News: Koszykówka: Legia pozyskała nowego zawodnika

Koszykówka: Porażka ze Spójnią

01.03.2015 22:13

(akt. 04.01.2019 12:36)

Koszykarze Legii przegrali w niedzielę w Stargardzie Szczecińskim ze Spójnią 66:73. Legioniści dobrze zaczęli spotkanie - po dziewięciu minutach prowadzili 14:11, a po pierwszej kwarcie 17:3. Niestety w drugiej części gry nie do zatrzymania dla naszych zawodników był Marcin Stokłosa - zawodnik gospodarzy sam zdobył 16 punktów i dzięki jego skuteczności Spójnia do przerwy prowadziła 40:32. Przewaga powiększyła się po trzeciej kwarcie i było wiadomo, że o zwycięstwo będzie bardzo ciężko. Legioniści walczyli do końca, rzucili się do odrabiania strat, ale zabrało czasu i siedmiopunktowa porażka stała się faktem.

Następny mecz koszykarze Legii zagrają w Łańcucie z Sokołem, zaś w Warszawie dopiero 14 marca z GTK Gliwice.

Spójnia Stargard Szczeciński - Legia Warszawa 73:66 (13:17, 27:15, 15:7, 18:27)