Rezerwy: Sytuacja w tabeli po 8. kolejce

12.09.2021 20:00

(akt. 12.09.2021 19:43)

Drugi zespół Legii Warszawa zremisował w sobotę w LTC z liderem III ligi, Legionovią Legionowo (1:1).

Goście wyszli na prowadzenie tuż przed przerwą, po trafieniu byłego gracza Legii, Michała Bajdura. Warszawiacy wyrównali w 58. minucie. Bramkę dla stołecznego klubu, po dośrodkowaniu Tomasza Nawotki z rzutu rożnego, zdobył zawodnik pierwszej drużyny, Kacper Kostorz. Relacja z sobotniego meczu dostępna jest TUTAJ. Dotychczasowe wyniki spotkań ligowych można znaleźć w tym miejscu.

Rezerwy zajmują siódme miejsce w klasyfikacji, wywalczyły do tej pory 11 punktów w siedmiu meczach (trzy zwycięstwa, dwa remisy, dwie porażki). Lider tabeli, Legionovia, ma na koncie 17 "oczek" po ośmiu grach.

W najbliższą sobotę (18.09, godz. 16:00) Legia II zagra na wyjeździe z Wissą Szczuczyn.