Legia - Zagłębie Legia U-19

Mistrzowie Polski U-19 nagrodzeni w przerwie meczu z Zagłębiem

21.07.2024 12:00

(akt. 21.07.2024 20:56)

Juniorzy starsi Legii Warszawa zdobyli mistrzostwo Polski w sezonie 2023/24. W przerwie meczu 1. kolejki Ekstraklasy pomiędzy "Wojskowymi" a Zagłębiem Lubin, młodzi piłkarze zostali uhonorowani na murawie.

Juniorzy starsi Legii zdobyli mistrzostwo Polski U-19 w sezonie 2023/2024, wygrywając na wyjeździe 3:2 z Jagiellonią Białystok (30. kolejka CLJ). Mimo że do 90. minuty warszawiacy przegrywali 1:2, to zdołali odwrócić losy rywalizacji, strzelając dwa gole w czasie doliczonym. O tytule zdecydowała bramka Szymona Grączewskiego, która padła w ostatniej akcji meczu. To sprawiło, że drużyna trenera Filipa Raczkowskiego (obecny szkoleniowiec rezerw) cieszyła się ze złota.

W przerwie meczu "Wojskowych" z Zagłębiem Lubin (2:0, 1. kolejka Ekstraklasy), Legia miała okazję nagrodzić juniorów za to osiągnięcie. Pamiątkowe medale wręczyli Marcin Herra (wiceprezes klubu) i Jacek Zieliński (dyrektor sportowy).