News: Informacje o urazach Vrdoljaka i Rzeźniczaka

Oceny piłkarzy Legii za mecz z Lechem

27.10.2013 20:12

(akt. 04.01.2019 13:38)

Piłkarze Legii zremisowali w Poznaniu z Lechem 1:1. Legioniści objęli prowadzenie w 47. minucie meczu po zamieszaniu i uderzeniu głową Tomasza Jodłowca. Warto zauważyć, że był to pierwszy celny strzał legionistów. Niestety nasz zespół cieszył się z takiego rezultatu tylko trzy minuty - Jakub Rzeźniczak dał się ograć Georgo Lovrencsicsowi i ten pokonał Wojciecha Skabę. Do końca spotkania Legia miała więcej z gry, przeważała, ale zabrakło argumentów w ofensywie i spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Zachęcamy do ocenienia poczynań poszczególnych zawodników w skali 1-10.