MESA: Lech - Legia 2:0 (1:0)

Źródło:

28.09.2009 19:25

(akt. 17.12.2018 03:29)

Młodzi piłkarze Lecha pomścili starszych kolegów i wygrali z drużyną Młodej Legii 2:0. Bramki dla ekipy "Kolejorza" strzelili <b>Mateusz Możdzeń</b> w 45. minucie meczu i <b>Dawid Łożyński</b> w 90. minucie spotkania. Warto dodać, że we Wronkach wystąpiło kilku graczy Lecha, którzy na co dzień trenują z pierwszym zespołem. Wśród nich znaleźli się m.in. Kotorowski, Cueto, Golik, Handzić czy Chrapek. Poniżej składy obu zespołów.
Składy: Lech: Kotorowski - Łożyński, Walasek, Ratajczak, Jasiński - Szałek (61' Olejniczak), Wicberger (61' Golla), Możdzeń, Cueto (46' Golik) - Olszak, Handzić (46' Chrapek) Legia: Gostomski - Tomczyk (5' Lisowski), Zbozień, Augustyniak, Widejko (75' Pogonowski), Koziara, Łukasik (46' Rosłoń), Małkowski, Wasikowski (46' Żyro), Trochim, Górski