LVBET - kod promocyjny

LV BET kod promocyjny 2023. 2 135 zł może być twoje!

LV BET kod promocyjny 2023 to LEGIANET. Czytelnicy strony legia.net po wpisaniu tego kodu otrzymają bonus na start LV BET o wysokości 2 135 zł. Legalny polski bukmacher stworzył naprawdę ciekawy pakiet powitalny, w skład którego wchodzą bonusy klasyczne przy pierwszym, drugim i trzecim depozycie, bonus bez depozytu oraz gra bez podatku przez 33 dni.

Kod promocyjny LV BET 2023

Kod promocyjny LV BET gwarantuje duże korzyści już na samym początku. Pakiet powitalny dedykowany jest nowym graczom, którzy zakładają konto u bukmachera.

Aby odebrać kod promocyjny LV BET trzeba wpisać go wpisać podczas rejestracji. Zakładanie konta jest bardzo proste. Wystarczy wpisać adres email, hasło, numer telefonu i od razu po tym dodać kod. Przypominamy, że kod promocyjny LV BET to LEGIANET.

Proponujemy od razu podczas rejestracji zaznaczenie zgód marketingowych, żeby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami LV BET. Zgodę w dowolnym momencie można wycofać.

 

>>Załóż konto i skorzystaj z kodu promocyjnego!<<

Bonus na start LV BET

Bonus na start LV BET składa się z kilku promocji. Są to:

 

 1. Bonus przy pierwszym depozycie - 500 zł

 2. Bonus przy drugim depozycie - 600 zł

 3. Bonus przy trzecim depozycie - 900 zł

 4. Bonus bez depozytu - 20 zł

 5. Cashback na aplikację mobilną - 20 zł

 6. Bonus z kodem LEGIANET - 25 zł

 7. Dodatkowe bonusy do zebrania - 50 zł + 20 zł

 8. Gra bez podatku - przez 33 dni

Bonus przy pierwszym depozycie 500 zł LV BET

Jak odebrać bonus przy pierwszym depozycie 500 zł w LV BET? Już wyjaśniamy. Podczas procesu rejestracji konta należy zaznaczyć opcję “Klasyczny Bonus Powitalny 500 PLN” i postawić kupon. Aby bonus pojawił się na głównym koncie gracza trzeba nim obrócić cztery razy po kursie minimalnym 1.75. Bonus będzie aktywny przez 30 dni.

Bonus przy drugim depozycie 600 zł LV BET

Jak odebrać bonus przy drugim depozycie 600 zł w LV BET? Zasady są proste. Wystarczy dokonać drugiej wpłaty i zaznaczyć opcję “Klasyczny Bonus 600 PLN od drugiego depozytu” i postawić kupon. Środkami należy obrócić trzy razy po kursie minimalnym 1.75.

Bonus przy trzecim depozycie 900 zł LV BET

Jak odebrać bonus przy trzecim depozycie 900 zł LV BET? Tym razem trzeba dokonać trzeciej wpłaty na swoje konto, zaznaczyć opcję “Bonus 900 PLN od trzeciego depozytu” i postawić kupon z mnożnikiem x25. Środkami trzeba obrócić trzy razy po kursie minimalnym 2.

Bonus bez depozytu 20 zł LV BET

Jak otrzymać bonus bez depozytu 20 zł w LV BET? Konieczne jest postawienie kuponu AKO z co najmniej trzema zdarzeniami i kursem całkowitym co najmniej 2.5. Pojedynczy kurs powinien wynosić minimum 1.25. Wygrana z takiego kuponu musi zostać obrócona dwa razy z kursem minimalnym 2.

Cashback 20 zł LV BET

Wystarczy pobrać aplikację mobilną, a później postawić w niej zakład za minimum 20 zł przy kursie co najmniej 1.75. Wygrana trafia na twoje konto, a ewentualna przegrana będzie oznaczała zwrot 20 zł w formie bonusu

Gra bez podatku przez 33 dni LV BET

Jak grać bez podatku przez 33 dni w LV BET? Wystarczy zarejestrować się z kodem LEGIANET. Grą bez podatku są objęte kuponu AKO zbudowane z minimum trzech wydarzeń z kursem łącznym 2.4 lub wyższym.

 

>>Sprawdź bonus powitalny!<<

Sprawdź wszystkie promocje LV BET

LV BET przygotował nie tylko bardzo atrakcyjny bonus na start dla nowych graczy. Legalny polski bukmacher oferuje też interesujące promocje na najważniejsze wydarzenia sportowe, wśród są np. mecze polskich drużyn w europejskich pucharach.

Ze stałych promocji LV BET warto wyróżnić:

 • LV Kombi Boost - bukmacher zwiększy całkowitą wartość kuponu nawet o 75%, jeśli gracz ma na swoim kuponie dużo wydarzeń z kursem co najmniej 1.25

 • Dwie dychy na sporty wirtualne - stawiając w jednym tygodniu łącznie 100 zł na zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne, gracz może otrzymać w kolejnym tygodniu 20 zł bonusu

 • Varyfikacja w Ekstraklasie - LV BET może zwrócić przegrane środki w postaci bonusu do maksymalnie 100 zł, jeśli system VAR cofnął bramkę w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce

Wysokie kursy w LV BET

LV BET oferuje wysokie kursy, dzięki czemu po prostu opłaca się obstawiać mecze u tego legalnego bukmachera. Wystarczy spojrzeć na porównanie na tle innych operatorów:

Porównanie kursów - LV BET vs ETOTO vs BetX:

Wydarzenie

Kurs w LV BET

Kurs w ETOTO

Kurs w BetX

Piłka nożna:

FC Midtjylland vs

Legia Warszawa

Midtjylland - 1.85

Remis - 3.65

Legia - 3.85

Midtjylland - 2

Remis - 3.65

Legia - 3.8

Midtjylland - 1.92

Remis - 3.45

Legia - 3.6

Tenis ziemny:

Caroline Garcia vs

Peyton Stearns

Garcia - 1.35

 

Stearns - 3

Garcia - 1.4

 

Stearns - 2.95

Garcia - 1.4

 

Stearns - 2.95

Po tym porównaniu widać, że walka o jak najlepsze kursy jest bardzo wyrównana. LV BET wypadł w tym porównaniu tak samo dobrze jak ETOTO, a za nimi uplasował się BetX.

>>Załóż konto!<<

Aplikacja mobilna LV BET

Aplikacja mobilna LV BET opinie graczy ma naprawdę dobre. To, co ją wyróżnia na tle konkurencji, to przede wszystkim możliwość błyskawicznych wypłat środków na konto bankowe za pomocą LV BET Rapid Pay. W apce legalnego polskiego bukmachera można też dokonać cashoutu czy oglądać mecze na żywo.

Warto pobrać aplikację mobilną LV BET na Android lub iOS, aby przekonać się o jej zaletach i ułatwić sobie obstawianie meczów.

Metody płatności LV BET

W LV BET są wszystkie najpopularniejsze metody płatności, w tym:

 • BLIK

 • Przelewy24

 • VISA

 • MasterCard

 • PayPal

 • Apple Pay

 • Google Pay

 • Paysafecard

Minimalna wpłata w LV BET wynosi 1 zł, dokładnie tyle samo ile minimalna wypłata.

Obsługa klienta LV BET

LV BET, podobnie jak STS i Superbet, oferuje całodobową obsługę klienta. Tylko tych trzech bukmacherów zdecydowało się na taki ruch. To wielkie udogodnienie, ponieważ gracz w każdej chwili może skontaktować się z konsultantem, jeśli będzie miał jakiś problem, którego nie potrafi rozwiązać.

Całodobowa obsługa klienta powinna być standardem z uwagi na to, że przez całą dobę trwają wydarzenia sportowe. Dobrym tego przykładem mogą być rozgrywki MLS, NBA czy NHL w Stanach Zjednoczonych. Ponadto LV BET oferuje obstawianie zakładów na gry karciane czy sporty wirtualne, które na stronie tego operatora dostępne są 365 dni w roku przez 24 godziny na dobę.

FAQ LV BET

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 1. Kod promocyjny LV BET - gdzie wpisać?

Kod promocyjny LV BET 2023 to LEGIANET. Ten kod należy wpisać podczas zakładania konta w formularzu rejestracji. Po uzupełnieniu najważniejszych danych, wśród których znajduje się imię i nazwisko, adres email, nazwę użytkownika i hasło, narodowość oraz numer PESEL oraz właśnie kod.

 1. Czy trzeba mieć konto stałe, żeby wykorzystać bonus na start LV BET?

Tak, żeby wykorzystać bonus na start LV BET należy mieć konto stałe. W tym celu należy najpierw zarejestrować się wpisując wyżej wymienione dane, a następnie wysłać skany dokumentów potwierdzające tożsamość gracza. LV BET umożliwia też opcję zarejestrowania się przez mojeID za pośrednictwem banku.

 1. Czy LV BET jest legalny?

Tak, LV BET to legalny polski bukmacher, ponieważ ma zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie swojej działalności. Każdy legalny bukmacher działający w Polsce powinien mieć również stronę internetową w języku polskim, płacić podatki w naszym kraju oraz kontrolować to, czy rejestracji nie chcą dokonać niepełnoletni gracze.

 

>>Załóż konto i skorzystaj z bonusów!<<

LV BET - Podsumowanie

LV BET to legalny polski bukmacher, który proponuje graczom bardzo atrakcyjny bonus na start o wartości 2 135 zł. Ten operator stworzył naprawdę ciekawy pakiet powitalny, w skład którego wchodzą bonusy klasyczne przy pierwszym, drugim i trzecim depozycie, bonus bez depozytu oraz gra bez podatku przez 33 dni. Zachęcamy, by podczas rejestracji wpisać kod promocyjny LEGIANET, aby odebrać pakiet powitalny 2 135 zł.