76'
80'
80'
  • 90+5'
    Koniec! Legia wygrała z Lechem 2:1 po emocjonującym spotkaniu! Bramki dla miejscowych zdobyli Arvydas Novikovas oraz debiutant - Maciej Rosołek! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych: wypowiedzi trenerów i zawodników, zdjęć oraz wideo
  • 90+3'
    Golkiper Lecha pomógł swojej drużynie przy rzucie rożnym, oddał strzał głową, ale był on niecelny. Wznawia Majecki
  • 90+2'
    Niezgoda oddał płaski strzał po wejściu w pole karne. Van der Hart zbił piłkę do boku, do której dobiegł jeszcze Antolić. Chorwat trafił w boczną siatkę
  • 90+2'
    Majecki pewnie wyłapał centrę Kostewycza z lewej flanki
  • 90+1'
    Martins miękko zagrał do wychodzącego Niezgody. Napastnik Legii był jednak na pozycji spalonej
  • 90+1'
    Trzy minuty doliczone
  • 90'
    Niezgoda czujnie wyekspediował futbolówkę praktycznie na połowę Lecha
  • 90'
    Lechici mają korner. Do końca spotkania zostało już niewiele czasu
  • 88'
    Ważna interwencja Lewczuka we własnym polu karnym oraz cenna obrona Majeckiego po uderzeniu rywala z dalszej odległości
  • 86'
    Rosołek dograł do Niezgody, mamy korner
  • 84'
    Wprowadzony Gwilia pobiegł środkiem pola, zagrał do Rosołka, a teraz akcja przeniosła się na skrzydło. Legioniści nie atakują jednak za wszelką cenę i próbują szanować piłkę
  • 83'
    Ponownie pozostaje nam przeprosić za problemy techniczne, które na całej linii dopadają sieć internetową przy Łazienkowskiej
  • 83'
    Cóż za wejście smoka! Rosołek najlepszy na sobotę!? Idealnie się sprawdziło! Debiutant z bramką na 2:1!!!
  • 82'
    2:1! Rosołek!
  • 74'
    Po raz kolejny zmagaliśmy się z małymi problemami technicznymi. Przepraszamy. Przed chwilą Majecki popisał się pewną interwencją po dośrodkowaniu z prawej strony boiska
  • 65'
    Niezgoda dopadł do futbolówki z głębi pola, poszedł na przebój mijając rywala. Chciał także przedryblować van der Harta. Ostatecznie piłkę do siatki skierował Novikovas. Mamy remis!
  • 64'
    1:1! Novikovas!
  • 64'
    Emocje takie, że dopadły nas aż problemy techniczne... Od 55. minuty Lech prowadzi 1:0. Wszystko za sprawą Jevticia, który wykorzystał lukę, ale też znalazł się w odpowiednim miejscu. Bilard w polu karnym Legii sprawił, że rywal wykorzystał okazję...
  • 55'
    1:0 dla Lecha...
  • 55'
    Wieteska uprzedził Gytkjaera w "szesnastce" Legii
  • 53'
    Lewczuk do Kante, a ten został sfaulowany w kole środkowym
  • 52'
    Kostewycz chciał wycofać piłkę, ale został przeczytany przez Antolicia. Legia wyszła z kontrą, ale zagranie Rochy w "szesnastkę" zostało przecięte
  • 51'
    Karbownik zagrał do Wszołka, a ten oddał płaski strzał, z którym poradził sobie van der Hart
  • 50'
    Novikovas wbiegł w pole karne, lecz został zastopowany przez przeciwnika
  • 49'
    Legioniści atakują lewą flanką, dograć starali się Rocha i Novikovas, ale od bramki rozpocznie golkiper gości
  • 48'
    Moder nabija Wszołka i lechici zaczynają od autu. Po chwili na niesygnalizowany strzał z dystansu ze środkowej strefy zdecydował się Jevtić, lecz uderzenie nie było celne
  • 47'
    Akcja legionistów, lecz ci zatrzymani na prawej flance przez lechitów
  • 46'
    Rozpoczęła się druga połowa!
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje z Lechem. Wracamy za kwadrans
  • 44'
    Wszołek wbiegł w pole karne, szukał podania i w końcu świetnie wypatrzył Novikovasa. Litwin został jednak uprzedzony przez jednego z rywali
  • 42'
    Novikovas starał się wygarnąć piłkę spod nóg Gumnego. Litwin jednak sfaulował prawego obrońcę Lecha
  • 41'
    Jóźwiak powstrzymał Luquinhasa, ale potem popełnił faul w ataku. Skrzydłowy "Kolejorza" sfaulował Rochę
  • 40'
    Antolić! Uderzenie Chorwata z lewej nogi ze stałego fragmentu poszybowało minimalnie ponad bramką
  • 39'
    Luquinhas pragnął uruchomić Novikovasa tak, żeby ten znalazł się w dogodnej sytuacji. Jego podanie zostało przecięte, lecz Brazylijczyk dopadł jeszcze do futbolówki, a następnie został sfaulowany. Rzut wolny dla miejscowych
  • 38'
    Wszołek dobrze przyjął piłkę w bocznym sektorze, podał do Kante, który miał na plecach rywala i w efekcie stracił futbolówkę
  • 37'
    Karbownik podłączył się do ofensywy, inteligentnie wycofał do Kante. Napastnik szukał strzału, został delikatnie zepchnięty przez rywala, jednak wywalczył korner
  • 34'
    Żółta kartka dla Muhara
  • 34'
    Moder prostopadle zagrał do wbiegającego Jóźwiaka. Moment później, skrzydłowy Lecha także wbiegł w pole karne, lecz nie zdołał zaskoczyć defensywy Legii
  • 32'
    Centra Antolicia, ale "Kolejorz" dobrze sobie z nią poradził
  • 31'
    Rzut wolny dla Legii po tym, jak Kante został sfaulowany na lewej flance przez Gumnego
  • 30'
    Jevtić dośrodkował z lewej nogi, zrobiło się spore zamieszanie. Strzał z kilku metrów oddał Gytkjaer, ale Majecki uchronił gospodarzy przed stratą gola
  • 29'
    Aktywny Kante przyjął piłkę, próbował minąć rywala, ale wywalczył aut na wysokości pola karnego
  • 28'
    Antolić przeciął podanie Gumnego, Legia w posiadaniu piłki
  • 27'
    Antolić ponownie dograł z rzutu rożnego, ale poznaniacy oddalili zagrożenie
  • 26'
    Moder sfaulował rozpędzonego Martinsa w środku pola i został napomniany żółtym kartonikiem
  • 25'
    Dośrodkowanie Antolicia z rogu, w górę wyskoczył Wieteska. Ostatecznie, futbolówka spadła pod nogi Martinsa. Portugalczyk zszedł do środka i oddał mocne uderzenie z prawej nogi. Van der Hart wybronił strzał pomocnika Legii
  • 24'
    Luquinhas wpadł w "szesnastkę" i wywalczył korner
  • 23'
    Kante wbiegł w pole karne, zwiódł Crnomarkovicia i uderzył w kierunku dalszego słupka. Do celu zabrakło naprawdę niewiele, dobra próba legionisty
  • 22'
    Antolić dośrodkował z rzutu rożnego, futbolówka minęła wszystkich i trafiła pod nogi Karbownika. "Karbo" próbował dośrodkować, ale rywale przeczytali jego intencje
  • 20'
    Najpierw Novikovas dośrodkował z lewej flanki, potem Karbownik wycofał futbolówkę do Kante. Płaski strzał snajpera "Wojskowych" został zablokowany
  • 19'
    Lewczuk zagrał na wyprzedzenie, ruszył do przodu, ale po chwili przyjezdni chcieli wyprowadzić szybką kontrę. Ostatecznie, sfaulowany został Karbownik. Legia przy piłce
  • 18'
  • 17'
    Wieteska uruchomił Novikovasa, który nie zdążył dopaść do piłki. Jeden z graczy Lecha chciał podać do van der Harta, lecz Kante przyspieszył, zdołał jeszcze odegrał do Litwina. Skrzydłowy stołecznego klubu oddał strzał, lecz golkiper drużyny przeciwnej obronił jego uderzenie
  • 15'
    Karbownik sfaulowany w polu karnym Legii. Wznowi Majecki
  • 14'
    Wszołek pobiegł prawą centrą, dokładnie dograł w "szesnastkę", jednak defensywa "Kolejorza" nie dała się zaskoczyć
  • 13'
    Strzał kapitana Lecha z lewej nogi okazał się niecelny, trafił w boczną siatkę
  • 12'
    Martins sfaulował Jevticia blisko pola karnego. Kolejny stały fragment dla przyjezdnych
  • 11'
    Jevtić płasko wycofał futbolówkę w "szesnastkę", lecz Karbownik był na posterunku i skutecznie ją wyekspediował
  • 11'
    Luquinhas szukał prostopadłym zagraniem Kante. Napastnik musiał jednak uznać wyższość rywala. Moment później, snajper dopadł do zagrania z prawej strony, ale nieczysto trafił w piłkę
  • 8'
    Dośrodkowanie Antolicia z lewej strony, lecz lechici wyszli z opresji. Przyjezdni zabrali się do kontry, wywalczyli aut, ale po chwili stracili piłkę
  • 7'
    Jóźwiak sfaulował Rochę. Rzut wolny dla miejscowych
  • 6'
    Wszołek dopadł do piłki z głębi pola, następnie wywalczył aut będąc pod presją
  • 6'
    Jevtić zdecydował się na bezpośrednie uderzenie, które poszybowało jednak ponad poprzeczką
  • 5'
    Antolić nieprzepisowo powstrzymał Modera. Stołeczny klub na razie przebywa w dużej mierze na własnej połowie. Lech ma kolejny stały fragment
  • 4'
    Centra Jevticia z rzutu wolnego została zażegnana przez legionistów
  • 3'
    Tym razem żółtą kartkę obejrzał Rocha. Portugalczyk nie zagra z Wisłą Kraków
  • 2'
  • 1'
    Karbownik ukarany żółtą kartką na samym początku spotkania. Prawy obrońca sfaulował rywala szarżującego na lewym skrzydle
  • 0
  • Czas na "Sen o Warszawie"
  • Stołeczny klub podziękował Michałowi Kucharczykowi oraz Miroslavowi Radoviciowi. Wspomniana dwójka pojawiła się na murawie, wygłosiła krótkie przemówienia i słuchała skandowań kibiców
  • Trwa rozgrzewka zarówno jednych jak i drugich
  • Zerknijcie również, co słychać w szeregach "Kolejorza" przed tym meczem
  • Zobaczcie co trener Legii, Aleksandar Vuković powiedział na piątkowej konferencji przed spotkaniem. Link dostępny tutaj
  • Witamy! O godzinie 17:30 rozpocznie się mecz dwunastej kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Lechem Poznań. Poznaniacy mają na koncie w tym momencie osiemnaście punktów, z kolei stołeczny klub - siedemnaście
Legia WarszawaLech Poznań
26'

26' Jakub Moder

34'

34' Karlo Muhar

55'

55' Darko Jevtić

74'

74' Joao Amaral za Darko Jevtić

74' Jakub Kamiński za Kamil Jóźwiak

80'

80' Paweł Tomczyk za Karlo Muhar