Statystyki meczu z Radomiakiem

Źródło: Legia.Net, ekstraklasa.org

01-08-2021 / 21:00

(akt. 03-08-2021 / 16:08)

Legioniści przegrali na wyjeździe 1:3 z Radomiakiem Radom w 2. kolejce ekstraklasy. Jedynego gola dla "Wojskowych", po asyście Rafaela Lopesa, strzelił Maik Nawrocki. Stołeczny zespół trochę częściej utrzymywał się przy piłce (57%), oddał dwa celne strzały (przy 8 rywali), miał 482 podania (przeciwnicy - 318), z czego 82% było celnych. Zapraszamy do szczegółowych statystyk sobotniego meczu.
Radomiak Radom
Legia Warszawa
3
1

(0:0)

• 7' Mario Rondon
  • 24' Raphael Rossi
  • 46' Mateusz Radecki
  • 66' Damian Jakubik
  • 69' Leandro
  • 80' Karol Angielski
  • 83' Filipe Nascimento
  • 86' Miłosz Kozak
  • 86' Meik Karwot
  • 90' Dominik Sokół

• 1 / 0
Trzech napastników, 154 minuty na boisku, jeden niecelny strzał - wymowne.
Kapral
  • 1 / 0
Niestety Slisz, Mladen, Rose, Jura i Pekhart calkowicie bez formy. Nadzieja w zlekcewazeniu Nas, extra taktyce Czesia i... Borucu
To jakiś dramat. Rok w rok to samo.
  • 0 / 0
Narzekasz na MP co roku?
Major
  • 1 / 0
Wg statystyk w tym meczu nie wyszliśmy w ataku poza linię obrońców.
Jezeli w strzalach wyrozniaja sie obroncy to nie moze byc dobrze
Statystyki, podobnie jak wynik, kompromitujące...
Posiadanie pilki a strzaly !
Rozumiem obrone w meczach z Bodo, z Dinamem... Ale nie w ekstraklasie z beniaminkami
  • 3 / 0
Strzały hokejowy wynik beniaminka nad MP.
Drużyna rządząca w lidze od dekady zostaje wyklepana przez drwali z Radomia
Slisz i Tomasz index stat mialem lepszy siedząc w domu przed TV i się wqurwiajac patrzac na naszą Legię
Nie wiem jak jest w innych ligach ale podejrzewam że taki mecz to się wygrywa samą kulturą gry, umiejętnościami indywidualnymi i pokazuje się nowicjuszowi co go czeka w starciach z dominatorami ligi
Kapral
  • 0 / 0
Czy ty oglądałeś mecz, bo ja tam żadnych drwali nie widziałem? A już w drugiej połowie wyglądało to jakby drużyny na koszulki się pozamieniały. Co do oceny zawodników też nie robiłbym tego jednostronnie - grają 2 drużyny. Legia grała słabo, była zmęczona meczem i chciała się oszczędzać przed następnym, ale wynik Radomiaka w Poznaniu jak widać nie był przypadkiem. Oby pozbierali się przed Dinamem, żeby nie było bęcków nie od odrobienia.
Podpułkownik
  • 2 / 0
Skibicki musi popracować nad podaniami bo u pomocnika 65% to obciach.
Na razie to on jest chaotycznym szybkobiegaczem jakich pełno w Ekstraklasie. Według mnie Sitek którego oddaliśmy do Podbeskidzia i teraz do Stali piłkarsko już jest od niego dużo lepszy.
  • 0 / 0
Zero celnych strzałów trzech napastników również.
Generał brygady
  • 0 / 0
Spokojnie, nie można być chorągiewką co do Skibickiego. Chłopak zagrał słabo, ale widać że ma to coś.
  • 1 / 1
Strzały 25 do 8.
Brawo gwiazdy.
Zimny kubeł
  • 2 / 1
Dokładnie. Dyskwalifikacja i to przy dłuższym posiadaniu piłki.
Atak pozycyjny imienia Legii Warszawa.
Kapitan
  • 0 / 1
Dłuższe posiadanie piłki nic nie znaczy, jak sobie podajesz na własnej połowie, albo grasz do tyłu i do boku. Niektóre drużyny celowo oddają piłkę rywalowi.
Skale kompromitacji pokazuje rowniez podzial tych strzalow na formacje. Nawrocki i wieteska w Top 3 strzalow