Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 0:0
fot. Marcin Szymczyk

Steve Kapuadi: Rozczarowanie

Redaktor Jakub WaliszewskiRedaktor Krzysztof Muszyński

Jakub Waliszewski, Krzysztof Muszyński

Źródło: Legia.Net

21.04.2024 21:45

(akt. 22.04.2024 01:41)

– Możemy czuć tylko rozczarowanie. Mocno pracowaliśmy, byliśmy znacznie lepsi w obu połowach, szczególnie w pierwszej. Mieliśmy mecz pod kontrolą, stworzyliśmy dobre szanse, by wygrać, ale jedynie zremisowaliśmy – mówił po spotkaniu ze Śląskiem Wrocław (0:0), w 29. kolejce Ekstraklasy, stoper Legii, Steve Kapuadi.

– Marc Gual mógł strzelić kilka goli, przynajmniej jednego, ale musimy pozostać pozytywni. Potrzebujemy wygrywać i punktować – negatywne emocje w tym nie pomogą.

– Mamy jeszcze pięć meczów do rozegrania. Musimy patrzeć, co możemy zrobić lepiej na treningu, ponieważ możemy być lepsi w wielu aspektach. Koncentrujemy się na każdym kolejnym spotkaniu, nie możemy wybiegać za daleko.

– Goncalo Feio to nasz nowy trener. Bardzo podoba mi się jego charakter. Polubiłem go jako szkoleniowca i człowieka. Miałem okazję, by kilka razy z nim porozmawiać. Każdego dnia uczymy się poznawać siebie nawzajem.

Historia Legii: Co wiesz o początkach klubu

Galeria: Wystawa Legii i Domu Spotkań z Historią
1/14 Kto był pomysłodawcą nazwy Legia?

Polecamy

Komentarze (26)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.