Reklama HEG

3. liga gr. I 2018/2019

Razem Dom Wyjazd
Lp Drużyna Mecze Pkt Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Legionovia Legionowo 34 79 25 4 5 87-36 13 1 3 42-15 12 3 2 45-21
2. Sokół Aleksandrów Łódzki 34 74 22 8 4 61-27 10 3 4 29-15 12 5 0 32-12
3. Lechia Tomaszów Mazowiecki 34 64 19 7 8 64-48 11 3 3 36-18 8 4 5 28-30
4. Unia Skierniewice 34 63 20 3 11 56-29 12 2 3 33-13 8 1 8 23-16
5. Sokół Ostróda 34 56 16 8 10 54-52 10 4 3 33-21 6 4 7 21-31
6. Polonia Warszawa 34 55 16 7 11 59-42 10 2 5 33-21 6 5 6 26-21
7. Olimpia Zambrów 34 52 13 13 8 66-52 6 8 3 29-25 7 5 5 37-27
8. Legia II Warszawa 34 52 14 10 10 51-44 8 4 5 23-16 6 6 5 28-28
9. Pelikan Łowicz 34 45 12 9 13 46-51 7 4 6 22-22 5 5 7 24-29
10. Znicz Biała Piska 34 44 12 8 14 51-59 7 5 5 28-30 5 3 9 23-29
11. Broń Radom 34 43 12 7 15 57-64 9 3 5 37-27 3 4 10 20-37
12. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 34 42 12 6 16 59-52 6 4 7 33-23 6 2 9 26-29
13. Ursus Warszawa 34 39 10 9 15 50-60 7 3 7 31-31 3 6 8 19-29
14. Huragan Morag 34 36 9 9 16 53-68 6 5 6 31-29 3 4 10 22-39
15. Ruch Wysokie Mazowieckie 34 36 10 6 18 45-70 5 3 9 23-34 5 3 9 22-36
16. MKS Ełk 34 32 8 8 18 37-59 2 6 9 13-32 6 2 9 24-27
17. Victoria Sulejówek 34 29 6 11 17 43-67 1 7 9 22-32 5 4 8 21-35
18. ŁKS 1926 Łomża 34 9 2 3 29 25-84 2 1 14 17-45 0 2 15 8-39

Kolejka 1

  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 10-08-2018 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    2
    0
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 11-08-2018 / 17:00
    Unia Skierniewice
    2
    1
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 11-08-2018 / 17:00
    Olimpia Zambrów
    2
    2
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 11-08-2018 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    0
    2
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 11-08-2018 / 18:00
    Broń Radom
    0
    0
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 11-08-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    1
    0
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 11-08-2018 / 19:00
    Polonia Warszawa
    2
    1
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 12-08-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    2
    1
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 12-08-2018 / 17:00
    Znicz Biała Piska
    3
    0
    ŁKS 1926 Łomża

Kolejka 2

  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 15-08-2018 / 15:00
    Legia II Warszawa
    2
    1
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 15-08-2018 / 17:00
    Unia Skierniewice
    0
    1
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 15-08-2018 / 17:00
    Ursus Warszawa
    1
    2
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 15-08-2018 / 17:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    3
    0
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 15-08-2018 / 17:00
    MKS Ełk
    0
    1
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 15-08-2018 / 17:00
    Huragan Morag
    0
    1
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 15-08-2018 / 17:00
    Legionovia Legionowo
    5
    1
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 15-08-2018 / 18:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    2
    1
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 15-08-2018 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    0
    0
    Pelikan Łowicz

Kolejka 3

  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 18-08-2018 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    0
    1
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 18-08-2018 / 17:00
    ŁKS 1926 Łomża
    3
    0
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 18-08-2018 / 17:00
    Znicz Biała Piska
    3
    3
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 18-08-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    0
    0
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 19-08-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    3
    1
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 19-08-2018 / 12:00
    Broń Radom
    5
    2
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 19-08-2018 / 16:00
    Olimpia Zambrów
    0
    0
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 19-08-2018 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    1
    0
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 19-08-2018 / 18:00
    Polonia Warszawa
    3
    0
    Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 4

  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 25-08-2018 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    3
    2
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 25-08-2018 / 17:00
    Unia Skierniewice
    2
    0
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 25-08-2018 / 17:00
    Ursus Warszawa
    2
    3
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 25-08-2018 / 17:00
    MKS Ełk
    2
    0
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 25-08-2018 / 17:00
    Huragan Morag
    3
    2
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 25-08-2018 / 17:00
    Legionovia Legionowo
    1
    0
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 26-08-2018 / 11:00
    Legia II Warszawa
    0
    4
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 26-08-2018 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    2
    1
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 24-10-2018 / 17:00
    Victoria Sulejówek
    3
    3
    Sokół Ostróda

Kolejka 5

  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 31-08-2018 / 19:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    5
    0
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 31-08-2018 / 19:00
    Broń Radom
    2
    3
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 01-09-2018 / 16:00
    Znicz Biała Piska
    3
    1
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 01-09-2018 / 16:00
    ŁKS 1926 Łomża
    3
    1
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 01-09-2018 / 16:00
    Olimpia Zambrów
    2
    2
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 01-09-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    1
    1
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 01-09-2018 / 19:00
    Polonia Warszawa
    1
    0
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 02-09-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    2
    1
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 02-09-2018 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    3
    5
    Legionovia Legionowo

Kolejka 6

  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 05-09-2018 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    1
    5
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 05-09-2018 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    2
    0
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 05-09-2018 / 17:00
    Unia Skierniewice
    2
    0
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 05-09-2018 / 17:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    0
    0
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 05-09-2018 / 17:00
    MKS Ełk
    0
    0
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 05-09-2018 / 17:00
    Legionovia Legionowo
    1
    0
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 05-09-2018 / 17:00
    Ursus Warszawa
    2
    1
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 05-09-2018 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    3
    1
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 19-09-2018 / 17:00
    Legia II Warszawa
    0
    0
    Znicz Biała Piska

Kolejka 7

  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 08-09-2018 / 14:00
    Huragan Morag
    2
    1
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 08-09-2018 / 16:00
    Znicz Biała Piska
    1
    2
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 08-09-2018 / 16:30
    Olimpia Zambrów
    1
    0
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 08-09-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    3
    2
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 09-09-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    0
    0
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 09-09-2018 / 12:00
    Broń Radom
    1
    1
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 09-09-2018 / 17:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    3
    0
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 09-09-2018 / 18:00
    Polonia Warszawa
    2
    3
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 26-09-2018 / 16:00
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    4
    Legia II Warszawa

Kolejka 8

  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 15-09-2018 / 14:00
    Unia Skierniewice
    5
    1
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 15-09-2018 / 16:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    4
    1
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 15-09-2018 / 16:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    1
    0
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 15-09-2018 / 16:00
    Ursus Warszawa
    3
    1
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 15-09-2018 / 16:30
    Legionovia Legionowo
    3
    1
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 15-09-2018 / 17:00
    Broń Radom
    4
    3
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 15-09-2018 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    2
    2
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 16-09-2018 / 12:00
    Legia II Warszawa
    5
    3
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 16-09-2018 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    1
    2
    Pelikan Łowicz

Kolejka 9

  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 22-09-2018 / 15:00
    Znicz Biała Piska
    1
    0
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 22-09-2018 / 15:00
    Olimpia Zambrów
    1
    1
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 22-09-2018 / 16:00
    Pelikan Łowicz
    2
    0
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 22-09-2018 / 16:00
    MKS Ełk
    3
    4
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 22-09-2018 / 16:00
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    2
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 22-09-2018 / 16:00
    Huragan Morag
    2
    1
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 22-09-2018 / 17:00
    Polonia Warszawa
    0
    2
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 22-09-2018 / 17:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    0
    1
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 22-09-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    0
    2
    Sokół Aleksandrów Łódzki

Kolejka 10

  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 29-09-2018 / 13:00
    Unia Skierniewice
    3
    0
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 29-09-2018 / 15:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    1
    0
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 29-09-2018 / 15:00
    Legia II Warszawa
    3
    2
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 29-09-2018 / 16:00
    Ursus Warszawa
    1
    2
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 29-09-2018 / 17:00
    Broń Radom
    4
    4
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 30-09-2018 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    3
    1
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 30-09-2018 / 16:00
    Legionovia Legionowo
    0
    2
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 30-09-2018 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    1
    3
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 30-09-2018 / 17:00
    Polonia Warszawa
    2
    1
    Pelikan Łowicz

Kolejka 11

  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 06-10-2018 / 12:00
    MKS Ełk
    1
    2
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 06-10-2018 / 15:00
    ŁKS 1926 Łomża
    3
    4
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 06-10-2018 / 15:00
    Znicz Biała Piska
    2
    1
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 06-10-2018 / 15:00
    Huragan Morag
    1
    1
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 06-10-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    3
    0
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 07-10-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    3
    3
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 07-10-2018 / 15:00
    Olimpia Zambrów
    0
    1
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 07-10-2018 / 16:00
    Victoria Sulejówek
    1
    2
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 10-10-2018 / 19:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    0
    1
    Unia Skierniewice

Kolejka 12

  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 13-10-2018 / 14:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    2
    0
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 13-10-2018 / 15:00
    Ursus Warszawa
    1
    4
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 13-10-2018 / 15:00
    Unia Skierniewice
    2
    0
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 13-10-2018 / 17:00
    Polonia Warszawa
    2
    1
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 13-10-2018 / 17:00
    Broń Radom
    2
    4
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 14-10-2018 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    6
    1
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 14-10-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    1
    1
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 14-10-2018 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    2
    0
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 25-11-2018 / 12:00
    Legionovia Legionowo
    2
    3
    Legia II Warszawa

Kolejka 13

  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 20-10-2018 / 13:00
    MKS Ełk
    0
    3
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 20-10-2018 / 14:00
    Huragan Morag
    0
    1
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 20-10-2018 / 14:00
    Znicz Biała Piska
    1
    1
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 20-10-2018 / 15:00
    Olimpia Zambrów
    3
    1
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 20-10-2018 / 15:00
    ŁKS 1926 Łomża
    3
    4
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 20-10-2018 / 17:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    7
    0
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 20-10-2018 / 18:00
    Victoria Sulejówek
    1
    2
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 20-10-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    2
    2
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 21-10-2018 / 11:00
    Legia II Warszawa
    1
    2
    Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 14

  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 27-10-2018 / 13:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    1
    1
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 27-10-2018 / 13:00
    Ursus Warszawa
    0
    2
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 27-10-2018 / 13:00
    Legionovia Legionowo
    3
    0
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 27-10-2018 / 14:00
    Unia Skierniewice
    0
    0
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 27-10-2018 / 14:00
    Olimpia Zambrów
    1
    4
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 27-10-2018 / 16:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    2
    4
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 27-10-2018 / 17:00
    Polonia Warszawa
    2
    0
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 27-10-2018 / 17:00
    Broń Radom
    2
    0
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 28-10-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    1
    2
    Znicz Biała Piska

Kolejka 15

  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 03-11-2018 / 13:00
    MKS Ełk
    2
    2
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 03-11-2018 / 13:00
    Huragan Morag
    4
    0
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 03-11-2018 / 13:00
    ŁKS 1926 Łomża
    1
    2
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 03-11-2018 / 13:00
    Znicz Biała Piska
    3
    2
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 03-11-2018 / 16:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    0
    3
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 03-11-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    2
    2
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 03-11-2018 / 18:00
    Victoria Sulejówek
    0
    1
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 04-11-2018 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    0
    0
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 04-11-2018 / 12:00
    Legia II Warszawa
    0
    1
    Unia Skierniewice

Kolejka 16

  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 09-11-2018 / 19:00
    Polonia Warszawa
    6
    0
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 10-11-2018 / 13:00
    Legionovia Legionowo
    2
    0
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 10-11-2018 / 13:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    0
    2
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 10-11-2018 / 14:00
    Unia Skierniewice
    3
    0
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 10-11-2018 / 16:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    3
    2
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 10-11-2018 / 17:00
    Broń Radom
    2
    0
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 10-11-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    2
    1
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 11-11-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    0
    1
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 24-11-2018 / 12:00
    Olimpia Zambrów
    4
    1
    ŁKS 1926 Łomża

Kolejka 17

  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 17-11-2018 / 13:00
    Ursus Warszawa
    2
    1
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 17-11-2018 / 13:00
    Znicz Biała Piska
    1
    5
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 17-11-2018 / 13:00
    ŁKS 1926 Łomża
    1
    2
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 17-11-2018 / 13:00
    Huragan Morag
    5
    2
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 17-11-2018 / 13:00
    MKS Ełk
    0
    3
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 17-11-2018 / 16:00
    Victoria Sulejówek
    1
    1
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 18-11-2018 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    0
    2
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 18-11-2018 / 12:00
    Legia II Warszawa
    4
    0
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 18-11-2018 / 16:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    0
    0
    Olimpia Zambrów

Kolejka 18

  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 16-03-2019 / 00:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    0
    1
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 16-03-2019 / 00:00
    Victoria Sulejówek
    2
    2
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 16-03-2019 / 00:00
    Huragan Morag
    2
    2
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 16-03-2019 / 13:00
    MKS Ełk
    1
    2
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 16-03-2019 / 14:00
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    3
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 16-03-2019 / 14:00
    Ursus Warszawa
    1
    1
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 16-03-2019 / 15:00
    Legionovia Legionowo
    0
    1
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 17-03-2019 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    2
    0
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 17-03-2019 / 12:00
    Legia II Warszawa
    0
    0
    Broń Radom

Kolejka 19

  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 23-03-2019 / 15:00
    ŁKS 1926 Łomża
    1
    4
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 23-03-2019 / 15:00
    Znicz Biała Piska
    2
    1
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 23-03-2019 / 15:00
    Olimpia Zambrów
    4
    2
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 23-03-2019 / 15:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    0
    3
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 23-03-2019 / 18:00
    Sokół Ostróda
    3
    2
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 24-03-2019 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    0
    1
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 24-03-2019 / 12:00
    Broń Radom
    3
    1
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 24-03-2019 / 16:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    1
    1
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 29-05-2019 / 17:00
    Polonia Warszawa
    3
    1
    Legia II Warszawa

Kolejka 20

  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 29-03-2019 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    0
    3
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 30-03-2019 / 14:00
    MKS Ełk
    1
    1
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 30-03-2019 / 15:00
    Huragan Morag
    1
    2
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 30-03-2019 / 15:00
    Ursus Warszawa
    3
    1
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 30-03-2019 / 15:00
    Unia Skierniewice
    0
    2
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 30-03-2019 / 15:30
    Legionovia Legionowo
    2
    2
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 31-03-2019 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    2
    0
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 31-03-2019 / 12:00
    Legia II Warszawa
    0
    0
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 31-03-2019 / 17:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    1
    0
    ŁKS 1926 Łomża

Kolejka 21

  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 06-04-2019 / 16:00
    Olimpia Zambrów
    2
    2
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 06-04-2019 / 16:00
    Znicz Biała Piska
    0
    2
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 06-04-2019 / 16:00
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    3
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 06-04-2019 / 18:00
    Sokół Ostróda
    3
    1
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 06-04-2019 / 19:00
    Polonia Warszawa
    0
    2
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 07-04-2019 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    2
    2
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 07-04-2019 / 12:00
    Broń Radom
    3
    1
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 07-04-2019 / 16:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    1
    2
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 07-04-2019 / 17:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    0
    2
    Legionovia Legionowo

Kolejka 22

  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 13-04-2019 / 15:00
    MKS Ełk
    0
    0
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 13-04-2019 / 16:00
    Huragan Morag
    2
    3
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 13-04-2019 / 16:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    2
    2
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 13-04-2019 / 16:00
    Ursus Warszawa
    1
    1
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 13-04-2019 / 16:00
    Unia Skierniewice
    2
    1
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 13-04-2019 / 16:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    1
    1
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 13-04-2019 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    1
    2
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 14-04-2019 / 12:00
    Legia II Warszawa
    2
    0
    Sokół Ostróda
    • Mateusz Praszelik 52'
    • Maciej Rosołek 77'
    • 3. liga gr. I - Kolejka 22 14-04-2019 / 16:00
      Legionovia Legionowo
      4
      0
      Ruch Wysokie Mazowieckie

    Kolejka 23

    • 3. liga gr. I - Kolejka 23 19-04-2019 / 16:00
      Huragan Morag
      1
      2
      Legionovia Legionowo
    • 3. liga gr. I - Kolejka 23 19-04-2019 / 17:00
      ŁKS 1926 Łomża
      1
      3
      Victoria Sulejówek
    • 3. liga gr. I - Kolejka 23 19-04-2019 / 17:30
      Pelikan Łowicz
      0
      2
      Unia Skierniewice
    • 3. liga gr. I - Kolejka 23 19-04-2019 / 18:00
      Sokół Ostróda
      2
      1
      Lechia Tomaszów Mazowiecki
    • 3. liga gr. I - Kolejka 23 19-04-2019 / 18:00
      Broń Radom
      1
      2
      Ruch Wysokie Mazowieckie
    • 3. liga gr. I - Kolejka 23 20-04-2019 / 11:00
      Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      1
      3
      MKS Ełk
    • 3. liga gr. I - Kolejka 23 20-04-2019 / 15:00
      Olimpia Zambrów
      2
      1
      Ursus Warszawa
    • 3. liga gr. I - Kolejka 23 20-04-2019 / 16:00
      Znicz Biała Piska
      0
      0
      Legia II Warszawa
    • 3. liga gr. I - Kolejka 23 20-04-2019 / 17:00
      Polonia Warszawa
      0
      1
      Sokół Aleksandrów Łódzki

    Kolejka 24

    • 3. liga gr. I - Kolejka 24 27-04-2019 / 16:00
      Ursus Warszawa
      1
      0
      Sokół Ostróda
    • 3. liga gr. I - Kolejka 24 27-04-2019 / 16:00
      Lechia Tomaszów Mazowiecki
      4
      1
      Znicz Biała Piska
    • 3. liga gr. I - Kolejka 24 27-04-2019 / 16:30
      Legionovia Legionowo
      3
      0
      Broń Radom
    • 3. liga gr. I - Kolejka 24 27-04-2019 / 17:00
      MKS Ełk
      0
      0
      Huragan Morag
    • 3. liga gr. I - Kolejka 24 27-04-2019 / 17:00
      Sokół Aleksandrów Łódzki
      1
      0
      Pelikan Łowicz
    • 3. liga gr. I - Kolejka 24 27-04-2019 / 17:00
      Unia Skierniewice
      2
      1
      Olimpia Zambrów
    • 3. liga gr. I - Kolejka 24 27-04-2019 / 19:00
      Victoria Sulejówek
      2
      3
      Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    • 3. liga gr. I - Kolejka 24 28-04-2019 / 12:00
      Legia II Warszawa
      3
      0
      ŁKS 1926 Łomża
    • 3. liga gr. I - Kolejka 24 28-04-2019 / 16:00
      Ruch Wysokie Mazowieckie
      0
      0
      Polonia Warszawa

    Kolejka 25

    • 3. liga gr. I - Kolejka 25 04-05-2019 / 00:00
      Polonia Warszawa
      3
      1
      Broń Radom
    • 3. liga gr. I - Kolejka 25 04-05-2019 / 16:00
      Znicz Biała Piska
      2
      2
      Ursus Warszawa
    • 3. liga gr. I - Kolejka 25 04-05-2019 / 17:00
      Huragan Morag
      3
      3
      Victoria Sulejówek
    • 3. liga gr. I - Kolejka 25 04-05-2019 / 17:00
      Olimpia Zambrów
      1
      1
      Sokół Aleksandrów Łódzki
    • 3. liga gr. I - Kolejka 25 04-05-2019 / 17:00
      MKS Ełk
      0
      4
      Legionovia Legionowo
    • 3. liga gr. I - Kolejka 25 04-05-2019 / 18:00
      Sokół Ostróda
      3
      0
      Unia Skierniewice
    • 3. liga gr. I - Kolejka 25 05-05-2019 / 11:15
      Pelikan Łowicz
      1
      0
      Ruch Wysokie Mazowieckie
    • 3. liga gr. I - Kolejka 25 05-05-2019 / 17:00
      ŁKS 1926 Łomża
      0
      1
      Lechia Tomaszów Mazowiecki
    • 3. liga gr. I - Kolejka 25 05-05-2019 / 17:00
      Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      4
      5
      Legia II Warszawa

    Kolejka 26

    • 3. liga gr. I - Kolejka 26 11-05-2019 / 16:00
      Ursus Warszawa
      1
      0
      ŁKS 1926 Łomża
    • 3. liga gr. I - Kolejka 26 11-05-2019 / 16:00
      Lechia Tomaszów Mazowiecki
      2
      1
      Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    • 3. liga gr. I - Kolejka 26 11-05-2019 / 17:00
      Ruch Wysokie Mazowieckie
      2
      3
      Olimpia Zambrów
    • 3. liga gr. I - Kolejka 26 11-05-2019 / 17:00
      Sokół Aleksandrów Łódzki
      4
      0
      Sokół Ostróda
    • 3. liga gr. I - Kolejka 26 11-05-2019 / 17:00
      Unia Skierniewice
      1
      0
      Znicz Biała Piska
    • 3. liga gr. I - Kolejka 26 11-05-2019 / 19:00
      Victoria Sulejówek
      1
      2
      MKS Ełk
    • 3. liga gr. I - Kolejka 26 12-05-2019 / 12:00
      Legia II Warszawa
      1
      0
      Huragan Morag
    • 3. liga gr. I - Kolejka 26 12-05-2019 / 12:00
      Broń Radom
      1
      4
      Pelikan Łowicz
    • 3. liga gr. I - Kolejka 26 12-05-2019 / 17:00
      Legionovia Legionowo
      1
      0
      Polonia Warszawa

    Kolejka 27

    • 3. liga gr. I - Kolejka 27 15-05-2019 / 17:00
      MKS Ełk
      1
      0
      Legia II Warszawa
    • 3. liga gr. I - Kolejka 27 15-05-2019 / 17:00
      Huragan Morag
      1
      1
      Lechia Tomaszów Mazowiecki
    • 3. liga gr. I - Kolejka 27 15-05-2019 / 17:00
      Olimpia Zambrów
      1
      1
      Broń Radom
    • 3. liga gr. I - Kolejka 27 15-05-2019 / 17:00
      ŁKS 1926 Łomża
      0
      3
      Unia Skierniewice
    • 3. liga gr. I - Kolejka 27 15-05-2019 / 17:00
      Znicz Biała Piska
      0
      4
      Sokół Aleksandrów Łódzki
    • 3. liga gr. I - Kolejka 27 15-05-2019 / 18:00
      Pelikan Łowicz
      1
      4
      Polonia Warszawa
    • 3. liga gr. I - Kolejka 27 15-05-2019 / 18:00
      Sokół Ostróda
      2
      1
      Ruch Wysokie Mazowieckie
    • 3. liga gr. I - Kolejka 27 15-05-2019 / 19:00
      Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      1
      1
      Ursus Warszawa
    • 3. liga gr. I - Kolejka 27 15-05-2019 / 19:00
      Victoria Sulejówek
      0
      1
      Legionovia Legionowo

    Kolejka 28

    • 3. liga gr. I - Kolejka 28 18-05-2019 / 17:00
      Unia Skierniewice
      1
      4
      Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    • 3. liga gr. I - Kolejka 28 18-05-2019 / 17:00
      Sokół Aleksandrów Łódzki
      0
      0
      ŁKS 1926 Łomża
    • 3. liga gr. I - Kolejka 28 18-05-2019 / 17:00
      Broń Radom
      0
      1
      Sokół Ostróda
    • 3. liga gr. I - Kolejka 28 19-05-2019 / 11:00
      Lechia Tomaszów Mazowiecki
      0
      1
      MKS Ełk
    • 3. liga gr. I - Kolejka 28 19-05-2019 / 12:00
      Legia II Warszawa
      0
      0
      Victoria Sulejówek
    • 3. liga gr. I - Kolejka 28 19-05-2019 / 12:00
      Polonia Warszawa
      1
      3
      Olimpia Zambrów
    • 3. liga gr. I - Kolejka 28 19-05-2019 / 12:00
      Ursus Warszawa
      4
      2
      Huragan Morag
    • 3. liga gr. I - Kolejka 28 19-05-2019 / 16:00
      Ruch Wysokie Mazowieckie
      1
      0
      Znicz Biała Piska
    • 3. liga gr. I - Kolejka 28 19-05-2019 / 17:30
      Legionovia Legionowo
      2
      1
      Pelikan Łowicz

    Kolejka 29

    • 3. liga gr. I - Kolejka 29 25-05-2019 / 11:00
      Legia II Warszawa
      0
      1
      Legionovia Legionowo
    • 3. liga gr. I - Kolejka 29 25-05-2019 / 17:00
      Olimpia Zambrów
      3
      0
      Pelikan Łowicz
    • 3. liga gr. I - Kolejka 29 25-05-2019 / 17:00
      Znicz Biała Piska
      2
      1
      Broń Radom
    • 3. liga gr. I - Kolejka 29 25-05-2019 / 17:00
      ŁKS 1926 Łomża
      0
      3
      Ruch Wysokie Mazowieckie
    • 3. liga gr. I - Kolejka 29 25-05-2019 / 17:00
      Huragan Morag
      1
      5
      Unia Skierniewice
    • 3. liga gr. I - Kolejka 29 25-05-2019 / 17:00
      MKS Ełk
      2
      2
      Ursus Warszawa
    • 3. liga gr. I - Kolejka 29 25-05-2019 / 18:00
      Sokół Ostróda
      0
      2
      Polonia Warszawa
    • 3. liga gr. I - Kolejka 29 25-05-2019 / 19:00
      Victoria Sulejówek
      2
      4
      Lechia Tomaszów Mazowiecki
    • 3. liga gr. I - Kolejka 29 26-05-2019 / 17:00
      Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      1
      1
      Sokół Aleksandrów Łódzki

    Kolejka 30

    • 3. liga gr. I - Kolejka 30 01-06-2019 / 14:00
      Unia Skierniewice
      2
      0
      MKS Ełk
    • 3. liga gr. I - Kolejka 30 01-06-2019 / 14:00
      Sokół Aleksandrów Łódzki
      3
      1
      Huragan Morag
    • 3. liga gr. I - Kolejka 30 01-06-2019 / 16:00
      Ursus Warszawa
      1
      2
      Victoria Sulejówek
    • 3. liga gr. I - Kolejka 30 01-06-2019 / 17:00
      Broń Radom
      1
      0
      ŁKS 1926 Łomża
    • 3. liga gr. I - Kolejka 30 01-06-2019 / 17:00
      Polonia Warszawa
      2
      2
      Znicz Biała Piska
    • 3. liga gr. I - Kolejka 30 01-06-2019 / 18:00
      Legionovia Legionowo
      3
      2
      Olimpia Zambrów
    • 3. liga gr. I - Kolejka 30 02-06-2019 / 11:00
      Lechia Tomaszów Mazowiecki
      6
      1
      Legia II Warszawa
    • 3. liga gr. I - Kolejka 30 02-06-2019 / 11:15
      Pelikan Łowicz
      2
      1
      Sokół Ostróda
    • 3. liga gr. I - Kolejka 30 02-06-2019 / 16:00
      Ruch Wysokie Mazowieckie
      2
      1
      Świt Nowy Dwór Mazowiecki

    Kolejka 31

    • 3. liga gr. I - Kolejka 31 07-06-2019 / 17:00
      MKS Ełk
      0
      4
      Sokół Aleksandrów Łódzki
    • 3. liga gr. I - Kolejka 31 08-06-2019 / 00:00
      Victoria Sulejówek
      1
      1
      Unia Skierniewice
    • 3. liga gr. I - Kolejka 31 08-06-2019 / 11:00
      Legia II Warszawa
      1
      0
      Ursus Warszawa
    • 3. liga gr. I - Kolejka 31 08-06-2019 / 17:00
      Znicz Biała Piska
      2
      3
      Pelikan Łowicz
    • 3. liga gr. I - Kolejka 31 08-06-2019 / 17:00
      Huragan Morag
      2
      1
      Ruch Wysokie Mazowieckie
    • 3. liga gr. I - Kolejka 31 08-06-2019 / 18:00
      ŁKS 1926 Łomża
      1
      1
      Polonia Warszawa
    • 3. liga gr. I - Kolejka 31 08-06-2019 / 18:00
      Sokół Ostróda
      1
      2
      Olimpia Zambrów
    • 3. liga gr. I - Kolejka 31 09-06-2019 / 11:00
      Lechia Tomaszów Mazowiecki
      1
      6
      Legionovia Legionowo
    • 3. liga gr. I - Kolejka 31 09-06-2019 / 17:00
      Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      5
      1
      Broń Radom

    Kolejka 32

    • 3. liga gr. I - Kolejka 32 14-06-2019 / 18:00
      Broń Radom
      2
      1
      Huragan Morag
    • 3. liga gr. I - Kolejka 32 14-06-2019 / 19:00
      Polonia Warszawa
      3
      3
      Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    • 3. liga gr. I - Kolejka 32 15-06-2019 / 15:00
      Unia Skierniewice
      2
      2
      Legia II Warszawa
    • 3. liga gr. I - Kolejka 32 15-06-2019 / 16:00
      Ursus Warszawa
      4
      4
      Lechia Tomaszów Mazowiecki
    • 3. liga gr. I - Kolejka 32 15-06-2019 / 17:00
      Olimpia Zambrów
      2
      2
      Znicz Biała Piska
    • 3. liga gr. I - Kolejka 32 15-06-2019 / 17:00
      Sokół Aleksandrów Łódzki
      3
      0
      Victoria Sulejówek
    • 3. liga gr. I - Kolejka 32 15-06-2019 / 17:00
      Ruch Wysokie Mazowieckie
      1
      3
      MKS Ełk
    • 3. liga gr. I - Kolejka 32 15-06-2019 / 18:00
      Legionovia Legionowo
      6
      0
      Sokół Ostróda
    • 3. liga gr. I - Kolejka 32 16-06-2019 / 11:15
      Pelikan Łowicz
      2
      1
      ŁKS 1926 Łomża

    Kolejka 33

    • 3. liga gr. I - Kolejka 33 19-06-2019 / 18:00
      Znicz Biała Piska
      2
      2
      Sokół Ostróda
    • 3. liga gr. I - Kolejka 33 19-06-2019 / 18:00
      ŁKS 1926 Łomża
      0
      5
      Olimpia Zambrów
    • 3. liga gr. I - Kolejka 33 19-06-2019 / 18:00
      Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      3
      3
      Pelikan Łowicz
    • 3. liga gr. I - Kolejka 33 19-06-2019 / 18:00
      Huragan Morag
      1
      1
      Polonia Warszawa
    • 3. liga gr. I - Kolejka 33 19-06-2019 / 18:00
      MKS Ełk
      0
      4
      Broń Radom
    • 3. liga gr. I - Kolejka 33 19-06-2019 / 18:00
      Victoria Sulejówek
      2
      2
      Ruch Wysokie Mazowieckie
    • 3. liga gr. I - Kolejka 33 19-06-2019 / 18:00
      Legia II Warszawa
      1
      2
      Sokół Aleksandrów Łódzki
    • 3. liga gr. I - Kolejka 33 19-06-2019 / 18:00
      Lechia Tomaszów Mazowiecki
      2
      1
      Unia Skierniewice
    • 3. liga gr. I - Kolejka 33 19-06-2019 / 18:00
      Ursus Warszawa
      3
      4
      Legionovia Legionowo

    Kolejka 34

    • 3. liga gr. I - Kolejka 34 22-06-2019 / 15:00
      Sokół Ostróda
      5
      2
      ŁKS 1926 Łomża
    • 3. liga gr. I - Kolejka 34 22-06-2019 / 17:00
      Sokół Aleksandrów Łódzki
      2
      3
      Lechia Tomaszów Mazowiecki
    • 3. liga gr. I - Kolejka 34 22-06-2019 / 17:00
      Ruch Wysokie Mazowieckie
      1
      1
      Legia II Warszawa
    • 3. liga gr. I - Kolejka 34 22-06-2019 / 17:00
      Broń Radom
      4
      0
      Victoria Sulejówek
    • 3. liga gr. I - Kolejka 34 22-06-2019 / 17:00
      Polonia Warszawa
      1
      0
      MKS Ełk
    • 3. liga gr. I - Kolejka 34 22-06-2019 / 17:00
      Pelikan Łowicz
      0
      1
      Huragan Morag
    • 3. liga gr. I - Kolejka 34 22-06-2019 / 17:00
      Olimpia Zambrów
      0
      4
      Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    • 3. liga gr. I - Kolejka 34 22-06-2019 / 17:00
      Legionovia Legionowo
      4
      2
      Znicz Biała Piska
    • 3. liga gr. I - Kolejka 34 22-06-2019 / 17:00
      Unia Skierniewice
      4
      0
      Ursus Warszawa