Uraz Tomasa Pekharta

21.10.2020 21:00

(akt. 21.10.2020 21:19)

Tomas Pekhart nie dokończył środowego meczu ze Śląskiem Wrocław (2:1). Czeski napastnik opuścił murawę w 90. minucie z powodu urazu.

Snajper Legii Warszawa strzelił drugiego gola w meczu ze Śląskiem (2:1), ale w końcówce drugiej połowy ucierpiał po starciu z obrońcą, Markiem Tamasem. Czech wrócił najpierw do gry, ale chwilę później okazało się, że nie dokończy spotkania z klubem z Wrocławia. Jego miejsce zajął Joel Valencia.

- Tomas Pekhart ma zbite żebra. W czwartek przejdzie badania. Szkoda byłoby stracić zawodnika będącego w świetnej formie. Zdobywa dla nas bardzo ważne bramki. Jestem zaniepokojony, ale miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze - powiedział na konferencji prasowej trener Legii, Czesław Michniewicz