Koszykówka: Kontuzja za kontuzją

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: sportowefakty.wp.pl

18-11-2019 / 08:55

(akt. 18-11-2019 / 09:02)

Trener Tane Spasev ma bardzo trudną sytuację w zespole. Sześciu zawodników jest poza grą z powodu kontuzji, w tym kluczowi zawodnicy jak kapitan Sebastian Kowalczyk, skrzydłowy Romaric Belemene czy podkoszowy Keanu Pinder.

W przegranym spotkaniu z Arką w Gdyni trener Tane Spasev nie mógł skorzystać z usług Sebastiana Kowalczyka, Romarica Belemene, Szymona Kiwilszy, Keanu Pindera, Przemysława Kuźkowa i A.J. Englisha. Najpoważniej wygląda sytuacja tego ostatniego. Amerykanin na pierwszym treningu po dołączeniu do zespołu... zerwał więzadła krzyżowe w kolanie i w tym sezonie już go nie zobaczymy. - Kowalczyk dwa tygodnie, Pinder trzy tygodnie, Kiwilsza jest w trakcie badań. Belemene? Potrzebujemy Dr House'a. Nie wiemy, co mu dolega. Przechodzi różne badania. Trudno powiedzieć, kiedy będzie dostępny do gry. Kuźkow za pięć dni powinien wrócić - zdradził Spasev.

Komentarze (3)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Trochę usprawiedliwieniem są kontuzje ale to zawsze trzeba wliczyc w całość. Szkoda z tej grupy w pucharach szło wyjść w optymalnym składzie
Chorąży
  • 0 / 0
Strasznie pecha mamy do tych kontuzji, juz niedlugo czesc zawodnikow wroci i mam nadzieje ze bedzie lepiej, niektore ostatnie mecze strasznie ciezko sie ogladalo.
Kapral
  • 0 / 0
Przemęczenie wychodzi kto terez będzie grał nie będzie zmienników może być ciężko