Marc Gual Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 0:0
fot. Marcin Szymczyk

Łukasz Bejger: Zabrakło kreatywności

Redaktor Maciej Ziółkowski

Maciej Ziółkowski

Źródło: TVP Sport

21.04.2024 23:00

(akt. 22.04.2024 01:41)

– Czuć względne zadowolenie, będziemy szanować punkt. Mierzyliśmy się z Legią, w dodatku w Warszawie, gdzie grało nam się bardzo trudno, zwłaszcza w drugiej połowie, bo nie stwarzaliśmy klarownych sytuacji – mówił w TVP Sport, po remisie przy Łazienkowskiej (0:0), stoper Śląska Wrocław, Łukasz Bejger.

– Myślę, że zabrakło kreatywności, stworzenia 2 – 3 stuprocentowych sytuacji, których chyba w ogóle nie było. Mnie, jako obrońcę, cieszy to, że zagraliśmy na zero z tyłu. Świetną robotę zrobił cały zespół, m.in. linia defensywna i Rafał Leszczyński. Z tego się cieszę.

– Nahuel (pauzował z powodu nadmiaru żółtych kartek – red.) to dla nas bardzo ważny zawodnik, czasami jeden strzał z daleka wystarczy mu do zdobycia bramki. W niedzielę nam go brakowało, na szczęście wraca za tydzień, ale wówczas – z tych samych względów – nie wystąpi za to Piotrek Samiec-Talar.

Legia w 2023 roku

radość Puchar Polski
1/11 W 2023 roku Legia Warszawa zwyciężyła Raków Częstochowa w rzutach karnych i po 5 latach zdobyła Puchar Polski. Który był to triumf dla "Wojskowych" we wspomnianych rozgrywkach?

Polecamy

Komentarze (5)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.