejsze cele na dany moment a nawet marzenia jak podkreślił na wczorajszej konferencji.

W tym sezonie Hasi dopiął swego czyli sprowadził do siebie gracza, na którym Magiera wespół z Vuko opierał całe założenia ofensywne a teraz wszystko padło, nie widać żadnych innych pomysłów.

Wydymani to na pewno Magiera z Vuko, właściciel i my kibice.
Pretensji do Hasiego nie możemy mieć. To była jego "zabawka" więc ją sobie wziął z powrotem a Jacek miał już wypracować coś swojego. Niestety jest tylko męczenie buły.
*Mimo awansu do LM...
~bezkonta
 • 1 / 0
Odzidzio wróć!
Marszałek Polski
 • 8 / 0
"wydrzemy awans" ale najlepsze to jest to" zawodnicy sami ze sobą będą musieli porozmawiać i zastanowić się co z tym zrobić"
No jak "trener" nie ma pomysłu, to może zawodnicy?
~lukas8282
 • 3 / 0
Wracja do Sosnowca tam twoje miejsce , modły w Czestochowie nie zrobią z ciebie drogi Jacku trenera na miarę LEGI WARSZAWA.
Gdyby zdarzył się cud i Legia awansowałaby do fazy grupowej to przy tej grze i trenerze byłaby kompromitacja To może jednak lepiej nie awansować.
I zbankrutować, no super pomysł.
Jeżeli w jakiś sposób obronimy Mistrzostwo Polski to w eliminacjach do Ligi Mistrzów po zmianach zaczniemy pewnie już grać pod koniec czerwca od pierwszej rundy. Wtedy dopiero będą męczarnie i szukanie wymówek, że nie można nikogo zakontraktować ani przygotować się do sezonu. A co do realiów to raczej nie wierzę w awans. Tym bardziej, że graliśmy w piłkę gorzej od przeciwników. Tyle lat mozolnego zbierania punktów do rankingu i zwiększania budżetu i to wszystko poszło w pizdu w pół roku. Po ledwie zdobytym Mistrzostwie wylatujemy z Europy po meczach z przeciwnikami z Kazachstanu i Mołdawii.
jestem absolutnie przekonany, że nie wyszarpiemy tego awansu. Na pewno nie z wygadanym panem Jackiem na ławce trenerskiej.
Pora naprawdę przejrzeć na oczy. Gramy tragicznie, ślamazarnie, wszerz, a nie do przodu. Środek pola nie istnieje. Jedynym pomysłem są długie lagi z obrony prosto do ataku. Wygrywamy jedynie z ogórkami, zespoły trochę lepsze od mizerii bez problemu wywożą z Ł3 punkt.
Jeżeli nie chcemy się za tydzień pożegnać z Europą, to dzisiaj należy zdymisjonować Jacka Magierę.
Było miło, ale się skończyło. Zabrakło Vadisa, zabrakło panu Jackowi pomysłów na grę.
~L
 • 2 / 0
Nic nie wyszarpiecie Szeryf gra lepiej w piłkę po prostu . Tak nisko upadliśmy
~Ortis
 • 2 / 0
Bardzo proszę ,przestańmy grać w" ciuciubabkę".Pan Jacek moim zdaniem zbyt wcześnie został trenerem Legii i prędzej czy póżniej zapłaci za to stanowiskiem.Fakty widoczne gołym okiem na boisku są takie ,że drużyna nie jest właściwie przygotowana do sezonu.Za przygotowanie odpowiada trener i nikt inny.Koniec i kropka.Reszta kłopotów Legii jest tylko konsekwencją tego nieprzygotowania.Astana dostała chyba od Celticu "piąteczkę",a my z "szeryfami" z Mołdawii nie potrafiliśmy wygrać 1:0,choć przy bramce wyrównującej nasz stoper trzymał "w pół" strzelca bramki.Ta drużyna nie ma przyszłości.Panie Jacku na razie to jeszcze nie ten rozmiar kapelusza.
~Ali
 • 2 / 0
Za tydzień wyszarpiemy 1:0 z potęga z Moldawi!!
~MARIOLA
 • 1 / 0
To zróbmy tak Panie Magiera że jak Pan nie awansuje niech ma Pan szacunek do Legii i poda się Pan do dymisji a jeśli awansuje to trenuje Pan do końca roku.
Generał
 • 14 / 0
Jeszcze nie widziałem trenera, który tak do perfekcji opanował tłumaczenie się po każdym meczu. Zero szacunku do tych, którzy znają się na piłce, którzy kochają Legię.

My nie potrzebujemy tłumaczeń! Potrzebujemy prawdziwego trenera, nie amatora, który z tych piłkarzy zrobi facetów z jajami jak robił to Czerczesow, który spowoduje że nie będziemy oglądać bezjajecznych, niemrawych, bez pomysłu na grę piłkarzy.

Na razie nasi piłkarze to odzwierciedlenie Jacka Magiery. Wystarczy przypomnieć sobie jak on grał.
~Cichy 123
 • 0 / 5
Ty się nie znasz na piłce.
~K.Z.
 • 1 / 0
No i pięknie! Trenerze, trochę honoru i DYMISJA NATYCHMIAST!!!!!! Jeśli nie, to po odpadnięciu z rozgrywek przymusowo!!! Ale nam Legię zafundowaliście!!! Tylko płakać się chce!
Generał dywizji
 • 8 / 0
Kwintesencja naszego treneiro:

"Potrzeba czasu na poznanie założeń taktycznych i trzeba mieć do nich sporo cierpliwości. "

Matrix...
~xaxa111
 • 1 / 0
za tydzień Panie Jacku liczę na honorowe pożegnanie Pana osoby z funkcją trenera jeśli odpadniemy.
~Nick dick
 • 8 / 0
magiera byl przecietnym kopaczem, a teraz jest przecietnym trenerem. tylko czy legia ma byc przecietna?
~WWA
 • 8 / 0
Szanuję Magiere jako człowieka, ale do trenowania tej rangi drużyny co LEGIA ten gość się nie nadaję. Już nawet pikarze chcą uciekać z Ł3 :/
A JEŻELI NIE WYSZARPIE??? TO w czwartek 24.08.2017 roku po zakończeniu oczekuję OFICJALNIE NA ANTENIE TVPis r e z y g n a c j i !!!
~ad
 • 6 / 0
Praktykant Magiera to pożegnalny prezent Leśnego.
Przecież go wywalili z 3 ligowych rezerw za wyniki bo nie umiał wyjść z kryzysu.
Kto normalny może oczekiwać że teraz sobie poradzi?
Swoją drogą Magiera zaczyna jechać Urbanem co nie dziwi bo przy nim był asystentem czyli mamy za mały potencjał:)
~Kaczka
 • 0 / 6
Hasi, Hasi, lodu na głowę ludzie...
Olympiakos vs Rijeka 1:1
~Wwl
 • 0 / 0
Olympiakos wygrał kolego
Pułkownik
 • 2 / 0
chyba przeoczyłeś jedną bramkę...
~Mat
 • 3 / 0
Koncz wasc wstydu oszczędź!!!
Domyślny awatar Major
 • 6 / 0
Magiera!!! a po co ci ten awans? Przecież takiego gruzu nie da się oglądać. W tej drużynie nie ma nic- ani woli walki , ani koncepcji. DRAMAT. Te chłoptaski w żółtych strojach prezentowały się o klasę lepiej niż ci nasi antyfutboliści.

Ale żeby nie było - to poczekamy do czwartku.
~KAT
 • 9 / 0
wystarczy powiedzieć że jesteście grupą beznadziejnych, niedouczonych nadmiernie opłacanych nierobów pod wodza słabego fachowca - i tyle w tym temacie
Panie trenerze, to kiedy mamy grać? W styczniu? W lutym? A może w święta jak liga angielska??? Taki mamy klimat Panie Jacku. Jedyna sensowna opcja to granie systemem wiosna/jesień od marca do listopada bez przerwy. Odpoczynek w grudniu. Transfery głównie zimą, ale jak ktoś się mega uprze latem to dopiero po eliminacjach.
~Hmm
 • 3 / 0
Teraz widzimy ile znaczyl Vadis dla Legii.to nie zasluga trenera tylko Vadisa.ogromny procent bramek w tamtym sezonie przechodzila przez vadisa
Domyślny awatar Podporucznik
 • 6 / 0
Oglądanie meczów i słuchanie "trenera" to zajęcie dla masochistów. Mam dość.
~PAW
 • 1 / 0
Słuchanie trenera to już level PRO masochizmu, nie wiem tylko czy konwencja genewska pozwala na takie tortury, raczej nie.
Podporucznik
 • 5 / 0
wyszarpać Panie Trenerze, to tylko kartki z tych rzekomo "mądrych zeszytów" jak Pana przypili, chociaż się na coś przydadzą
~stary kibic
 • 7 / 0
Panie trenerze - daj pan spokój. Sobie i nam. A jak już będzie pan miał wolne, to proszę pooglądać sobie ostatnie mecze Real-Barcelona. Szczególnie pierwszą połowę drugiego. I odpowiedzieć na pytanie, czy Zinedine Zidane z jakiejś innej gliny jest ulepiony? Czy on może na jakichś podzespołach jest, których Pan nie ma? Sprzedał się diabłu za tajemną wiedzę? Może ma więcej notesików niż Pan, choć, jak słyszę, to niemożliwe. A jego piłkarze? Nadludzie? Co innego jedzą, inaczej oddychają? Ja rozumiem, że Dąbrowski nigdy nie będzie Ramosem, Moulin Modriciem, a Kucharczyk Ronaldo, ale oni nawet się nie starają! Owszem - nie zarabiają takich milionów, ale już setki tysięcy tak! To coś się nam za te pieniądze należy, do cholery. Tymczasem oni nas mają gdzieś, im się nie chce nawet pozorów zachować, a Pan nie potrafi ich zmobilizować. Ponadto nie umieją celnie podać piłki - już drugie podanie po odbiorze sprawia im kłopot, o trzecim nie wspominając; nie potrafią strzelić z obu nóg, bo na ogół mają "jedną" i to słabą, o uderzeniach z pierwszej piłki, z powietrza, z dystansu w ogóle nie ma mowy. Widać nie umie ich Pan tego nauczyć. To grajcie w cymbergaja, a nie udawajcie profesjonalistów. Profesjonalnie to wy tylko kasę kasujecie, reszta to dziadostwo, partactwo i obijactwo gruch.
~dan
 • 1 / 0
Jeszcze do tego bym dodał totalną amatorke ludzi odpowiedzialnych za transfery...kupić zawodnika, leczyć go pół roku i oddać na wypożyczenie jak brakuje klasycznych napastników...pozostałe transfery to widać że bez przemyslenia...kto w tej Legii pracuje ? Czlowiek chodzi na te mecze i aby się wkur...
Przez ostatnie pięć lat systematycznie gramy w fazie grupowej i każdy trener zawsze miał tyle samo meczy i czasu na przygotowanie i nikt nie płakał ale pseudo trener Jacyś to Tylko narzeka i jeszcze wymyśla jakieś granie w poniedziałki Rok temu trener miał dużo gorzej pół drużyny było po Mistrzostwach Europy i dał radę ściągnąć dobrych piłkarzy i Awansować do upragnionej Ligi Mistrzów Tobie trenerze trzeba szybko podziękować bo w bardzie szybkim tempie niszczysz pracę poprzednich trenerów a wysoki współczynnik rozwalisz w jeden sezon
Pułkownik
 • 10 / 0
to pokazuje, że problemem tak naprawdę nie był Hasi,

a z dziesiejszej perspektywy jaki się wręcz jako zbawienie,
Jacuś nie dorasta mu do pięt pod żadnym względem...
Jestem ciekawy jak Legia nie wyszarpie awansu czy Magiera będzie miał tyle Honoru aby podać się do dymisji- myślę ze nie.
Generał broni
 • 9 / 0
Panie Jacku, panu już dziękujemy.
Domyślny awatar Chorąży
 • 11 / 0
Brawo trenerze. Po udupieniu w Kazachstanie teraz będziemy wyszarpywać awans w Mołdawii....
To jest Twój poziom, ale nie Legii. Twoje miejsce w Zagłębiu.
Powinieneś poterminować w takich klubach kilka lat, a potem do ekstraklasy, ale do Piasta albo Wisły Płock...
Domyślny awatar Generał brygady
 • 0 / 7
Niestety, ale J. Magiera ma rację. Gdzie są inne drużyny z Polski w Europie? Jak one były przygotowane do tak szybkiego startu?

Mimo wszystko, trzeba sobie radzić z dolegliwościami. W Mołdawii tylko wygrana i awans.
Domyślny awatar Chorąży
 • 6 / 0
A jak już się okaże, że nie wyszarpiecie, racz już nas Pan nie męczyć swoją postacią. Notes w rękę i w drogę. Starczy już tego wstydu i pseudofilozoficznych bełkotów.
~zosiek
 • 4 / 0
Mamy najsłabszą lige w EUROPIE,sięgneliśmy dna,dzięki polskiej myśli szkoleniowej.amenn
~zosiek
 • 1 / 0
Zagraj zpłockiem rezerwami bo inaczej wpier.... dostaniemy,furman rozegra mecz życia
~zosiek
 • 1 / 0
Z taką grą nie mamy żadnych szans to byłby cud
~zosiek
 • 2 / 0
Z taką grą nie mamy żadnych szans to byłby cud
Spoko Panie Jacku. Za chwilę będziemy grać raz w tygodniu za sprawą Pańskich umiejętności trenerskich i będzie czas na przećwiczenie wszystkiego.
Co do wypowiedzi dotyczących odejścia sześciu piłkarzy i słabej obecnie kadry... myślę, że trener każdej drużyny z którą mieliśmy w tym sezonie okazję grać z chęcią by się zamienił jedenastkami.
W zespole nie ma woli walki, schematów gry, chyba, że schematem jest dzida na Sadiku. Jak Czerczesow nie miał kim grać, to wiedział co zrobić. Pressing, bieganie i wyniki były.
Domyślny awatar Starszy kapral
 • 8 / 0
Za Berga mieliśmy słabszą pakę a odprawialiśmy Celtic z kwitkiem!
~Cantona
 • 1 / 0
Z mulenem w składzie wyszarpiecie spadek z ligi
Marszałek Polski
 • 6 / 0
odejdź!!!!!!!
Domyślny awatar Starszy kapral
 • 5 / 0
nie ma bata, nie awansujemy... jedziemy do MOŁDAWII ! walczyć o awans - jak to w ogóle brzmi..
Domyślny awatar Starszy kapral
 • 3 / 0
nie ma bata, nie awansujemy... jedziemy do MOŁDAWII ! walczyć o awans - jak to w ogóle brzmi..
~As
 • 2 / 0
Jak Magic zostanie to co rok będą tak wygladac puchary o ile się dostaniemy. Nawet szeryf i Astana grają 2 napastnikami a my ciągle walimy głową w mur jednym osamotnionym.
dzięki Tobie JM oraz DM przestałem chodzić na stadion. taką amatorszczyznę to mogę sobie pooglądać na B-klasie, przy piwku i za darmo, a piłkarsko zero różnicy!
~bezkonta
 • 0 / 0
M&M - feels good!
Podporucznik
 • 0 / 9
Trener Magiera ma 100% racji. Z tymi i tak przemęczonymi (głównie mentalnie) zawodnikami ciężko jest grać bardzo dobrze już w wakacje. Oby serduchem udało się im za tydzień awansować do tej grupy. Później już będzie coraz lepiej.
~Bielany1980
 • 2 / 0
Legia gra za prostą pilke czytelną łatwą do rozszyfrowania dla przeciwnika... Nie przyspiesza tylko jakby grala jednym schematem ktory kazdy w polskiej ekstraklasie zna na pamiec... Trener SHERIFF TIRASPOL powiedzial przed meczem ze zagra jak ostatni rywal legii czyli Kazachowie... Zagral rozszyfrowal i odniósł sukces...LEGIA GRA ZA PROSTA PILKE.. PROSZE PRZYPOMNIEĆ SOBIE JAK GRALA LEGIA Z CELTCIEM ZA TRENERA BERGA.... FAJNĄ KOMBINATYJNA PILKE... A TU NIC !GDZIE LEZY PRZYCZYNA?
~zosiek
 • 2 / 0
Tlenel na lata łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
~KLW
 • 2 / 0
Hahaha on juz sie zachowuje jak skarcony uczniak . Odrobiles synku lekcje ? Nie mamo ale wyszarpie te zadania w niedziele. Synku grozi ci pala z matmy . Mamusiu wyszarpie dwoje w czerwcu .Synku zostaniesz na drugi rok w klasie , mamo wyszarpie awans w nastepnym roku...
Domyślny awatar Generał brygady
 • 6 / 0
Każdego innego trenera już by pogonili, ale "polskiego ferusona"gdzie tam , jest szybka gra ,schematy i dużo celnych podań jak i strzałów .Już wole Chińską Legię przez parę lat niż Legię bez stylu .Sadiku zamiast dostawać prostopadłe podania , to walą dzidy .Kuchy to wczoraj kręcił się sam ze sobą , ale to nie jego wina tylko naszego magika!
Domyślny awatar Generał brygady
 • 5 / 0
Legia nie ma stylu gra jak 'ruch" .Pnie Magiera kredyt zaufania się wyczerpał. Odejdź i wstydu oszczędź.Do Pana D.M , jak kupuje się przeciętniaków bez umiejętności to taj jest .Berto wchodzi z nadwagą i gra lepiej od całej ekipy, bo ma technikę i zmysł do gry.
UEFA nienawistnie przydzieliła Legii najtrudniejszych przeciwników z możliwych, nie oszukujmy się, zrobiono to celowo, żeby zniszczyć polski futbol, proponuję zrobić narodową zbiórkę pieniędzy na pokrycie strat wynikających z braku awansu, to tylko 10 mln €, dla społeczeństwa to tyle co nic, a dla nas...a dla nas, co ja wam będę mówił, nam było ciężko....
~PAW
 • 4 / 0
Witki mi opadły. Jakie wyczerpanie, daj Pan spokój i nie opowiadaj takich kocopołów.
~Skonspirowany
 • 0 / 9
Już przesadzacie, ślecie kurwy na trenera który potrafił tchnąć swego czasu nowego ducha w drużynę, tak aby pokazała się z dobrej strony na tle dużo silniejszego rywala (realu czy borussi). Ludzie Leśny swoje naobiecywał niektórym piłkarzom i przez to Mioduski utracił kilku zdolnych grajków. Dajmy czas na adaptacje nowych w drużynie - poczekajmy do połowy listopada choćby jak to będzie w tedy wyglądać.
Domyślny awatar Kapitan
 • 6 / 0
Wtedy to już może być oo zawodach k resztę sezonu będzie można grać na luzie o 8 miejsce. Jak nie wejdziemy do LE to będzie dziura w budżecie a to będzie skutkowało wyprzedażą w zimie i brakiem sensownych wzmocnień.
Generał
 • 12 / 0
"Jacek Magiera: Wyszarpiemy ten awans w Mołdawii"

Jacek, z całym szacunkiem ale nie wierzę w to. Zobacz - przyjechała do Warszawy kolejna Termalika i dała radę.
Gramy bez żadnej organizacji i pomysłu. Klepiemy wolno i niedokładnie. Ci ludzie kopią piłkę jakby się mało widzieli na treningach i nie pamiętają, co na nich ćwiczyli (bo wierzę że coś ćwiczyli). Nie tworzymy praktycznie żadnego zagrożenia pod bramką przeciwnika, nie tworzymy sytuacji strzeleckich i nie zdobywamy bramek. Nawet ta z Szeryfem wyglądała tak, jakby do samego końca piłkarze biorący udział w tej akcji chcieli rozegrać ja inaczej ale "wpadła, no to już trudno, niech będzie".
Nie biegamy, nie wychodzimy na pozycję, gramy niecelnie, za mocno, za słabo, za plecy. Odległości między formacjami to czasami po 30 - 40 metrów.
"Co mam grać? Komu" - to najczęściej w mowie ciała naszych grajków widoczna kwestia.
Wiesz Jacek, co jest najgorsze? Nie remis z Szeryfami, bo teoretycznie można pojechać tam i wygrać mecz (chociaż Waldek Fornalik już przetarł szlak w drugą stronę). Nie jest też straszne tracić bramki w meczach, bo zawsze można strzelić jedną więcej . Wiesz co jest naprawdę straszne? Że takie składy drewna jak Szeryf, Termalika czy Arka wyglądają przy nas jak solidne ekipy z Bundesligi. To jest straszne..


Przepraszam że mi się ulało ale nie daję rady. Zawsze byłem optymistą, wierzę w ludzką inteligencję i to że do wyniku dochodzi się pracą, nierzadko przez krew, pot i łzy. Że wynik lubi ciszę, wytrwałość i systematyczność, a nie konwulsyjne operacje, wrzaski, połajanki i kary. Ale to już trwa za długo i pewne elementy powtarzają się tak, jakby były utrwalone na dłużej.
Z tym trzeba cos zrobić, bo będzie bardzo niedobrze.
Generał dywizji
 • 1 / 0
Brak awansu do LE oznacza dla mnie koniec sezonu i mam nadzieje że to będzie też koniec Pana i Pudla w Legii, przydałby się bojkot, co wy krowy zrobiliście z Legii po takim sukcesie jakim był awans do LM tak rozwalić klub i gdzie jest ta kasa z LM zrobiliście z nas kibiców Legii frajerów tu by się przydało bojkot jakiś albo pikieta gdzie są pieniądze z LM korpo złodzieje.
~Olo
 • 2 / 0
Szkoda to nawet komentować. Jak nie umiemy u siebie wygrać z kim? Szeryff? Co to za team? To tak samo jakby Real Madryt w 1/16 finału LM u siebie zremisowałby np z Omonią Nikozja. Pal pięć wynik, bo są mecze, że drużyna ma 6 setek a wchodzi tylko jedna a rywal ma farta i strzela farfrocla w dodatku ze spalonego. Ale tutaj nie było nic, żadnych składnych akcji. Nie odbieram szans na awans bo oczywiście może być tak, że wpadnie nam coś z przypadku. Widać, ze mistrz Mołdawii jest na tym samym pozionmie co i my. Brawo. Mam nadzieje, że wyszarpiemy awans, ale z taką grą w LE dostaniemy lanie jak nigdy. Nawet punktu nie zdobędziemy. Rok temu w LM liczyłem na 4-5 punktów i to się sprawdziło., Tutaj może maks remis vice mistrzem Andory,

Co się dzieje z naszą Legią?!
Domyślny awatar Starszy kapral
 • 9 / 0
Trenerze, może kilka słów o taktyce i zakazie gry środkiem pola (zakaz dryblingu, prostopadlych podań w zamian za to nakaz gry piłek na skrzydlo, niedokladnych z pominięciem drugiej linii , lub za plecy że srodka)

Ktoś mi wyjaśni jaki w tym sens lub chociaż oczekiwany pozytek? Tym bardziej gdy napastnik gra inaczej niż skrzydła a 10tki nie ma
Domyślny awatar Kapitan
 • 7 / 0
Już wyjaśniam, nie mamy rozgrywającego więc Jacek stosuje taktykę rodem z lat 90 piłka na skrzydło, potem dośrodkowanie na aferę i może coś wpadnie, brakuje tylko przy stałych fragmentach sławnej szarańczy hahahhaah.
Domyślny awatar Starszy kapral
 • 3 / 0
Batii, były sytuację których brakiem rozgrywającego nie da się wyjaśnić. Mam na myśli pusty środek. Już Ty byś się zabrał z piłka i ruszył do przodu. Tymczasem piłka była pchana na siłę do przodu.
Poza tym nawet nikt nie pozorowal gry środkiem. Między maczynskim\Moulin a sadiku była dziura wielkości połowy boiska
Domyślny awatar Starszy kapral
 • 1 / 0
*pchana na siłę do boku
~Krzysztoffff
 • 5 / 0
Tyle gadasz o wartościach w zyciu to je udowodnij, miej honor i odejdz !!!!!
~ad
 • 5 / 0
I czegóż dziś się nasz praktykant nauczył? Co wylądowało w słynnym kajecie?
Powinniśmy się cieszyć. Nasz praktykant pełniący obowiązki trenera zdobył kolejne cenne doświadczenie.
Nie oszukujmy się. Celem Legii Warszawa jest uczenie się. Praktykant uczy się trenowania, Kudłaty uczy się prezesowania. Tylko piłkarze starają się jak najszybciej spier... z tego przedszkola.
~kibic zwykły
 • 4 / 0
"Wyszarpiemy ten awans w Mołdawii". Szczerze życzę.Tyle, że Mołdawianie też późno kończą, wcześnie zaczynają, a i zmian u nich sporo w kadrze.
Domyślny awatar Sierżant
 • 8 / 0
Jak to klasyk powiedział swego czasu: ch..., d... i kamieni kupa. Tyle w tym temacie. Winny jest Mioduski za zbyt późne i słabe transfery. Magiera dokłada swoje, bo widać, że nie ma pomysłu jak tchnąć w drużynę wolę walki i zwycięstwa. Coś czuję, że po tłustych latach nadchodzą teraz chude...
~kdarek
 • 1 / 0
11 mecz, 0 drużyny, 0 przygotowania fizycznego, remisujemy u siebie z ogórami... i najgorsze brak postępów. Nawet Kuchy dziś nie walczył. Najgorsze że to kolejny taki mecz. To są suche fakty, nic to przetrwamy i to.
~kdarek
 • 1 / 0
11 mecz, 0 drużyny, 0 przygotowania fizycznego, remisujemy u siebie z ogórami... i najgorsze brak postępów. Nawet Kuchy dziś nie walczył. Najgorsze że to kolejny taki mecz. To są suche fakty, nic to przetrwamy i to.
~Markoo 73
 • 16 / 0
Wyszarpać to sobie możesz trenerze małego z rozporka. Dzisiejszy mecz to była żenada!
Pułkownik
 • 11 / 0
dobra qrva mać,

Magiera przestań w końcu [email protected]#$lić i odejdź!!!

na to nie dało się patrzeć!

indolencja w ofensywie - jedynie Berto potrafi zagrać 1:1 i próbuje czegokolwiek niekonwencjonalnego, reszta to DNO!

no i ta obrona Częstochowy przy stanie 1:0 - trzeba być poyeebem, aby kazać się bronić na własnym stadionie z Szeryfem!

Do qrvy nędzy co się tu dzieje?!?!
Domyślny awatar Kapitan
 • 3 / 0
To może czas pokazać białe chusteczki i jakiś transparent aby przemówił do Mioduskiego aby rozprawił się z Żewłakowem i jego świtą za transfery nieprzygotowanych zawodników, cały czas jesteśmy robieni w konia, sądzę że parę meczy przy pustych trybunach albo kibice odwróceni plecami do murawy nieprowadzący dopingu da im do myślenia bo to jest już przesada, w normalnej pracy już by dawno było na bezrobociu za takie podejście do zawodu
~Rob
 • 8 / 0
Czemu gramy tak bardzo defensywnie? Czterech obrońców i dwóch DP , a każda drużyna i tak na luzie dochodzi do naszego pola karnego. Zostawić jednego DP i zamiast drugiego dorzucić napastnika. Legia to nie Barcelona , a Ghuillerme czy Kucharczyk to nie Neymar i Suarez. Jak Prijo grał razem z Nikoliciem , to też to ciekawiej z przodu wyglądało. A teraz to Sadiku może tylko zrobić siku...ma dobre podania czasami i nic poza tym , wolny jak wóz z węglem , zanim odda strzał to już jest zablokowany. Trzeba mu dorzucić do ataku kogoś sprytnego i szybkiego , komu mógłby zgrać piłkę i stworzyć okazję do strzału.
Pułkownik
 • 5 / 0
Sadiku to kopia Necida - niemal 1:1 (jak qrva dzisiejszy wynik),

może gdyby miał partnera w ataku, nie tak drewnianego jak on sam i odrobinę szybszego byłby przydatny, a tak...szkoda słów...
z taką grą całego zespołu wątpie że nawet Nikolić coś by ustrzelił.
~zosiek
 • 8 / 0
Co ty chłopie bierzesz,przedawkowałeś?
~Mef
 • 10 / 0
Kończ waść, wstydu oszczędź.....
Ten co podobno nie szuka usprawiedliwień znowu nie zawodzi rozumiem że kawa nie pomogła.
Domyślny awatar Chorąży
 • 5 / 0
Nie mamy graczy, którzy są w stanie wygrać pojedynek jeden na jednego - to jest nasz największy problem! Stąd gra po okręgu i do obrońców. W pewnym momencie z trybun leciały k"wy tych co bardziej zirytowanych ciągłą grą do tyłu. Jedynie Berto i Szymański nie bali się wchodzić w drybling, reszta dno.
Wyszarpmy mu stołek spod tyłka ...Dzis tlumaczeniem sa krotkie wakacje ..wczoraj byla to sztuczna murawa w Astanie ..przedwczoraj zaś aklimatyzacja i spinanie sie wszystkich na Legię .Pora panie Jacku wciagnac asa z rekawa i zrzucic porazke w Moldawi na ..Martę Ostrowska ,nowe piłki oraz voodoo .Nie myslal Pan o zajeciu sie stolarka z Deweloperem Jedrzejczykiem ?Mając takie kłody w skladzia jak kapitan Artur .Hlousek .Moulin czy Saidiku ma Pan sukces murowany.Struga pan z siebie wariata idealnie ..Wiecej wiary w siebie !!Bedzie z pana Stolarz jak ta lala ..bo trener z pana zaden !
Domyślny awatar Generał brygady
 • 11 / 0
To usprawiedliwianie się po każdym meczu jest już groteskowe.Od początku roku gramy piach i tyle.A pan,zamiast posypać głowę popiołem wygaduje dyrdymały...
~Pogis 1916
 • 4 / 0
Jest tylko jedna szansa żeby wygrać, jak przełożymy ligowy mecz i poćwiczymy trochę ale to też może.
Pułkownik
 • 10 / 0
Tyle ze druzyny z ktorymi przegrywamy/remisujemy tez wcale nie maja lepszych graczy. I czy naprawde w dwa miesiace od odejscia Odidji nie mozna dopasowac taktyki do sytuacji kadrowej w druzynie ? Czy niemoznosc dalszej gry Rado z nieleczona kontuzja jest az takim nieoczekiwanym szokiem ze kompletnie rozwala pomysl na druzyne ?
I na koncu drobiazg, ale czy napewno dobrze slysze, ze Szymanski i Nagy grali kiedykolwiek jak 'profesorowie' ?
~ad
 • 1 / 0
Przecież ten gość w dorosłej piłce prowadził drużynę w góra kilkudziesięciu meczach. To skąd on ma wiedzieć co zrobić?
Nie oczekujcie cudów od praktykanta.
~johnq
 • 8 / 0
Człowieku, jeśli masz honor i Legię w sercu odejdź, potrenuj kilka lat gdzieś indziej, podszkol się, zbierz doświadczenia i wtedy jeśli się okaże ze jesteś wystarczająco dobry przyjdź do Legii.
Spier.dalaj dziadu
Domyślny awatar Porucznik
 • 0 / 2
Ty też dupku!
Magiera- wymówki , wymówki i jeszcze raz wymówki.Okazuje się teraz, że wszystko było nie tak i mieliśmy dużo gorzej niz inne zespoły.czemu ten facet nie jest w stanie powiedzieć prawdy- dlaczego nie potrafi doprowadzić zespołu do formy? Co lub kto mu przeszkadza. Czemu Malarz stał na lini bramkowej podczas rogu wybitego na 3-4ty metr od bramki. czemu kapitan któryś raz z rzędu jest najgorszym zawodnikiem Legii.Czemu wreszcie Legia nie potrafi juz strzelac bramek?.
zmienił wymówke, teraz to wina całej polskiej piłki bo lech, jaga i arka poodpadały, więc my też mamy takie prawo. Buduje już sobie alibi przed rewanżem bo kto awansuje do fazy grupowej już raczej wszyscy wiemy. A później zbierze baty od każdego jak Astana od Celtiku bo okaże sie że kazachskie i mołdawskie kluby to żadne potęgi.
Domyślny awatar Chorąży
 • 13 / 0
WY...RDALAJ!!!!!!!!
Domyślny awatar Porucznik
 • 0 / 4
Ty też.
Generał broni
 • 16 / 0
Wyszarp sobie frajerze angaż do ligi mołdawskiej jako trener, chociaż wątpię czy potrafisz. może ci Krzepeta załatwi angaż do kajaków.
~
 • 0 / 0
Dedykuje Ci bajeczke o herbacie-"gdzie żeś się chamie ulung"
Domyślny awatar Major
 • 8 / 0
Panie trenerze, niech pan dostrzeże że Berto to na ten moment najlepsza opcja na rozgrywającego i tylko dzięki niemu jesteśmy w stanie odwrócić losy dwumeczu
~Egon.
 • 6 / 0
Czas już powoli poszukać sobie innego miejsca do zbierania doświadczeń.
Najlepiej zacząć od drugiej albo trzeciej ligi.
Pa, pa i powodzenia.
Domyślny awatar Młodszy chorąży
 • 19 / 0
Brawo Mioduski, mam nadzieję, że nowa umowa dla Magiery będzie co najmniej na 20 lat. Choć zasługuje na dożywotnią
~Minion
 • 6 / 0
A ten dalej swoje bedzie sie zaslanial ze stracil zawodnikow. Ze Sportngiem gralismy dobrze bo byli przygotowani chociaz fizycznie. Zaraz po zakonczeniu tamtej rundy nasz trenejro pokazal jak pieknie przygotowal zespol. Zaraz wwiekszoc pojedzie po mnie ze mistrzostwo itp bzdury. Ale juz grali piach wtedy gdzie w lidze mistrzow gralismy otwrta pulka tak zaczelismy grac nagle piach (wystarczyl jeden okres przygotowawczy i zespol sie rozpieprzyl zero taktyki nic (podaj do ofoe on cos wymysli) a terwz jak nie ma indywidualnosci to nasz trenejro lezy. Skoro jak twierdzi zabrali na pol skladu i nie moze grac tego co sobie zalozyl to NIECH DO K... NEDZY PRESINGIEM ZAPIEPRZAJA JAK ZA CZERCZESOWA A TU NIC NIE MA! (JAK MAJA ZAPIEPRZAC JAK TU KONDYCJI I PRZYSPUESZENIA BRAK). POPROSTU JESTEM I BEDE Z LEGIA NA DOBRE I NA ZLE ALE TO NIE ZNACZY ZE BEDE PRZYTAKIWAC NA TO CO JEST TERAZ.
NASZ PUDELSKI WLASCICIEL CHYBA JEST SLEPY ILE MY JUZ MECZU ROZEGRALISMY CHOLERA NIC SIE NIE ZMIENIA NA LEPSZE NIC!!! ZERO LADU ZERO SKLADU. ONI NIE WIEDZA CO ROBIC!
AKCJE Z PRZYPADKU. MASAKRA JAKAS
CO DO AKADEMI OK SUPER JEST SUPER ALE JAK TAM POWIEM JEDNO JESLI ZATRUDNIA TAM TAKIVH TERNEROW JAK MY MAMY TUTAJ W PL TO NIC Z TEGI NIE BEDZIE, WZIAC ZAINWESTOWAC W DOBRY SZTAB TRENERSKI WZIAC TRENEROW NP Z NIEMIEC I NIECH TU WPROWADZAJ MYSL SZKOLENIOWA MENTALNA W NAszYCH MLODYCH ZAWODNIKOW.
Ps. Oddanie na wypozyczeni Nichalaka i Sanogo uwazam za duzy bład. Skoro gra Szymanski to nie kumam jak tamci sie nie mieszcza.
I na koniec dopoki profesjonalisci nie beda kierowac druzyna mowie o trenerach sztabie calym to gowno z tego bedzie
Panie Magiera teraz to zaklinasz rzeczywistość
~sen o
 • 9 / 0
Magiera nie z twoim charakterem. Był kiedyś trener Jabłoński Mirosław też na początku dobry i układny i z jakimiś wynikami ale jak zawodnicy zobaczyli że trener to ciepłe kluchy wyników nie było. Podobnie jest z Magierą. Gramy za wolno brakuje wyjścia do kontry.
~LLL
 • 6 / 0
Chyba już tylko ty i pudel w to wierzycie. A reszta widzi że Legia zwija się pod waszymi "rządami" jak stary dywan ech.
~malin
 • 6 / 0
Wyszarpiemy,taaaaa.
Juź dziś miała być bitwa,idź pan w cholere.
~sen o
 • 7 / 0
A nos rośnie panie trenerze od kłamstw. Frajerska bramka w Astanie na 3:1 teraz powtórka . W lidze podobnie. Po każdym meczu bierzemy sie w garść i nici z tego. Bramkarz i obrona ta sama co wiosną a bramki frajerskie. Gramy defensywnie 4 obrońców i 2 DP i rywale robią co chcą czemu się cofneliśmy w końcówce czekaliśmy na karę. Żadnego pomysłu na grę w ofensywie każdy który przyjmuje piłke i marzy o oddaniu jej najbliższemu grajkowi, żadnej odwagi i gry do przodu.
Pułkownik
 • 16 / 0
Jedyne co mnie ucieszy to wywalenie po tym dwumeczu Magiery oraz reszty z jego nieudolnych przydupasów. Krzepota NIGDY nie powinien nawet dotknąć się do trenowania profesjonalnych piłkarzy. Magiera z jego warsztatem to nawet na Sosnowiec się nie nadaje, jechał tam tylko efektem nowej miotły. Dzięki tym panom sportowo cofnęliśmy się o 6 lat. LM była początkiem końca, jeżeli kiedykolwiek miało tutaj powstać coś większego. Co najwyżej będzie można próbować ratować ligę, a i tak to dopiero od zimy, bo zatrudnieniu kogokolwiek kto jakkolwiek się zna na przygotowaniu piłkarzy. Na stołku trenera lepszy byłby ktokolwiek, nawet Bartoszek, który przynajmniej umiałby opierdolić nieudane gwiazdeczki. Panie Magiera, niestety "Legijne DNA" nie może zastąpić braku talentu trenerskiego.
Miałeś cały tydzień na przygotowanie i co dalej dno szukasz wymówek a kiedy powiesz że jesteś drewnem trenerskie
Jeszcze trochę i nie będzie już nic do wyczerpania Odejdź z klubu to będzie twoje wyczerpanie Powodzenia w nowym klubie
~Fafa
 • 6 / 0
A trener swoje jak zwykle...ktoś odpowiada za tą degrengoladę, a jest nim Pan, Panie trenerze Magiera..... Brak awansu oznacza koniec Pana w Legii, jak koniec tej drużyny...
~adamidlo
 • 9 / 0
Ten facet to jest totalna kompromitacja i porażka...

Ja prdle...z takim przeciwnikiem to powinniście w ciemno wygrać 3:0 a w rewanżu wpuścić młodzież i tyle
Domyślny awatar Major
 • 6 / 0
Magiera ! W Mołdawi musisz postawić na Berto od samego poczatku ! Jako ofensywnego pomocnika, dzięki niemu inni zaprezentują się lepiej ! On rozrusza te całe towarzystwo !
Generał dywizji
 • 10 / 0
Panie idź pan w uj, 18tys na trybunach w 4 rundzie LE to już powinno Panu dać dużo do myslenia,czemu Pan idziesz na wszystkie ugody z Pudlem mniej jaja i powiedz że transfery to dno dna.
"Naszym obowiązkiem jest gra w fazie grupowej Ligi Europy", "wydrzemy ten awans, jestem o tym przekonany"

Panie Magiera, te słowa pokazują, że jeśli tak się nie stanie, jeśli nie będzie fazy grupowej, to Pana obowiązkiem będzie podanie się do dymisji!
sheriff ma trenera z włoch i widać,że ta drużyna jest dobrze zdyscyplinowana taktycznie mają pomysł na gre i to mając gorszych piłkarzy.Po tym jak padł ten gol na 1-1 to zbiera na wymioty do teraz
Oglądanie meczów Legii staje się katorgą.Podaj się Magiera do dymisji bo już nic z tego nie wyciągniesz.W pół roku tak rozj*bać personalnie zespół,który remisował z Realem i ogrywał Sporting!! Teraz staje się pośmiewiskiem
A co to za zmiana frontu - jak napisałem tak po pierwszym meczu z Astaną to byłem dla ciebie trollem.
Dziś ty piszesz o dymisji Magiery...
Domyślny awatar Porucznik
 • 8 / 0
pawelk, każdy ma kres wytrzymałości. Dziś np moj syn pierwszy raz usłyszał z moich ust kilka "ciepłych" słów w kierunku piłkarzy. Temat zwolnienia Magiery na trybunach nie.jest juz tabu, myślę że zdecydowana większość z Nas podziękować Magierze za zeszły sezon i życzyć powodzenia gdzie indziej.
Do mrwuwua
Chodzi o fakt, że terminator bez skrupułów pojechał po mnie broniąc Magiery-mija kilkanaście dni i sam robi to samo.
Czasami trzeba MYŚLEĆ co piszę się, bo jechać po trollach i itp. to można kartoflarzom i innym baranom z innych klubów, a do "swoich" powinno się kontrolować...
Domyślny awatar Młodszy chorąży
 • 9 / 0
Powiesz czemu nie wygrali? Czyli przyznasz sie ze jestes pipa a nie trener?

Konferencja z cyklu " Bajery Jacka Magiery"
~Bajbaj
 • 2 / 0
Obyś ten awans wyszarpal, a potem zostań do pierwszej wpadki. Nie umiesz ułożyć drużyny.
Domyślny awatar Plutonowy
 • 7 / 0
Za wysokie progi dla Pana trenera.
Kapitan
 • 12 / 0
Patologia tzw. legijnej społeczności polega na tym, że nie ma wolnych wokół klubu mediów. Nie, nie chodzi o żaden zamordyzm. Nie chodzi o cenzurę, ani niedopuszczanie na konfy osób z akredytacją. Chodzi o to, że (L) "obsługują" zaprzyjaźnieni "dziennikarze". Chcą mieć info z pierwszej ręki, ekskluzywne wywiady, pobyty z zespołem na zgrupowaniach, więc nie mogą uderzać w wizerunek klubu, czyli także nie mogą krytykować , a jeśli już to miękko, bez nazwisk, bez wskazywania odpowiedzialności personalnej. Atmosfera m. mediami bliskimi Legii a drużyną jest zawsze dobra. Nie przeczytamy tu o złym przygotowaniu, niedorzecznych wyborach trenera , słabej taktyce. Nikt też szkoleniowcowi nie zada niewygodnych pytań (przecież już w styczniu pan dziennikarz X lub Y zechce wyjechać z klubem do Hiszpanii na zgrupowanie!). Nikt nie usłyszy, czy zdaniem Magiery przy stracie gola zawinił Dąbrowski, czy Malarz, który nie zdołał wyjść do piłki bitej na trzeci metr. Zapewne winna będzie koncentracja, z braku której (po raz fefnasty) należy wyciągnąć wnioski (może czas na właściwe?). Mój wniosek jest jeden: żal odpadnięcia Legii z Champion League, ale awansu z 4. rundy pewnie i tak by nie było, więc albo za tydzień pokażemy, że zasługujemy na Europę, albo bardzo proszę zdystansować rodzimą ligę proporcjonalnie do kontraktów w Legii i pozostałych klubach Ekstraklasy.
I co byś zrobił, gdyby Magiera powiedział: "Dąbrowski spie***olił krycie i zawalił bramkę"? Poczułbyś się lepiej? A może Dąbrowski by się poczuł lepiej? Dąbrowski zacząłby lepiej grać? Czemu to miałoby służyć? Co by to zmieniło? Tylko zaspokoiłbyś swoje prymitywne potrzeby wskazania winnego i publicznego ukarania go. A tymczasem trener i zespół ma drugi mecz do zagrania, do tego jeszcze 32 mecze w lidze i bodajże 4 w pucharze polski. Publiczne mówienie kto zawinił żebyś ty usłyszał i poczuł się zadowolony pokazuje że kompletnie nie rozumiesz kim jest trener. Magiera jak będzie wskazywał winnych to nie na konferencjach prasowych, a dziennikarze widocznie to rozumieją.
Kapitan
 • 4 / 0
Mój post jest o dziennikarzach, nie o trenerze. Nie przesądzam w nim również winy Dąbrowskiego czy Malarza - ciekawy jestem zdania trenera, stąd mój apel. Po trzecie, nie spodziewałbym się odpowiedzi wprost, ale miałbym na miejscu pismaków spokojniejsze sumienie, że przynajmniej w imieniu kibiców próbowałem wydobyć z konfy cokolwiek więcej niż tradycyjne zdania o wyciąganiu wniosków. Doświadczony Dąbrowski, czy Malarz raczej by się nie obrazili. Obaj wiedzą o co chodzi w piłce, obu nie raz doceniałem, obu nie raz chwaliłem, obaj są też świadomi, że mogli zrobić przy utracie więcej. Czy zaczęliby po krytyce personalnej grać lepiej? Możliwe, że nie usłyszelibyśmy od nich przez pewien czas słów o dekoncentracji w ostatnich minutach. A to, że trener pozostawia pewne sprawy w szatni nie znaczy, że dziennikarz powinien ograniczać się do biernego notowania kilku okrągłych zdań z briefingów przedmeczowych lub pomeczowych wynurzeń. Zarzeczny tak robił? Atlas? Hurukowski? Cokolwiek o nich powiedzieć, ich się czytało. Dziś relację z konfy możesz napisać sobie sam.
Domyślny awatar Chorąży
 • 14 / 0
To obok Urbana najsłabszy trener Legii ostatnich lat. I mają jeszcze jedną wspólną cechę - brak honoru. Zawsze zębami będą się trzymali posady i nigdy nic nie jest ich winą.
Domyślny awatar Generał brygady
 • 14 / 0
O zgrozo, jakie czasy nastały po sezonie w LM że jedziemy do Mołdawii, WYSZARPAĆ awans do grup LE. Śmiać się czy już płakać?
~Dymisja
 • 8 / 0
Gdybyś trenerze miał honor to powinieneś podać się do dymisji
~Dariusz
 • 0 / 0
Zegnamy panie trenerze
~Kylu
 • 5 / 0
Co tu pisac, drużyna jest kompletnie rozłożona, nie ma i nie bedzie nic
Domyślny awatar Chorąży
 • 7 / 0
Wiejski filozof....