• 78' Kirkeskov padł na murawę po kontakcie z Wszołkiem. Lewy obrońca jest opatrywany przez lekarzy
  • 75' Huk za Parzyszka
  • 74' Rosołek zastąpił Luquinhasa
  • 74' Udany przechwyt Wieteski w środku pola. Moment później Antolić chciał uruchomić Wszołka, lecz jego zagranie zostało przeczytane przez jednego z rywali
  • 73' Ależ akcja Vesovicia. Prawy obrońca ruszył do przodu, po podaniu od Wszołka, zwiódł przeciwnika i oddał płaski strzał na bramkę Placha. Uderzenie legionisty okazało się trochę zbyt lekkie, przez co golkiper Piasta złapał piłkę
  • 70' Antolić zbiegł do środka, minął rywala i oddał płaski strzał, który Plach zdołał wybić do boku
  • 69' Tuszyński za Badię
  • 69' Legioniści ofiarnie popędzili za akcją. Karbownik otrzymał piłkę w polu karnym i upadł po kontakcie z rywalem, ale sędzia nakazał grać dalej
  • 66' Na spalonym Antolić
  • 66' Badia dośrodkował z lewej flanki w pole karne. Do piłki wystartował Felix, który, będąc w trudnej sytuacji, obił poprzeczkę
  • 65' Piłkarze Piasta poradzili sobie z centrą Antolicia z rzutu rożnego. Rywale oddalili zagrożenie
  • 64' Antolić dograł z rzutu rożnego, po chwili piłka do niego wróciła. Chorwat wywalczył kolejny korner
  • 63' Wszołek wbiegł w pole karne, próbował oddać strzał, lecz został zablokowany. Korner
  • 63' Vesović pobiegł prawą flanką, ale został powstrzymany przez Kirkeskova. Od bramki wznowi Plach
  • 59' Wszołek dograł w pole karne z prawej strony. Pika minęła wszystkich zawodników, będących w "szesnastce", i trafiła pod nogi Karbownika. Młodzieżowiec zbiegł do środka, ale uderzył niecelnie
  • 58' Tym razem sfaulowany został Martins
  • 57' Wieteska nieprzepisowo powstrzymał Felixa w środkowej strefie boiska
  • 56' Rywale złapali wiatr w żagle po bramce Badii. Przyjezdni regularnie goszczą na połowie Legii, starają się stosować wysoki pressing w momencie, gdy stołeczny klub ma piłkę
  • 55' Hateley dośrodkował z rzutu rożnego, ale Karbownik wybił piłkę będąc przy bliższym słupku
  • 51' Cholewiak za Gwilię
  • 51' Za chwilę na boisku pojawi się Cholewiak
  • 51' Kapitan gliwickiego klubu wbiegł w pole karne, potężnie uderzył z lewej nogi i umieścił piłkę w siatce. Goście objęli prowadzenie
  • 50' Badia. 2:1 dla Piasta
  • 49' Dobra interwencja Karbownika w obronie. Lewy defensor powstrzymał gliwiczan tuż przed polem karnym
  • 47' Gwilia sfaulowany przez Czerwińskiego w środku pola
  • 46' Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+5' Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia remisuje z Piastem 1:1. Wracamy za 15 minut
  • 45+5' Hateley zdecydował się na bezpośredni strzał, który poszybował obok prawego słupka strzeżonego przez Majeckiego
  • 45+4' Felix sfaulowany na połowie "Wojskowych". Przyjezdni mają rzut wolny z lewej strony
  • 45+3' Legioniści skutecznie powstrzymali rozpędzonego Hateleya przed polem karnym
  • 45+1' Cztery minuty doliczone
  • 45' Vesović zażegnał niebezpieczeństwo po dośrodkowaniu w pole karne. Od paru chwil Piast przebywał na połowie Legii i starał się skonstruować akcję
  • 42' Żółta kartka dla Gwilii
  • 38' Parzyszek główkował tuż ponad bramką, po centrze z prawej strony
  • 37' Hateley dośrodkował z rzutu rożnego, a piłkę głową do siatki, w okolicach bliższego słupka, skierował Felix
  • 35' 1:1. Felix
  • 35' Centra Hateleya z rzutu wolnego. Majecki zdołał wyjść z bramki i skutecznie wybił piłkę z własnego pola karnego
  • 34' Antolić sfaulował Milewskiego. Rzut wolny dla rywali z prawej strony boiska
  • 32' Gliwiczanie operowali piłką w obrębie pola karnego Legii. Moment później jeden z graczy Piasta został złapany na spalonym
  • 30' Karbownik przejął piłkę w obronie i popędził z nią do przodu. Po chwili młodzieżowiec został osaczony przez trzech przeciwników i stracił futbolówkę. Ostatecznie jednego z rywali sfaulował Martins
  • 27' Wszołek wrócił do defensywy i wywalczył piłkę dla Legii. Zawodnik stołecznego klubu powstrzymał jednego z rywali w bocznym sektorze
  • 26' Wszołek świetnie zauważył w polu karnym niepilnowanego Gwilię. Skrzydłowy wycofał podanie, lecz Gruzin uderzył ponad poprzeczką
  • 24' Martins został nieprzepisowo powstrzymany w środku pola
  • 24' Rywale utrzymywali się przy piłce, na połowie Legii, ale dość szybko ją stracili
  • 21'
  • 20' Spokojniejszy fragment spotkania. Gra toczy się w środkowej strefie, brakuje akcji ofensywnych z obu stron
  • 18' Gwilia sfaulowany przez Koruna w środku pola
  • 16' Karbownik dobrze przeczytał zagranie w kierunku Konczkowskiego
  • 14' Gospodarze mieli rzut rożny. Po centrze z kornera, zrobiło się zamieszanie w "szesnastce". Ostatecznie piłka trafiła pod nogi Antolicia, który pokonał Placha. 1:0!
  • 13' Goool! Antolić!
  • 12' Karbownik wbiegł w pole karne i wycofał piłkę do Luquinhasa. Strzał Brazylijczyka został jednak zablokowany
  • 11' Sędzia zmienił decyzję. Zamiast żółtej kartki , ukarał Kante czerwonym kartonikiem. Legionista opuścił boisko
  • 8' Trwa wideoweryfikacja faulu napastnika Legii
  • 7' Żółta kartka dla Kante za faul w środkowej strefie boiska
  • 6' Milewski wyłuskał piłkę spod nóg Luquinhasa na lewej flance. Moment później Brazylijczyk się zrehabilitował i odebrał piłkę zawodnikowi Piasta
  • 5' Wszołek dograł w "szesnastkę" tuż przed linią końcową, ale golkiper gości spokojnie złapał futbolówkę
  • 4' Dobra interwencja Wieteski w obronie. Stoper przeciął podanie z głębi pola do Parzyszka
  • 4' Vesović minął rywala w bocznym sektorze, zbiegł do środka i płasko uderzył z lewej nogi. Plach na posterunku
  • 2' Antolić dośrodkował ze stałego fragmentu, ale jeden z rywali wybił piłkę z pola karnego
  • 1' Kante sfaulowany na połowie Piasta. Miejscowi mają rzut wolny z prawej strony boiska
  • 1' Gramy!
  • Obie ekipy już na murawie! Zaraz zaczynamy!
  • Skład Legii na mecz z Piastem: Majecki - Vesović, Jędrzejczyk, Wieteska, Karbownik - Wszołek, Antolić, Martins, Luquinhas - Gwilia - Kante! Ławka: Cierzniak, Rocha, Astiz, Cholewiak, Novikovas, Pyrdoł, Praszelik, Slisz, Rosołek