+22 291 19 16 1916energia.pl

Oficjalny Partner Legii Warszawa

Oceń legionistów za ostatni mecz w roku

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

20-12-2018 / 22:45

(akt. 20-12-2018 / 22:51)

Piłkarze Legii Warszawa pokonali 3:2 Zagłębie Sosnowiec w swoim ostatnim spotkaniu w 2018 roku. "Wojskowi" zdołali odwrócić losy rywalizacji, choć przegrywali 0:1 oraz 1:2. Bramki dla mistrzów Polski zdobyli William Remy, Adam Hlousek oraz Sandro Kulenović. Zapraszamy do oceniania postawy graczy stołecznej drużyny, a także komentowania występów poszczególnych zawodników.

fot: Michał Chwieduk/400mm.pl

Oceń zawodników

Głosowanie zostało zakończone!

7.02 Sandro Kulenović

6.9 Andre Martins

6.7 William Remy

6.68 Adam Hlousek

6.41 Dominik Nagy

5.83 Cafu

5.4 Mateusz Wieteska

5.27 Sebastian Szymański

5.1 Jarosław Niezgoda

4.96 Inaki Astiz Ventura

4.94 Radosław Majecki

4.58 Paweł Stolarski

4.55 Michał Kucharczyk

4.03 Carlitos

Komentarze (27)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Kuchy powinien mieć wyższą notę za świetny dorzut i asystę. Szymański poza bieganiem nic nie dawał.
Martins MVP meczu.
~skot
 • 1 / 0
Trzeba przyznac ze Pinto mial nosa sprowadzajac Martinsa.
Mam nadzieje ze Legia wykupi Cafu, chyba najlepszy zawodnik Legii w tym sezonie.
Domyślny awatar Starszy sierżant
 • 3 / 0
Szymański powinien mieć zakaz wykonywania wolnych i rożnych. Z jego dośrodkowań nie ma absolutnie żadnego pożytku. W zasadzie niemal każda piłka to strata. Tym powinien się zajmować Martins. Nie poraz pierwszy pokazał jak świetnie to robi.
Domyślny awatar Starszy szeregowy
 • 0 / 1
W wielu meczach nawet murawy nie powinien powąchać
Tak jasne, a później narzekania, że nie stawia się na młodych i marnuje talenty. Bardzo dobrze niech gra i wykonuje wolne.
~Yorick
 • 0 / 0
Ja niedawno narzekałem, że nie mamy etatowego wykonawcy stałych. Doszło do tego, że podchodził nawet Kucharczyk. Teraz też jestem za przejęciem wszystkich wolnych i rożnych przez Martinsa.
Domyślny awatar Podpułkownik
 • 1 / 0
Najlepszy Nagy, Martins , Cafu i Remy. Nagorszy Carlitos I Szymański.
Domyślny awatar Chorąży
 • 1 / 0
Chyba nie oglądałeś meczu,To byłaby sztuka zagrac jeszcze gorzej niż Kuchy.
Carlitos ma na razie i to po mojej 1 średnią aż 3.83? Nie przesadzajmy, bo nie mu za co dać nawet 2. Oprócz głupiego samobója to wyróżnił się tylko machaniem łapami i głupimi minami. Tymi protestami po każdym kontakcie z rywalem to już Rado przebija...
Nagy najlepszy dziś.
Moim zdaniem najlepsi na boisku byli Nagy, Martins i jak zawsze Remy. Najsłabsi - (pomimo asysty) Kucharczyk, bo był zupełnie niewidoczny przez cały mecz i Carlitos.
Jeśli Remy, który głupio faulował i z tego był wolny, a zaraz samobój Carlitosa, to trzeba też dodać winnego przy bramce na 1:0 Cafu, który walczył, dryblował udanie i trochę akcji napędzał oraz Kulenovića. Do słabych też Seba - jak na te 7mln euro, to taki strzał, jak w 1 połowie z 18 metrów, gdy miał czas i miejsce na przymierzenie takiemu graczowi nie przystoi...
Domyślny awatar Pułkownik
 • 0 / 0
Szkoda, że na 2 połowy z osobna nie można oceniać. Za 1 połowę zdecydowana większość niskie oceny, za drugą dużo lepsze oceny.
h ttps://streamable.com/mokkp

Ale Remy to jest kozak!
Cafu wg mnie zawodnik meczu, obrońcę ciężko dać jak zebrali 2 bramki od najsłabszej drużyny ligi. A Kule grsl krótko choć fakt, dal rade. Najsłabszy wg mnie Majecki.
Chorąży
 • 0 / 0
Grał krótko ale bardzo dobrze utrzymywał się przez ten czas przy piłce, fajna akcja z zejściem do środka ( strzał zablokowany ) sporo podawał i do tego bramka. Zrobił więcej niż niejeden mimo krótkiego występu. Oby tak dalej.
No i gid
Generał dywizji
 • 0 / 0
git
~DamianL
 • 2 / 3
Carlitos powinien mieć zakaz pojawiania się w naszym polu karnym.Wiadomo,że głową grać nie potrafi tak samo jak i lewą nogą.Wisła chciała za Carlitosa 3mln euro i wszyscy się smiali,że Legia wzieła go za orzeszki a on po prostu nie jest więcej wart.Dobrze,że nie mamy komfortu rzucania kasą na lewo i prawo.3 banki euro za Hiszpana to byłoby grube przegięcie.
No nie znasz się na piłce trochę. Carlitos nigdy nie grał w zespole z czołówki ligi. Na wiosnę zobaczysz innego piłkarza. Trudno gra się piłkarzami o zaletach Carlitosa grać w drużynie, która nie ma jeszcze stylu w ataku pozycyjnym. Popatrz na bramki dzisiaj. Wszystkie z głowy. Gra jest na razie rwana A bramki po przechwycie stałym fragmencie albo po przebłysku indywidualnych umiejętności jak podanie Nagy do Kulo w meczu z Piastem.
Nie hejtuj piłkarza, który ma najlepsze liczby w zespole.
Domyślny awatar Starszy szeregowy
 • 0 / 0
popieram
Domyślny awatar Starszy szeregowy
 • 0 / 0
oczywiście BarryLa ;)
~Yorick
 • 0 / 0
Ja podobnie. Zrobił się 'hejt' na Carlitosa po tym samobóju, po nastepnym meczu przejdzie, pech że nastepny mecz za 2 miesiące (czy tam ile). Miejmy nadzieję, że Szymański odejdzie i wtedy Carlitosa zdecydowanie widziałbym na jego pozycji, bo szkoda takie bogactwo marnować (Carlitos- Kulenovic - Niezgoda - Kante).
~Hwdtrzachowi
 • 0 / 5
Za manifest fajerwerkowy przeciwko POtrzasku należy się minus zero. Takie pokazy POwinnny być uiszczane POd domeme tego komusia, a nie na stadionie.
Domyślny awatar Podporucznik
 • 3 / 0
Nie PISz głupot.