Podcast Stolica Futbolu - Odc. 6. (16.10.2019)

Logo Legia.Net

Redakcja Legia.Net

Źródło: Legia.Net

16-10-2019 / 20:14

(akt. 18-10-2019 / 13:05)

Przed Legią taki klasyk w remoncie, czyli starcie z Lechem Poznań. Stołeczny klub jest rozbity, przede wszystkim kontuzjami, ale też dwoma porażkami. Jaki skład wystawi Aleksandar Vuković? Kto zastąpi grono nieobecnych? Staramy się dać odpowiedź na to i inne pytania.

Zapraszamy na półgodzinny program, w który poruszamy nie tylko wspomniane tematy, ale także rozmawiamy o historycznych meczach z Lechem Poznań, obecnej formie.

Komentarze (11)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
#Muremzavuko
Dobry trener jest za drogi a grupa spadkowa jest ok? To jest dobre pod względem finansowym?
Mam wrażenie jakby cała trójka dziennikarzy nie widziała które my mamy miejsce w lidze????

To że ten klub jest zrujnowany finansowo widzę że Panowie na luzie przyjęli. Żadnego komentarza odnośnie zarządzania klubem?

I perełka wypowiedzi.Porazka z amika i wisla może być dla Vuko końcem współpracy. No zesz k.... a 5 porażek zrzedu. Miejsce pewnie w 3 spadkowej. O czym wy ludzie mówicie????
Generał dywizji
  • 2 / 2
Kolego po 60 sekundach słuchania wyłączyłem ! Czy oni zarazili się gadką od jarka .Drużyna w ruinie , wciskają nam że nie ma kasy na trenera , bo lepiej aby układ nie został zdeptany ! Jest teraz taka rodziny klimat !Piłkarze trenują ile chcą ,lubią trenera , bo nie jest zamordystą ,czy się sto czy leży kasa się należy ! A że jesteśmy po za ósemką to mało istotna sprawa ! Pytanie brzy jak przyjdzie nowy sternik od razu będziecie z Panią Iza współdziałać na rzecz dobra klubu ? Swoje zrobiliście wiec może czas trzymać język za zębami ! Co by Vuko nie zrobił to jest z********e !Brakuje piłkarzy do składu a tam weźmie się młodych , bo w Lechu też grają , tylko z tą różnicą ,że w tej chwili są oni lepsi o dwie a nawet trzy klasy ps możecie sypać minusy , tylko potem nie wyć ,że Legia gówno gra i jest tam gdzie jest
właśnie 2 tygodnie temu gadka o tym że my chcemy MP na 7 kolejek przed końcem a teraz mamy 9 miejsce to nic nie powiedzą. Mamy mieć żadnych oczekiwań. Druzyna nawet może być średniakiem.
Generał broni
  • 1 / 0
Faktycznie ta audycja jest na niskim poziomie .
Marszałek Polski
  • 2 / 0
Wytrzymałem 55 sekund. Po n-tym «świeżo» po prostu zasłabłem.
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Taka noc październikowa, niewierna
I w te okna tylko deszcz, i ciągły plusk.
I taka chandra się kładzie cholerna,
I na głowę, i na serce, i na mózg. ♫ ♬
Generał broni
  • 4 / 0
Nawet nie ma czego komentować. O meczu z Lechem dowiedziałem się że mamy sporo kontuzji i nie wiadomo kto zagra, że się boją tego meczu i że zobaczymy w sobotę jak będzie. 1/2 h gadania żeby przekazać to, co każdy kibic Legii wie.
gładko o ruinie finansów która ma wytłumaczyć Vuko.
Generał dywizji
  • 1 / 6
Lecimy z Koksem Lorda Panowie Redaktorzy bije was na głowę i nie że tylko hejt ,są merytoryczni a was nic się nie zmienia ten sam bełkot ,Rosołkiem o M.P i puchary daleko zajedziemy już to wiedzę .
Generał dywizji
  • 1 / 5
Wiecie żal was słuchać :( Siekać rąbać ,spadać w tabeli , bo Vuko nawet maszynka do zwalniania trenerów nie zmieli , bo koledzy by kumpla nadal na stołku trenera chcieli .Nie biega nie ryczy a nawet nie krzyczy , nie podskakuje , bo kolegów wsparcie wielkie z bocznego siedzenia czuje ! Niech tam Legia spada , bo vuko trenera krytykować nie wypada ! Czy od Lecha w cymbał dostanie czy nie my Vuko koledzy z klubu Naszego wielbimy Cie ! Kto nas skrytykuje gniew Panów redaktorów na własnej skórze odczuje !