
Maciej Szczęsny trenerem w Koronie
16.06.2011 20:07
(akt. 14.12.2018 05:11)
Maciej Szczęsny, który ostatnio pracował w drugoligowym Zniczu Pruszków, został trenerem bramkarzy w Koronie Kielce. Został tym samym członkiem sztabu powołanego tydzień temu pierwszego szkoleniowca drużyny - Leszka Ojrzyńskiego.
Siedmiokrotny reprezentant Polski pod koniec kwietnia został trenerem bramkarzy w drugoligowym Zniczu Pruszków. Zapowiadał wówczas , że pozostanie tam przynajmniej do końca rozgrywek. Jak widać po zakończonym sezonie postanowił zmienić miejsce pracy i odszedł z zespołu prowadzonego przez duet trenerski - Piotr Świerczewski i Maciej Śliwowski.

Legia Warszawa wystawiła Mileta Rajovicia na sprzedaż. Cena wywoławcza...

Lech Poznań podaje szczegóły ws. powrotu Gholizadeha po operacji

Christensen zostaje w Barcelonie. Nowy kontrakt Duńczyka już przesądzony

Real Madryt blisko ogłoszenia trzech kluczowych wzmocnień. Transfery...

Ronald Araujo walczy z czasem przed mistrzostwami świata

Regulamin:
Punktacja rankingu:
Za każdy nowy komentarz użytkownik dostaje 1 punkt. Jednak, gdy narusza on nasze zasady i zostanie dezaktywowany, użytkownik straci 2 punkty. W przypadku częstych naruszeń zastrzegamy sobie możliwość nakładania wyższych kar punktowych, a nawet tymczasowych i permanentnych banów.