Baku zbiegł do środka, podał do Guala, ten wycofał piętą do wahadłowego Legii, który został uprzedzony
    Kramer sfaulowany w środku pola
  • 90'
    Medvedev sfaulował Rosołka na połowie Legii
  • 89'
    Rosołek przejął piłkę w bocznym sektorze, zagrał do Kramera, ten odegrał do Baku, do którego doskoczyło kilku rywali, co przełożyło się na stratę wahadłowego Legii
  • 86'
    Karabach przy piłce, wymienia się podaniami w środku pola
  • 82'
    Gual huknął z ostrego kąta, z lewej strony pola karnego, ale piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką
  • 81'
    Elitim przechwycił piłkę na 20. metrze, po czym płasko uderzył zza "szesnastki" na bliższy słupek. Legia prowadzi 2:0!
  • 80'
    2:0 dla Legii! Gol Elitima zza pola karnego!
  • 79'
    Faul Kramera na Almeydzie, na połowie Karabachu
  • 78'
    Jędrasik za Mustafajewa, zmiana na lewym wahadle
  • 76'
    Gual przechwycił piłkę w pobliżu pola karnego, wbiegł w "szesnastkę" i płasko, krótko zagrał do Rosołka, który skutecznie uderzył na dalszy słupek. Legia prowadzi 1:0!
  • 74'
    1:0 dla Legii! Rosołek!
  • 73'
    Almeyda uderzył z 25. metra, Hładun zbił piłkę do boku. Po chwili Benzia oddał strzał zza "szesnastki", ale minimalnie się pomylił
  • 70'
    Baku chciał prostopadle podać do Rosołka, ale za mocno dograł do napastnika
  • 69'
    Rejczyk zablokował dogranie na połowie Legii
  • 67'
    Benzia uderzył z 18. metra, z lewej nogi, został zablokowany
  • 66'
    Rose za Augustyniaka
  • 66'
    Rejczyk, Baku i Mustafajew zmieniają Sokołowskiego, Wszołka i Kuna
  • 65'
    Rosołek za Josue, Nawrocki jest teraz kapitanem
  • 63'
    Elitim do Josue, ten prostopadle podał do Wszołka, który ładnie wycofał do Guala, Hiszpan uderzył, strzał został zatrzymany przed linią bramkową
  • 62'
    Benzia przełożył piłkę na lewą nogę w polu karnym Legii, ale zatrzymał go Elitim
  • 61'
    Sokołowski ruszył środkiem, zapowiadało się, że zacznie kontrę, ale zagrał niedokładnie, wprost pod nogi przeciwnika
  • 61'
    Kun dobrze popracował w defensywie, Legia przy piłce
  • 60'
    Elitim zagrał z tzw. pierwszej piłki na lewą flankę, do Kuna, który był na spalonym
  • 59'
    Elitim rozrzucił na lewą flankę, Kun dośrodkował w pole karne, ale rywale wyszli z opresji
  • 59'
    Elitim prostopadle podał do Wszołka, który wbiegał w pole karne, ale Huseynov go zatrzymał, wybijając piłkę na aut
  • 58'
    Sokołowski dobrze się zachował, przejął piłkę, zastawił się, a po chwili został sfaulowany
  • 58'
    Gual miał trochę przestrzeni, ale jego prostopadłe podanie do Kramera zostało przecięte
  • 57'
    Josue sfaulowany na połowie Legii przez Medvedeva
  • 57'
    Medvedvev nie miał szans, by dopaść do dalekiego przerzutu na lewą flankę
  • 55'
    Josue dograł z rzutu rożnego na dalszy słupek, Jędrzejczyk główkował, Ramazanov spokojnie złapał piłkę
  • 55'
    Ajjjj! Nawrocki prostopadle podał do Josue, ten wypatrzył Wszołka, który wycofał w pole karne do Guala. Hiszpan został zablokowany przy strzale
  • 54'
    Strata Jędrzejczyka, Karabach ruszył z kontrą, ale "Wojskowi" zażegnali niebezpieczeństwo na ok. 16. metrze
  • 53'
    Przechwyt Kuna w środku pola
  • 52'
    Była niezła szansa dla Karabachu. Benzia otrzymał wycofujące podanie na środek pola karnego, Hładun był na posterunku. Mistrz Azerbejdżanu miał jeszcze korner, ale gra została przerwana, gdyż Benzia zagrał piłkę ręką
  • 48'
    Korner dla Legii. Josue dośrodkował na 5. metr, Nawrocki popełnił faul w ataku na bramkarzu Karabachu
  • 47'
    Zmiany w Legii. Na boisku pojawili się Nawrocki, Jędrzejczyk, Elitim, Gual, Kramer, Hładun
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia remisuje 0:0 z Karabachem
  • 45+1'
    Rajd Muciego, Albańczyk minął dwóch rywali, uderzył mocno, ale niedokładnie
  • 45+1'
    Josue dośrodkował z rzutu rożnego na środek pola karnego, Magomiedalijew piąstkował
  • 45'
    Wszołek walczył w kontakcie z Mediną, będzie korner dla Legii
  • 44'
    Josue chciał prostopadle podać do Wszołka, ale wahadłowy Legii został uprzedzony przez rywala
  • 42'
    Wszołek dopadł do piłki po prawej stronie, szykował się do dośrodkowania, ale dograł niedokładnie, za wysoko. Grę wznowi Karabach
  • 42'
    Ajjj! Kun szybko wrzucił z autu do Muciego, ten zagrał wzdłuż pola karnego, do Josue, który próbował podać do Pekharta, ale nieudanie, Janković odegrał do bramkarza
  • 40'
    Sokołowski próbował prostopadle podać do Pekharta, ten upadł na murawę, sygnalizując, że był faulowany przez Mustafazadę, ale sędzia nie odgwizdał przewinienia
  • 39'
    Slisz płasko, prostopadle podał do wybiegającego Wszołka, który był na spalonym
  • 38'
    Spokojny fragment spotkania, gra toczy się często w środku pola
  • 36'
    Josue prostopadle do Wszołka, ten dośrodkował z prawej flanki na dalszy słupek, Kun podbił piłkę głową, rywale wyszli z opresji
  • 36'
    Magomiedalijew naciskany przez Pekharta, wybił piłkę na aut
  • 35'
    Vesović zbiegł do środka, upał na murawę po kontakcie z Kunem, ale faulu nie było
  • 35'
    Faul Slisza w środku pola
  • 34'
    Augustyniak był naciskany przy próbie wyprowadzenia i zagrał niedokładnie, w aut
  • 34'
    Tobiasz zagrał na prawą flankę, do Wszołka, który walczył o piłkę, ale popełnił faul w ataku
  • 33'
    Faul w ataku Andrade
  • 33'
    Legia założyła wysoki pressing i przejęła piłkę na połowie Karabachu
  • 32'
    Faul w ataku Kuna, na Romao
  • 31'
    Augustyniak, mimo presji dwóch zawodników przy próbie wyprowadzenia, utrzymał się przy piłce, nie stracił jej
  • 30'
    Korner dla Karabachu, Janković dośrodkował na dalszy słupek, doszło do odbitki, po chwili Kun wybił futbolówkę
  • 30'
    Janković dośrodkował z rzutu wolnego na prawą stronę pola karnego, na dalszy słupek, Pekhart wybił piłkę
  • 29'
    Rzut wolny dla Karabachu, po lewej stronie boiska
  • 28'
    Faul Slisza w środku pola, na Jankoviciu
  • 28'
    Medina posłał dalsze podanie na lewą flankę, był spalony
  • 27'
    Mistrz Azerbejdżanu miał korner, ale bez efektów, Josue wywalczył aut dla Legii
  • 27'
    Znowu było groźnie w polu karnym Legii. Zoubir wbiegł w pole karne z lewej strony, ale Pankov naprawił błąd, zatrzymując rywala
  • 25'
    Vesović za mocno zacentrował z prawej flanki na dalszy słupek
  • 25'
    Korner dla Karabachu, rozegrany na krótko, Janković dośrodkował w pole karne, Ribeiro znowu oddalił zagrożenie
  • 25'
    Groźna akcja Karabachu, po stałym fragmencie. Płaskie dogranie z lewej strony "szesnastki" na dalszy słupek, do Mustafazady, ale uprzedził go Ribeiro
  • 24'
    Akcja Karabachu, doszło do strzału z ostrego kąta, z lewej strony pola karnego. Grę wznowi Legia
  • 21'
  • 19'
    Muci posłał dalekie podanie na prawą flankę, do Wszołka, który był na spalonym
  • 19'
    Karabach krótko rozegrał rzut rożny, po chwili Janković został zablokowany przez Muciego przy próbie dośrodkowania z bocznego sektora
  • 19'
    Vesović dośrodkował w pole karne, piłka odbiła się od Augustyniaka, Keyt wywalczył rzut rożny
  • 18'
    Josue dośrodkował z rzutu rożnego na 16. metr, posłał tzw. ciętą piłkę, do Slisza, który uderzył bez przyjęcia, Magomiedalijew złapał futbolówkę
  • 17'
    Josue dośrodkował na środek pola karnego, rywal główkował, będzie korner dla "Wojskowych"
  • 17'
    Muci minął Vesovicia, zbiegł do środka i został sfaulowany przez Andrade. Rzut wolny dla Legii, do bramki ok. 30 metrów, bliżej lewej strony
  • 15'
    Muci doskoczył do bramkarza Karabachu, co poskutkowało, gdyż golkiper niedokładnie zagrał, wprost pod nogi Josue. Ostatecznie rywale wyszli z opresji
  • 15'
    Josue dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, piłka została podbita przez rywala, po chwili Muci znalazł się po lewej stronie "szesnastki", zagrał wzdłuż, do Augustyniaka, który nie trafił w piłkę, dopadł do niej Josue, który uderzył nieco niecelnie w kierunku dalszego słupka
  • 13'
    Do bramki ok. 30 metrów
  • 13'
    Pekhart powalczył w pressingu, znowu został sfaulowany przez Romao, tym razem rywal trafił go w twarz. Będzie rzut wolny dla Legii, bliżej prawej strony boiska
  • 12'
    Pekhart wstał, kuleje, na razie może grać dalej
  • 12'
    Pekhart sfaulowany na wysokości koła środkowego, ucierpiał w kontakcie z Romao
  • 11'
    Faul w ataku Josue, który walczył o przechwyt
  • 11'
    Josue próbował zagrać z wolnego w kierunku Kuna, ale wahadłowy Legii był dobrze kryty przez zawodnika Karabachu
  • 10'
    Vesović nie miał szans na to, by dopaść do dalekiego przerzutu na prawą flankę. Podanie okazało się za mocne, Legia miała aut
  • 10'
    Karabach buduje kolejną akcję, na razie wymienia się podaniami w defensywie
  • 10'
    Kun przechwycił piłkę, ale po chwili stracił ją na rzecz Vesovicia
  • 9'
    Augustyniak uporał się z dalekim zagraniem rywali, przejął piłkę
  • 9'
    Vesović podał do Keyty, Tobiasz ruszył do piłki, która opuściła boisko. Grę wznowi bramkarz Legii
  • 7'
    Wszołek był naciskany przez dwóch rywali, zdołał płasko zagrać wzdłuż boiska, ale Karabach przejął piłkę
  • 7'
    Pankov wygrał pojedynek główkowy, Legia miała piłkę w pobliżu pola karnego Karabachu, ale rywale wyszli z opresji, odzyskali futbolówkę
  • 6'
    Josue bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego, piłka przeleciała nieco nad poprzeczką
  • 5'
    Josue będzie wykonywał rzut wolny
  • 5'
    Karabach przy piłce, Legia stara się doskakiwać na połowie mistrza Azerbejdżanu, co się opłaciło. Warszawiacy przejęli futbolówkę, Josue zbiegł do środka i został sfaulowany na ok. 20. metrze. Rzut wolny dla "Wojskowych", bliżej prawej strony
  • 4'
    Vesović nabił Kuna, wywalczył aut dla Karabachu na własnej połowie
  • 3'
    Przechwyt Legii w wysokim pressingu, Josue próbował oddać strzał, został zablokowany przez Medinę
  • 2'
    Keyta dopadł do płaskiego dośrodkowania na środek pola karnego, musnął piłkę, Kun z problemami, ale oddalił zagrożenie
  • 1'
    Zaczął się mecz, od razu słychać doping grupki kibiców Legii, którzy są obecni na sparingu
  • 1'
  • Oba zespoły już na murawie, zaraz zaczynamy!
  • Skład Legii na mecz z Karabachem: Tobiasz – Pankov, Augustyniak, Ribeiro – Wszołek, Sokołowski, Slisz, Kun – Josue, Pekhart, Muci
  • Vesović, wygrane z Legią, europejskie puchary. Sylwetka Karabachu TUTAJ
  • Witamy! O godz. 18:00 rozpocznie się trzeci sparing Legii w letnim okresie przygotowawczym i zarazem drugi na obozie w Austrii! Warszawiacy zmierzą się z mistrzem Azerbejdżanu, Karabachem
Legia WarszawaKarabach Agdam
46'

46' Amin Ramazanov za Szachrudin Magomiedalijew

46' Nihad Guliyev za Marko Vesović

46' Badavi Huseynov za Bahlul Mustafazada

46' Rahil Mammadov za Kevin Medina

46' Maksim Medvedev za Elwin Cafarkulijew

46' Adama Diakhaby za Hamidou Keyta

46' Gara Garayev za Julio Romao

46' Richard Almeyda za Marko Janković

46' Yassine Benzia za Leandro Andrade

46' Toral Bayramov za Abdellah Zoubir

46' Nariman Akhundzade za Redon Cica

77' Jakub Jędrasik za Ramil Mustafajew