Astiz i Saganowski o meczu z SV Ried

Jan Szurek

Źródło:

09-08-2012 / 22:56

(akt. 04-01-2019 / 13:54)

- Tak sobie ten mecz zaplanowaliśmy i tak tez się układał. No może do pewnego momentu, sytuacja skomplikowała się przy stanie 3:0 i po czerwonej kartce. Wtedy SV Ried zaryzykowało, szybko zdobyło bramkę i postawili na atak. Dzięki temu mieliśmy kilka kontr i mecz mógł się zakończyć inaczej. Nie wykorzystaliśmy tego i pod koniec był horror. Udało się jednak awansować i to jest obecnie najważniejsze - mówił po meczu Hiszpan Inaki Astiz.

- Brakowało nam albo dobrych ostatnich podań, albo też zimnej krwi w wykończeniu. Czasem tak bywa, trzeba mieć nadzieję, że więcej się to nie powtórzy. Wiem, że nie udało się zagrać na zero z tyłu, że w kolejnym meczu straciliśmy gola, ale skoro sami strzelamy trzy to oby tak dalej. Lepiej wygrać 3:1 czy tak jak z Metalugsem 5:1 niż zremisować 0:0. Szkoda Michała Żewłakowa, że doznał kontuzji, ale fajnie zastąpił go Marko Suler. W szatni mu pogratulowaliśmy, generalnie była radość z awansu i teraz czekamy tylko na wyniki losowania kolejnej rundy - dodał Inaki Astiz. 


Marek Saganowski - Cieszę się ze swojej bramki, fajnie że wpadła przed przerwą, to dało nam troszkę spokoju. Po zmianie stron dominowaliśmy całkowicie i tak zawsze powinniśmy grać. Wszystko grało tak jak powinno, dobrze czuliśmy się fizycznie, przypominało to egzekucję. Zdobyliśmy dwie piękne bramki, wszystko się fajnie układało.  Wymienialiśmy się pozycjami z Danijelem Ljuboją, jak on szedł do przodu, to ja zostawałem z tyłu i na odwrót. Szkoda, że w końcówce byliśmy nieskuteczni, jako Legia powinniśmy takie okazje wykorzystywać. 

Komentarze (6)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
mniej januszy lepszy doping
mecz do czerwonej kartki bardzo dobry.ljubo zajebiście,vrdoliak do kartki bardzo dobrze tak jak 2 sezony temu, kosa na plus tylko niech podnosi czasem głowe do góry, rzeżnik super, a doping zawsze jest (prawie)zawsze zajebisty jak jest mniej ludzi.
~kibic zwykły
  • 0 / 0
Przy Astizie taki mały plus za tendencję zwyżkującą. Trudno powiedziec, że zagrał dobrze (raczej słabo albo przeciętnie), ale udało się przynajmniej uniknąc błędu, po którym Austriacy mieliby otwartą drogę do bramki. A Sagan? Dobry ruch z jego sprowadzeniem. Nie jestem sobie w stanie wyobrazic, żeby Blanco demonstrował taką skutecznośc.
Kapitan
  • 0 / 0
ptaszki ćwierkają że ponad 12cie tys.
~URSL
  • 0 / 0
Coś czuję, że trochę wiecej, bo sprzedanych na dzień przed meczem było 12,5 tys, a w dniu meczu były na prawdę duże kolejki przy kasach. Obstawiam coś koło 15 tys, ale mimo tego doping zejebisty ;)
~URSL
  • 0 / 0
Dobrze było. Suler w miarę poprawny mecz, więc może coś z chłopaka będzie. papiery na granie ma :) Poprawić skuteczność i obronę i będzie super! Przy okazji, wie ktoś ile osób było na Ł3, bo w czasie meczu nie pokazywali na stadionie.