Oceń legionistów za mecz z Pogonią

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

19-07-2020 / 19:22

(akt. 22-07-2020 / 14:02)

Legia Warszawa przegrała 1:2 z Pogonią Szczecin w 37. kolejce ekstraklasy. Jedynego gola dla gospodarzy zdobył Damian Warchoł, dla którego był to debiut. W barwach stołecznego klubu zadebiutował również Mateusz Grudziński. Zapraszamy do oceniania występu zawodników z Łazienkowskiej.

Oceń zawodników

Głosowanie zostało zakończone!

6.71 Ariel Mosór

6.69 Damian Warchoł

6.63 Luis Rocha

5.99 William Remy

5.84 Radosław Cierzniak

5.74 Bartosz Slisz

5.52 Maciej Rosołek

5.37 Inaki Astiz

5.18 Mateusz Grudziński

5.08 Radosław Cielemęcki

4.7 Mateusz Wieteska

4.61 Szymon Włodarczyk

4.11 Mateusz Cholewiak

3.84 Paweł Stolarski

Komentarze (24)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Podporucznik
 • 0 / 0
Pamiętam grę Ojca Mosóra był ostry!
Słabo z młodzieżą..tylko z tego grona Ariel tak na poważnie rokuje ale na pozycji której gra nikt mu poważnej szansy nie da.
Reszta to poziom rezerw...
Kiedyś jak młody wchodził do pierwszej drużyny prezentował jakąś jakość natomiast dzisiaj ich się poprostu wpycha nieprzygotowanych i bez odpowiedniego poziomu sportowego...dramat
Pułkownik
 • 0 / 0
Warchoł bardzo pozytywne zaskoczenie, wygląda na silnego przebojowego zawodnika. na drugim końcu boiska Masór także pozytyw i zdecydowany kandydat do gry w pierwszej Legii. Jak patrze na Stolarskiego to płakać się chce. Remik - zdaje się, że olewa i nie pasuje to koncepcji trenera. Technika przyjęcia piłki i podania ma jak mało kto w Legii. Cholewiak to tylko mały element układanki do gry z lepszymi. Klasyczny zadaniowej
Rocha i Mosór najlepiej. Wieteska, Stolarski i Cholewiak najgorzej.
Cholewiak biega walczy co chcesz od niego? gra na tyle ile potrafi. Wieteska jak walczy ? widziales jak blokował beznadziejnie strzał ? widziałeś jak skakał z gazety przy drugim golu. Pozbyć się Wieteski i Stolarskiego a zostawić Mosóra i Cielemięckiego.
Młodszy chorąży
 • 2 / 0
Na plus: Rocha, Mosór, Rosołek, Slisz i Remy po przerwie, no i Warchoł za debiutanckiego gola. Na minus: Wietes, który zawalił pierwszego gola. Stolarski - kolejna kompromitacja, jakiś gówniarz z Pogoni przy drugim golu ośmieszył go jak juniora. Wyjątkowo irytował mnie też Cholewiak - partolił prawie wszystko, do czego się dotknął. Dla Włodarczyka i Cielemęckiego E-klapa to jeszcze za wysokie progi, dla Astiza chyba już za wysokie.
Major
 • 1 / 0
Mam nadzieję że Stolarski ego i Wietesia opylimy w lato. Cholewiak lepiej gra jak jest przystawka i to z ławki (jeszcze się przyda ale w lidze).
Major
 • 1 / 0
Mlodym zwłaszcza debiutantom mozna na zachętę dać troche lepszą ocenę ale uważam, że od nastepnego meczu w nowym sezonie już ie powinno być większej taryfy ulgowej jeżeli dany zawodnik chce wejść na wyższy poziom. Na plus Mosór oraz Warchoł. Włodarczyk po tych dwoch meczach to w/g moim spostrzeżeń taki drugi Kulenović, ale zobaczymy co dalej będzie. Cielemęcki ma potencjał. Rosołek w nadchodzącym sezonie już powinien odgrywać kluczową rolę w zespole podobnie Bartosz Slisz.

Zawiedli mnie dziś w meczu przede wszystkim gracze o sporym doświadczeniu ligowym czyli Wieteska i Stolarski. Pierwszy dał się nabrać na prosty zamach a drugi został wkręcony choć wiele przeciwnik nie musiał robić. Na plus Rocha widać, że facet potrafi brać odpowiedzialność na swoje barki. Nie wiem czemu gorzej mu wychodzi granie z zawodnikami pierwszego składu. Może wtedy mniej czuje się potrzebny nie wiem. Ale może końcowka tego sezonu będzie punktem zwrotnym w jego grze. Cierzniaka nie ma co winić za te puszczone bramki robił co mógł.
Ciężko oceniać dzisiejszy mecz... zbieranina graczy rezerw z juniorami, nie wytworzyła się na boisku nawet drużyna. Młodzi w tym meczu poza Mosórem nie pokazali nic, Włodarczyk przeszedł obok niego, chociaż probował... Cielemięcki próbował dużo, ale przegrał chyba wszystkie pojedynki. Rosołek który w tym sezonie zagrał chyba 15 mecz, też próbował, niemniej jakości u niego nie widać. Zastanawiam się w ogóle jak go zaklasyfikować, ani on szybki, ani silny. Dużo umiejętności do podniesienia. Z starych totalną plamę dali Wieteska, Stolarski i Cholewiak- cała trójka dziś zagrał tragicznie. Pozytywnie mnie zaskoczył Astiz, całkiem przyzowicie grał Slisz, niestety często dostawał piłkę na pałę w środku i nie miał dookoła siebie nikogo w promieniu 15-20m... chłopaki dostali dziś lekcję pokory, pobiegali za piłką.
Długo dopytywałem, dlaczego nie gra Stolarski. Mam chyba odpowiedź... Dla mnie na plus Mosór i Rocha. Reszta tak sobie. Młodzież należy ogrywać, ale tę drużynę trzeba wzmocnić, bo tu zaraz eliminacje...
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Slisz jednakowoż lepiej niż tak sobie.
Stolarski i Wieteska do rezerw
Starszy kapral
 • 1 / 0
Młodzi w porównaniu do meczu z Lechią o wiele lepiej . Zmiana taktyki czy trema mniejsza ? Mosór sprawia o wiele solidniejsze wrażenie niż Wieteska. , dobry mecz Ariela . Rosołek też kilka niezłych zagrań . Najsłabsi niestety Cholewiak , Stolar i Wites .
Gratulacje wszystkim mistrzostwa. Co do ocen to poraz kolejny słabe zawody Wieteska którego ogrywają jak chcą, pierwsza bramka jego oraz to samo Stolarski. Sprzedawać ich póki można. Podniecacie się Rosołkiem ale dużo szumu mało jakości w grze. Teraz na plus. Slisz który bierze na siebie grę i rządzi w środku, trochę przypomina już Antolicia. Szlisz jeszcze musi poprawić prostopadle podania otwierające szanse na zdobycie bramki oraz strzał z daleka i kadra czeka. Warchoł bardzo ciekawy zawodnik. Kilka odbiorów i cały czas gra do przodu. Chętnie jeszcze go zobaczę w ekstraklasie. Rocha zaczyna się rozkręcać. Włodarczyk fajnie też się prezentuje jego też chętnie zobaczę.
Pułkownik
 • 1 / 1
Nie chcę oceniac personalnie.
Ale ten sklad nie zdziała wiele nawet na ławce rezerwowych.
Trudno wyróżnić kogokolwiek.
I nie chodzi tu o wynik.
To akurat jest bez znaczenia
Sierżant
 • 6 / 1
Żal mi Stolarskiego. Sam się outuje...
Są piłkarze świetni. Są piłkarze dobrzy. Są piłkarze słabi. Są piłkarze bardzo słabi. No i jest Cholewiak. Dno dna, kto go tu sprowadził?
Pułkownik
 • 1 / 0
No i jest jeszcze Stolarski...
Podporucznik
 • 2 / 0
I Wieteska...
Cholewiak bardzo, bardzo słaby mecz. Jednakże coś tam dał w paru momentach tej drużynie w sezonie, a nie był sprowadzany do pierwszego składu. Z kolei Twój pupil, o którego wielokrotnie zabiegałeś do podstawy niejaki Stolarski pokazał, ze raczej wielkich nadziei to w nim pokładać nie można.
Pułkownik
 • 3 / 4
Ocena jest taka, że na europejskie salony należy szukać zagranicznych wzmocnień... niestety.
Pułkownik
 • 2 / 1
To prawda
Porucznik
 • 3 / 2
bzdura. młodzi się fajnie pokazali. po jednym meczu który zagrali bez pomocy podstawowych zawodników chcesz ich skreślać i sprowadzać zagraniczny szrot????
Pułkownik
 • 1 / 1
Bez zagranicznego "szrotu" nie byłoby dzisiaj mistrzostwa.