Warta Poznań - Legia Warszawa
fot. Jan Szurek

Steve Kapuadi: Mogliśmy wygrać wyżej

Redaktor Maciej Ziółkowski

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

19.05.2024 18:30

(akt. 19.05.2024 23:22)

– Myślę, że mogliśmy zwyciężyć wyżej niż 1:0 – mówił po wyjazdowej wygranej z Wartą Poznań w 33. kolejce Ekstraklasy obrońca Legii, Steve Kapuadi.

– Wiemy, że jeśli Lech Poznań nie wygra z Widzewem Łódź, to zapewnimy sobie udział w kwalifikacjach do Ligi Konferencji Europy, ale bardziej skupiamy się na sobie. Nawet jeśli w przyszłym tygodniu będziemy musieli pokonać Zagłębie Lubin, by wystąpić we wspomnianych eliminacjach, to zrobimy to.

– Przed ostatnim meczem sezonu musimy skupić się na tym, by strzelać więcej goli. Trzeba być też świadomym części defensywnej. W niedzielę zachowaliśmy czyste konto. To oznacza, że byliśmy skoncentrowani w obronie, zdobyliśmy jedną bramkę więcej niż przeciwnik. Robota wykonana.

– Kibice Legii byli bardzo ważni dla nas, jak zawsze. W niedzielę wypełnili sektor gości, słyszeliśmy ich od rozgrzewki aż do końca meczu. Otrzymaliśmy świetne wsparcie.

Polecamy

Komentarze (13)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.