Piłkarze Legii wrócili do treningów

Redaktor Marcin Szymczyk

28.04.2021 20:00

(akt. 28.04.2021 23:50)

Piłkarze Legii Warszawa po meczu z Lechią Gdańsk otrzymali dwa dni wolnego od sztabu szkoleniowego. Do treningów powrócili w środę w godzinach popołudniowych.

Zajęcia rozpoczęły się od długiej rozgrzewki z trenerem Radosławem Gwiazdą. Nie brakowało pracy nad siłą i motoryką. Trener Czesław Michniewicz póżniej dotarł na trening gdyż oglądał pierwszą połowę meczu rezerw Legii z Legionovią Legionowo. "Dwójka" wygrała 3:2 i awansowała do 1/4 finału mazowieckiego Pucharu Polski

Następnie sztab szkoleniowy zarządził mecz na skróconym polu gry. Oba zespoły liczyly po dziesięciu graczy i grały dwa razy po dwadzieścia minut.

Zieloni: Cierzniak, Juranović, Jędrzejczyk, Hołownia, Martins, Vesović, Luquinhas, Yaxshiboyev, Skibicki, Pekhart

Fioletowi: Miszta, Wszołek, Wieteska, Cholewiak, Slisz, Boruc, Kapustka, Muci, Mladenović, Lopes

Bramki: Skibicki II, Pekhart - Lopes III, Valencia II, Wieteska, Cholewiak, Mladenović

Wygrał zespół fioletowych aż 8:3. Świetną partię rozegrał Rafael Lopes, autor trzech goli. Dwie bramki zdobył dawno zapomniany już Joel Valencia.

Po treningu piłkarze oglądali mecz Jagiellonii z Rakowem. Kolejny trening został zaplanowany na czwartek na godzinę 11.