Muci do Josue, ten dośrodkował na dalszy słupek, Wszołek główkował, ale Ryan złapał piłkę
    Cztery minuty doliczone
  • 90'
    Faul w ataku Jędrzejczyka
  • 89'
    Josue dośrodkował na środek pola karnego, Wszołek zagrał do Pankova, który nie trafił w piłkę
  • 89'
    Muci do Josue, ten został sfaulowany przez de Wita. Rzut wolny dla Legii na 30. metrze od bramki AZ
  • 89'
    Josue próbował prostopadle podać do Diasa, ale zagranie przeciął Kasius
  • 88'
    Ajjjj! Josue krótko rozegrał rzut rożny, podał do Slisza, ten zagrał do Diasa. Portugalczyk płasko dograł w pole karne, gdzie doszło do zamieszanie, Kramer oddał strzał, ale za lekki, Ryan spokojnie złapał piłkę
  • 87'
    Rzut wolny dla Legii po lewej stronie boiska, na wysokości 35. metra
  • 86'
    Josue dośrodkował z rzutu rożnego, Pavlidis wybił piłkę, dopadł do niej Dias, który został zablokowany po strzale zza pola karnego
  • 86'
    Korner dla Legii
  • 86'
    Muci wbiegł w pole karne z prawej strony, ostatecznie jego dośrodkowanie zablokował Sadiq
  • 84'
    Legioniści w ataku pozycyjnym
  • 84'
    Kasius wbiegł w pole karne z prawej strony, ale został uprzedzony przez Ribeiro
  • 83'
    Wszołek dośrodkował z prawej flanki na 12. metr, Kasius uprzedził Diasa
  • 82'
    Martins Indi za Wolfe, Sadiq za Mijnansa
  • 81'
    Josue zagrał do środka, do Diasa, ten nie przyjął piłki, po chwili faulował
  • 79'
    Wszołek nie zdołał utrzymać piłki w boisku po próbie dośrodkowania
  • 78'
    Josue próbował bezpośrednio uderzyć z rzutu rożnego, trafił jedynie w boczną siatkę
  • 77'
    Wszołek osaczony przez dwóch zawodników, zdołał wywalczyć rzut rożny
  • 76'
    Warszawiacy budują atak pozycyjny
  • 76'
    Legia w posiadaniu
  • 74'
    Kasius za van Brederode
  • 73'
    Żółta kartka dla Ribeiro za faul na de Wicie w środku pola
  • 72'
    Dias za Kuna, Rosołek za Elitima, Kramer za Pekharta
  • 70'
    Kramer, Dias i Rosołek wejdą zaraz na boisko
  • 70'
    Faul Pekharta w ataku
  • 70'
    Kun dośrodkował z lewej flanki na 15. metr, Goes wybił piłkę głową
  • 69'
    Ryan wyłapał płaskie podanie Slisza pole karne
  • 69'
    Pankov zatrzymał van Brederode, przejął piłkę i spokojnie wycofał do Tobiasza
  • 68'
    Josue do Muciego, ten zablokowany przy próbie dośrodkowania z lewej strony
  • 67'
    Brutalny faul Lahdo, który wysoko podniósł nogę i trafił nią w głowę Ribeiro. Portugalczyk korzysta z pomocy medycznej
  • 66'
    Czerwona kartka dla Lahdo za faul na Ribeiro w bocznym sektorze boiska, na połowie Legii
  • 66'
    Tobiasz nieczysto wybił piłkę, na szczęście bez konsekwencji
  • 65'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 64'
    Rzut wolny dla Legii, na wysokości koła środkowego, krótko rozegrany
  • 63'
    Van Brededore podał prostopadle w pole karne, do de Wita, który został zatrzymany przez Tobiasza, ale i tak był na spalonym
  • 63'
    Gospodarze w ataku pozycyjnym
  • 62'
    Muci za Guala
  • 62'
    Slisz miękko dośrodkował w pole karne, piłka wybita
  • 61'
    Wszołek wysoko dośrodkował na dalszy słupek, Kun dopadł do piłki, ale Holendrzy uporali się z jego centrą
  • 61'
    Legioniści w posiadaniu
  • 60'
    Kun sfaulowany na wysokości koła środkowego
  • 59'
    Josue dośrodkował z rzutu rożnego na bliższy słupek, Ryan odbił piłkę, AZ oddaliło zagrożenie
  • 59'
    Elitim prostopadle do Slisza, ten zablokowany przy dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Korner dla Legii
  • 58'
    Legia w posiadaniu na własnej połowie
  • 58'
    Dalekie podanie Ryana do de Wita, który walczył o piłkę ze Sliszem. AZ wznowiło grę z autu
  • 57'
    Josue do Ribeiro, ten zagrał piłkę ręką na 22. metrze od bramki AZ
  • 56'
    Mijnans wycofał do Clasie'go, ten potężnie uderzył z dystansu, ale niecelnie
  • 55'
    Wszołek zagrał piłkę ręką przy akcji po prawej stronie boiska
  • 54'
    Van Brederode pojawił się po lewej stronie pola karnego, zagrał na dalszy słupek, do de Wita, który zgrał głową do Pavlidisa, a Grek uprzedził Pankova i skutecznie uderzył z 4. metra. AZ prowadzi 1:0
  • 53'
    1:0 dla AZ. Pavlidis
  • 52'
  • 52'
    AZ w posiadaniu
  • 51'
    Lekkie spięcie między Clasiem a Josue, sędzia uspokaja sytuację
  • 51'
    Wszołek nie utrzymał piłki w boisku po górnym podaniu na prawą stronę
  • 50'
  • 49'
    Korner dla Legii. Josue miękko zagrał na środek pola karnego, w kierunku Pekharta, ale Penetra wybił piłkę głową
  • 49'
    Pekhart dobrze zagrał do Josue, ten prostopadle podał na prawą flankę, do Wszołka, wahadłowy mocno zagrał po ziemi, ale Penetra przeciął podanie
  • 48'
    Ribeiro dobrze się zastawił, nie pozwolił, by Lahdo dopadł do dalekiego zagrania
  • 48'
    Przechwyt Ribeiro w środku pola, po chwili Josue podał prostopadle do Wszołka, ale jego dośrodkowanie wyłapał Ryan
  • 47'
    Pressing Guala, Ryan wybił piłkę, van Brededore nie opanował jej, aut dla Legii
  • 46'
    Dalekie podanie Ryana, Holendrzy utrzymują się przy piłce
  • 46'
    AZ przy piłce, buduje grę od tyłu
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje na wyjeździe z AZ Alkmaar
  • 45+3'
    Strata Elitima w środku pola, kontra AZ, Mijnans podał na prawą stronę pola karnego do Pavlidisa, który uderzył potężnie, ale tylko w boczną siatkę.
  • 45+1'
    Josue dośrodkował z rzutu rożnego na bliższy słupek, piłka wybita przez Pavlidisa, Slisz mocno uderzył z ok. 16. metra, ale futbolówka przeleciała obok bramki
  • 45+1'
    Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy
  • 45'
    Gual wbiegł w pole karne z lewej strony, ale został zablokowany przy strzale z 15. metra, przez Penetrę. Legia ma jeszcze korner
  • 44'
    Dalekie podanie Penetry, Ribeiro uprzedził Lahdo, ale zagrał pod nogi Pavlidisa, ten potężnie uderzył z dystansu, ale strzał okazał się bardzo niecelny
  • 43'
    Van Brededore próbował minąć Wszołka na boku, ale nie dość, że za mocno wypuścił sobie piłkę, to ta wyszła na aut
  • 43'
    Pojedynek powietrzny Ribeiro z Lahdo, aut dla AZ
  • 42'
    AZ buduje grę od tyłu
  • 42'
    Kun zagrywał do Pekharta, ale Penetra uprzedził Czecha
  • 41'
  • 40'
    Kun podał prostopadle do Guala, ten mocno dograł z lewej flanki w pole karne, ale Ryan zdołał przeciąć dośrodkowanie w kierunku Pekharta
  • 39'
    Pavlidis na spalonym przy zgraniu głową de Wita
  • 39'
    Gual przeciął podanie przy pressingu, ale ostatecznie AZ ma aut
  • 38'
    Pavlidis zatrzymany na 20. metrze przez Slisza
  • 38'
    Niedokładne podanie Pankova, ale Serb naprawił błąd, zatrzymując van Brederode
  • 37'
    Legia krótko rozegrała rzut wolny, Slisz dograł w pole karne, piłka wybita, po chwili Jędrzejczyk został zablokowany przy próbie strzału z 16. metra
  • 36'
    Ribeiro sfaulowany przez Pavlidisa po lewej stronie boiska, na wysokości 30. metra od bramki AZ
  • 35'
    Przechwyt Guala w środku pola, Hiszpan podprowadził piłkę, ale został zatrzymany na 20. metrze
  • 33'
    Sugawara dośrodkował z prawej strony na bliższy słupek, do Pavlidisa, który podbił piłkę, złożył się do przewrotki, ale nie dość, że nie trafił w piłkę, to był na spalonym
  • 32'
    Sugawara przeciął prostopadłe podanie do Pekharta
  • 31'
    Clasie zagrał za linię obrony, do Lahdo, ale ten dogrywał już zza linii końcowej
  • 31'
    AZ krótko rozegrał rzut wolny, Clasie dograł w pole karne, Legia wybiła piłkę
  • 30'
    Faul Elitima na 30. metrze od bramki Legii, rzut wolny bliżej lewej strony boiska
  • 29'
    Kun dośrodkował z lewej flanki na środek pola karnego, do Pekharta, którego uprzedził Penetra. Legia szybko odzyskała piłkę
  • 29'
    de Wit zatrzymany na 30. metrze przez Jędrzejczyka i Pankova
  • 28'
    Wszołek wycofał do Josue, ten mocno uderzył z 20. metra na bliższy słupek, ale Ryan udanie interweniował, łapiąc piłkę
  • 28'
    Josue zagrał tzw. ciętą piłkę na prawe skrzydło, ale Slisz nie dopadł do futbolówki
  • 27'
    Tobiasz złapał piłkę po zagraniu z prawej strony boiska
  • 27'
    Jędrzejczyk przeciął dogranie do Pavlidisa, wybijając piłkę poza pole karne
  • 26'
    AZ krótko rozegrał rzut rożny, Sugawara dośrodkował z lewej strony w pole karne, Jędrzejczyk wybił piłkę głową, potem Josue oddalił zagrożenie
  • 26'
    Clasie zagrał na lewą stronę, do van Brederode, ten wbiegł w pole karne i podał do wbiegającego Wolfe, który oddał strzał z bliska, ale Tobiasz dobrze interweniował!
  • 25'
    Dalekie podanie Jędrzejczyka, za obronę, do Kuna, ale zagranie stopera Legii okazało się za mocne
  • 24'
    Legioniści w posiadaniu na własnej połowie
  • 24'
  • 24'
    Ribeiro do Kuna, ten dośrodkował z lewej flanki w pole karne, Pekhart walczył o piłkę, sięgnął ją Gual, ale znowu został zablokowany
  • 23'
    Wysoki pressing van Brederode na Pankovie, ale ten nie popełnił błędu. Legia wyszła z akcją, Wszołek dograł z prawej strony na 15. metr, do Guala, który potężnie uderzył bez przyjęcia, lecz został zablokowany
  • 22'
    Legia buduje grę od tyłu, Elitim zbiegł niżej, między stoperów, pomaga w wyprowadzeniu
  • 21'
    Slisz zablokował podanie Penetry blisko pola karnego AZ. Holendrzy przy piłce
  • 21'
    Do bramki ok. 40 metrów. Josue krótko rozegrał rzut wolny, Wszołek został zatrzymany przed polem karnym, dośrodkowanie Slisza wyłapał Ryan
  • 20'
    Pekhart wycofał do Josue, ten został sfaulowany w środku pola przez Clasie'go
  • 19'
    Josue sprytnie zagrał na prawą stronę "szesnastki", ale Slisz nie dopadł do piłki
  • 19'
    Dalekie podanie Tobiasza, piłkę złapał Ryan
  • 18'
    Ribeiro niedokładnie wybijał głową, Lahdo pobiegł prawą flanką, ale jego płaskie dogranie w "szesnastce" nie zostało sfinalizowane
  • 17'
    Przerzut Jędrzejczyka do Josue na prawe skrzydło, po chwili Slisz został zablokowany przy próbie podania
  • 16'
  • 15'
    Wysoki pressing AZ, chwilowo było groźnie, ale skończyło się na faulu de Wita na Josue na połowie Legii
  • 14'
    Niedokładne podanie Slisza do Jędrzejczyka w wyprowadzeniu, ale środkowy pomocnik Legii naprawił błąd, zatrzymując Pavlidisa przed polem karnym
  • 12'
    AZ krótko rozegrał rzut rożny, po chwili Sugawara za mocno dośrodkował, piłka wyszła poza boisko
  • 12'
    Van Brederode miękko dograł z lewej strony na dalszy słupek, ale Kun dobrze uprzedził Lahdo, wybijając piłkę głową na rzut rożny
  • 11'
  • 10'
    Sugawara zablokowany przez Kuna przy próbie dośrodkowania
  • 10'
    Przerzut Pankova do Kuna, wahadłowy odważnie ruszył, wbiegł w pole karne z lewej strony, upadł po kontakcie, ale sędzia nie dopatrzył się faulu
  • 9'
    Jędrzejczyk i Slisz dobrze popracowali w odbiorze w środku pola, Legia przy piłce
  • 9'
    Josue krótko rozegrał rzut rożny, potem dośrodkował na dalszy słupek, Jędrzejczyk podbił piłkę głową, ale nie zdołał jej opanować
  • 8'
    Wysoki pressing Legii się opłacił. Kun naciskał Sugawarę, ten niedokładnie wycofał. Goście mają rzut rożny
  • 7'
    Az w posiadaniu, wymienia się podaniami w środku pola
  • 7'
    Dobry przerzut Elitima do Kuna, ten podprowadził piłkę, podał do Guala, ten został zablokowany na 15. metrze. Futbolówka odbiła się od rywala, Pekhart umieścił ją w siatce po odbiciu od słupka, ale gol nie został uznany z powodu spalonego
  • 6'
    Sugawara dośrodkował z prawej strony boiska na 18. metr, Pankov dobrze interweniował
  • 5'
    Dalekie podanie Pankova, piłkę przejął Penetra
  • 5'
    Pavlidis zatrzymany przez Jędrzejczyka na wysokości koła środkowego, Legia przy piłce
  • 4'
    Legia zagrała z autu, po chwili wywalczyli go Holendrzy, na ich połowie
  • 4'
    Przerzut do Wszołka, Wolfe przeciął zagranie na boku boiska
  • 3'
    Holendrzy zagrali parę razy prostopadle, po chwili Pavlidis dośrodkował z prawej strony boiska, piłka odbiła się od Jędrzejczyka, potem Wszołek został sfaulowany
  • 2'
    AZ wymienia się podaniami, buduje grę od tyłu
  • 2'
    Lahdo nie utrzymał piłki w boisku, aut dla Legii na jej połowie
  • 1'
    Holendrzy w posiadaniu na własnej połowie
  • 1'
  • Obie drużyny już na murawie, zaraz zaczynamy!
  • Ławka: Hładun, Kobylak, Kapuadi, Burch, Augustyniak, Kramer, Dias, Sokołowski, Muci, Celhaka, Baku, Rosołek
  • Skład Legii na mecz z AZ: Tobiasz – Pankov, Jędrzejczyk, Ribeiro – Wszołek, Slisz, Elitim, Kun – Josue, Pekhart, Gual
  • – Jesteśmy na początku sezonu, mam zespół ze świetnymi charakterami. Wiem, że w ostatnią niedzielę przegraliśmy mecz ligowy, lecz to się zdarza. Nie zabraknie nam motywacji do gry w pucharach, ale też w ekstraklasie. Po spotkaniu w Białymstoku zeszliśmy trochę na ziemię i teraz jeszcze bardziej skupiamy się na wykorzystaniu własnych umiejętności. W czwartek chcemy powtórzyć to, co zrobiliśmy przeciwko Aston Villi – dodał Runjaić
  • Do największych atutów ekipy Jansena, oprócz indywidualności, należą ofensywne rzuty rożne, wysoki pressing, zagrania prostopadłe oraz odbiory na połowie przeciwników. Minusy? Gubienie krycia przy dośrodkowaniach, kontry i podania za linię obrony. – Chcemy zagrać dobry mecz z naprawdę silną drużyną, pokazać potencjał, umiejętności, uwolnić drzemiące w nas możliwości. AZ jest mocniejszym zespołem, lecz to tylko papier. Musimy mieć w sobie pasję i chęć zwycięstwa, czyli pokazać nasze DNA – opowiadał trener Legii. – Nie wydaje się, że to spotkanie typu "wszystko albo nic", ale zdajemy sobie sprawę, że zaczęliśmy rywalizację w grupie z zerowym dorobkiem punktowym. Czeka nas ważny moment – dodał Clasie
  • Latem AZ pozyskał paru ciekawych zawodników. To Alexandre Penetra (FC Famalicao), David Moller Wolfe (SK Brann), Denso Kasius (FC Bologna; ostatnio wypożyczenie do Rapidu Wiedeń) i Ibrahim Sadiq (BK Hacken). Zakontraktowano także Rubena van Bommela, syna Marka, czyli byłego reprezentanta Holandii, zdobywcy Champions League (FC Barcelona), który od ponad roku osiąga sukcesy jako trener Royal Antwerpia FC (mistrzostwo, Superpuchar i Puchar Belgii, awans do Ligi Mistrzów). Alkmaar opuścili m.in. Tijjani Reijnders (AC Milan), Pantelis Hatzidiakos (Cagliari Calcio), Jesper Karlsson, Sam Beukema (obaj FC Bologna) oraz Milos Kerkez (AFC Bournemouth)
  • Kluczowym zawodnikiem drużyny z Alkmaar jest jej najskuteczniejszy piłkarz, Vangelis Pavlidis. Grek zdobył 22 bramki i 14 asyst w minionym sezonie, a w obecnym prezentuje się równie wybornie (9 goli, 3 asysty). Istotnym graczem jest też Dani de Wit ("dziesiątka"), który wystąpił 105 razy w Eredivisie, a w przeszłości osiągał sukcesy z Ajaksem Amsterdam. Spory wkład w grę ofensywną mają również dwaj środkowi pomocnicy, czyli Sven Mijnans oraz Jordy Clasie, który w przeszłości rywalizował w Premier League. Dużo zależy od 20-latków na skrzydłach – Myrona van Brederode oraz Mayckela Lahdo, który umie uderzyć z dystansu. Nieźle spisuje się Yukinari Sugawara (4 asysty), prawy obrońca, etatowy wykonawca stałych fragmentów, potrafiący dokładnie dośrodkować, zwłaszcza z akcji
  • Obecnie AZ jest wiceliderem Eredivisie z dorobkiem 19 punktów (6 zwycięstw, 1 remis) i stratą dwóch "oczek" do PSV. Zaczął grę w el. Ligi Konferencji Europy od 3. rundy, w której pokonał andorską FC Santa Coloma (1:0, 2:0), a w play-offach ograł norweski SK Brann (1:1, 3:3pd. 6:5pk.). Na inaugurację fazy grupowej uległ na wyjeździe 3:4 Zrinjskiemu Mostar, mimo że do przerwy prowadził 3:0. – Holendrzy przegrali niespodziewanie w Bośni i Hercegowinie, dlatego nadchodzące spotkanie będzie dla nich małym finałem, chcą przecież awansować, będzie ciążyła na nich duża presja. Ale na nas również, gdyż reprezentujemy polski futbol – tłumaczył Runjaić
  • Klub z Alkmaar ma na koncie m.in. 2 mistrzostwa (1981, 2009) i 4 Puchary Holandii (1979, 1981, 1982, 2013). W poprzednim sezonie zajął 4. miejsce w Eredivisie (67 punktów; 20 zwycięstw, 7 remisów, 7 porażek), a także świetnie zaprezentował się w Lidze Konferencji Europy. Wyszedł z grupy z 1. pozycji (1:0 i 2:1 z Dnipro-1 Dniepropietrowsk, 4:1 i 2:1 z FC Vaduz, 3:2 i 0:1 z Apollon FC), w 1/8 finału wygrał z SS Lazio (2:1, 2:1), w ćwierćfinale pokonał RSC Anderlecht (0:2, 2:0pd. 4:1pk.). Pożegnał się z rozgrywkami dopiero w półfinale, przegrywając z późniejszym triumfatorem, West Ham United (1:2, 0:1)
  • – Legia to wielki klub w Polsce, ma bardzo specyficzny sposób gry, z niezwykle dużą intensywnością, pokazała w meczu z Aston Villą, że jest dobrym przeciwnikiem, ale patrzymy tylko na siebie. Przygotowaliśmy się do spotkania. Mamy ambicje w Europie i coś do naprawienia. Musimy uporać się z falstartem w LKE – mówił Pascal Jansen, który jest trenerem AZ od grudnia 2020 roku
  • W Alkmaar brakuje Ramila Mustafajewa (zerwanie więzadła krzyżowego przedniego i uszkodzenie dwóch łąkotek), Bartosza Kapustki (rehabilitacja po operowanym wcześniej kolanie), Filipa Rejczyka (przeciążenie ścięgna Achillesa), Lindsay’a Rose’a, Roberta Picha, Jakuba Jędrasika, Ihora Charatina, Igora Strzałka, Jana Ziółkowskiego (gra w środowym meczu rezerw) oraz Cezarego Miszty
  • Do Holandii poleciało 23 zawodników, m.in. Paweł Wszołek (po infekcji). W kadrze są też Artur Jędrzejczyk (pauza w ekstraklasie za czerwoną kartkę) oraz Rafał Augustyniak, który wyleczył uraz mięśnia dwugłowego
  • – Nie mogę się doczekać meczu z tak dobrym zespołem, to bardzo znana drużyna w całej Europie, mocny przeciwnik. Jest wiceliderem ligi, wyprzedza Ajax, ma młodych zawodników o dużym potencjale, silnego i niezłego napastnika, jakim jest Pavlidis. Jesteśmy jednak przygotowani. Chcemy zagrać na sporej intensywności, czeka nas wiele pracy – dodał Niemiec
  • "Wojskowi" postarają się o to, by pokazać, że mecz z "Jagą" był wypadkiem przy pracy. Mają ku temu świetną okazję, gdyż wracają do walki w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy, którą zaczęli koncertowo, wyśmienicie, od domowej wygranej z Aston Villą (3:2). Teraz też spróbują sprawić niespodziankę, lecz znowu nie będzie łatwo. Tym razem zagrają na wyjeździe z AZ Alkmaar, który w minionym sezonie dotarł aż do półfinału LKE. – Trzeba posiadać wielkie pragnienie, by powtórzyć wynik z Anglikami. Musimy być zwarci, kompaktowi, zamykać przestrzenie dla przeciwnika, trzymać rywala z daleka od naszej bramki. Holendrzy są niebezpieczni w drugiej i trzeciej tercji boiska – tłumaczył trener Legii, Kosta Runjaić
  • – Chcieliśmy utrzymać świetną passę w lidze, ale dopiero zaczął się październik, mamy jeszcze dużo czasu, by podnieść głowy i wrócić na pozycję lidera, która nam się należy – mówił po meczu z Jagiellonią środkowy pomocnik Legii, Juergen Elitim. Warszawiacy zajmują obecnie 2. miejsce w PKO Ekstraklasie z dorobkiem 20 punktów (6 zwycięstw, 2 remisy, 1 porażka) i raptem dwoma "oczkami" straty do Śląska Wrocław, który zagrał o jedno spotkanie więcej
  • Legioniści wyglądają dobrze w obecnym sezonie, mogą imponować pod kątem ofensywnej gry, energii, walki do końca czy odwracania losów rywalizacji. Sporo spotkań w ostatnich tygodniach można było uznać za spektakle, w których wicemistrzowie Polski prezentowali się niezwykle solidnie, wygrywali szalone mecze, ale kiedyś musiało dojść do słabszego występu. Taki przytrafił się w minioną niedzielę, w Białymstoku, gdzie stołeczna drużyna, po pewnych przemeblowaniach w składzie, uległa 0:2 Jagiellonii (Jose Naranjo, Jesus Imaz) i poniosła pierwszą porażkę w trwających rozgrywkach PKO Ekstraklasy. Od 87. minuty "Wojskowi" grali w osłabieniu, gdyż Marco Burch został ukarany drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną
  • Witamy! O godz. 21:00 rozpocznie się mecz 2. kolejki fazy grupowej Ligi Konferencji Europy pomiędzy AZ Alkmaar a Legią Warszawa!
AZ AlkmaarLegia Warszawa

52' Vangelis Pavlidis

52'

65' Mayckel Lahdo

65'
71'
73'

74' Denso Kasius za Myron van Brederode

74'

82' Ibrahim Sadiq za Sven Mijnans

82' Bruno Martins Indi za David Moller Wolfe