Legia Training Center przy ulicy Legionistów!

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia Warszawa, Twitter

29-04-2020 / 22:25

(akt. 03-05-2020 / 21:35)

Na początku stycznia kibice Legii za pośrednictwem mediów klubowych mogli wybierać nazwę ulicy, która będzie prowadzić do bram centrum treningowego w Książenicach. Fani mogli zgłaszać propozycję dla nazwy ulicy prowadzącej do Legia Training Center. Wyróżniono dwie opcje - Legionistów oraz Snu o Warszawie. W ostatecznym głosowaniu wybrano pierwszą opcję, która została przedstawiona radzie gminy jako oficjalna rekomendacja Legii.

Jak poinformował członek zarządu Legii, Tomasz Zahorski - 29 kwietnia Rada Miejska Grodziska Mazowieckiego przyjęła jednogłośnie uchwały w sprawie nadania ulicy nazwy Legionistów!

Akademia powstająca w Książenicach będzie gotowa na przyjęcie piłkarzy na przełomie czerwca i lipca. Dokładne daty przeprowadzki do ośrodka będą aktualizowane.

QUIZ Co wiesz o rezerwach Legii?

Komentarze (12)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
https://najwiekszekursykuponow.blogspot.com/ - Znowu trafili! tym razem kurs 111 i zdjęcie kuponu już na blogu!
Na dziś już kupon dostępny. Polecam bo są uczciwi i dają trafić wielkie kursy. Można zarobić.
No i swietnie!
Legionistow to moja propozycja. Jestem szczesliwy ze sie podobala zarowno glosujacym kibicom, jak i radnym Grodziska.
Moja też, jak i kilkudziesięciu innych kibiców.
Jedyna opcja , w 100% pasująca do klubu.
Podporucznik
  • 3 / 3
Do doopy... Proponowałem OSOBIŚCIE nazwę Aleja Prezesa Tysiąclecia. Z niewiadomych powodów Moja propozycja nie przeszła. Odczuwam pewnego rodzaju rozczarowanie...
Generał broni
  • 1 / 1
Prezes Tysiąclecia jest tylko jeden i bynajmniej nie ten!
Trudno wyobrazić sobie inną nazwę nie powiązaną z Legią. Osobiście miałem nadzieję na uhonorowanie np. śp. Mielecha, śp. Stachurskiego lub kogoś tego kalibru. Mimo to pragnę podziękować Radzie Miejskiej Grodziska.
Marszałek Polski
  • 1 / 1
No i pięknie:)
Marszałek Polski
  • 4 / 1
No proszę jak to może fajnie się układać współpraca między klubem podmiotem prywatnym, a władzami samorządowymi jak się TYLKO chce. Tymczasem tereny na Czerniakowskiej nadal bezprawnie zajmowane przez pasożytów, a miasto nie robi z tym dosłownie NIC. Dobrze, że LTC lada moment wystartuje da to w końcu kopa do rozwoju Legii bez proszenia się o cokolwiek.
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Porządna ulica
Elegancko.