3. liga gr. I 2018/2019

RazemDomWyjazd
LpDrużynaMeczePktZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.Bramki
1.Legionovia Legionowo3479254587-36131342-15123245-21
2.Sokół Aleksandrów Łódzki3474228461-27103429-15125032-12
3.Lechia Tomaszów Mazowiecki3464197864-48113336-1884528-30
4.Unia Skierniewice34632031156-29122333-1381823-16
5.Sokół Ostróda34561681054-52104333-2164721-31
6.Polonia Warszawa34551671159-42102533-2165626-21
7.Olimpia Zambrów34521313866-5268329-2575537-27
8.Legia II Warszawa345214101051-4484523-1666528-28
9.Pelikan Łowicz34451291346-5174622-2255724-29
10.Znicz Biała Piska34441281451-5975528-3053923-29
11.Broń Radom34431271557-6493537-27341020-37
12.Świt Nowy Dwór Mazowiecki34421261659-5264733-2362926-29
13.Ursus Warszawa34391091550-6073731-3136819-29
14.Huragan Morag3436991653-6865631-29341022-39
15.Ruch Wysokie Mazowieckie34361061845-7053923-3453922-36
16.MKS Ełk3432881837-5926913-3262924-27
17.Victoria Sulejówek34296111743-6717922-3254821-35
18.ŁKS 1926 Łomża349232925-84211417-4502158-39

Kolejka 1

  • 3. liga gr. I - Kolejka 110-08-2018 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    2
    0
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 111-08-2018 / 17:00
    Unia Skierniewice
    2
    1
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 111-08-2018 / 17:00
    Olimpia Zambrów
    2
    2
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 111-08-2018 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    0
    2
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 111-08-2018 / 18:00
    Broń Radom
    0
    0
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 111-08-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    1
    0
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 111-08-2018 / 19:00
    Polonia Warszawa
    2
    1
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 112-08-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    2
    1
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 112-08-2018 / 17:00
    Znicz Biała Piska
    3
    0
    ŁKS 1926 Łomża

Kolejka 2

  • 3. liga gr. I - Kolejka 215-08-2018 / 15:00
    Legia II Warszawa
    2
    1
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 215-08-2018 / 17:00
    Unia Skierniewice
    0
    1
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 215-08-2018 / 17:00
    Ursus Warszawa
    1
    2
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 215-08-2018 / 17:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    3
    0
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 215-08-2018 / 17:00
    MKS Ełk
    0
    1
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 215-08-2018 / 17:00
    Huragan Morag
    0
    1
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 215-08-2018 / 17:00
    Legionovia Legionowo
    5
    1
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 215-08-2018 / 18:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    2
    1
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 215-08-2018 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    0
    0
    Pelikan Łowicz

Kolejka 3

  • 3. liga gr. I - Kolejka 318-08-2018 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    0
    1
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 318-08-2018 / 17:00
    ŁKS 1926 Łomża
    3
    0
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 318-08-2018 / 17:00
    Znicz Biała Piska
    3
    3
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 318-08-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    0
    0
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 319-08-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    3
    1
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 319-08-2018 / 12:00
    Broń Radom
    5
    2
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 319-08-2018 / 16:00
    Olimpia Zambrów
    0
    0
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 319-08-2018 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    1
    0
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 319-08-2018 / 18:00
    Polonia Warszawa
    3
    0
    Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 4

  • 3. liga gr. I - Kolejka 425-08-2018 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    3
    2
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 425-08-2018 / 17:00
    Unia Skierniewice
    2
    0
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 425-08-2018 / 17:00
    Ursus Warszawa
    2
    3
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 425-08-2018 / 17:00
    MKS Ełk
    2
    0
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 425-08-2018 / 17:00
    Huragan Morag
    3
    2
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 425-08-2018 / 17:00
    Legionovia Legionowo
    1
    0
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 426-08-2018 / 11:00
    Legia II Warszawa
    0
    4
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 426-08-2018 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    2
    1
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 424-10-2018 / 17:00
    Victoria Sulejówek
    3
    3
    Sokół Ostróda

Kolejka 5

  • 3. liga gr. I - Kolejka 531-08-2018 / 19:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    5
    0
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 531-08-2018 / 19:00
    Broń Radom
    2
    3
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 501-09-2018 / 16:00
    Znicz Biała Piska
    3
    1
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 501-09-2018 / 16:00
    ŁKS 1926 Łomża
    3
    1
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 501-09-2018 / 16:00
    Olimpia Zambrów
    2
    2
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 501-09-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    1
    1
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 501-09-2018 / 19:00
    Polonia Warszawa
    1
    0
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 502-09-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    2
    1
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 502-09-2018 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    3
    5
    Legionovia Legionowo

Kolejka 6

  • 3. liga gr. I - Kolejka 605-09-2018 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    1
    5
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 605-09-2018 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    2
    0
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 605-09-2018 / 17:00
    Unia Skierniewice
    2
    0
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 605-09-2018 / 17:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    0
    0
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 605-09-2018 / 17:00
    MKS Ełk
    0
    0
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 605-09-2018 / 17:00
    Legionovia Legionowo
    1
    0
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 605-09-2018 / 17:00
    Ursus Warszawa
    2
    1
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 605-09-2018 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    3
    1
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 619-09-2018 / 17:00
    Legia II Warszawa
    0
    0
    Znicz Biała Piska

Kolejka 7

  • 3. liga gr. I - Kolejka 708-09-2018 / 14:00
    Huragan Morag
    2
    1
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 708-09-2018 / 16:00
    Znicz Biała Piska
    1
    2
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 708-09-2018 / 16:30
    Olimpia Zambrów
    1
    0
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 708-09-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    3
    2
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 709-09-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    0
    0
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 709-09-2018 / 12:00
    Broń Radom
    1
    1
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 709-09-2018 / 17:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    3
    0
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 709-09-2018 / 18:00
    Polonia Warszawa
    2
    3
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 726-09-2018 / 16:00
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    4
    Legia II Warszawa

Kolejka 8

  • 3. liga gr. I - Kolejka 815-09-2018 / 14:00
    Unia Skierniewice
    5
    1
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 815-09-2018 / 16:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    4
    1
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 815-09-2018 / 16:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    1
    0
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 815-09-2018 / 16:00
    Ursus Warszawa
    3
    1
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 815-09-2018 / 16:30
    Legionovia Legionowo
    3
    1
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 815-09-2018 / 17:00
    Broń Radom
    4
    3
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 815-09-2018 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    2
    2
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 816-09-2018 / 12:00
    Legia II Warszawa
    5
    3
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 816-09-2018 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    1
    2
    Pelikan Łowicz

Kolejka 9

  • 3. liga gr. I - Kolejka 922-09-2018 / 15:00
    Znicz Biała Piska
    1
    0
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 922-09-2018 / 15:00
    Olimpia Zambrów
    1
    1
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 922-09-2018 / 16:00
    Pelikan Łowicz
    2
    0
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 922-09-2018 / 16:00
    MKS Ełk
    3
    4
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 922-09-2018 / 16:00
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    2
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 922-09-2018 / 16:00
    Huragan Morag
    2
    1
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 922-09-2018 / 17:00
    Polonia Warszawa
    0
    2
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 922-09-2018 / 17:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    0
    1
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 922-09-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    0
    2
    Sokół Aleksandrów Łódzki

Kolejka 10

  • 3. liga gr. I - Kolejka 1029-09-2018 / 13:00
    Unia Skierniewice
    3
    0
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1029-09-2018 / 15:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    1
    0
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1029-09-2018 / 15:00
    Legia II Warszawa
    3
    2
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1029-09-2018 / 16:00
    Ursus Warszawa
    1
    2
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1029-09-2018 / 17:00
    Broń Radom
    4
    4
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1030-09-2018 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    3
    1
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1030-09-2018 / 16:00
    Legionovia Legionowo
    0
    2
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1030-09-2018 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    1
    3
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1030-09-2018 / 17:00
    Polonia Warszawa
    2
    1
    Pelikan Łowicz

Kolejka 11

  • 3. liga gr. I - Kolejka 1106-10-2018 / 12:00
    MKS Ełk
    1
    2
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1106-10-2018 / 15:00
    ŁKS 1926 Łomża
    3
    4
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1106-10-2018 / 15:00
    Znicz Biała Piska
    2
    1
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1106-10-2018 / 15:00
    Huragan Morag
    1
    1
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1106-10-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    3
    0
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1107-10-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    3
    3
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1107-10-2018 / 15:00
    Olimpia Zambrów
    0
    1
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1107-10-2018 / 16:00
    Victoria Sulejówek
    1
    2
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1110-10-2018 / 19:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    0
    1
    Unia Skierniewice

Kolejka 12

  • 3. liga gr. I - Kolejka 1213-10-2018 / 14:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    2
    0
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1213-10-2018 / 15:00
    Ursus Warszawa
    1
    4
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1213-10-2018 / 15:00
    Unia Skierniewice
    2
    0
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1213-10-2018 / 17:00
    Polonia Warszawa
    2
    1
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1213-10-2018 / 17:00
    Broń Radom
    2
    4
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1214-10-2018 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    6
    1
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1214-10-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    1
    1
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1214-10-2018 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    2
    0
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1225-11-2018 / 12:00
    Legionovia Legionowo
    2
    3
    Legia II Warszawa

Kolejka 13

  • 3. liga gr. I - Kolejka 1320-10-2018 / 13:00
    MKS Ełk
    0
    3
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1320-10-2018 / 14:00
    Huragan Morag
    0
    1
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1320-10-2018 / 14:00
    Znicz Biała Piska
    1
    1
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1320-10-2018 / 15:00
    Olimpia Zambrów
    3
    1
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1320-10-2018 / 15:00
    ŁKS 1926 Łomża
    3
    4
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1320-10-2018 / 17:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    7
    0
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1320-10-2018 / 18:00
    Victoria Sulejówek
    1
    2
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1320-10-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    2
    2
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1321-10-2018 / 11:00
    Legia II Warszawa
    1
    2
    Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 14

  • 3. liga gr. I - Kolejka 1427-10-2018 / 13:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    1
    1
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1427-10-2018 / 13:00
    Ursus Warszawa
    0
    2
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1427-10-2018 / 13:00
    Legionovia Legionowo
    3
    0
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1427-10-2018 / 14:00
    Unia Skierniewice
    0
    0
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1427-10-2018 / 14:00
    Olimpia Zambrów
    1
    4
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1427-10-2018 / 16:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    2
    4
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1427-10-2018 / 17:00
    Polonia Warszawa
    2
    0
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1427-10-2018 / 17:00
    Broń Radom
    2
    0
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1428-10-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    1
    2
    Znicz Biała Piska

Kolejka 15

  • 3. liga gr. I - Kolejka 1503-11-2018 / 13:00
    MKS Ełk
    2
    2
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1503-11-2018 / 13:00
    Huragan Morag
    4
    0
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1503-11-2018 / 13:00
    ŁKS 1926 Łomża
    1
    2
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1503-11-2018 / 13:00
    Znicz Biała Piska
    3
    2
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1503-11-2018 / 16:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    0
    3
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1503-11-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    2
    2
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1503-11-2018 / 18:00
    Victoria Sulejówek
    0
    1
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1504-11-2018 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    0
    0
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1504-11-2018 / 12:00
    Legia II Warszawa
    0
    1
    Unia Skierniewice

Kolejka 16

  • 3. liga gr. I - Kolejka 1609-11-2018 / 19:00
    Polonia Warszawa
    6
    0
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1610-11-2018 / 13:00
    Legionovia Legionowo
    2
    0
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1610-11-2018 / 13:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    0
    2
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1610-11-2018 / 14:00
    Unia Skierniewice
    3
    0
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1610-11-2018 / 16:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    3
    2
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1610-11-2018 / 17:00
    Broń Radom
    2
    0
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1610-11-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    2
    1
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1611-11-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    0
    1
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1624-11-2018 / 12:00
    Olimpia Zambrów
    4
    1
    ŁKS 1926 Łomża

Kolejka 17

  • 3. liga gr. I - Kolejka 1717-11-2018 / 13:00
    Ursus Warszawa
    2
    1
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1717-11-2018 / 13:00
    Znicz Biała Piska
    1
    5
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1717-11-2018 / 13:00
    ŁKS 1926 Łomża
    1
    2
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1717-11-2018 / 13:00
    Huragan Morag
    5
    2
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1717-11-2018 / 13:00
    MKS Ełk
    0
    3
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1717-11-2018 / 16:00
    Victoria Sulejówek
    1
    1
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1718-11-2018 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    0
    2
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1718-11-2018 / 12:00
    Legia II Warszawa
    4
    0
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1718-11-2018 / 16:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    0
    0
    Olimpia Zambrów

Kolejka 18

  • 3. liga gr. I - Kolejka 1816-03-2019 / 00:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    0
    1
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1816-03-2019 / 00:00
    Victoria Sulejówek
    2
    2
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1816-03-2019 / 00:00
    Huragan Morag
    2
    2
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1816-03-2019 / 13:00
    MKS Ełk
    1
    2
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1816-03-2019 / 14:00
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    3
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1816-03-2019 / 14:00
    Ursus Warszawa
    1
    1
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1816-03-2019 / 15:00
    Legionovia Legionowo
    0
    1
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1817-03-2019 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    2
    0
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1817-03-2019 / 12:00
    Legia II Warszawa
    0
    0
    Broń Radom

Kolejka 19

  • 3. liga gr. I - Kolejka 1923-03-2019 / 15:00
    ŁKS 1926 Łomża
    1
    4
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1923-03-2019 / 15:00
    Znicz Biała Piska
    2
    1
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1923-03-2019 / 15:00
    Olimpia Zambrów
    4
    2
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1923-03-2019 / 15:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    0
    3
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1923-03-2019 / 18:00
    Sokół Ostróda
    3
    2
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1924-03-2019 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    0
    1
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1924-03-2019 / 12:00
    Broń Radom
    3
    1
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1924-03-2019 / 16:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    1
    1
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1929-05-2019 / 17:00
    Polonia Warszawa
    3
    1
    Legia II Warszawa

Kolejka 20

  • 3. liga gr. I - Kolejka 2029-03-2019 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    0
    3
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2030-03-2019 / 14:00
    MKS Ełk
    1
    1
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2030-03-2019 / 15:00
    Huragan Morag
    1
    2
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2030-03-2019 / 15:00
    Ursus Warszawa
    3
    1
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2030-03-2019 / 15:00
    Unia Skierniewice
    0
    2
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2030-03-2019 / 15:30
    Legionovia Legionowo
    2
    2
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2031-03-2019 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    2
    0
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2031-03-2019 / 12:00
    Legia II Warszawa
    0
    0
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2031-03-2019 / 17:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    1
    0
    ŁKS 1926 Łomża

Kolejka 21

  • 3. liga gr. I - Kolejka 2106-04-2019 / 16:00
    Olimpia Zambrów
    2
    2
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2106-04-2019 / 16:00
    Znicz Biała Piska
    0
    2
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2106-04-2019 / 16:00
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    3
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2106-04-2019 / 18:00
    Sokół Ostróda
    3
    1
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2106-04-2019 / 19:00
    Polonia Warszawa
    0
    2
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2107-04-2019 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    2
    2
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2107-04-2019 / 12:00
    Broń Radom
    3
    1
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2107-04-2019 / 16:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    1
    2
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2107-04-2019 / 17:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    0
    2
    Legionovia Legionowo

Kolejka 22

  • 3. liga gr. I - Kolejka 2213-04-2019 / 15:00
    MKS Ełk
    0
    0
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2213-04-2019 / 16:00
    Huragan Morag
    2
    3
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2213-04-2019 / 16:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    2
    2
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2213-04-2019 / 16:00
    Ursus Warszawa
    1
    1
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2213-04-2019 / 16:00
    Unia Skierniewice
    2
    1
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2213-04-2019 / 16:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    1
    1
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2213-04-2019 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    1
    2
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2214-04-2019 / 12:00
    Legia II Warszawa
    2
    0
    Sokół Ostróda
    • Mateusz Praszelik 52'
    • Maciej Rosołek 77'
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2214-04-2019 / 16:00
      Legionovia Legionowo
      4
      0
      Ruch Wysokie Mazowieckie

    Kolejka 23

    • 3. liga gr. I - Kolejka 2319-04-2019 / 16:00
      Huragan Morag
      1
      2
      Legionovia Legionowo
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2319-04-2019 / 17:00
      ŁKS 1926 Łomża
      1
      3
      Victoria Sulejówek
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2319-04-2019 / 17:30
      Pelikan Łowicz
      0
      2
      Unia Skierniewice
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2319-04-2019 / 18:00
      Sokół Ostróda
      2
      1
      Lechia Tomaszów Mazowiecki
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2319-04-2019 / 18:00
      Broń Radom
      1
      2
      Ruch Wysokie Mazowieckie
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2320-04-2019 / 11:00
      Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      1
      3
      MKS Ełk
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2320-04-2019 / 15:00
      Olimpia Zambrów
      2
      1
      Ursus Warszawa
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2320-04-2019 / 16:00
      Znicz Biała Piska
      0
      0
      Legia II Warszawa
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2320-04-2019 / 17:00
      Polonia Warszawa
      0
      1
      Sokół Aleksandrów Łódzki

    Kolejka 24

    • 3. liga gr. I - Kolejka 2427-04-2019 / 16:00
      Ursus Warszawa
      1
      0
      Sokół Ostróda
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2427-04-2019 / 16:00
      Lechia Tomaszów Mazowiecki
      4
      1
      Znicz Biała Piska
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2427-04-2019 / 16:30
      Legionovia Legionowo
      3
      0
      Broń Radom
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2427-04-2019 / 17:00
      MKS Ełk
      0
      0
      Huragan Morag
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2427-04-2019 / 17:00
      Sokół Aleksandrów Łódzki
      1
      0
      Pelikan Łowicz
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2427-04-2019 / 17:00
      Unia Skierniewice
      2
      1
      Olimpia Zambrów
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2427-04-2019 / 19:00
      Victoria Sulejówek
      2
      3
      Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2428-04-2019 / 12:00
      Legia II Warszawa
      3
      0
      ŁKS 1926 Łomża
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2428-04-2019 / 16:00
      Ruch Wysokie Mazowieckie
      0
      0
      Polonia Warszawa

    Kolejka 25

    • 3. liga gr. I - Kolejka 2504-05-2019 / 00:00
      Polonia Warszawa
      3
      1
      Broń Radom
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2504-05-2019 / 16:00
      Znicz Biała Piska
      2
      2
      Ursus Warszawa
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2504-05-2019 / 17:00
      Huragan Morag
      3
      3
      Victoria Sulejówek
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2504-05-2019 / 17:00
      Olimpia Zambrów
      1
      1
      Sokół Aleksandrów Łódzki
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2504-05-2019 / 17:00
      MKS Ełk
      0
      4
      Legionovia Legionowo
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2504-05-2019 / 18:00
      Sokół Ostróda
      3
      0
      Unia Skierniewice
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2505-05-2019 / 11:15
      Pelikan Łowicz
      1
      0
      Ruch Wysokie Mazowieckie
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2505-05-2019 / 17:00
      ŁKS 1926 Łomża
      0
      1
      Lechia Tomaszów Mazowiecki
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2505-05-2019 / 17:00
      Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      4
      5
      Legia II Warszawa

    Kolejka 26

    • 3. liga gr. I - Kolejka 2611-05-2019 / 16:00
      Ursus Warszawa
      1
      0
      ŁKS 1926 Łomża
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2611-05-2019 / 16:00
      Lechia Tomaszów Mazowiecki
      2
      1
      Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2611-05-2019 / 17:00
      Ruch Wysokie Mazowieckie
      2
      3
      Olimpia Zambrów
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2611-05-2019 / 17:00
      Sokół Aleksandrów Łódzki
      4
      0
      Sokół Ostróda
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2611-05-2019 / 17:00
      Unia Skierniewice
      1
      0
      Znicz Biała Piska
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2611-05-2019 / 19:00
      Victoria Sulejówek
      1
      2
      MKS Ełk
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2612-05-2019 / 12:00
      Legia II Warszawa
      1
      0
      Huragan Morag
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2612-05-2019 / 12:00
      Broń Radom
      1
      4
      Pelikan Łowicz
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2612-05-2019 / 17:00
      Legionovia Legionowo
      1
      0
      Polonia Warszawa

    Kolejka 27

    • 3. liga gr. I - Kolejka 2715-05-2019 / 17:00
      MKS Ełk
      1
      0
      Legia II Warszawa
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2715-05-2019 / 17:00
      Huragan Morag
      1
      1
      Lechia Tomaszów Mazowiecki
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2715-05-2019 / 17:00
      Olimpia Zambrów
      1
      1
      Broń Radom
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2715-05-2019 / 17:00
      ŁKS 1926 Łomża
      0
      3
      Unia Skierniewice
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2715-05-2019 / 17:00
      Znicz Biała Piska
      0
      4
      Sokół Aleksandrów Łódzki
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2715-05-2019 / 18:00
      Pelikan Łowicz
      1
      4
      Polonia Warszawa
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2715-05-2019 / 18:00
      Sokół Ostróda
      2
      1
      Ruch Wysokie Mazowieckie
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2715-05-2019 / 19:00
      Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      1
      1
      Ursus Warszawa
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2715-05-2019 / 19:00
      Victoria Sulejówek
      0
      1
      Legionovia Legionowo

    Kolejka 28

    • 3. liga gr. I - Kolejka 2818-05-2019 / 17:00
      Unia Skierniewice
      1
      4
      Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2818-05-2019 / 17:00
      Sokół Aleksandrów Łódzki
      0
      0
      ŁKS 1926 Łomża
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2818-05-2019 / 17:00
      Broń Radom
      0
      1
      Sokół Ostróda
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2819-05-2019 / 11:00
      Lechia Tomaszów Mazowiecki
      0
      1
      MKS Ełk
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2819-05-2019 / 12:00
      Legia II Warszawa
      0
      0
      Victoria Sulejówek
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2819-05-2019 / 12:00
      Polonia Warszawa
      1
      3
      Olimpia Zambrów
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2819-05-2019 / 12:00
      Ursus Warszawa
      4
      2
      Huragan Morag
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2819-05-2019 / 16:00
      Ruch Wysokie Mazowieckie
      1
      0
      Znicz Biała Piska
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2819-05-2019 / 17:30
      Legionovia Legionowo
      2
      1
      Pelikan Łowicz

    Kolejka 29

    • 3. liga gr. I - Kolejka 2925-05-2019 / 11:00
      Legia II Warszawa
      0
      1
      Legionovia Legionowo
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2925-05-2019 / 17:00
      Olimpia Zambrów
      3
      0
      Pelikan Łowicz
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2925-05-2019 / 17:00
      Znicz Biała Piska
      2
      1
      Broń Radom
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2925-05-2019 / 17:00
      ŁKS 1926 Łomża
      0
      3
      Ruch Wysokie Mazowieckie
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2925-05-2019 / 17:00
      Huragan Morag
      1
      5
      Unia Skierniewice
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2925-05-2019 / 17:00
      MKS Ełk
      2
      2
      Ursus Warszawa
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2925-05-2019 / 18:00
      Sokół Ostróda
      0
      2
      Polonia Warszawa
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2925-05-2019 / 19:00
      Victoria Sulejówek
      2
      4
      Lechia Tomaszów Mazowiecki
    • 3. liga gr. I - Kolejka 2926-05-2019 / 17:00
      Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      1
      1
      Sokół Aleksandrów Łódzki

    Kolejka 30

    • 3. liga gr. I - Kolejka 3001-06-2019 / 14:00
      Unia Skierniewice
      2
      0
      MKS Ełk
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3001-06-2019 / 14:00
      Sokół Aleksandrów Łódzki
      3
      1
      Huragan Morag
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3001-06-2019 / 16:00
      Ursus Warszawa
      1
      2
      Victoria Sulejówek
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3001-06-2019 / 17:00
      Broń Radom
      1
      0
      ŁKS 1926 Łomża
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3001-06-2019 / 17:00
      Polonia Warszawa
      2
      2
      Znicz Biała Piska
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3001-06-2019 / 18:00
      Legionovia Legionowo
      3
      2
      Olimpia Zambrów
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3002-06-2019 / 11:00
      Lechia Tomaszów Mazowiecki
      6
      1
      Legia II Warszawa
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3002-06-2019 / 11:15
      Pelikan Łowicz
      2
      1
      Sokół Ostróda
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3002-06-2019 / 16:00
      Ruch Wysokie Mazowieckie
      2
      1
      Świt Nowy Dwór Mazowiecki

    Kolejka 31

    • 3. liga gr. I - Kolejka 3107-06-2019 / 17:00
      MKS Ełk
      0
      4
      Sokół Aleksandrów Łódzki
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3108-06-2019 / 00:00
      Victoria Sulejówek
      1
      1
      Unia Skierniewice
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3108-06-2019 / 11:00
      Legia II Warszawa
      1
      0
      Ursus Warszawa
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3108-06-2019 / 17:00
      Znicz Biała Piska
      2
      3
      Pelikan Łowicz
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3108-06-2019 / 17:00
      Huragan Morag
      2
      1
      Ruch Wysokie Mazowieckie
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3108-06-2019 / 18:00
      ŁKS 1926 Łomża
      1
      1
      Polonia Warszawa
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3108-06-2019 / 18:00
      Sokół Ostróda
      1
      2
      Olimpia Zambrów
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3109-06-2019 / 11:00
      Lechia Tomaszów Mazowiecki
      1
      6
      Legionovia Legionowo
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3109-06-2019 / 17:00
      Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      5
      1
      Broń Radom

    Kolejka 32

    • 3. liga gr. I - Kolejka 3214-06-2019 / 18:00
      Broń Radom
      2
      1
      Huragan Morag
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3214-06-2019 / 19:00
      Polonia Warszawa
      3
      3
      Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3215-06-2019 / 15:00
      Unia Skierniewice
      2
      2
      Legia II Warszawa
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3215-06-2019 / 16:00
      Ursus Warszawa
      4
      4
      Lechia Tomaszów Mazowiecki
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3215-06-2019 / 17:00
      Olimpia Zambrów
      2
      2
      Znicz Biała Piska
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3215-06-2019 / 17:00
      Sokół Aleksandrów Łódzki
      3
      0
      Victoria Sulejówek
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3215-06-2019 / 17:00
      Ruch Wysokie Mazowieckie
      1
      3
      MKS Ełk
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3215-06-2019 / 18:00
      Legionovia Legionowo
      6
      0
      Sokół Ostróda
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3216-06-2019 / 11:15
      Pelikan Łowicz
      2
      1
      ŁKS 1926 Łomża

    Kolejka 33

    • 3. liga gr. I - Kolejka 3319-06-2019 / 18:00
      Znicz Biała Piska
      2
      2
      Sokół Ostróda
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3319-06-2019 / 18:00
      ŁKS 1926 Łomża
      0
      5
      Olimpia Zambrów
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3319-06-2019 / 18:00
      Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      3
      3
      Pelikan Łowicz
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3319-06-2019 / 18:00
      Huragan Morag
      1
      1
      Polonia Warszawa
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3319-06-2019 / 18:00
      MKS Ełk
      0
      4
      Broń Radom
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3319-06-2019 / 18:00
      Victoria Sulejówek
      2
      2
      Ruch Wysokie Mazowieckie
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3319-06-2019 / 18:00
      Legia II Warszawa
      1
      2
      Sokół Aleksandrów Łódzki
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3319-06-2019 / 18:00
      Lechia Tomaszów Mazowiecki
      2
      1
      Unia Skierniewice
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3319-06-2019 / 18:00
      Ursus Warszawa
      3
      4
      Legionovia Legionowo

    Kolejka 34

    • 3. liga gr. I - Kolejka 3422-06-2019 / 15:00
      Sokół Ostróda
      5
      2
      ŁKS 1926 Łomża
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3422-06-2019 / 17:00
      Sokół Aleksandrów Łódzki
      2
      3
      Lechia Tomaszów Mazowiecki
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3422-06-2019 / 17:00
      Ruch Wysokie Mazowieckie
      1
      1
      Legia II Warszawa
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3422-06-2019 / 17:00
      Broń Radom
      4
      0
      Victoria Sulejówek
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3422-06-2019 / 17:00
      Polonia Warszawa
      1
      0
      MKS Ełk
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3422-06-2019 / 17:00
      Pelikan Łowicz
      0
      1
      Huragan Morag
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3422-06-2019 / 17:00
      Olimpia Zambrów
      0
      4
      Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3422-06-2019 / 17:00
      Legionovia Legionowo
      4
      2
      Znicz Biała Piska
    • 3. liga gr. I - Kolejka 3422-06-2019 / 17:00
      Unia Skierniewice
      4
      0
      Ursus Warszawa