News: Koszykówka: Udane rozpoczęcie sezonu

Koszykówka: Kolejna wygrana Legii - tym razem w Kaliszu

05.01.2014 19:21

(akt. 04.01.2019 13:55)

Koszykarze Legii pokonali w Kaliszu MKS Drogbruk 80:71. Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana i pokazują to wyniki poszczególnych kwart. Legioniści pierwszą wygrali dwoma punktami, zaś druga jednym. Decydująca była trzecia część meczu - legioniści zdemolowali gospodarzy wypracowując sobie przewagę 18 punktów. Próba rewanżu w ostatnich 10 minutach nie miała szans na powodzenie - mimo wygranej 19:7 to legioniści podopieczni Piotra Bakuna cieszyli się z końcowego rezultatu. Była to już 12. wygrana z rzędu dla koszykarzy Legii, są na pierwszym miejscu w tabeli II ligi grupy A.

Za tydzień w Warszawie podejmować będą KS Basket Piła. Początek spotkania na Torwarze w niedzielę o 17.

MKS Drogbruk Kalisz - Legia Warszawa 71:80 (24:26, 18:19, 10:28 19:7)