News: Koszykówka: Legia nie dała rady liderowi z Jaworzna

Koszykówka: Legia nie dała rady liderowi z Jaworzna

13.01.2013 01:43

(akt. 10.12.2018 06:55)

Koszykarze Legii, w hali wypełnionej po brzegi kibicami, walczyli, grali z dużym zaangażowanie ale ostatecznie przegrali z niepokonanym dotąd liderem z Jaworzna 62:73. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 13:16. Druga kwarta była niezwykle wyrównana, ale również zakończyła się zwycięstwem gości 19:21. Trzecia kwarta wyraźnie dla Jaworzna 16:21 i ostatnia również skończyła się przewagą lidera 14:15. Warto odnotować, że nowy-stary gracz Legii Michał Wojtyński z PWiK Piaseczno zdobył najwięcej punktów - 19. W następnej kolejce Legia zagra w sobotę 19 stycznia na wyjeździe z Wisłą Kraków.