Rezerwy: Zawodnik z Ukrainy na testach w Legii

23.01.2021 14:19

(akt. 23.01.2021 16:10)

Na testach w III-ligowych rezerwach Legii Warszawa przebywa 19-letni Jarosław Baranśkyj, zawodnik ROW-u Rybnik. Ukrainiec wystąpił w sobotniej grze kontrolnej z ŁKS-em II.

Jarosław Baranśkyj (rocznik 2001) jest sprawdzany przez Legię II od wtorku. W sobotę 19-latek wystąpił w sparingu "Wojskowych" z rezerwami ŁKS-u (4:3). W pierwszej połowie rywalizował na lewej pomocy (miał asystę przy drugim trafieniu Lionnela Negou), a po przerwie - na lewej obronie. Ukrainiec reprezentuje obecnie III-ligowy ROW Rybnik. W pierwszej części sezonu 2020/21 rozegrał 14 spotkań. Spędził na murawie 959 minut i strzelił jednego gola.

Warto też dodać, że zainteresowanie innych klubów wzbudza Mikołaj Kwietniewski. Serwis TVP Sport informował, że pomocnika obserwuje m.in. Górnik Zabrze i Resovia.