Rezerwy: Porażka z Legionovią

21.10.2020 15:00

(akt. 21.10.2020 23:55)

Rezerwy Legii Warszawa przegrały w Grodzisku Mazowieckim 0:1 z Legionovią Legionowo w zaległym meczu 10. kolejki III ligi. Jedynego gola strzelił Daniel Choroś.

Trener Legii II, Tomasz Sokołowski II, powołał na zaległe spotkanie z Legionovią 17 zawodników. W kadrze pojawił się Tomasz Zieliński (rocznik 2005), który bronił ostatnio w drużynie do lat 16 i 17 (znalazł się też na ławce rezerwowych w spotkaniu z Ursusem). Zabrakło natomiast m.in. Ariela MosóraLionnela Negou oraz Patryka Konika. Więcej informacji tutaj.

W pierwszej połowie legioniści mieli optyczną przewagę, częściej utrzymywali się przy piłce, ale to Legionovia objęła prowadzenie. W 30. minucie bramkę dla rywali, po wykorzystaniu rzutu rożnego, zdobył Daniel Choroś. Jak się okazało później, był to pierwszy i zarazem ostatni gol w środowym meczu na stadionie w Grodzisku Mazowieckim. Klub z Legionowa zwyciężył 1:0 z rezerwami Legii. Po 11 grach drugi zespół "Wojskowych" uzbierał 17 punktów i zajmuje 9. miejsce w tabeli (9 "oczek" straty do lidera).

W następnej kolejce stołeczna drużyna zagra z Bronią Radom. Rywalizacja odbędzie się w niedzielę, na stadionie w Grodzisku Mazowieckim (25 października, godz. 11:00).

Legia II Warszawa – Legionovia Legionowo 0:1 (0:1)

Choroś (30. min.)

Legia: Kowynia – Niski (65' Wojtysiak), Macenko, Pruchnik, Kwiatkowski – Kurowski, Waniek (46' Włodarczyk) – Cichocki (46' Cielemęcki), Kwietniewski (65' Ciepiela), Skibicki – Warchoł