Reklama HEG

3. liga, grupa I 2019/2020

Razem Dom Wyjazd
Lp Drużyna Mecze Pkt Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Pelikan Łowicz 1 3 1 0 0 4-0 0 0 0 0-0 1 0 0 4-0
2. Huragan Morag 1 3 1 0 0 4-2 1 0 0 4-2 0 0 0 0-0
3. Ursus Warszawa 1 3 1 0 0 3-1 1 0 0 3-1 0 0 0 0-0
4. Polonia Warszawa 1 3 1 0 0 4-3 1 0 0 4-3 0 0 0 0-0
5. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 3 1 0 0 2-1 0 0 0 0-0 1 0 0 2-1
6. Sokół Aleksandrów Łódzki 1 3 1 0 0 2-1 0 0 0 0-0 1 0 0 2-1
7. Legia II Warszawa 1 3 1 0 0 1-0 0 0 0 0-0 1 0 0 1-0
8. Znicz Biała Piska 1 1 0 1 0 1-1 0 1 0 1-1 0 0 0 0-0
9. Ruch Wysokie Mazowieckie 1 1 0 1 0 1-1 0 0 0 0-0 0 1 0 1-1
10. Concordia Elbląg 1 1 0 1 0 0-0 0 1 0 0-0 0 0 0 0-0
11. Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 1 0 1 0 0-0 0 0 0 0-0 0 1 0 0-0
12. Unia Skierniewice 1 0 0 0 1 3-4 0 0 0 0-0 0 0 1 3-4
13. Olimpia Zambrów 1 0 0 0 1 1-2 0 0 1 1-2 0 0 0 0-0
14. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 0 0 0 1 1-2 0 0 1 1-2 0 0 0 0-0
15. RKS Radomsko 1 0 0 0 1 0-1 0 0 1 0-1 0 0 0 0-0
16. Sokół Ostróda 1 0 0 0 1 2-4 0 0 0 0-0 0 0 1 2-4
17. Broń Radom 1 0 0 0 1 1-3 0 0 0 0-0 0 0 1 1-3
18. KS Wasilków 1 0 0 0 1 0-4 0 0 1 0-4 0 0 0 0-0

Kolejka 1

  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1 03-08-2019 / 15:00
    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
    1
    2
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    • Patryk Szymański 60'
    • Bartłomiej Maćczak 1'
    • Mikołaj Bociek (k.) 90'
  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1 03-08-2019 / 16:00
    Olimpia Zambrów
    1
    2
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    • Łukasz Grzybowski 80'
    • Mateusz Kwiatkowski 87'
    • Rafał Maciejewski 90'
  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1 03-08-2019 / 16:00
    Ursus Warszawa
    3
    1
    Broń Radom
    • Paweł Jabłoński 24'
    • Sebastian Szerszeń 63'
    • Mateusz Muszyński 90'
    • Patryk Czarnota 20'
  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1 03-08-2019 / 17:00
    Concordia Elbląg
    0
    0
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1 03-08-2019 / 17:00
    Znicz Biała Piska
    1
    1
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    • Mateusz Furman (k.) 39'
    • Rafał Babul 82'
  • 3. liga, grupa I - Kolejka 1 03-08-2019 / 17:00
    KS Wasilków
    0
    4
    Pelikan Łowicz
      • Damian Szczepański (k.) 53'
      • Piotr Piekarski (k.) 58'
      • Piotr Piekarski (k.) 68'
      • Grzegorz Wawrzyński 77'
    • 3. liga, grupa I - Kolejka 1 03-08-2019 / 17:00
      RKS Radomsko
      0
      1
      Legia II Warszawa
        • Mateusz Grudziński 89'
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 1 03-08-2019 / 18:00
        Huragan Morag
        4
        2
        Sokół Ostróda
        • Piotr Łysiak (k.) 25'
        • Piotr Łysiak 48'
        • Piotr Łysiak (k.) 53'
        • Szymon Modrzewski 90'
        • Robert Hirsz (k.) 18'
        • Robert Hirsz (k.) 33'
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 1 03-08-2019 / 19:00
        Polonia Warszawa
        4
        3
        Unia Skierniewice
        • Krystian Pieczara 48'
        • Krystian Pieczara 62'
        • Krystian Pieczara 73'
        • Patryk Zych 83'
        • Rafał Parobczyk 5'
        • Dawid Przezak 54'
        • Bartosz Bujalski 86'

      Kolejka 2

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 2 10-08-2019 / 00:00
        Broń Radom
        -
        -
        Legia II Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 2 10-08-2019 / 00:00
        Sokół Aleksandrów Łódzki
        -
        -
        Znicz Biała Piska
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 2 10-08-2019 / 17:00
        RKS Radomsko
        -
        -
        Huragan Morag
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 2 10-08-2019 / 17:00
        Concordia Elbląg
        -
        -
        KS Wasilków
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 2 10-08-2019 / 17:00
        Unia Skierniewice
        -
        -
        Ruch Wysokie Mazowieckie
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 2 10-08-2019 / 18:00
        Sokół Ostróda
        -
        -
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 2 10-08-2019 / 19:00
        Polonia Warszawa
        -
        -
        Ursus Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 2 10-08-2019 / 19:35
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
        -
        -
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 2 11-08-2019 / 11:15
        Pelikan Łowicz
        -
        -
        Olimpia Zambrów

      Kolejka 3

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 3 14-08-2019 / 00:00
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
        -
        -
        RKS Radomsko
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 3 14-08-2019 / 00:00
        Legia II Warszawa
        -
        -
        Polonia Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 3 14-08-2019 / 16:00
        Ursus Warszawa
        -
        -
        Unia Skierniewice
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 3 14-08-2019 / 17:00
        Ruch Wysokie Mazowieckie
        -
        -
        Sokół Aleksandrów Łódzki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 3 14-08-2019 / 17:00
        KS Wasilków
        -
        -
        Sokół Ostróda
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 3 14-08-2019 / 17:00
        Olimpia Zambrów
        -
        -
        Concordia Elbląg
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 3 14-08-2019 / 17:00
        Znicz Biała Piska
        -
        -
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 3 14-08-2019 / 17:30
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
        -
        -
        Pelikan Łowicz
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 3 14-08-2019 / 18:00
        Huragan Morag
        -
        -
        Broń Radom

      Kolejka 4

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 4 17-08-2019 / 00:00
        Broń Radom
        -
        -
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 4 17-08-2019 / 00:00
        Unia Skierniewice
        -
        -
        Sokół Aleksandrów Łódzki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 4 17-08-2019 / 16:00
        Ursus Warszawa
        -
        -
        Legia II Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 4 17-08-2019 / 17:00
        Concordia Elbląg
        -
        -
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 4 17-08-2019 / 18:00
        Sokół Ostróda
        -
        -
        Olimpia Zambrów
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 4 18-08-2019 / 11:15
        Pelikan Łowicz
        -
        -
        Znicz Biała Piska
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 4 18-08-2019 / 17:00
        RKS Radomsko
        -
        -
        KS Wasilków
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 4 18-08-2019 / 18:00
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
        -
        -
        Ruch Wysokie Mazowieckie
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 4 18-08-2019 / 19:00
        Polonia Warszawa
        -
        -
        Huragan Morag

      Kolejka 5

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 5 24-08-2019 / 00:00
        Legia II Warszawa
        -
        -
        Unia Skierniewice
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 5 24-08-2019 / 00:00
        Sokół Aleksandrów Łódzki
        -
        -
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 5 24-08-2019 / 00:00
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
        -
        -
        Polonia Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 5 24-08-2019 / 15:30
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
        -
        -
        Sokół Ostróda
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 5 24-08-2019 / 16:00
        Olimpia Zambrów
        -
        -
        RKS Radomsko
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 5 24-08-2019 / 17:00
        Huragan Morag
        -
        -
        Ursus Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 5 24-08-2019 / 17:00
        KS Wasilków
        -
        -
        Broń Radom
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 5 24-08-2019 / 17:00
        Znicz Biała Piska
        -
        -
        Concordia Elbląg
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 5 25-08-2019 / 16:00
        Ruch Wysokie Mazowieckie
        -
        -
        Pelikan Łowicz

      Kolejka 6

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 6 31-08-2019 / 00:00
        Legia II Warszawa
        -
        -
        Huragan Morag
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 6 31-08-2019 / 00:00
        Broń Radom
        -
        -
        Olimpia Zambrów
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 6 31-08-2019 / 16:00
        Ursus Warszawa
        -
        -
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 6 31-08-2019 / 16:00
        Unia Skierniewice
        -
        -
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 6 31-08-2019 / 17:00
        Concordia Elbląg
        -
        -
        Ruch Wysokie Mazowieckie
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 6 31-08-2019 / 17:00
        RKS Radomsko
        -
        -
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 6 31-08-2019 / 18:00
        Sokół Ostróda
        -
        -
        Znicz Biała Piska
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 6 31-08-2019 / 19:00
        Polonia Warszawa
        -
        -
        KS Wasilków
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 6 01-09-2019 / 11:15
        Pelikan Łowicz
        -
        -
        Sokół Aleksandrów Łódzki

      Kolejka 7

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 7 07-09-2019 / 00:00
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
        -
        -
        Legia II Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 7 07-09-2019 / 00:00
        Sokół Aleksandrów Łódzki
        -
        -
        Concordia Elbląg
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 7 07-09-2019 / 15:30
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
        -
        -
        Broń Radom
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 7 07-09-2019 / 16:00
        Olimpia Zambrów
        -
        -
        Polonia Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 7 07-09-2019 / 16:00
        KS Wasilków
        -
        -
        Ursus Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 7 07-09-2019 / 16:00
        Znicz Biała Piska
        -
        -
        RKS Radomsko
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 7 07-09-2019 / 17:00
        Huragan Morag
        -
        -
        Unia Skierniewice
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 7 08-09-2019 / 16:00
        Ruch Wysokie Mazowieckie
        -
        -
        Sokół Ostróda
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 7 08-09-2019 / 17:00
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
        -
        -
        Pelikan Łowicz

      Kolejka 8

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 8 14-09-2019 / 00:00
        Unia Skierniewice
        -
        -
        Pelikan Łowicz
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 8 14-09-2019 / 00:00
        Polonia Warszawa
        -
        -
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 8 14-09-2019 / 00:00
        Broń Radom
        -
        -
        Znicz Biała Piska
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 8 14-09-2019 / 00:00
        Legia II Warszawa
        -
        -
        KS Wasilków
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 8 14-09-2019 / 16:00
        RKS Radomsko
        -
        -
        Ruch Wysokie Mazowieckie
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 8 14-09-2019 / 16:00
        Ursus Warszawa
        -
        -
        Olimpia Zambrów
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 8 14-09-2019 / 16:00
        Huragan Morag
        -
        -
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 8 14-09-2019 / 16:30
        Concordia Elbląg
        -
        -
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 8 14-09-2019 / 18:00
        Sokół Ostróda
        -
        -
        Sokół Aleksandrów Łódzki

      Kolejka 9

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 9 21-09-2019 / 00:00
        Sokół Aleksandrów Łódzki
        -
        -
        RKS Radomsko
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 9 21-09-2019 / 00:00
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
        -
        -
        Unia Skierniewice
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 9 21-09-2019 / 14:00
        Znicz Biała Piska
        -
        -
        Polonia Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 9 21-09-2019 / 15:30
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
        -
        -
        Ursus Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 9 21-09-2019 / 16:00
        Olimpia Zambrów
        -
        -
        Legia II Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 9 21-09-2019 / 17:00
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
        -
        -
        Sokół Ostróda
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 9 22-09-2019 / 11:15
        Pelikan Łowicz
        -
        -
        Concordia Elbląg
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 9 22-09-2019 / 15:00
        KS Wasilków
        -
        -
        Huragan Morag
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 9 22-09-2019 / 16:00
        Ruch Wysokie Mazowieckie
        -
        -
        Broń Radom

      Kolejka 10

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 10 28-09-2019 / 00:00
        Polonia Warszawa
        -
        -
        Ruch Wysokie Mazowieckie
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 10 28-09-2019 / 00:00
        Unia Skierniewice
        -
        -
        Concordia Elbląg
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 10 28-09-2019 / 00:00
        Broń Radom
        -
        -
        Sokół Aleksandrów Łódzki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 10 28-09-2019 / 00:00
        Legia II Warszawa
        -
        -
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 10 28-09-2019 / 00:00
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
        -
        -
        KS Wasilków
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 10 28-09-2019 / 15:00
        Huragan Morag
        -
        -
        Olimpia Zambrów
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 10 28-09-2019 / 16:00
        Ursus Warszawa
        -
        -
        Znicz Biała Piska
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 10 28-09-2019 / 16:00
        RKS Radomsko
        -
        -
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 10 28-09-2019 / 18:00
        Sokół Ostróda
        -
        -
        Pelikan Łowicz

      Kolejka 11

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 11 05-10-2019 / 00:00
        Sokół Aleksandrów Łódzki
        -
        -
        Polonia Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 11 05-10-2019 / 14:00
        Znicz Biała Piska
        -
        -
        Legia II Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 11 05-10-2019 / 15:00
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
        -
        -
        Huragan Morag
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 11 05-10-2019 / 15:00
        Olimpia Zambrów
        -
        -
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 11 05-10-2019 / 16:00
        Concordia Elbląg
        -
        -
        Sokół Ostróda
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 11 06-10-2019 / 11:15
        Pelikan Łowicz
        -
        -
        RKS Radomsko
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 11 06-10-2019 / 15:00
        KS Wasilków
        -
        -
        Unia Skierniewice
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 11 06-10-2019 / 16:00
        Ruch Wysokie Mazowieckie
        -
        -
        Ursus Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 11 06-10-2019 / 17:00
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
        -
        -
        Broń Radom

      Kolejka 12

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 12 12-10-2019 / 00:00
        Broń Radom
        -
        -
        Pelikan Łowicz
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 12 12-10-2019 / 00:00
        Unia Skierniewice
        -
        -
        Sokół Ostróda
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 12 12-10-2019 / 00:00
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
        -
        -
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 12 12-10-2019 / 00:00
        Legia II Warszawa
        -
        -
        Ruch Wysokie Mazowieckie
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 12 12-10-2019 / 14:00
        Huragan Morag
        -
        -
        Znicz Biała Piska
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 12 12-10-2019 / 15:00
        RKS Radomsko
        -
        -
        Concordia Elbląg
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 12 12-10-2019 / 15:00
        KS Wasilków
        -
        -
        Olimpia Zambrów
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 12 12-10-2019 / 16:00
        Ursus Warszawa
        -
        -
        Sokół Aleksandrów Łódzki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 12 12-10-2019 / 18:00
        Polonia Warszawa
        -
        -
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki

      Kolejka 13

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 13 19-10-2019 / 00:00
        Sokół Aleksandrów Łódzki
        -
        -
        Legia II Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 13 19-10-2019 / 14:00
        Olimpia Zambrów
        -
        -
        Unia Skierniewice
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 13 19-10-2019 / 14:00
        Znicz Biała Piska
        -
        -
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 13 19-10-2019 / 14:00
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
        -
        -
        KS Wasilków
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 13 19-10-2019 / 15:00
        Concordia Elbląg
        -
        -
        Broń Radom
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 13 19-10-2019 / 17:00
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
        -
        -
        Ursus Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 13 19-10-2019 / 18:00
        Sokół Ostróda
        -
        -
        RKS Radomsko
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 13 20-10-2019 / 11:15
        Pelikan Łowicz
        -
        -
        Polonia Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 13 20-10-2019 / 16:00
        Ruch Wysokie Mazowieckie
        -
        -
        Huragan Morag

      Kolejka 14

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 14 26-10-2019 / 00:00
        Unia Skierniewice
        -
        -
        RKS Radomsko
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 14 26-10-2019 / 00:00
        Broń Radom
        -
        -
        Sokół Ostróda
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 14 26-10-2019 / 00:00
        Legia II Warszawa
        -
        -
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 14 26-10-2019 / 00:00
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
        -
        -
        Ruch Wysokie Mazowieckie
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 14 26-10-2019 / 14:00
        Huragan Morag
        -
        -
        Sokół Aleksandrów Łódzki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 14 26-10-2019 / 14:00
        KS Wasilków
        -
        -
        Znicz Biała Piska
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 14 26-10-2019 / 14:00
        Olimpia Zambrów
        -
        -
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 14 26-10-2019 / 15:00
        Ursus Warszawa
        -
        -
        Pelikan Łowicz
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 14 26-10-2019 / 17:00
        Polonia Warszawa
        -
        -
        Concordia Elbląg

      Kolejka 15

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 15 02-11-2019 / 00:00
        Sokół Aleksandrów Łódzki
        -
        -
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 15 02-11-2019 / 13:00
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
        -
        -
        Unia Skierniewice
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 15 02-11-2019 / 13:00
        Znicz Biała Piska
        -
        -
        Olimpia Zambrów
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 15 02-11-2019 / 13:30
        Concordia Elbląg
        -
        -
        Ursus Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 15 02-11-2019 / 14:00
        RKS Radomsko
        -
        -
        Broń Radom
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 15 03-11-2019 / 11:15
        Pelikan Łowicz
        -
        -
        Legia II Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 15 03-11-2019 / 16:00
        Sokół Ostróda
        -
        -
        Polonia Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 15 03-11-2019 / 16:00
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
        -
        -
        Huragan Morag
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 15 03-11-2019 / 16:00
        Ruch Wysokie Mazowieckie
        -
        -
        KS Wasilków

      Kolejka 16

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 16 09-11-2019 / 00:00
        Unia Skierniewice
        -
        -
        Broń Radom
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 16 09-11-2019 / 00:00
        Polonia Warszawa
        -
        -
        RKS Radomsko
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 16 09-11-2019 / 00:00
        Legia II Warszawa
        -
        -
        Concordia Elbląg
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 16 09-11-2019 / 00:00
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
        -
        -
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 16 09-11-2019 / 13:00
        Huragan Morag
        -
        -
        Pelikan Łowicz
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 16 09-11-2019 / 13:00
        KS Wasilków
        -
        -
        Sokół Aleksandrów Łódzki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 16 09-11-2019 / 13:00
        Olimpia Zambrów
        -
        -
        Ruch Wysokie Mazowieckie
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 16 09-11-2019 / 13:00
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
        -
        -
        Znicz Biała Piska
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 16 09-11-2019 / 14:00
        Ursus Warszawa
        -
        -
        Sokół Ostróda

      Kolejka 17

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 17 16-11-2019 / 00:00
        Sokół Aleksandrów Łódzki
        -
        -
        Olimpia Zambrów
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 17 16-11-2019 / 00:00
        Broń Radom
        -
        -
        Polonia Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 17 16-11-2019 / 13:00
        Znicz Biała Piska
        -
        -
        Unia Skierniewice
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 17 16-11-2019 / 13:30
        Concordia Elbląg
        -
        -
        Huragan Morag
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 17 16-11-2019 / 14:00
        RKS Radomsko
        -
        -
        Ursus Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 17 16-11-2019 / 16:00
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
        -
        -
        KS Wasilków
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 17 16-11-2019 / 18:00
        Sokół Ostróda
        -
        -
        Legia II Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 17 17-11-2019 / 11:15
        Pelikan Łowicz
        -
        -
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 17 17-11-2019 / 16:00
        Ruch Wysokie Mazowieckie
        -
        -
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki

      Kolejka 18

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 18 16-11-2019 / 00:00
        Legia II Warszawa
        -
        -
        RKS Radomsko
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 18 16-11-2019 / 00:00
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
        -
        -
        Concordia Elbląg
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 18 16-11-2019 / 00:00
        Unia Skierniewice
        -
        -
        Polonia Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 18 16-11-2019 / 00:00
        Broń Radom
        -
        -
        Ursus Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 18 16-11-2019 / 00:00
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
        -
        -
        Olimpia Zambrów
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 18 16-11-2019 / 00:00
        Sokół Aleksandrów Łódzki
        -
        -
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 18 23-11-2019 / 18:00
        Sokół Ostróda
        -
        -
        Huragan Morag
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 18 24-11-2019 / 11:15
        Pelikan Łowicz
        -
        -
        KS Wasilków
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 18 24-11-2019 / 16:00
        Ruch Wysokie Mazowieckie
        -
        -
        Znicz Biała Piska

      Kolejka 19

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 19 16-11-2019 / 00:00
        Ruch Wysokie Mazowieckie
        -
        -
        Unia Skierniewice
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 19 16-11-2019 / 00:00
        Znicz Biała Piska
        -
        -
        Sokół Aleksandrów Łódzki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 19 16-11-2019 / 00:00
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
        -
        -
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 19 16-11-2019 / 00:00
        Olimpia Zambrów
        -
        -
        Pelikan Łowicz
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 19 16-11-2019 / 00:00
        KS Wasilków
        -
        -
        Concordia Elbląg
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 19 16-11-2019 / 00:00
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
        -
        -
        Sokół Ostróda
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 19 16-11-2019 / 00:00
        Huragan Morag
        -
        -
        RKS Radomsko
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 19 16-11-2019 / 00:00
        Legia II Warszawa
        -
        -
        Broń Radom
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 19 16-11-2019 / 00:00
        Ursus Warszawa
        -
        -
        Polonia Warszawa

      Kolejka 20

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 20 16-11-2019 / 00:00
        RKS Radomsko
        -
        -
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 20 16-11-2019 / 00:00
        Sokół Ostróda
        -
        -
        KS Wasilków
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 20 16-11-2019 / 00:00
        Concordia Elbląg
        -
        -
        Olimpia Zambrów
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 20 16-11-2019 / 00:00
        Pelikan Łowicz
        -
        -
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 20 16-11-2019 / 00:00
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
        -
        -
        Znicz Biała Piska
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 20 16-11-2019 / 00:00
        Sokół Aleksandrów Łódzki
        -
        -
        Ruch Wysokie Mazowieckie
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 20 16-11-2019 / 00:00
        Broń Radom
        -
        -
        Huragan Morag
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 20 16-11-2019 / 00:00
        Polonia Warszawa
        -
        -
        Legia II Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 20 16-11-2019 / 00:00
        Unia Skierniewice
        -
        -
        Ursus Warszawa

      Kolejka 21

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 21 16-11-2019 / 00:00
        Sokół Aleksandrów Łódzki
        -
        -
        Unia Skierniewice
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 21 16-11-2019 / 00:00
        Ruch Wysokie Mazowieckie
        -
        -
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 21 16-11-2019 / 00:00
        Znicz Biała Piska
        -
        -
        Pelikan Łowicz
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 21 16-11-2019 / 00:00
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
        -
        -
        Concordia Elbląg
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 21 16-11-2019 / 00:00
        Olimpia Zambrów
        -
        -
        Sokół Ostróda
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 21 16-11-2019 / 00:00
        KS Wasilków
        -
        -
        RKS Radomsko
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 21 16-11-2019 / 00:00
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
        -
        -
        Broń Radom
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 21 16-11-2019 / 00:00
        Huragan Morag
        -
        -
        Polonia Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 21 16-11-2019 / 00:00
        Legia II Warszawa
        -
        -
        Ursus Warszawa

      Kolejka 22

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 22 16-11-2019 / 00:00
        Unia Skierniewice
        -
        -
        Legia II Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 22 16-11-2019 / 00:00
        Ursus Warszawa
        -
        -
        Huragan Morag
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 22 16-11-2019 / 00:00
        Polonia Warszawa
        -
        -
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 22 16-11-2019 / 00:00
        Concordia Elbląg
        -
        -
        Znicz Biała Piska
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 22 16-11-2019 / 00:00
        Pelikan Łowicz
        -
        -
        Ruch Wysokie Mazowieckie
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 22 16-11-2019 / 00:00
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
        -
        -
        Sokół Aleksandrów Łódzki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 22 16-11-2019 / 00:00
        RKS Radomsko
        -
        -
        Olimpia Zambrów
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 22 16-11-2019 / 00:00
        Broń Radom
        -
        -
        KS Wasilków
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 22 16-11-2019 / 00:00
        Sokół Ostróda
        -
        -
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki

      Kolejka 23

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 23 16-11-2019 / 00:00
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
        -
        -
        Unia Skierniewice
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 23 16-11-2019 / 00:00
        Sokół Aleksandrów Łódzki
        -
        -
        Pelikan Łowicz
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 23 16-11-2019 / 00:00
        Ruch Wysokie Mazowieckie
        -
        -
        Concordia Elbląg
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 23 16-11-2019 / 00:00
        Znicz Biała Piska
        -
        -
        Sokół Ostróda
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 23 16-11-2019 / 00:00
        Huragan Morag
        -
        -
        Legia II Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 23 16-11-2019 / 00:00
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
        -
        -
        Ursus Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 23 16-11-2019 / 00:00
        KS Wasilków
        -
        -
        Polonia Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 23 16-11-2019 / 00:00
        Olimpia Zambrów
        -
        -
        Broń Radom
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 23 16-11-2019 / 00:00
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
        -
        -
        RKS Radomsko

      Kolejka 24

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 24 16-11-2019 / 00:00
        RKS Radomsko
        -
        -
        Znicz Biała Piska
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 24 16-11-2019 / 00:00
        Sokół Ostróda
        -
        -
        Ruch Wysokie Mazowieckie
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 24 16-11-2019 / 00:00
        Concordia Elbląg
        -
        -
        Sokół Aleksandrów Łódzki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 24 16-11-2019 / 00:00
        Pelikan Łowicz
        -
        -
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 24 16-11-2019 / 00:00
        Broń Radom
        -
        -
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 24 16-11-2019 / 00:00
        Polonia Warszawa
        -
        -
        Olimpia Zambrów
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 24 16-11-2019 / 00:00
        Ursus Warszawa
        -
        -
        KS Wasilków
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 24 16-11-2019 / 00:00
        Legia II Warszawa
        -
        -
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 24 16-11-2019 / 00:00
        Unia Skierniewice
        -
        -
        Huragan Morag

      Kolejka 25

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 25 16-11-2019 / 00:00
        Pelikan Łowicz
        -
        -
        Unia Skierniewice
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 25 16-11-2019 / 00:00
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
        -
        -
        Concordia Elbląg
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 25 16-11-2019 / 00:00
        Sokół Aleksandrów Łódzki
        -
        -
        Sokół Ostróda
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 25 16-11-2019 / 00:00
        Ruch Wysokie Mazowieckie
        -
        -
        RKS Radomsko
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 25 16-11-2019 / 00:00
        Znicz Biała Piska
        -
        -
        Broń Radom
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 25 16-11-2019 / 00:00
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
        -
        -
        Polonia Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 25 16-11-2019 / 00:00
        Olimpia Zambrów
        -
        -
        Ursus Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 25 16-11-2019 / 00:00
        KS Wasilków
        -
        -
        Legia II Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 25 16-11-2019 / 00:00
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
        -
        -
        Huragan Morag

      Kolejka 26

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 26 16-11-2019 / 00:00
        RKS Radomsko
        -
        -
        Sokół Aleksandrów Łódzki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 26 16-11-2019 / 00:00
        Sokół Ostróda
        -
        -
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 26 16-11-2019 / 00:00
        Concordia Elbląg
        -
        -
        Pelikan Łowicz
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 26 16-11-2019 / 00:00
        Broń Radom
        -
        -
        Ruch Wysokie Mazowieckie
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 26 16-11-2019 / 00:00
        Polonia Warszawa
        -
        -
        Znicz Biała Piska
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 26 16-11-2019 / 00:00
        Ursus Warszawa
        -
        -
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 26 16-11-2019 / 00:00
        Unia Skierniewice
        -
        -
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 26 16-11-2019 / 00:00
        Huragan Morag
        -
        -
        KS Wasilków
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 26 16-11-2019 / 00:00
        Legia II Warszawa
        -
        -
        Olimpia Zambrów

      Kolejka 27

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 27 16-11-2019 / 00:00
        Concordia Elbląg
        -
        -
        Unia Skierniewice
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 27 16-11-2019 / 00:00
        Pelikan Łowicz
        -
        -
        Sokół Ostróda
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 27 16-11-2019 / 00:00
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
        -
        -
        RKS Radomsko
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 27 16-11-2019 / 00:00
        Sokół Aleksandrów Łódzki
        -
        -
        Broń Radom
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 27 16-11-2019 / 00:00
        Znicz Biała Piska
        -
        -
        Ursus Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 27 16-11-2019 / 00:00
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
        -
        -
        Legia II Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 27 16-11-2019 / 00:00
        Olimpia Zambrów
        -
        -
        Huragan Morag
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 27 16-11-2019 / 00:00
        KS Wasilków
        -
        -
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 27 16-11-2019 / 00:00
        Ruch Wysokie Mazowieckie
        -
        -
        Polonia Warszawa

      Kolejka 28

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 28 16-11-2019 / 00:00
        Sokół Ostróda
        -
        -
        Concordia Elbląg
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 28 16-11-2019 / 00:00
        RKS Radomsko
        -
        -
        Pelikan Łowicz
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 28 16-11-2019 / 00:00
        Broń Radom
        -
        -
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 28 16-11-2019 / 00:00
        Polonia Warszawa
        -
        -
        Sokół Aleksandrów Łódzki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 28 16-11-2019 / 00:00
        Unia Skierniewice
        -
        -
        KS Wasilków
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 28 16-11-2019 / 00:00
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
        -
        -
        Olimpia Zambrów
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 28 16-11-2019 / 00:00
        Huragan Morag
        -
        -
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 28 16-11-2019 / 00:00
        Legia II Warszawa
        -
        -
        Znicz Biała Piska
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 28 16-11-2019 / 00:00
        Ursus Warszawa
        -
        -
        Ruch Wysokie Mazowieckie

      Kolejka 29

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 29 16-11-2019 / 00:00
        Znicz Biała Piska
        -
        -
        Huragan Morag
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 29 16-11-2019 / 00:00
        Ruch Wysokie Mazowieckie
        -
        -
        Legia II Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 29 16-11-2019 / 00:00
        Sokół Aleksandrów Łódzki
        -
        -
        Ursus Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 29 16-11-2019 / 00:00
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
        -
        -
        Polonia Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 29 16-11-2019 / 00:00
        Pelikan Łowicz
        -
        -
        Broń Radom
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 29 16-11-2019 / 00:00
        Concordia Elbląg
        -
        -
        RKS Radomsko
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 29 16-11-2019 / 00:00
        Sokół Ostróda
        -
        -
        Unia Skierniewice
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 29 16-11-2019 / 00:00
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
        -
        -
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 29 16-11-2019 / 00:00
        Olimpia Zambrów
        -
        -
        KS Wasilków

      Kolejka 30

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 30 16-11-2019 / 00:00
        Unia Skierniewice
        -
        -
        Olimpia Zambrów
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 30 16-11-2019 / 00:00
        KS Wasilków
        -
        -
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 30 16-11-2019 / 00:00
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
        -
        -
        Znicz Biała Piska
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 30 16-11-2019 / 00:00
        Huragan Morag
        -
        -
        Ruch Wysokie Mazowieckie
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 30 16-11-2019 / 00:00
        Legia II Warszawa
        -
        -
        Sokół Aleksandrów Łódzki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 30 16-11-2019 / 00:00
        Ursus Warszawa
        -
        -
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 30 16-11-2019 / 00:00
        Polonia Warszawa
        -
        -
        Pelikan Łowicz
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 30 16-11-2019 / 00:00
        Broń Radom
        -
        -
        Concordia Elbląg
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 30 16-11-2019 / 00:00
        RKS Radomsko
        -
        -
        Sokół Ostróda

      Kolejka 31

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 31 16-11-2019 / 00:00
        RKS Radomsko
        -
        -
        Unia Skierniewice
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 31 16-11-2019 / 00:00
        Sokół Ostróda
        -
        -
        Broń Radom
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 31 16-11-2019 / 00:00
        Concordia Elbląg
        -
        -
        Polonia Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 31 16-11-2019 / 00:00
        Pelikan Łowicz
        -
        -
        Ursus Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 31 16-11-2019 / 00:00
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
        -
        -
        Legia II Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 31 16-11-2019 / 00:00
        Sokół Aleksandrów Łódzki
        -
        -
        Huragan Morag
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 31 16-11-2019 / 00:00
        Ruch Wysokie Mazowieckie
        -
        -
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 31 16-11-2019 / 00:00
        Znicz Biała Piska
        -
        -
        KS Wasilków
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 31 16-11-2019 / 00:00
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
        -
        -
        Olimpia Zambrów

      Kolejka 32

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 32 16-11-2019 / 00:00
        Broń Radom
        -
        -
        RKS Radomsko
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 32 16-11-2019 / 00:00
        Unia Skierniewice
        -
        -
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 32 16-11-2019 / 00:00
        Olimpia Zambrów
        -
        -
        Znicz Biała Piska
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 32 16-11-2019 / 00:00
        KS Wasilków
        -
        -
        Ruch Wysokie Mazowieckie
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 32 16-11-2019 / 00:00
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
        -
        -
        Sokół Aleksandrów Łódzki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 32 16-11-2019 / 00:00
        Huragan Morag
        -
        -
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 32 16-11-2019 / 00:00
        Legia II Warszawa
        -
        -
        Pelikan Łowicz
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 32 16-11-2019 / 00:00
        Ursus Warszawa
        -
        -
        Concordia Elbląg
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 32 16-11-2019 / 00:00
        Polonia Warszawa
        -
        -
        Sokół Ostróda

      Kolejka 33

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 33 16-11-2019 / 00:00
        RKS Radomsko
        -
        -
        Polonia Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 33 16-11-2019 / 00:00
        Sokół Ostróda
        -
        -
        Ursus Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 33 16-11-2019 / 00:00
        Concordia Elbląg
        -
        -
        Legia II Warszawa
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 33 16-11-2019 / 00:00
        Pelikan Łowicz
        -
        -
        Huragan Morag
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 33 16-11-2019 / 00:00
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
        -
        -
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 33 16-11-2019 / 00:00
        Sokół Aleksandrów Łódzki
        -
        -
        KS Wasilków
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 33 16-11-2019 / 00:00
        Ruch Wysokie Mazowieckie
        -
        -
        Olimpia Zambrów
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 33 16-11-2019 / 00:00
        Znicz Biała Piska
        -
        -
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 33 16-11-2019 / 00:00
        Broń Radom
        -
        -
        Unia Skierniewice

      Kolejka 34

      • 3. liga, grupa I - Kolejka 34 16-11-2019 / 00:00
        Unia Skierniewice
        -
        -
        Znicz Biała Piska
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 34 16-11-2019 / 00:00
        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
        -
        -
        Ruch Wysokie Mazowieckie
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 34 16-11-2019 / 00:00
        Olimpia Zambrów
        -
        -
        Sokół Aleksandrów Łódzki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 34 16-11-2019 / 00:00
        KS Wasilków
        -
        -
        Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 34 16-11-2019 / 00:00
        Lechia Tomaszów Mazowiecki
        -
        -
        Pelikan Łowicz
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 34 16-11-2019 / 00:00
        Huragan Morag
        -
        -
        Concordia Elbląg
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 34 16-11-2019 / 00:00
        Legia II Warszawa
        -
        -
        Sokół Ostróda
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 34 16-11-2019 / 00:00
        Ursus Warszawa
        -
        -
        RKS Radomsko
      • 3. liga, grupa I - Kolejka 34 16-11-2019 / 00:00
        Polonia Warszawa
        -
        -
        Broń Radom