Kacper Kostorz

Rezerwy: Sytuacja w tabeli po 6. kolejce

07.09.2021 11:40

(akt. 07.09.2021 11:43)

Drugi zespół Legii Warszawa ma za sobą pięć meczów o stawkę (pauzował w 1. kolejce ligowej). W poprzednim tygodniu wygrał u siebie 2:1 z rezerwami ŁKS-u.

Goście objęli prowadzenie w 8. minucie – gola strzelił wówczas Marcel Wszołek. W drugiej połowie legioniści odwrócili losy rywalizacji i zwyciężyli. Bramki dla gospodarzy, z rzutów karnych, zdobyli Kacper Kostorz i Arkadiusz Ciach. Relacja dostępna jest TUTAJ. Dotychczasowe wyniki spotkań ligowych można znaleźć w tym miejscu.

Rezerwy wywalczyły do tej pory 10 punktów w pięciu meczach (trzy zwycięstwa, jeden remis, jedna porażka). Lider tabeli, Legionovia Legionowo, ma na koncie 13 "oczek" po sześciu grach. W tym momencie warszawiacy zajmują trzecie miejsce w klasyfikacji.

W środę (8.09, godz. 16:30) Legia II zagra na wyjeździe z GKS-em Wikielec.