fot. Marcin Szymczyk

Jakub Czerwiński: Sędzia się pomylił

Redaktor Maciej Ziółkowski

Maciej Ziółkowski

Źródło: Canal+ Sport

16.09.2023 22:52

(akt. 17.09.2023 04:29)

– Szczerze mówiąc, już z boiska widziałem, że Josue nie powinien dostać drugiej żółtej kartki. Sędzia się pomylił. Pojawiły się negatywne emocje, ale sytuacja szybko się uspokoiła, chyba. W przerwie działo się też coś w tunelu – opowiadał po remisie z Legią (1:1) w 8. kolejce PKO Ekstraklasy kapitan Piasta Gliwice, Jakub Czerwiński.

– Mecz ułożył nam się bardzo dobrze, gdyż strzeliliśmy gola do szatni, ale możemy mieć do siebie pretensje. Czujemy niedosyt, bo powinniśmy byli wygrać.

– Zachowanie Josue sprawia, że chciałem być wobec niego taki sam, jak on dla mnie. Wszystko jest jednak robione z głową, po meczu pewnie przybijemy sobie piątkę, jeśli oczywiście będzie chciał.

– Każdy remis należy docenić. Szanuję punkt, ale ze względu na to, że został zdobyty w takich okolicznościach, w szatni będziemy pewnie długo rozmawiali o meczu.

– Za dużo remisujemy, ucieka nam sporo punktów. Wierzymy, że przyjdzie spotkanie, w którym rozwiąże się worek z bramkami i zaczniemy regularnie zwyciężać. Musimy dalej konsekwentnie pracować, nie ma innego wyjścia. Nie załamiemy się, będziemy się wspierać. Tworzymy wspaniałą grupę ludzi i razem z tego wyjdziemy.

ZOBACZ TAKŻE:

Polecamy

Komentarze (68)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.