Grano dzisiaj, czyli mecze Legii z 21 marca – Wygrana w Łęcznej i 390. spotkanie Zielińskiego

21.03.2021 00:00

(akt. 20.03.2021 23:19)

Dwudziestego pierwszego marca legioniści rozegrali osiem spotkań. Tego dnia m.in. wygrała 3:0 z Górnikiem w Łęcznej po dwóch bramkach Marka Saganowskiego i jednym golu Piotra Włodarczyka.

Ostatni raz Legia grała 21 marca dokładnie 17 lat temu. Wówczas wygrała 3:0 z Górnikiem w Łęcznej. Pierwszą bramkę - już w 5. minucie, po kapitalnej akcji - zdobył Piotr Włodarczyk. Był to jego pierwszy gol w ówczesnej rundzie wiosennej, w barwach stołecznej drużyny. Kolejne gole strzelił w 56. i 84. minucie Marek Saganowski. Stołeczna drużyna po bardzo dobrym spotkaniu zdobyła kolejne, jakże ważne, 3 punkty. Warto dodać, że dla Jacka Zielińskiego był to 390. oficjalny mecz w Legii.

- Spotkanie na pewno mogło się podobać. W przerwie miałem pretensje do Tomasza Sokołowskiego, który tuż przed zejściem do szatni, miał stuprocentową sytuację, ale jej nie wykorzystał. W drugiej odsłonie pokazaliśmy jednak dobry futbol i wygraliśmymówił ówczesny trener "Wojskowych", Dariusz Kubicki. Zdjęcia można obejrzeć w TYM MIEJSCU.