Legia odwoła się od kartki Kucharczyka

Marcin Szymczyk, Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

22-08-2018 / 19:19

(akt. 02-12-2018 / 11:22)

Po spotkaniu trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy F91 Dudelange - Legia, Michał Kucharczyk został ukarany czerwoną kartką. Teraz mistrzowie Polski zamierzają się odwołać do UEFA od decyzji sędziego Iwajło Stojanowa.

Pomocnik mistrzów Polski obejrzał czerwoną kartkę już po ostatnim gwizdku bułgarskiego sędziego, gdy stołeczni piłkarze odpadli z eliminacji Ligi Europy. 

 

Legia zakończyła tegoroczną grę w europejskich pucharach po przegranej z F91 Dudelange w Warszawie (1:2) oraz remisie w Luksemburgu (2:2).

Komentarze (31)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Ziggy666
 • 0 / 0
Papugi znowu zarobią parę euro
~Hjj
 • 0 / 0
Jestem “jednym z tych czterech”, i nie rozumiem czemu probujesz nasz obrazic twierdzac ze jestesmy ze “wsi”. Nie bede sie z Toba licytowal - mam dosyc ogldania kucharczyka i tej kaszany ktora gra. Masz inne zdanie to spoko, ale wiekszosc kibicow nie chce kuchefo w Legii.
~sandi arcon
 • 0 / 0
Nie wiem po co włodarze próbują osłabić przyszły jego klub w el. pucharów...
Pułkownik
 • 0 / 0
Klub to powinien pogonić tego nieudacznika na 4 wiatry.
Zaraz po Tobie :)
~fan Kazimierza D.
 • 0 / 0
Odwalcie się od Kuchego. To zawodnik grający tylko kontrę z głębokiej defensywy. Głupawi trenerzy każą mu rozgrywać a to samobójstwo dla piłkarza o technice użytkowej na poziomie trampkarza. Kupcie lepszego jak ten się nie podoba.
~Piotr 63
 • 0 / 0
Nieudacznika ?, a to dzięki niemu i jego golom Legia awansowała do LM 2 lata temu i wygrała w Poznaniu 20. maja. Pamiętasz, nieudaczniku - TY.
~WojS.
 • 1 / 0
Czytam to wszystko i nie wierzę, że piszą tu kibice Legii.
Marszałek Polski
 • 3 / 0
Tych czterech poniżej to czterej rózni czy jeden i ten sam? Jeśli tylko jeden, to jest nadzieja alejeżeli czterech, to znaczy że głupota zatacza coraz szersze kręgi.
Te LZSy to już pobankrutowały że cała wieś "kibicuje" Legii?
Generał brygady
 • 2 / 0
Klub wstawia się za zawodnikiem, a tu 90% wpisów, to wyśmiewanie, pojazd, szydera itd.

Chyba musi być kiepsko z tą stroną, pod kątem zainteresowania (wejść), skoro moderacja takie wpisy jak poniżej co przytoczyłeś, dopuszcza do publikacji.
Generał brygady
 • 0 / 0
a dlaczego nie ma być szydery i podjazdu z zawodnika, który szydzi sobie z nas kibiców?!
przecież jego gra i zachowanie to jawna kpina! i nie mam na myśli tylko meczu z tuzami z Luksemburga...

kto daje prawo do tego, by zabronić krytyki?!

jestem zdania, że dobra szydera oczyszcza, a przede wszystkim to przejaw inteligencji i poczucia humoru (oczywiście nie wszystkie wpisy spełniają te warunki, ale nie dziwię się kompletnie takiemu podejściu),

śmiać się można i powinno ze wszystkiego, a świętości (rany, jak to brzmi w kontekście Kuchego!) nie powinny istnieć, co odowodnili już dawno "montypythoni",

no cóż, ale ludzie bez poczucia humoru, którzy uważają, że pozjadali wszystkie rozumy tego nie zrozumieją (ale na pewno skrytykują tych, którym odmawiają prawa do krytyki)!
Generał brygady
 • 0 / 0
Nie twierdzę, że nie można krytykować, aczkolwiek wyłączna szydera, to dla mnie wyznacznik, że z kimś jest coś nie tak. Nie martw się, z poczuciem humoru i mnie źle nie jest.

Nie bronię piłkarza, który od dwumeczu z Korkami z Irlandii, przechodzi obok kolejnych meczów.

Jedynie wskazałem, że wieczna jazda po klubie, to nie jest oznaka być z klubem na dobre i na złe.

Klub zrobił dobrze, że wstawił się i próbuje coś zdziałać dla piłkarza. Nie, nie jestem osobą, która przywdziała różowe okulary itd. Tylko trzeba pamiętać, że też się jest częścią klubu Legia - kibicem na dobre i na złe.

Nie pozjadałem rozumów, jedynie zawsze w spornej sytuacji, jako kibic, zawsze staram się wpierw zrozumieć klub, czyli Legię, a ciebie skoro fascynuje szydera i dzięki temu czujesz się silniejszy i bardziej dowartościowany, to droga wolna.

"jestem zdania, że dobra szydera oczyszcza, a przede wszystkim to przejaw inteligencji i poczucia humoru (oczywiście nie wszystkie wpisy spełniają te warunki, ale nie dziwię się kompletnie takiemu podejściu),"

Pod warunkiem, że ta szydera rzeczywiście jest DOBRA.
Dla mnie jest wybacz, słaba.

Przypominam, że grał cały zespół, przypominam, że to nie Kuchy złapał czerwień w jednym z meczów w kwalifikacjach do LM. Też jego przechodzenie obok dwumeczu z Luksemburgiem, irytowało, lecz nie tylko on przeszedł obok tego meczu bo i Pazdan, Mączyński. Jedynie do Jędzy z Polaków nie miałem ostatnio zastrzeżeń. Widać, że ostatnia blokada klubu pod kątem występów, podziałała na niego mobilizująco. Znając życie, do czasu.

Sam nie raz zakpiłem na tej stronie z czegoś, lecz robić to nagminnie, to lekka przesada.

To nie wina jest niektórych graczy, że w klubie tak w krótkim czasie, zmieniani są na stanowisku trenera osoby. To tak, jakby co 2 miesiące, zmieniali studentom wykładowcę od języka obcego. Weź się ucz w takich warunkach, jak każdy coś nowego wdraża, co innego wymaga itd.
Generał brygady
 • 0 / 0
* u mnie źle nie jest
Marszałek Polski
 • 2 / 0
ArtiQ - jesteś inteligentny chłopak z kawałkiem rozumu. odwołuję się do tych wartości - przeczytaj te teksty i zrozum mnie, starego - każdy pojazd ma swoje granice. Tamci kolesie dawno je przekroczyli. Poza tym wątek dotyczy kartki dla Kuchego a nie jego formy czy zachowań w innych okolicznościach.
No i ostatnie - wierzysz w czyste intencje tych łosiów poniżej
~dejne3
 • 0 / 0
Robią to za wczasu ,źe by nie popełnić błędu jak z Beresiema nauka nie idzie w las Panie DM
~Dastin
 • 0 / 4
Zarząd nie uczy sie nic znowu się kompromituje raz że przegrali z jakims Dudeląnże to w dodatku powinni siedziec cicho i liczyc że w siedzibie UEFA juz przestali sie smiac po tym widowisku.zastanawia jaki jest celnim tego odwołania bo chyba klub nie ma zamiary dawac nowej umowy Fatalczykowi King?
~Gaco
 • 0 / 0
I argumentować kartkę za niesportowe zachowanie będą jak?
Kuchy King kiedy znowu będziesz na rybach łódką? Od zeszłego roku Cię nie widziałem ;-)
Podporucznik
 • 0 / 0
za dużo treningów cięzko bedzie miał z czasem no chyba że dzień przed meczem lub dzień po
Starszy sierżant
 • 0 / 1
Damn it, czyli oni zakładają, że Kuchy za rok dalej będzie piłkarzem Legii :/
Generał brygady
 • 0 / 5
mało tego, uważają, że będzie podstawowym (ba, kluczowym!) zawodnikiem ;)

jest też pozytyw - Miodek optymistycznie twierdzi, że awansujemy do europejskich pucharów i znów zawalczymy w preeliminacjach do eliminacji,

a może ominą nas tuzy z Luksemburga czy Mołdawii i przynajmniej w I rundzie trafimy na Wyspy Owcze, Kosowo czy Gibraltar...
A może liczą że bez kartki łatwiej go sprzedadzą :) żarcik taki
Starszy sierżant
 • 0 / 2
Panowie, dalibyśmy wam za tego Kuchego pięć milionów euro. No, ale ta kartka...
A może po prostu czy winny czy niewinny, czy to potrzebne czy nie potrzebne to stają zawsze po stronie klubu i zawodnika?