Karol Noiszewski

Rezerwy: Sytuacja w tabeli po 14. kolejce

31.10.2022 12:00

(akt. 31.10.2022 00:42)

W ostatnią sobotę, 29 października, rezerwy Legii przegrały w LTC aż 0:7 z ŁKS-em II w 14. kolejce III ligi (grupa I). Wszystkie gole padły w pierwszej połowie. Od 77. minuty "Wojskowi" grali w dziesiątkę, gdyż ich kapitan, Karol Noiszewski, został ukarany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką.

Więcej informacji o rywalizacji z ŁKS-em II można znaleźć TUTAJ. Wyniki spotkań ligowych są w TYM MIEJSCU. Legia II zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów (6 wygranych, 5 remisów, 3 porażki) i stratą 4 "oczek" do lidera, Legionovii Legionowo.

W najbliższą sobotę, 5 listopada (godz. 13:00), "Wojskowi" zagrają na wyjeździe z Unią Skierniewice, która jest na 6. pozycji i ma – tak, jak druga drużyna Legii – 23 punkty (6 zwycięstw, 5 remisów, 3 porażki).